New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 538
A komplett scouting csapatot vihetné magával DG.
Van lutri a játékosokban, de ennyire ennyiszer mellényúlni már nem szerencse kérdése.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Nem igazán értem, hogy olyan TE, aki folyamatosan ejtegeti el a labdákat, mitől lenne hasznosabb WR poszton?
vanek úr
Talán annyira elkaristolna mint Cody Latimer, bár 6M-ért lehet a kivágás jobb lenne, mert nincs dm.

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Pozitívumok a tegnapi meccsről:
1. Nem keltem fel élőben megnézni.
2. Csak a YouTube összefoglalót néztem meg most, nem a teljeset.
3. Nincs több...
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 718
Wills-Wirfs-Becton is jobban játszik, mint Thomas!
nagir
ha ebben a teljesen mindegy évben jobbak, az nem annyira érdekel - a lényeg, hogy 10+ éves távlatban Thomas legyen a legjobb, erre pedig továbbra is megvan az esély.
kristof
Na de pont azzal az indokkal választottuk őt, hogy neki kell a legkevesebb idő, hogy alkalmazkodjon az NFL-hez. Az nagyjából világos, hogy a másik háromban nagyobb a potenciál. Bár szerintem egy random UDFA tackle sem rosszabb nála.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 343
Sajnos nem hiszek Thomasban. Sok helyen olvasni, hogy a technikájával van gond, ráadásul olyan, ami nem, vagy nagyon nehezen javítható. College-ben még erővel elvitte, de most már kevés. A scout department-nek látnia kellett volna.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 718
Nem igazán értem, hogy olyan TE, aki folyamatosan ejtegeti el a labdákat, mitől lenne hasznosabb WR poszton?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 724 — Scream and scout
Hosszú évek óta valami nagyon bűzlik a scout részlegnél. 1/4, 1/6, egyik sem hozza a magas pick szintjét, sőt 1/4 szinte biztosan bust. Ehhez jön Barkley 1/2-re.
Gettleman takarodj!!!
Zet
nem azt mondom, hogy én elégedett vagyok Thomas teljesítményével, sőt. de baszki 7 profi meccset tolt, 21 éves és neki pl. kurvára hiányzott egy normális felkészülési idő, előszezon meccsek - szóval a szinte biztosan bust azért szerintem még nagyon nem biztos.
Fleming viszont hulladék, valamilyen módon be kellene építeni Peart-et.
kristof
Wills-Wirfs-Becton is jobban játszik, mint Thomas!
nagir
PFF: 15 rookie T-nek van grade-je, közülük:
Overall: Wirfs 2., Becton 3., Wills 4., Thomas 5.
Passzblokk: Wills 2., Wirfs 3., Becton 6., Thomas 14.
Futásblokk: Becton 2., Wirfs 3., Thomas 5., Wills 12.
empty taxi
Köszönjük, de ha nem titok ki a 1.???
nagir
Peart, aki passzblokkban 10., futásblokkban 1.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Hosszú évek óta valami nagyon bűzlik a scout részlegnél. 1/4, 1/6, egyik sem hozza a magas pick szintjét, sőt 1/4 szinte biztosan bust. Ehhez jön Barkley 1/2-re.
Gettleman takarodj!!!
Zet
nem azt mondom, hogy én elégedett vagyok Thomas teljesítményével, sőt. de baszki 7 profi meccset tolt, 21 éves és neki pl. kurvára hiányzott egy normális felkészülési idő, előszezon meccsek - szóval a szinte biztosan bust azért szerintem még nagyon nem biztos.
Fleming viszont hulladék, valamilyen módon be kellene építeni Peart-et.
kristof
Wills-Wirfs-Becton is jobban játszik, mint Thomas!
nagir
PFF: 15 rookie T-nek van grade-je, közülük:
Overall: Wirfs 2., Becton 3., Wills 4., Thomas 5.
Passzblokk: Wills 2., Wirfs 3., Becton 6., Thomas 14.
Futásblokk: Becton 2., Wirfs 3., Thomas 5., Wills 12.
empty taxi
Köszönjük, de ha nem titok ki a 1.???



