New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 712
Az ESPN NFL Sunday Countdown műsorában már kezdődik a fikció gyártás, hogy Elit eltradeljük a Jaguarsba és összeáll a Tom Coughlin & Manning páros még egy Super Bowl erejéig 😵🔫
ironroy
Ha tényleg Flowers lesz a jaguár LT, akkor nincs az a pénz, amennyiért Eli odamenne. 😊
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
OBJ az első rookie éve után mentora volt mindenkinek aki igányelte, egész idáig soha senkivel, még egy szertárossal sem volt konfliktusa (csapaton belül), de soha, az edzők, játékos társai tisztelik, Ő a Franchise, sőt külföldön /USA kívül/ az egész NFL arca, nagykövete A gyerekként rászakadó népszerűségét jobban viselte mint pár 30 felé tartó sorstársa, Dívaként nyilvántartva sosem volt olyan gondja mint az ucsó éveit taposó A.Brown, Dez, stb, stb Mellesleg a szerződésekor adott egy komoly helyi discountot a csapatnak, ahol qrvára átverték, hogy nem rebuild meg elküldés (JPP, Kennard stb) lesz, hanem komoly játékosok jönnek majd.... és még sokat le lehetne írni OBJ szemüveg nélkül is simán, de össze kell rakjam a Fantasy csapatokat.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Aham, ertem. Oke.
Stez
nem baj az
ozibozi
Nem bizony. Azert majd neha probalj meg tovabb latni az OBJ-szemcsinel, mert egeszen fantasztikus, hogy az egyebkent teljesen hasonlo Dez-sztorira Giants-fankent egybol megy az oltas, mig Beckham a kisertetiesen hasonlora pedig kis tulzassal maga a hos. De igen, ertem, Dez mas. 8D

O kocsog.

Egyebkent pedig sosem voltam sem Giants-, sem OBJ-hater (foleg, miutan emberunket en meg birom is, tekintve, hogy egy zseni), bar elhiszem, hogy neked egyszerubb erre mutogatni. Csak olyan ez, mint amikor orszagunk Scholesa kapura lo a valogatottban – nagy helyzet, szep probalkozas, bedobas.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Aham, ertem. Oke.
Stez
nem baj az
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Aham, ertem. Oke.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Gantlemann nem volt hülye..minek húzott volna 1/2-ön irányítót mikor övé lesz jövőre az 1/1 😊 ..nem is lehet más cél ebben a szezonban.
gordon
Csak kerdes, hogy itt a 2019-es top kubek mennyire hajaznak majd Bortlesek szintjehez, vagy mennyire mondjuk Wentzhez vagy Luckhoz. 8) Mert az igen nagy pech lesz, ha a Giantse lesz az 1/1, de egyik iranyitoban sem latjak majd az igazi kincset, muszajbol nem fognak kubet huzni. Ha ez motivalta volna a vezetoseget, akkor azt mar iden megtette volna, de most is amiatt hagytak ki, mert senkiben sem lattak a szamukra kello fantaziat.

Mas.

Egyebkent most egybol jon majd a fikazas es az osztas, de viccen kivul, en komolyan egyre inkabb velem felfedezni OBJ hisztijeiben Dez Bryantet. Van az a szint, amikor emberunk akarasa es nyerni vagyasa meg boven elfogadhato, de ezek a cirkuszai szerintem mar kezdenek atesni a lo masik oldalara. Es lehet, hogy egy zseni, de lassan el fog jutni odaig, hogy ha folytatja ezt, akkor az mar akar az oltozore is karos lehet.

Az NFL ilyen, itt siman lehet, hogy aki az egyik evben fossa ver mindenkit, a kovetkezoben mar a kozepmezonyben sincs. El kell tudni viselni a sikertelenseget es a szar korszakot. Nem masra kell mutogatni, mert attol nem lesz jobb. Ha valami bibi van, akkor egymas kozott el kell intezni, vagy beszelni a stabbal, edzokkel, tarsakkal, akarmi, de szamomra az, hogy a mediaban, interjuban elkezdunk mutogatni XY-ra, rohadt troger dolog, es ami fontosabb, hogy baromira nem profi.

Jelenleg Beckham pontosan ugyanugy bomlaszto, mint Bryant volt, es ez, amit csinal, ez egyaltalan nem segit a csapatan, hanem csak ront.

Elkepzelni sem tudom, micsoda pataliakat rendezett volna, ha kap egy olyan csapatot, mint amit Megatron anno a Detroittal. Pofazott barmikor is? Nem, soha. Az egy dolog, hogy sok ev utan megunta a szenvedes, es mivel jarni sem tudott normalisan, meg nem latta eselyet a gyurunek, visszavonult ido elott. De pofazni sosem pofazott, nem hisztizett, nem verte az asztalt, nem kritizalta XY-t. Meltosaggal viselte a zakokat.

