New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Justin Herbert-ről sokat lehetett hallani, hogy még se jön a draftra. Ma nyilatkozott, hogy ezek a hírek hamisak, még nem döntött.

De mind1, mivel a 4. és 5. körös pickjeink nem veszik fel a versenyt a Raiders 3 db első körös pickjével. 😀
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 717
Sziasztok!
Halljuk hogy nagy szezoneleji 70-90% sale vásár van a fővárosban.

Solderért mi is adnánk egy 5. kört.
OBJért és egy 2020as komp. harmadik körért pedig egy 2019-es másodikat.
...
Juteszembe, Collins eladó?
akdestroyer
Solder mondjuk nem is ér többet, a főváros meg kicsit odébb van 😊

Szerkesztette: vanek úr
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Sziasztok!
Halljuk hogy nagy szezoneleji 70-90% sale vásár van a fővárosban.

Solderért mi is adnánk egy 5. kört.
OBJért és egy 2020as komp. harmadik körért pedig egy 2019-es másodikat.
...
Juteszembe, Collins eladó?
akdestroyer
Csere Wilsonért és egy éves Dunkin Donuts kupon.
Palesz76
😀 😀
Amúgy mint kívülálló röhögök ezen az egészen, de ez ne tévesszen meg senkit: szerintem a helyzet kib*szottul siralmas.

Ha valakinél van égőházas, kutyás, thisisfine kép, kérem ne tartsa magában!
😀

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Sziasztok!
Halljuk hogy nagy szezoneleji 70-90% sale vásár van a fővárosban.

Solderért mi is adnánk egy 5. kört.
OBJért és egy 2020as komp. harmadik körért pedig egy 2019-es másodikat.
...
Juteszembe, Collins eladó?
akdestroyer
Csere Wilsonért és egy éves Dunkin Donuts kupon.
Palesz76
Legyen Ifedi és dupla kupon meg két labda.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Palesz76 New York Giants 476
Sziasztok!
Halljuk hogy nagy szezoneleji 70-90% sale vásár van a fővárosban.

Solderért mi is adnánk egy 5. kört.
OBJért és egy 2020as komp. harmadik körért pedig egy 2019-es másodikat.
...
Juteszembe, Collins eladó?
akdestroyer
Csere Wilsonért és egy éves Dunkin Donuts kupon.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Sziasztok!
Halljuk hogy nagy szezoneleji 70-90% sale vásár van a fővárosban.

Solderért mi is adnánk egy 5. kört.
OBJért és egy 2020as komp. harmadik körért pedig egy 2019-es másodikat.
...
Juteszembe, Collins eladó?

több mint 5 éve
Henderson New York Giants 1 009
Szerintetek ha valakinek az lett volna a dolga hogy szetbassza a csapatot teljesen egy év alatt, ment volna így???
yooker
csak ha Chucky a beceneve. Mondjuk ő legalább első körös pickeket gyűjtöget.

Szerkesztette: Henderson

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Szerintetek ha valakinek az lett volna a dolga hogy szetbassza a csapatot teljesen egy év alatt, ment volna így???
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Remélem legalább Collins megér egy 2. körös picket majd 😀
több mint 5 éve
Henderson New York Giants 1 009
pff és én még próbáltam hinni bennük. Ez olyat oda fog tenni az öltözői hangulatnak, hogy öröm lesz nézni. De szerintem a pályán sem fogunk annyira keveset veszíteni vele, mint sokan gondolják. Hill meg Tomlinson okés, de egyikük sincs még közel sem Snacks szintjén, plusz ha valamelyik kidől, akkora lyukak lesznek a Dfalban, amin Trent Richardson is átmenne. Kíváncsi leszek hétvégén mennyire sikerül Petersont megfogni.
Ötödik kör. Értem én, hogy egy viszonylag sokat kereső run stopper DTnek nem igazán lehet magasabb ára, de akkor is menjenek a picsába.
Én kérek elnézést amiért nemrég egy hosszú posztot áldoztam a megvédésükre. Balfaszok.