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Wills-Wirfs-Becton is jobban játszik, mint Thomas!
nagir
ha ebben a teljesen mindegy évben jobbak, az nem annyira érdekel - a lényeg, hogy 10+ éves távlatban Thomas legyen a legjobb, erre pedig továbbra is megvan az esély.
kristof
Hidd el drukkolok, hogy így legyen! Nagyon remélem, hogy fejlődik! Az sem baj, ha RT lesz belőle és nem elit csak jó, de még egy bust Tackle top10-ben az nagyon fájna...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Amikot EE nem kapta el, már tudtam, kikapunk...
DG a legnyagyobb hibás ebben a mai vereségben, is!!! Ő vitte ilyen mélyre a csapatot!
Én abszolút Judge nyakába is varrom ezt most!! Engram nem TE, tehát vagy WR vagy pad. Flowers Thomas egyenlőre nem jó, de meg se próbáljuk Peart. Nem akkor kell majd beállítani, amikor ég a ház, akkor már késő. Na és Pulley, annyira rossz, hogy mindíg Gatest kell játszatni, akkor minek van itt!? Gallmant se használjuk eleget, miért!?
A védelmünk meg "jól áll a távolság" onnan szépek, de közelről már látszanak a hibák. Csak meg kell nézni mekkora különbség volt a két védőfal között, a snap pillanatban az elánnal. Ők szét akarták tépni az O falunkat, mi meg csak odamentünk, mert azt kellett csinálni, semmi tűz!
Rég voltam már ennyire elkeseredett ...
nagir
Ne izgulj, ellenünk majd nyertek még egyet, csak hogy ne húzhassatok igazán elől 😁😉
warr_b
Te legalább hozol egy kis vidámságot Mordorba 😉😊😀...
Bár politikailag nem vagy korrekt, mert csúsztatsz. Nem mi nyertünk, hanem ti vesztettetek. Aztán hogy direkt oder nicht, azt ne feszegessük, mert nem vezet sehova! Annyi biztos, hogy abból is Mi jöttünk ki rosszul! Rivera miatt sokan arra szavaznak, hogy tökös volt. Bezzeg, ha Hue, BoB, Quinn vagy Gase húzza meg így, akkor loooser.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 724 — Scream and scout
Hosszú évek óta valami nagyon bűzlik a scout részlegnél. 1/4, 1/6, egyik sem hozza a magas pick szintjét, sőt 1/4 szinte biztosan bust. Ehhez jön Barkley 1/2-re.
Gettleman takarodj!!!
Zet
nem azt mondom, hogy én elégedett vagyok Thomas teljesítményével, sőt. de baszki 7 profi meccset tolt, 21 éves és neki pl. kurvára hiányzott egy normális felkészülési idő, előszezon meccsek - szóval a szinte biztosan bust azért szerintem még nagyon nem biztos.
Fleming viszont hulladék, valamilyen módon be kellene építeni Peart-et.
kristof
Wills-Wirfs-Becton is jobban játszik, mint Thomas!
nagir
PFF: 15 rookie T-nek van grade-je, közülük:
Overall: Wirfs 2., Becton 3., Wills 4., Thomas 5.
Passzblokk: Wills 2., Wirfs 3., Becton 6., Thomas 14.
Futásblokk: Becton 2., Wirfs 3., Thomas 5., Wills 12.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Wills-Wirfs-Becton is jobban játszik, mint Thomas!
nagir
ha ebben a teljesen mindegy évben jobbak, az nem annyira érdekel - a lényeg, hogy 10+ éves távlatban Thomas legyen a legjobb, erre pedig továbbra is megvan az esély.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Hosszú évek óta valami nagyon bűzlik a scout részlegnél. 1/4, 1/6, egyik sem hozza a magas pick szintjét, sőt 1/4 szinte biztosan bust. Ehhez jön Barkley 1/2-re.
Gettleman takarodj!!!
Zet
nem azt mondom, hogy én elégedett vagyok Thomas teljesítményével, sőt. de baszki 7 profi meccset tolt, 21 éves és neki pl. kurvára hiányzott egy normális felkészülési idő, előszezon meccsek - szóval a szinte biztosan bust azért szerintem még nagyon nem biztos.
Fleming viszont hulladék, valamilyen módon be kellene építeni Peart-et.
kristof
Wills-Wirfs-Becton is jobban játszik, mint Thomas!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Hosszú évek óta valami nagyon bűzlik a scout részlegnél. 1/4, 1/6, egyik sem hozza a magas pick szintjét, sőt 1/4 szinte biztosan bust. Ehhez jön Barkley 1/2-re.
Gettleman takarodj!!!
Zet
nem azt mondom, hogy én elégedett vagyok Thomas teljesítményével, sőt. de baszki 7 profi meccset tolt, 21 éves és neki pl. kurvára hiányzott egy normális felkészülési idő, előszezon meccsek - szóval a szinte biztosan bust azért szerintem még nagyon nem biztos.
Fleming viszont hulladék, valamilyen módon be kellene építeni Peart-et.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 343
Hosszú évek óta valami nagyon bűzlik a scout részlegnél. 1/4, 1/6, egyik sem hozza a magas pick szintjét, sőt 1/4 szinte biztosan bust. Ehhez jön Barkley 1/2-re.
Gettleman takarodj!!!
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Elvileg mostani trade deadline előtt azok között lehetünk, akik kiárusítanak. (Persze tavaly is Williams...) Potenciálisan:
Tate - szerintem öreg és nem játszik úgy, szerintem 7. kört se kapnánk érte
Zeitler - Ő talán érhet valami hátsó körös picket.
Engram - Érte kb mi adhatnánk picket hogy vigyék.
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Több dolog miatt is szomorú vagyok (Nincs meccs Jones INT Fumble nélkül, Thomas nem javul, sőt..., Engram)

