New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 955 — Giants fan
A truly shocking stat:

According to @ESPNStatsInfo the Giants allowed 5.19 yards per carry on 117 run plays when Damon Harrison was on the field. Allowed 2.75 on 69 runs without Harrison on the field... (Last year: 3.89 when he was on the field.). Why? Dunno. Point is: Don't assume this cripples NY - per John Keim
GiantsMLBhunter
tényleg elég sokkoló.. mondjuk idén messze volt a tavalyi formájától, de akkor is elég hihetetlen
Szesze
Én csak abban a statisztikában hiszek, amit én hamisítok!😉
nagir
elsőre majdnem én is ezt írtam be 😊
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
A truly shocking stat:

According to @ESPNStatsInfo the Giants allowed 5.19 yards per carry on 117 run plays when Damon Harrison was on the field. Allowed 2.75 on 69 runs without Harrison on the field... (Last year: 3.89 when he was on the field.). Why? Dunno. Point is: Don't assume this cripples NY - per John Keim
GiantsMLBhunter
tényleg elég sokkoló.. mondjuk idén messze volt a tavalyi formájától, de akkor is elég hihetetlen
Szesze
Én csak abban a statisztikában hiszek, amit én hamisítok!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 955 — Giants fan
A truly shocking stat:

According to @ESPNStatsInfo the Giants allowed 5.19 yards per carry on 117 run plays when Damon Harrison was on the field. Allowed 2.75 on 69 runs without Harrison on the field... (Last year: 3.89 when he was on the field.). Why? Dunno. Point is: Don't assume this cripples NY - per John Keim
GiantsMLBhunter
tényleg elég sokkoló.. mondjuk idén messze volt a tavalyi formájától, de akkor is elég hihetetlen
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
A truly shocking stat:

According to @ESPNStatsInfo the Giants allowed 5.19 yards per carry on 117 run plays when Damon Harrison was on the field. Allowed 2.75 on 69 runs without Harrison on the field... (Last year: 3.89 when he was on the field.). Why? Dunno. Point is: Don't assume this cripples NY - per John Keim
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 479
www.bigblueunbiased.com/ny-giants-sign-former-dolphins-cornerback/

Vajon J.Jenkins is sikerült eladni?
nagir
Hátha nem értenek hozzá 15 gurigáért.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
www.bigblueunbiased.com/ny-giants-sign-former-dolphins-cornerback/

Vajon J.Jenkins is sikerült eladni?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Szép karrier:
 pbs.twimg.com/media/DqYNOnsWoAAjEcS.jpg:large
Klaci79
Ezért mennyit keresett vajon???



több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Szép karrier:
több mint 5 éve
Vobox New York Giants 621
Remélem nem azért jött (aktiváltuk) mert eladtuk Shepardot
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
jött Corey Coleman az aktív csapatba.

a csávónak idén több csapata volt, mint ahány cipője van, pedig.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
If the Giants are entering a full rebuild attitude, they should cut Cody Latimer (if they can) and Michael Thomas before Week 10. That would guarantee them a 4th round 2019 compensatory picks for Justin Pugh, and maybe open up a 5th rounder for Devon Kennard, as well.
ozibozi
ez érdekes dolog és ha nem lépik meg, szerintem az nagyon sokat megmutat Gettleman hozzá-nem-értéséből.
katonadani
Latimer-t valszeg ezert is tettek IR-re a hamstring serulese utan, amint felepult megy is. igaz az egesz idei fizujat benyeli a Giants, de nem egy nagy le (2.5M).
Borbinho
ha IR-en van akkor számít a komp.pick formulába, szóval az nem biztos, hogy jó így még
katonadani
de kivagni nem tudjak amig nem egeszseges, az 53as rosterbe meg igy nem szamit. szoval van 1.5 hetuk h felepuljon es kitehessek, kulonben ha Week 10 utan is naluk van (akar IR-en akar aktiv keretben), akkor szamit a komp pick formulaba? mmint ha jol ertem igy "art" a Giantsnek?
Borbinho
így van
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
If the Giants are entering a full rebuild attitude, they should cut Cody Latimer (if they can) and Michael Thomas before Week 10. That would guarantee them a 4th round 2019 compensatory picks for Justin Pugh, and maybe open up a 5th rounder for Devon Kennard, as well.
ozibozi
ez érdekes dolog és ha nem lépik meg, szerintem az nagyon sokat megmutat Gettleman hozzá-nem-értéséből.
katonadani
Latimer-t valszeg ezert is tettek IR-re a hamstring serulese utan, amint felepult megy is. igaz az egesz idei fizujat benyeli a Giants, de nem egy nagy le (2.5M).
Borbinho
ha IR-en van akkor számít a komp.pick formulába, szóval az nem biztos, hogy jó így még
katonadani
de kivagni nem tudjak amig nem egeszseges, az 53as rosterbe meg igy nem szamit. szoval van 1.5 hetuk h felepuljon es kitehessek, kulonben ha Week 10 utan is naluk van (akar IR-en akar aktiv keretben), akkor szamit a komp pick formulaba? mmint ha jol ertem igy "art" a Giantsnek?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
If the Giants are entering a full rebuild attitude, they should cut Cody Latimer (if they can) and Michael Thomas before Week 10. That would guarantee them a 4th round 2019 compensatory picks for Justin Pugh, and maybe open up a 5th rounder for Devon Kennard, as well.
ozibozi
ez érdekes dolog és ha nem lépik meg, szerintem az nagyon sokat megmutat Gettleman hozzá-nem-értéséből.
katonadani
Latimer-t valszeg ezert is tettek IR-re a hamstring serulese utan, amint felepult megy is. igaz az egesz idei fizujat benyeli a Giants, de nem egy nagy le (2.5M).
Borbinho
ha IR-en van akkor számít a komp.pick formulába, szóval az nem biztos, hogy jó így még
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
If the Giants are entering a full rebuild attitude, they should cut Cody Latimer (if they can) and Michael Thomas before Week 10. That would guarantee them a 4th round 2019 compensatory picks for Justin Pugh, and maybe open up a 5th rounder for Devon Kennard, as well.
ozibozi
ez érdekes dolog és ha nem lépik meg, szerintem az nagyon sokat megmutat Gettleman hozzá-nem-értéséből.
katonadani
Latimer-t valszeg ezert is tettek IR-re a hamstring serulese utan, amint felepult megy is. igaz az egesz idei fizujat benyeli a Giants, de nem egy nagy le (2.5M).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
If the Giants are entering a full rebuild attitude, they should cut Cody Latimer (if they can) and Michael Thomas before Week 10. That would guarantee them a 4th round 2019 compensatory picks for Justin Pugh, and maybe open up a 5th rounder for Devon Kennard, as well.
ozibozi
ez érdekes dolog és ha nem lépik meg, szerintem az nagyon sokat megmutat Gettleman hozzá-nem-értéséből.