Pontosan arra az utra lepett ra, mint amire az altalatok utalt Dez Bryant.
Stez
ebből a hszből semmi más nem látszik, csak ami az elmúlt 4 év alatt is folyamatosan jött onnan, ahonnan a haterségnek az irigységgel, tájékozatlansággal kevert "most aztán végre itt az idő megint" típusú hozzászólásai is 'gyüttek'.

Dezt meg OBJ-t összehasonlítani??? kb nem is mondok erre semmit. Egy korszakos zseni, aki rookie kora óta, tehát nem már befutott playaként kb csak azt nem döntötte meg, amit a sérülése miatt nem tudott, vagy pedig egy qrva jó szezonokat produkáló, egy --őt érző-- Remek QB -val történő-- páréves jó kémiájának is köszönhető összehasonlítás? bocs, de vicc kategória. Az egyik kb Jerry Rice ellenfele a --korából is adódóan -- statokban, a csapatra gyakorolt hatásában a jelenlegi szinten, Dez pedig (még/már ugye) azért nincs is itt....

de vegyük az öltözőt, ott ez az összehasonlítás még viccesebb. Dez megosztó személyiségét meg OBJ leader pozícióját max Innen pestről a kispiszkos borozóból lehet így megítélni, de akik évtizedek óta olvassák a napi Giants híreket, nemcsak a haterek hangulat keltéséből v a twitterről akár a helyi ripostból, nso stb kategóriából tájékozódnak, ezen max csak somolyognak.

EL lehet itt terelni az igazi problémát -Eli, OBJ szintre- de attól pont látjuk, hogy ez a MARA sajna nem Wellington, ez az edző pont egy bajusz 2.0, és a GM felesleges takarítása is Kb eddig bírta a türelmet.

Nem az a gond hogy korszakos, vagy akárcsak nehezen kezelhető zsenik, vagy egyéniségek játszanak a csapatnál, hanem hogy olyanok vannak körülöttük, olyanok irányítják, akik a saját alkalmatlanságukat ezekkel a sztorikkal próbálják palástolni, és ezekkel akarnak időt nyerni, mert sajna kevesek ide...
van aki beveszi... Mi nem . 😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Az ESPN NFL Sunday Countdown műsorában már kezdődik a fikció gyártás, hogy Elit eltradeljük a Jaguarsba és összeáll a Tom Coughlin & Manning páros még egy Super Bowl erejéig 😵🔫
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gantlemann nem volt hülye..minek húzott volna 1/2-ön irányítót mikor övé lesz jövőre az 1/1 😊 ..nem is lehet más cél ebben a szezonban.
gordon
Csak kerdes, hogy itt a 2019-es top kubek mennyire hajaznak majd Bortlesek szintjehez, vagy mennyire mondjuk Wentzhez vagy Luckhoz. 8) Mert az igen nagy pech lesz, ha a Giantse lesz az 1/1, de egyik iranyitoban sem latjak majd az igazi kincset, muszajbol nem fognak kubet huzni. Ha ez motivalta volna a vezetoseget, akkor azt mar iden megtette volna, de most is amiatt hagytak ki, mert senkiben sem lattak a szamukra kello fantaziat.

Stez
mit gondolsz Herbert és Lock játékáról?
Amadeus
Mind a ketto top10-es lesz, szarra lesznek hype-olva, de en Locktol abszolut nem vagyok elajulva. Herbert szerintem jobban illik a Giantsbe, marmint a rendszer es a stilusa alapjan, de en egyelore tole sem lattam azt az elkepeszto teljesitmenyt, amiert en elvinnem 1/1-en. Mondjuk ez valoszinuleg az en hibam, de en nalam egy 1/1-esnek uttoronek kellene lennie, egy olyan karakternek, akiben olyan felelmetesen nagy potencial van, hogy rogton elso idenyeben nagy pluszt adhat a csapatanak.

De en Herbertet valasztanam egyebkent, viszont en jobbnak veltem peldaul Darnoldot prospectkent, akit meg a Giants gond nelkul hagyott tovabb csuszni, es egy futot elvitt helyette.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Gantlemann nem volt hülye..minek húzott volna 1/2-ön irányítót mikor övé lesz jövőre az 1/1 😊 ..nem is lehet más cél ebben a szezonban.
gordon
Csak kerdes, hogy itt a 2019-es top kubek mennyire hajaznak majd Bortlesek szintjehez, vagy mennyire mondjuk Wentzhez vagy Luckhoz. 8) Mert az igen nagy pech lesz, ha a Giantse lesz az 1/1, de egyik iranyitoban sem latjak majd az igazi kincset, muszajbol nem fognak kubet huzni. Ha ez motivalta volna a vezetoseget, akkor azt mar iden megtette volna, de most is amiatt hagytak ki, mert senkiben sem lattak a szamukra kello fantaziat.

