New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Isti81
Ha te úgy gondolod, hogy Eli a megoldás én elfogadom. Szerintem meg nem. Pontatlan, nem képes meghosszabbítani a játékokat, rossz döntéseket hoz. Volt jó néhány ismétlés, amikor látszott, hogy az elkapó tisztára játszotta magát és nem dobta meg a passzt. Az első bekezdés a lényeg a cikkben, nem az a play . Azzal csak alátámasztotta az állítását. Ezek a dolgok már pozitívirányban nem fognak változni, stagnálni talán.
Én nem azt mondom, hogy ő tehet arról, hogy évek óta szar a csapat, de Eli már nem megoldás. Ha win now módban lenne a csapat megérteném, hogy nem kell változás az irányító poszton,de erről szó nincs. Rebuild kell, ahol a legfontosabb poszton változtatni kell. Eli Manninggel a Giants nem fog po-ba jutni sem idén, sem a következő szezonokban.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 712
Ilyen Omameh, Karem Martin, Ogletree, Solder kb esélytelen egy Tradre sajna
ozibozi
Azt mondod, nincs még egy olyan GM, aki sokat áldozna ezekért a gyöngyszemekért? 😊 Akkor talán ott sem ártana némi változás...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
mától kb 1 dologra kellene innentől koncentrálni, megpróbálni draft pickkeket szerezni a hátralévő időben, viszont erre kb max Jenkins,(2019- 15milkó) Vernon (2019-19Milko), Harrison, (nagy kedvencem, de Tomlinson és BJ Hill együttes 2019 es cap space 2 milkó, az övé meg 9 M lesz.... esetleg még Apple alkalmas vlm értelmes 19-es ellenértékre, de Ilyen Omameh, Karem Martin, Ogletree, Solder kb esélytelen egy Tradre sajna... szvsz Főleg Jenkins /15 M/ meg Vernon/19M/ lenne fontos hogy ne nyomja a következő évi Cap hitet dead money nélkül.
A kretén edzőt meg hagyni kell még pár hónapot, hogy tuti ne csússzunk ki a Top 3 pickből.
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Eli megint vert egy jó nagy szöget a karrierjének a koporsójába. Oline ide edzők oda.
gyurczi
Miért is, erre azért kíváncsi lennék?
Isti81
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000977617/article/ryan-falcons-defeat-giants-keep-playoff-hopes-alive

3. pont. Tökéletesen megfogalmazza.
gyurczi
Szerintem meg a cikk írója nem látta a meccset.
Vicces felhozni azt a 4&1et, mert akihez ment a labda elkaphatta volna.
Mitől vagy Te és a cikk írója olyan biztos abban , h OBJ elkapta volna később volt egy 2pontos kísérlet ami nem sikerült neki. Nem kéne úgy beállítani ezt a játékot úgy mintha sehol senki nem lett volna Beckham közelében, mert ott volt a védő rajta. Az meg , hogy az edző a play előtt azt mondja, h dobd a labdát Beckhamnek ez így baromság, mert mi van ha jól fogják és Int lesz akkor most ugyanúgy Elit szidnád , mert eladta a labdát. Azért rajta volt a védő Beckhamen, bár ez így nem helyes , mert 2 védő volt rajta csak a 2. kiváltott később és ment Elira. Nem volt szerintem ez egy tuti play megpróbálhatta volna Eli kis előnye volt talán Beckhamnek de közel sem biztos , h elkapja és sikerül a TD.
Szóval nem értem, h ez a play miért lenne jó arra, hogy ledöntse a szobrát.

Eli nem fél sztem csak, ugye a szar falunk mögött nincs idő teázgatni és megvárni míg lesz tiszta célpont messzebb is ezért megy sok labda Barkleyhoz. Pont a mai meccsen lehetett látni, hogy ha kap kis időt akkor tud ő jól és pontosan passzolni messzire is. Ma éjjel ezt láthattuk is.

Azt sem értem miért Eli a felelős azért, hogy a RZban olyan rosszak voltunk. Ott már kell a jó futójáték és a jó passzjáték, és ezekhez mi kell hát jó fal. Ez szerinted rendelkezésre áll? Szerintem nem.

Érdekelne , hogy van ez most már mindent varrjunk Eli nyakába? Szar edzői döntések nem létező O fal?
Azért minden irányító hoz ám meccsenként olyan döntést aminél lehetne jobbat találni. Éjjel Elinak nem sok ilyen volt és azok sem olyanok voltak amire azt lehet mondani, hogy ezt így kellett volna csinálni, mert akkor sokkal jobb lett volna.