Engram viszont annyira zsinórban sokszor baszott fel, hogy már nincs mentség semmire. Az a baj, hogy 5. körös picket sem kapnánk érte. De már az is jobb lenne, ha nem kéne fizetni és hoznánk valaki mást.

A parádés dropja mellett kevesebb szó esik róla, de az INT is 99%-ban az ő hibája volt.

Ezen az akadozó támadó soron nem tudom mi segíthetne? (coaching nyílván) Jobb OL, jobb WR-ek? új QB?
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Itt van ez a Toilolo is ide hoztuk 3,25M-ért évente és nem játszik, miért!? Pulley is kap 2,75M-t a pad melegítésért.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 004 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amikot EE nem kapta el, már tudtam, kikapunk...
DG a legnyagyobb hibás ebben a mai vereségben, is!!! Ő vitte ilyen mélyre a csapatot!
Én abszolút Judge nyakába is varrom ezt most!! Engram nem TE, tehát vagy WR vagy pad. Flowers Thomas egyenlőre nem jó, de meg se próbáljuk Peart. Nem akkor kell majd beállítani, amikor ég a ház, akkor már késő. Na és Pulley, annyira rossz, hogy mindíg Gatest kell játszatni, akkor minek van itt!? Gallmant se használjuk eleget, miért!?
A védelmünk meg "jól áll a távolság" onnan szépek, de közelről már látszanak a hibák. Csak meg kell nézni mekkora különbség volt a két védőfal között, a snap pillanatban az elánnal. Ők szét akarták tépni az O falunkat, mi meg csak odamentünk, mert azt kellett csinálni, semmi tűz!
Rég voltam már ennyire elkeseredett ...
nagir
Ne izgulj, ellenünk majd nyertek még egyet, csak hogy ne húzhassatok igazán elől 😁😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 146 — Lucas Scott
Én nem vennem elő Garrettet. Sztem tok jó taktikával és jó playekkel erkezett phillybe. A legfontosabb pillanatban is a legjobb playt hívta be, amit meg is dobott Jones gyönyörűen. Arról nem tehet h hiába lenne elvárható egy első kóros TEtol h simán lehúzza a labdát hanem elejti. Sajnos a srácot el kell engedni. Az is látszik h mennyit számít Shephard. Sokkal jobban néz ki a támadó egység ha ő játszik.

