New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Most nézem,azt hittem rosszul látok, Cowboys edzőt buktat......?
Kronos
Dalton is kidolt...bar nem igazan azon mulott ! Tenyleg szegyen ez a csoport...sztem a Was megnyeri vegul 😉
Side note: nem konnyu mostanaban nekunk de Falcons szurkolonak lenni az igazi tragedia jelenleg azt hiszem
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 740
Most nézem,azt hittem rosszul látok, Cowboys edzőt buktat......?
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Vagy fumbli gyógyító kurzuson vettek részt, csak mert nem lehet hivatalosan edzeni, de lebuktak, mert ez a
Qrva NY-i média.
ozibozi
Lehet, Engram is velük volt, de neki nem árthat a Covid, mivel úgysem tud elkapni semmit...

Én kérek elnézést...
Zet
A legjobb, hogy alatta azt is írták többen a twitteren, hogy állítólag Barkley még biciklizett is...persze ezt nem erősítették meg, nyílván valszeg ez már a kamu búlvár része, de elég meredek.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 343
Vagy fumbli gyógyító kurzuson vettek részt, csak mert nem lehet hivatalosan edzeni, de lebuktak, mert ez a
Qrva NY-i média.
ozibozi
Lehet, Engram is velük volt, de neki nem árthat a Covid, mivel úgysem tud elkapni semmit...

Én kérek elnézést...
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Golden nem is akart maradni, plusz Graham a helyét sem találta, szóval szenvedés volt ez mindkét félnek, így meg elment egy PO esélyes csapatba.
Rodaron
Mondjuk úgy, visszatér a Cardsba! Amúgy ez egy win-win a csapat és a játékos részéről is.
nagir
De melyik csapatnak? 😊 Mert az Arizonának szvsz nem annyira.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Vagy fumbli gyógyító kurzuson vettek részt, csak mert nem lehet hivatalosan edzeni, de lebuktak, mert ez a
Qrva NY-i média.
több mint 3 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Jones és Barkley maszk és távolságtartás nélküli buliban voltak
kristof
Trump kampánygyűlésen??
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Az ilyen dolgok legalább annyira fontosak mint a pályán mutatott teljesítmény mikor arról beszélgetünk, hogy franchise qb e a qb



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 343
Ez az, ami legkevésbé hiányzott. Nem is a bulizás a probléma, hanem a cirkusz, amit ebből csinálnak majd.
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 476
Tudtommal futni voltak, csak DJ megbotlott és a közeli diszkóban tudtak csak sebtapaszt adni a bibijére😁
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jones és Barkley maszk és távolságtartás nélküli buliban voltak, nem tudom melyik a szomorúbb: a szabályok megszegése vagy hogy ilyen produkció mellett még szívesen bulizgatnak...
kristof
cutolnám mindkettőt, különösen Barkelyt 😉 viccet félre téve tényleg fájdalmas, hogy ennyire semmibe vesznek mindent és kicsit sem gondolkodnak mit lehetne és mit nem (s ezt most nem rájuk kihegyezve írom)
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Jones és Barkley maszk és távolságtartás nélküli buliban voltak, nem tudom melyik a szomorúbb: a szabályok megszegése vagy hogy ilyen produkció mellett még szívesen bulizgatnak...
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Golden nem is akart maradni, plusz Graham a helyét sem találta, szóval szenvedés volt ez mindkét félnek, így meg elment egy PO esélyes csapatba.
Rodaron
Mondjuk úgy, visszatér a Cardsba! Amúgy ez egy win-win a csapat és a játékos részéről is.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Golden nem is akart maradni, plusz Graham a helyét sem találta, szóval szenvedés volt ez mindkét félnek, így meg elment egy PO esélyes csapatba.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 553
A kintiek Mindig le vannak maradva😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Külföldi szurkolók követelik hogy Trade Engram, addig nem néznek meccset 😀 (Fire DG mellett)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.giants.com/news/markus-golden-trade-giants-arizona-cardinals-2021-nfl-draft?fbclid=IwAR3NEvr_KTurHfNlzvKlVuDzRK3lZga24gNwAeONNGkGkXCaJ6_mx7PZN1I

Szóval Markus Golden egy 6. körös pickért cserébe ment Arizonához.
GiantsMLBhunter
What????? Nooormális? Lehet nincs igazam mert
nem sok Giants meccset láttam, de még benne volt is fantázia....

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
 www.giants.com/news/markus-golden-trade-giants-arizona-cardinals-2021-nfl-draft?fbclid=IwAR3NEvr_KTurHfNlzvKlVuDzRK3lZga24gNwAeONNGkGkXCaJ6_mx7PZN1I

Szóval Markus Golden egy 6. körös pickért cserébe ment Arizonához.
GiantsMLBhunter
úgyis alig játszott..
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
 www.giants.com/news/markus-golden-trade-giants-arizona-cardinals-2021-nfl-draft?fbclid=IwAR3NEvr_KTurHfNlzvKlVuDzRK3lZga24gNwAeONNGkGkXCaJ6_mx7PZN1I

Szóval Markus Golden egy 6. körös pickért cserébe ment Arizonához.
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Golden eltradelve (Cardinals),
Zet
Golden Tate vagy Markus Golden?
Hivatalos? Forrás?
Ellenérték?
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 343
Golden eltradelve (Cardinals),

Szerkesztette: Zet
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Milyen jo higy van gamepassem es ma megnezhettem ezt a meccset rola itt Galyateton a turistaszallason 8 horkoló turatars mellett..legalabb nyugodtabban es edesen fogok mindjart aludni...
Pfff...
több mint 3 éve
gedam 5 702
 www.youtube.com/watch?v=AKYtMMDJeBE
steelwolf
#Giants QB Daniel Jones reached 21.23 MPH on his epic, unforgettable 80-yard run vs the #Eagles, the fastest speed reached by any QB as a ball carrier since 2018, per @NextGenStats. The longest run by a QB who didn’t score on the play since at least 1975.
ez egy elég valid teljesítmény volt, tévúton járnak a viccfaragók ismét.
a viccet az óriásluk szolgáltatta inkább nekem, amibe beszaladt, meg a fili védők, akiket lefutott egy meme.

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ez pont így van,
akarnak ezek a fiúk, de kb ennyi ami elmondható. Van pár nem átlag alatti játékos, de attól még Borzasztó an messze vannak Egy PO szinttől. Sőt még mindig inkább a Bottom 3-5 van közelebb szerintem, mert itt simán a Gyakorló csapatokból felkerült, és csere emberek ellen vannak néha legalább pariban .
Úgy hogy ők itt kezdőknek számítanak, De ez nem szint. Ettől még sajnos fos gyenge a csapat.
ozibozi
Ha ez megnyugvást okoz akkor sok 49er fan szerint a Sea sem jobb mint ti 🤣de tényleg ezt hiszik !
Magyarul ha Wilson nem lenn akkor egy szinten lennék veletek hisz nincs épkézláb játékos a rosteren (Hello szia DK ,Lockett ,Wagner stb...)
Na mindegy szoval kitartás ma hajnalban is kevesen múlott 😉
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!