Az is félrevezető ám, hogy ez a Falcons védelem szar, mert az előző meccseken tényleg az volt , de többen is visszatértek náluk úgy tudom ami azért jelenthet valamit. Nézd meg nálunk visszajött Vernon és egész jól sikerült ezt a Falcons Ot megfogni.

Ez a meccs csak arra volt bizonyíték, hogy Shurmur nem olyan edző aki a problémákat jól kezelné, hibás döntések sorát hozta meg ami miatt vereség lett. Miért kellett 10-3nál 4.-re nekimenni ha ott belőjük akkor lehet nyertünk volna. Na és arra is ha Eli elé csak egy közepes falat tennének akkor nem 1-6al állnánk hanem akár lehetne ez 4-3 is könnyedén, bár igazság szerint ha kicsit mindenki jobban tenné a dolgát Edzők Eli, OBJ főleg az Ofal a TEek és a védelem is akkor akár még ezzel az állománnyal is lehetne 4-3.

Sajnálatos, hogy Eli utolsó évei és OBJ legjobb évei is kárba mennek azért mert az előző vezetés sem a legjobban állt az O fal kérdéshez és az új rezsim pedig meg sem próbálta Pught, Richburgöt v Flukert itt tartani Fluker nem is lett volna drága. Nem mondom, hogy nem próbálkoztak, de Solder ennyi pénzért nagy csalódás, Hernandez pedig újonc és a PFF túlértékeli , a többiektől meg mit lehetne várni még pályát sem láttak az NFLben.

Nyilván ha sikerülne rendbe tenni az O falat akkor Shurmur is jobban tudná megvalósítani az elképzeléseit, de itt csak visszalépés volt a korábbi évekhez képest sajnos.
Isti81
Csak Grady Jarrett tért vissza ezen a héten. Inkább azért volt jobb a védelem, mert most nem esett ki senki sérülés miatt a múlt héten és lassa kezdenek összeszokni, meg hogy megint Campbellnél volt a zöld pötty.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
kb ennyi
több mint 5 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Eli megint vert egy jó nagy szöget a karrierjének a koporsójába. Oline ide edzők oda.
gyurczi
Miért is, erre azért kíváncsi lennék?
Isti81
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000977617/article/ryan-falcons-defeat-giants-keep-playoff-hopes-alive

3. pont. Tökéletesen megfogalmazza.
gyurczi
Szerintem meg a cikk írója nem látta a meccset.
Vicces felhozni azt a 4&1et, mert akihez ment a labda elkaphatta volna.
Mitől vagy Te és a cikk írója olyan biztos abban , h OBJ elkapta volna később volt egy 2pontos kísérlet ami nem sikerült neki. Nem kéne úgy beállítani ezt a játékot úgy mintha sehol senki nem lett volna Beckham közelében, mert ott volt a védő rajta. Az meg , hogy az edző a play előtt azt mondja, h dobd a labdát Beckhamnek ez így baromság, mert mi van ha jól fogják és Int lesz akkor most ugyanúgy Elit szidnád , mert eladta a labdát. Azért rajta volt a védő Beckhamen, bár ez így nem helyes , mert 2 védő volt rajta csak a 2. kiváltott később és ment Elira. Nem volt szerintem ez egy tuti play megpróbálhatta volna Eli kis előnye volt talán Beckhamnek de közel sem biztos , h elkapja és sikerül a TD.
Szóval nem értem, h ez a play miért lenne jó arra, hogy ledöntse a szobrát.

Eli nem fél sztem csak, ugye a szar falunk mögött nincs idő teázgatni és megvárni míg lesz tiszta célpont messzebb is ezért megy sok labda Barkleyhoz. Pont a mai meccsen lehetett látni, hogy ha kap kis időt akkor tud ő jól és pontosan passzolni messzire is. Ma éjjel ezt láthattuk is.

Azt sem értem miért Eli a felelős azért, hogy a RZban olyan rosszak voltunk. Ott már kell a jó futójáték és a jó passzjáték, és ezekhez mi kell hát jó fal. Ez szerinted rendelkezésre áll? Szerintem nem.

Érdekelne , hogy van ez most már mindent varrjunk Eli nyakába? Szar edzői döntések nem létező O fal?
Azért minden irányító hoz ám meccsenként olyan döntést aminél lehetne jobbat találni. Éjjel Elinak nem sok ilyen volt és azok sem olyanok voltak amire azt lehet mondani, hogy ezt így kellett volna csinálni, mert akkor sokkal jobb lett volna.