Jones: jelenleg sajnos az látszik h képtelen megcsinalni a game winning drivet. Ezen lehet még fejleszteni de ez a része nem tetszik. Fumble ő hibája is, mert nem a legjobb pozícióban tartotta a labdát illetve elindult ki mozogni de félúton megállt. Ez nem lenne baj ha azért állt volna meg h bele álljon a dobás a amit bal fele mozogva nehéz megcsinalni ha eldobta volna.
Viszont nagyon aggódok h megint sikerült egy flowerst kihúzni. Nagyon nem tetszik az 1/4 LTnk ...
csebi
Megcsinálta a game wining drive-ot, csak ez az idióta Engram elejtette ezt is, hogy baszná meg magát ott ahol van.. Persze ebben is az a hibás aki draftolta és itt tartja évek óta.
Rettentő alacsony színvonalú meccs volt megint. Eddig jól bírtam cérnával, mert nem voltak elvárásaim, de most eldurrant az agyam, mert egyszerűen nem hiszem el, hogy ez ellen a hiperfos Eagles ellen mindig a fasz rossz oldalán tudunk állni. Ez a meccs is szarrá volt már nyerve, mint már annyiszor ellenük és mindig el tudjuk baszni a végét. És már hányszor kellett ezt leírni.. hányinger az egész.
Szesze
Engramre nagyon pipa vagyok, rosszabb mint Beckum mert rá csak egy 3. Kor ment el.

De azért nem akarom felmenteni Jonest sem: volt lehetősége megnyerni kb 40-45 yardot kellett volna menni egy perc alatt, nem lehetetlen ez azért. Fájó az ahogy az utolsó playben játszott, bizonytalan volt, érezte h jön a nyomás de mégis megállt. Mintha nem bízna az ösztöneiben pl mikor megfuttatta Volna múltkor is simán rzben ...
Pedig biztató volt h az int után milyen durván összeszedte magát, kb tokeletes meccset hozott onnan majdnem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 627 — Bla, bla, bla
Amikot EE nem kapta el, már tudtam, kikapunk...
DG a legnyagyobb hibás ebben a mai vereségben, is!!! Ő vitte ilyen mélyre a csapatot!
Én abszolút Judge nyakába is varrom ezt most!! Engram nem TE, tehát vagy WR vagy pad. Flowers Thomas egyenlőre nem jó, de meg se próbáljuk Peart. Nem akkor kell majd beállítani, amikor ég a ház, akkor már késő. Na és Pulley, annyira rossz, hogy mindíg Gatest kell játszatni, akkor minek van itt!? Gallmant se használjuk eleget, miért!?
A védelmünk meg "jól áll a távolság" onnan szépek, de közelről már látszanak a hibák. Csak meg kell nézni mekkora különbség volt a két védőfal között, a snap pillanatban az elánnal. Ők szét akarták tépni az O falunkat, mi meg csak odamentünk, mert azt kellett csinálni, semmi tűz!
Rég voltam már ennyire elkeseredett ...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Én nem vennem elő Garrettet. Sztem tok jó taktikával és jó playekkel erkezett phillybe. A legfontosabb pillanatban is a legjobb playt hívta be, amit meg is dobott Jones gyönyörűen. Arról nem tehet h hiába lenne elvárható egy első kóros TEtol h simán lehúzza a labdát hanem elejti. Sajnos a srácot el kell engedni. Az is látszik h mennyit számít Shephard. Sokkal jobban néz ki a támadó egység ha ő játszik.