Szerkesztette: katonadani
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Mondjuk az tény, hogy az OL jövő évi összerakásához szükség van mozgástérre is, mert finoman szólva sem egy láncszem hiányzik a gépezetből. Nagyon remélem, hogy emiatt történik ez az egész. Ha ez az ára, h legyen egy jó OL-ünk akkor megérheti amit csinálunk, minden más esetben kapják be.
Szesze
Kicsit lenyugodva már tényleg nincs más magyarázat... Jenkins és S. Shepard még következhet!(meg bárki akiért beesik bármi! Úgy néz ki) utána Pár jó draft és végre újra osszeallhat egy utokepes csapat Eli köré.. 😉
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 479
If the Giants are entering a full rebuild attitude, they should cut Cody Latimer (if they can) and Michael Thomas before Week 10. That would guarantee them a 4th round 2019 compensatory picks for Justin Pugh, and maybe open up a 5th rounder for Devon Kennard, as well.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 717 — Scream and scout
Még mindig nem hiszem el, hogy a liga elit, 3-4ben mégjobb Snackset egy hugyos vesekőért odaadtuk, egy hulladék semmire nem jó 5.korert, ahonnan majd valami Walmartos parfüm eladót elhozunk, mert újra adunk neki lehetőséget. Nagyon kiváncsi vagyok megmagyarázzák e ezt a tradet, de valszeg nem igazán. A válasz annyi lesz: just.
Rodaron
Asszem idekivánkozik az egyik kedvenc coubom:  coub.com/view/s0j1l


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Még mindig nem hiszem el, hogy a liga elit, 3-4ben mégjobb Snackset egy hugyos vesekőért odaadtuk, egy hulladék semmire nem jó 5.korert, ahonnan majd valami Walmartos parfüm eladót elhozunk, mert újra adunk neki lehetőséget. Nagyon kiváncsi vagyok megmagyarázzák e ezt a tradet, de valszeg nem igazán. A válasz annyi lesz: just.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 479
viszont Sterling Shepardért kaphatnánk egy második kört simán.
ozibozi
Ő túl nagy spanja OBJ-nek meg Barkley-nak.
GiantsMLBhunter
de a régi világból maradt itt, ezért nem védett, reklámértéke nincs, szeretjük, de pótolható, és lassan szerződni kellene vele, és látjuk hogy milyen Wr kaliberek is 10 milkó körül kapnak. (nem szeretném, de nem lepődnék meg ha magas pick is kellene a sok hátsókörös után.)
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
viszont Sterling Shepardért kaphatnánk egy második kört simán.
ozibozi
Ő túl nagy spanja OBJ-nek meg Barkley-nak.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 479
viszont Sterling Shepardért kaphatnánk egy második kört simán.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Sziasztok!
Halljuk hogy nagy szezoneleji 70-90% sale vásár van a fővárosban.

Solderért mi is adnánk egy 5. kört.
OBJért és egy 2020as komp. harmadik körért pedig egy 2019-es másodikat.
...
Juteszembe, Collins eladó?
akdestroyer
Solder mondjuk nem is ér többet, a főváros meg kicsit odébb van 😊
vanek úr
Igen, erre a f*szra kényszeresen ráhajolok párhavonta, pedig jól tudom mi a főváros. 😀

Justin Herbert-ről sokat lehetett hallani, hogy még se jön a draftra. Ma nyilatkozott, hogy ezek a hírek hamisak, még nem döntött.

De mind1, mivel a 4. és 5. körös pickjeink nem veszik fel a versenyt a Raiders 3 db első körös pickjével. 😀
GiantsMLBhunter
Egy pillanatig ne bánd, csak 2020-ban lesznek a drafton frencsájz QBk, arra tankoljatok. Az idein húzzatok fel inkább valami falféleséget.

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 955 — Giants fan
Mondjuk az tény, hogy az OL jövő évi összerakásához szükség van mozgástérre is, mert finoman szólva sem egy láncszem hiányzik a gépezetből. Nagyon remélem, hogy emiatt történik ez az egész. Ha ez az ára, h legyen egy jó OL-ünk akkor megérheti amit csinálunk, minden más esetben kapják be.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 479
Ez rablás volt. Elite volt futás ellen, igazi csapatkapitány. Hmm.
GiantsMLBhunter
ez igaz, de a jövő évi pénze ötödéért megoldja jövőre Tomlinson, meg BJ, ráadásul még sérült sem volt mostanában. (az én személyes kedvencem volt) az a baj, hogy Vernon a kutyának sem kell vlsz, ezért kell mennie 😕

Szerkesztette: ozibozi