Az is félrevezető ám, hogy ez a Falcons védelem szar, mert az előző meccseken tényleg az volt , de többen is visszatértek náluk úgy tudom ami azért jelenthet valamit. Nézd meg nálunk visszajött Vernon és egész jól sikerült ezt a Falcons Ot megfogni.

Ez a meccs csak arra volt bizonyíték, hogy Shurmur nem olyan edző aki a problémákat jól kezelné, hibás döntések sorát hozta meg ami miatt vereség lett. Miért kellett 10-3nál 4.-re nekimenni ha ott belőjük akkor lehet nyertünk volna. Na és arra is ha Eli elé csak egy közepes falat tennének akkor nem 1-6al állnánk hanem akár lehetne ez 4-3 is könnyedén, bár igazság szerint ha kicsit mindenki jobban tenné a dolgát Edzők Eli, OBJ főleg az Ofal a TEek és a védelem is akkor akár még ezzel az állománnyal is lehetne 4-3.

Sajnálatos, hogy Eli utolsó évei és OBJ legjobb évei is kárba mennek azért mert az előző vezetés sem a legjobban állt az O fal kérdéshez és az új rezsim pedig meg sem próbálta Pught, Richburgöt v Flukert itt tartani Fluker nem is lett volna drága. Nem mondom, hogy nem próbálkoztak, de Solder ennyi pénzért nagy csalódás, Hernandez pedig újonc és a PFF túlértékeli , a többiektől meg mit lehetne várni még pályát sem láttak az NFLben.

Nyilván ha sikerülne rendbe tenni az O falat akkor Shurmur is jobban tudná megvalósítani az elképzeléseit, de itt csak visszalépés volt a korábbi évekhez képest sajnos.
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Uccsó két percet már nem láttam, mert jött a köv. műszak 😁 de az már csak úgyis az eredmény kozmetikázására volt jó.
ironroy
Hát pont nem szerintem 😀
Sixo
Két percen belül két labdabirtoklásnyi hátránnyal? Semleges néző biztos jól szórakozott, én kevésbé...
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Eli megint vert egy jó nagy szöget a karrierjének a koporsójába. Oline ide edzők oda.
gyurczi
Miért is, erre azért kíváncsi lennék?
Isti81
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/on4pd85jt9metesrafjc
Ryan, Falcons defeat Giants, keep playoff hopes alive
Behind another confident performance by Matt Ryan, the Atlanta Falcons (3-4) kept their playoff hopes alive on Monday evening, holding on to beat the New York Giants (1-6), 23-20, to close out Week 7.


3. pont. Tökéletesen megfogalmazza.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Eli megint vert egy jó nagy szöget a karrierjének a koporsójába. Oline ide edzők oda.
gyurczi
Miért is, erre azért kíváncsi lennék?
több mint 5 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Shurmurrel jól bevásároltunk.. de persze a lényeg továbbra is az, h normális OL nélkül nincs esély semmire, ma amúgy Solder és Hernandez is okádék volt (egyik se először), szóval nemtom hogy lesz ez megoldva jövőre..
Szesze
Ez a meccs nagyrészben Shurmuron ment el. A maradék meg azon hogy nem sikerült összefoltozni az O-linet, se passzra, se futásra: a nemlétező red zone offense-ünk ennek köszönhető.

Mondjuk az is gáz volt hogy a félidő végén amikor a defense lekapcsolt 3 perccel a vége előtt mint ha ott se lettek volna, plusz hogy a Falcons minden 3rd downt megcsinált.
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Eli megint vert egy jó nagy szöget a karrierjének a koporsójába. Oline ide edzők oda.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Shurmurrel jól bevásároltunk.. de persze a lényeg továbbra is az, h normális OL nélkül nincs esély semmire, ma amúgy Solder és Hernandez is okádék volt (egyik se először), szóval nemtom hogy lesz ez megoldva jövőre..
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Hosszabb összefoglalót újra nézve, pár meccs kritikát elolvasva, azt kell hogy mondjam, hogy most ezt a meccset mi veszítettük el, mert több kulcs szituációban is rosszul döntöttünk. Simán bentmaradt 10 pont ebben az offenseben. A FG helyett a negyedik kísérletben, pont benne van az évünk a kínkeserves próbálkozás, a csodára várás, hogy na az majd megfordítja a szezonunkat. Megértem Shurmurt is, hogy bízott az O-bán, es mindenképp nekiment, ha 5 yarddal messzebb van nem biztos. És megértem azokat is akik FG-t szerettek volna, amivel iksz. (Emlékszem Doug Peterson is első évében két 4&1nek is nekiment ellenünk NY-ban és nem jött be neki)
Nyilván nagyon fájó ez a vereség, mert az offense meg-meg mutatja, hogy mire képes, a Defense is 10 ponton tartotta ezt a High Voltage offense-t.
A momentumok megvoltak, a lehetőségek is, de sajnos most fejben nagyon azer van esve a csapat, és hosszú idő óta szerencsénk sincs, szinte semmi nem jön be amibe kellene mazlifaktor.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 345 — LIGHTS OUT!
Uccsó két percet már nem láttam, mert jött a köv. műszak 😁 de az már csak úgyis az eredmény kozmetikázására volt jó.
ironroy
Hát pont nem szerintem 😀