Jones: jelenleg sajnos az látszik h képtelen megcsinalni a game winning drivet. Ezen lehet még fejleszteni de ez a része nem tetszik. Fumble ő hibája is, mert nem a legjobb pozícióban tartotta a labdát illetve elindult ki mozogni de félúton megállt. Ez nem lenne baj ha azért állt volna meg h bele álljon a dobás a amit bal fele mozogva nehéz megcsinalni ha eldobta volna.
Viszont nagyon aggódok h megint sikerült egy flowerst kihúzni. Nagyon nem tetszik az 1/4 LTnk ...
csebi
Megcsinálta a game wining drive-ot, csak ez az idióta Engram elejtette ezt is, hogy baszná meg magát ott ahol van.. Persze ebben is az a hibás aki draftolta és itt tartja évek óta.
Rettentő alacsony színvonalú meccs volt megint. Eddig jól bírtam cérnával, mert nem voltak elvárásaim, de most eldurrant az agyam, mert egyszerűen nem hiszem el, hogy ez ellen a hiperfos Eagles ellen mindig a fasz rossz oldalán tudunk állni. Ez a meccs is szarrá volt már nyerve, mint már annyiszor ellenük és mindig el tudjuk baszni a végét. És már hányszor kellett ezt leírni.. hányinger az egész.
több mint 3 éve
Haba New York Giants 502
Bár megfogadtam szezon előtt, h békésen, beletörődve fogom nézni a meccseket, hát ezen irtóra felkúrtam magam.
1. Ellenünk szinte mindenki megcsinálja, amit mi senki ellen. Legalább egyszer láttam volna a szezon során a "game wining" driveban valami kis potenciálit. Gano jelenlegi formájában a holdról is berúgná, de eddig még helyzetbe sem tudtuk hozni.
2. Nem értek hozzá, de hogyan lehet egy T-t ennyire benézni? (ez most nem csak DG, hanem az összes scout, meg szakértő) Leg NFL készebb....
3. Sírva figyelem azokat az remekül teljesítő 1-2. Körös elkapókat, akik helyett van egy kérdőjeles LT-nk és egy kitudja milyen, sérült Safetynk.
4. Lehet, h valaki majd remekül fogja használni EE-t, de jelenleg egy dropgép.
5. A legfontosabb DG-t legalább basznák ki végre, h legyen egy kis örömünk!!!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 146 — Lucas Scott
Én nem vennem elő Garrettet. Sztem tok jó taktikával és jó playekkel erkezett phillybe. A legfontosabb pillanatban is a legjobb playt hívta be, amit meg is dobott Jones gyönyörűen. Arról nem tehet h hiába lenne elvárható egy első kóros TEtol h simán lehúzza a labdát hanem elejti. Sajnos a srácot el kell engedni. Az is látszik h mennyit számít Shephard. Sokkal jobban néz ki a támadó egység ha ő játszik.

Jones: jelenleg sajnos az látszik h képtelen megcsinalni a game winning drivet. Ezen lehet még fejleszteni de ez a része nem tetszik. Fumble ő hibája is, mert nem a legjobb pozícióban tartotta a labdát illetve elindult ki mozogni de félúton megállt. Ez nem lenne baj ha azért állt volna meg h bele álljon a dobás a amit bal fele mozogva nehéz megcsinalni ha eldobta volna.
Viszont nagyon aggódok h megint sikerült egy flowerst kihúzni. Nagyon nem tetszik az 1/4 LTnk ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 343
DJ-vel a legnagyobb probléma, hogy nincs pocket awareness, és ebben a tekintetben nem is fejlődött/fejlődik semmit.

Szerkesztette: Zet