Gratula a Lionsnak, szépen összeszedik az általunk alábecsült használható játékosokat.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Ez egyszerűen hihetetlen.... Nem térek magamhoz!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hoppá beugrott! A 19-es draft tele lesz jó DT-el!! DG azt fog húzni az első körben!!! Ravasz ez a Fasz, mindenkit megtéveszt... 😛
nagir
Jaja, és azt úgy nem lehet húzni, hogy az év végén engeded el őt 😀

több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
Hoppá beugrott! A 19-es draft tele lesz jó DT-el!! DG azt fog húzni az első körben!!! Ravasz ez a Fasz, mindenkit megtéveszt... 😛



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
5. kör? Akkor már engedték volna el ingyen. Egy ilyen játékosért ez megalázó.

Steelers fan
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 126 — Lucas Scott
ez elképesztő ... pedig a szerződése sem indokolta volna, hogy mindenképpen menjen el. mélyrepülés. ehhez képest az Apple cserét agyon nyertük.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Na ez egy igazán megmagyarázhatatlan trade, egy kapitányt, egy idolt küldenek el egy totál értéktelen 5. körért. Várható volt sajnos, mert az agyam azt mondja, hogy ott van BJ Hill és Tomlinson, akik olcsóbban is tudják azt a posztot játszani, nem azon a szinten de azt a posztot. A szívem meg azt mondja, hogy hogy nem vagytok normálisak, a rebuild nem azt jelenti, hogy mindent a nullára lerombolsz és olyan elemeket is kiraksz, akik szívük-lelküket kitették ezért a csapatért és városért, shame on you. Collins tweetje szerint már neki is elment a kedve...és kb ez a mozdulat verte az uccsó szöget az öltözőbe és a D-be
Úgy érzem ezentúl senki sem védett, kb Collins is eladhatóvá vált ha megfelelő ellenérték érkezik, és ezt erősítette meg az ESPN is...
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
Gettleman egy barom! Surmur miatt is meg Snack miatt is!! 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
na, ezt kíváncsi vagyok, hogyan magyarázza meg majd valamelyik főfasz a sok nagyokos közül
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Érthetetlen...5. körért...
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 350 — Giants fan
Na már csak Collinst, Vernont és Jenkinst kell vmi harmadik napos pickért eltradelni és akkor a D az O szintje alá kerülhet. Tankolunk a következő szezonok top 3 pickjeiért.
Parádézik az FO. Ez még rebuild-nek is nevetséges.
Erről az Üvegtigris egyik jelenete ugrik be, amikor Gaben nekimegy a saját autójának. "A rohadt anyámat!".

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 342
More deals: Now the Giants are trading DT Damon Harrison to the Detroit Lions for a fifth-round pick, sources tell ESPN. - Schefter
Beki
WTF??????????????????????
Na, mehetünk a levesbe, baszki.
Kb. a 3 olyan játékos egyike, akit nem lett volna szabad elengedni. Főleg nem 5. körért.
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
More deals: Now the Giants are trading DT Damon Harrison to the Detroit Lions for a fifth-round pick, sources tell ESPN. - Schefter
Beki
Elmegyünk a faszomba...
több mint 5 éve
Vobox New York Giants 621
Mondjuk innentől is van miért szurkolni 🙃 hisz le kell nyomni a Raiderst az 1/1 ért
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Hihetetlen ez a jelenlegi vélemény "megosztottság"... Amióta fórumozom biztos nem volt még ilyen szélsőséges különbség!🙂ki a fekete bárány? Eli? Shurmur? Fal? Gettleman? Mara? KB mindenki elokerult már... Egyet nem is lehet, választani.. Túl sok a hiba mindenkitől!! ! Semmi nem akar osszejonni egyszerűen...Én ezért gondolom hogy egy komoly újra kezdés lenne megoldás de azt nem hiszem hogy GM és HC is menne jövőre, ezért én minimum szabadulnek mindenkitől akinek értéke van és jöjjön egy új Qb is, valszeg ez is lesz de ahogy ezt elkezdtuk Apple - vel az megint csak nem biztos hogy nyerő taktika.. Kevés jó érzésem van jelenleg a csapattal kapcsolatban sajnos a jövőre nézve..
yooker
Barkley a hibas.

több mint 5 éve
Vobox New York Giants 621
WTF??Nem az elengedését nem értem,hanem az ellenértéket!