több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Uccsó két percet már nem láttam, mert jött a köv. műszak 😁 de az már csak úgyis az eredmény kozmetikázására volt jó. Ami nekem este átjött, hogy Shurmur egy hozzá nem értő fasz és rajta ment el a meccs. 1-6 Kurva gyenge 😔😡
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
hetek óta világos hogy nem alkalmas a faszi vezetőedzőnek. a saját faszsagáit próbálja ráverni másokra, de világos hogy ebben a csapatban sokkal több van még Eli ostól is , mint amit ő ki tud belőle hozni. Ez a bénázás ma még simán betudható lenne a tapasztalatlanságnak stb, de az a kreténség ami itt folyik hetek, hónapok óta, az nem magyaarázható. 😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
shurmur takarodj
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 345 — LIGHTS OUT!
Helyetekben Shurmur-t nagyon gyorsan meglincselném.

több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1-6 kurva szarul nézne ki úgyhogy nyerünk 😁😉
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Jó kis felhozó meccs lesz ez a Falconsnak...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Nos, ki, mit vár a ma esti meccstől?
A szokásos kincstári optimizmusom azt mondja, hogy nyerünk egy last minute field goal-lal.....
Zet
Én sima vereséget várok, nem is maradok fent éjszakázni, felvételről elég lesz megnézni.
Szesze
Az e heti szar tippeim miatt lehet érdemes fentmaradni. -13,5-ről raktam a Falconst, de e hétvégén nem sült. Szóval, ebben lehet bízni. 😀 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Nos, ki, mit vár a ma esti meccstől?
A szokásos kincstári optimizmusom azt mondja, hogy nyerünk egy last minute field goal-lal.....
Zet
Én sima vereséget várok, nem is maradok fent éjszakázni, felvételről elég lesz megnézni.
több mint 5 éve
B-Front New York Giants Texas A&M Aggies 81
Atlanta ellen a következő 5-ös fogja a buszsávokat nyitni Barkley-nak:
Solder-Hernander-Pulley-Greco-Wheeler.

Szóval Greco centerből RG-be, Omameh out, Greco megüresedett center helyét pedig Pulley veszi át.

Tökre elégedettek lehetünk a szezon elején kezdő RG és RT párossal 😀
GiantsMLBhunter
Legalább hajlandóak belátni, hogy valami változás kell. Sajnálom, hogy éjszakás vagyok így lemaradok a meccsről, de remélem pozitív képet mutatnak a srácok a meccsel kapcsolatban. Örülnék neki, Ha megszorongatnánk az amúgy annyira nem acélos Falcons-t és szép játékot játszunk akkor a végeredmény mindegy számomra.
De azért hajrá srácok és Go Giants.

Szerk.: Én ennyire nem vagyok optimista, de bízom benne, hogy javulást fogunk mutatni, Ha az elején nem engedjük el őket és tartjuk magunkat, akkor egy egész jó ki-ki meccs lehet és még nyerhetünk is. Nincs mese Ha ott vagyunk a redzone-ban pont kell. Nehéz lesz megfogni az Atlanta támadóit így muszáj jól kezdeni. Ha besül a támadás és megint lelohad a játék kedv, akkor ismét csúnya zakó lesz. El kell engedni a csapatot és meg kell húzni a bevállalós játékokat.

Szerkesztette: B-Front
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 339
Nos, ki, mit vár a ma esti meccstől?
A szokásos kincstári optimizmusom azt mondja, hogy nyerünk egy last minute field goal-lal.....

Szerkesztette: Zet
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Atlanta ellen a következő 5-ös fogja a buszsávokat nyitni Barkley-nak:
Solder-Hernander-Pulley-Greco-Wheeler.

Szóval Greco centerből RG-be, Omameh out, Greco megüresedett center helyét pedig Pulley veszi át.

Tökre elégedettek lehetünk a szezon elején kezdő RG és RT párossal 😀