Stez
mit gondolsz Herbert és Lock játékáról?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
És 30 évesen vissza is vonult, ahogy Sanders is. Nem biztos, hogy a legjobbak a Lions-példák, mert oké, hogy kussolt közben Megatron, csak konkrétan az ember egy 5 évvel tovább játszhatott volna alaphangon
Wyatt
Mint irtam, o a serulesei miatt vonult vissza foleg, nem az eredmenytelenseg miatt. Ezt megmondta o is. Es azt is, hogy azert nem ter vissza, es azert sem igazolt el mashova, mert emberunk nem tud normalisan jarni, annyira szet vagy a terde es a bokaja, es ezaltal nem lenne kepes normalis iranyvaltasokra, utvonalakat megfutni.

Sanders mas, de most nem ezen volt a lenyeg, mivel rohogve tudnank sorolni mas sztart is, aki nem fesztivalozik, es nem tette, pedig a csapat kozepszer volt.
Stez
Vagy aljaszar mint a Browns Joe Thomas esetében.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
És 30 évesen vissza is vonult, ahogy Sanders is. Nem biztos, hogy a legjobbak a Lions-példák, mert oké, hogy kussolt közben Megatron, csak konkrétan az ember egy 5 évvel tovább játszhatott volna alaphangon
Wyatt
Mint irtam, o a serulesei miatt vonult vissza foleg, nem az eredmenytelenseg miatt. Ezt megmondta o is. Es azt is, hogy azert nem ter vissza, es azert sem igazolt el mashova, mert emberunk nem tud normalisan jarni, annyira szet vagy a terde es a bokaja, es ezaltal nem lenne kepes normalis iranyvaltasokra, utvonalakat megfutni.

Sanders mas, de most nem ezen volt a lenyeg, mivel rohogve tudnank sorolni mas sztart is, aki nem fesztivalozik, es nem tette, pedig a csapat kozepszer volt.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És 30 évesen vissza is vonult, ahogy Sanders is. Nem biztos, hogy a legjobbak a Lions-példák, mert oké, hogy kussolt közben Megatron, csak konkrétan az ember egy 5 évvel tovább játszhatott volna alaphangon

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gantlemann nem volt hülye..minek húzott volna 1/2-ön irányítót mikor övé lesz jövőre az 1/1 😊 ..nem is lehet más cél ebben a szezonban.
gordon
Csak kerdes, hogy itt a 2019-es top kubek mennyire hajaznak majd Bortlesek szintjehez, vagy mennyire mondjuk Wentzhez vagy Luckhoz. 8) Mert az igen nagy pech lesz, ha a Giantse lesz az 1/1, de egyik iranyitoban sem latjak majd az igazi kincset, muszajbol nem fognak kubet huzni. Ha ez motivalta volna a vezetoseget, akkor azt mar iden megtette volna, de most is amiatt hagytak ki, mert senkiben sem lattak a szamukra kello fantaziat.

Mas.

Egyebkent most egybol jon majd a fikazas es az osztas, de viccen kivul, en komolyan egyre inkabb velem felfedezni OBJ hisztijeiben Dez Bryantet. Van az a szint, amikor emberunk akarasa es nyerni vagyasa meg boven elfogadhato, de ezek a cirkuszai szerintem mar kezdenek atesni a lo masik oldalara. Es lehet, hogy egy zseni, de lassan el fog jutni odaig, hogy ha folytatja ezt, akkor az mar akar az oltozore is karos lehet.

Az NFL ilyen, itt siman lehet, hogy aki az egyik evben fossa ver mindenkit, a kovetkezoben mar a kozepmezonyben sincs. El kell tudni viselni a sikertelenseget es a szar korszakot. Nem masra kell mutogatni, mert attol nem lesz jobb. Ha valami bibi van, akkor egymas kozott el kell intezni, vagy beszelni a stabbal, edzokkel, tarsakkal, akarmi, de szamomra az, hogy a mediaban, interjuban elkezdunk mutogatni XY-ra, rohadt troger dolog, es ami fontosabb, hogy baromira nem profi.

Jelenleg Beckham pontosan ugyanugy bomlaszto, mint Bryant volt, es ez, amit csinal, ez egyaltalan nem segit a csapatan, hanem csak ront.

Elkepzelni sem tudom, micsoda pataliakat rendezett volna, ha kap egy olyan csapatot, mint amit Megatron anno a Detroittal. Pofazott barmikor is? Nem, soha. Az egy dolog, hogy sok ev utan megunta a szenvedes, es mivel jarni sem tudott normalisan, meg nem latta eselyet a gyurunek, visszavonult ido elott. De pofazni sosem pofazott, nem hisztizett, nem verte az asztalt, nem kritizalta XY-t. Meltosaggal viselte a zakokat.

Pontosan arra az utra lepett ra, mint amire az altalatok utalt Dez Bryant.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
---------
Ha folytatjuk a tendenciát, jövőhéten megint jó meccsen kapunk ki.
1hét: Jags - jó meccs
2.hét: Dallas - blama
3.hét: Texans - jó meccs
4.hét: Saints - blama
5.hét: Panthers - jó meccs
6.hét: Eagles - blama
7.hét: Falcons - ???
Awesome88
Ha ez folytatódik akkor lassan elkezdhettek gondolkozni h melyik irányító lesz elérhető a drafton mert a Cardinalsnak nem kell már.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Három utat látnék Manning előtt:
1. Visszavonul
2. Kivágjuk
3. Paycut és jövőre addig játszik, amíg a rookie készen nem áll a bevetésre

Én a 3.-ra látom a legnagyobb esélyt. A rajta spórolt pénzen lehetne hozni egy G-t, vagy RT-t a piacról, és Collins is megkaphatná az új szerződését. 1 kör QB, 2. kör támadófal, minden más a védelembe, ami egyébként nem olyan rossz mint itt sokan lefestik. Persze, nem elit egység, és vannak bajok, de összességében szerintem sokkal jobban teljesítenek, mint amit előzetesen vártam az átállással és a sok távozóval. Mindezt úgy, hogy ugye Vernon még csak most tér vissza, Beal pedig még NFL-t sem látott, pedig ő is erősítés lehet majd.

Azért van pár pozitívum is a szezonban, amiknek még mi is örülhetünk. Flowers kidobása, Apple és a védelem egész jó teljesítménye, Barkley parádéja, OBJ hosszabbítása, ami még így is pozitívum, amit majd az új QB arathat le. Innentől a szezont már telejsen elengedhetjük. Ha győzünk az külön öröm, ha vesztünk, az legalább az új irányító felé sodor minket.

---------
Ha folytatjuk a tendenciát, jövőhéten megint jó meccsen kapunk ki.
1hét: Jags - jó meccs
2.hét: Dallas - blama
3.hét: Texans - jó meccs
4.hét: Saints - blama
5.hét: Panthers - jó meccs
6.hét: Eagles - blama
7.hét: Falcons - ???
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Rapaport sok badarságot szokott összehordani, de sokszor végül bejön amit ír: most azt mondta, hogy ha cseréljük Eli-t szezon közben, akkor az biztos, hogy rosteren kívülről jön. Ez két dolgot jelenthet, hogy a vezetőség még mindig valami csodában és most tradelnek valakiért, vagy offseasonben fogunk tradelni valakiért. Nem tudom mit tudnánk mi csere alapként felajánlani, mert legalább egy 1. körös pick-be lehet belekerülne, az pedig a jövőre nézve is fájdalmas lehet, mert onnan a "legolcsóbb" pótolni, mint nagy FA-t igazolni, úgyhogy van még egy-két poszt amit foltoznunk kellene.
Továbbá kíváncsi leszek ki fog még "repülni" tőlünk, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy Jenkins lesz az egyik az offseasonben, mert ő az akin látszani szokott, ha rohadtul nincs kedve ehhez a silány játékhoz, mint csütörtökön is, plusz ha jó játékos is, de azért mindig van 1-2 play ahol sok yardot nyel be/meccs.
Kíváncsian várom a fejleményeket, ezt a szezont már le kell szarni és beleadni mindent a játékba, hogy legalább minket szurkolókat visszanyerjenek és legyen amiben bízhassunk az offseasonben. Nekem most ennyi elég lenne kérésnek, hogy egy picit visszaadjanak nekünk a "jóból".
Rodaron
Eli csere nyilván kizart! Semmi értéket nem képvisel! Szépen vissza vonul év végén a kérdés hogy Lauleta kap - e szerepet addig.. Remélem igen! Teljesen új filozófia kell! Nincs más út szarakodtunk már eleget!
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Rapaport sok badarságot szokott összehordani, de sokszor végül bejön amit ír: most azt mondta, hogy ha cseréljük Eli-t szezon közben, akkor az biztos, hogy rosteren kívülről jön. Ez két dolgot jelenthet, hogy a vezetőség még mindig valami csodában és most tradelnek valakiért, vagy offseasonben fogunk tradelni valakiért. Nem tudom mit tudnánk mi csere alapként felajánlani, mert legalább egy 1. körös pick-be lehet belekerülne, az pedig a jövőre nézve is fájdalmas lehet, mert onnan a "legolcsóbb" pótolni, mint nagy FA-t igazolni, úgyhogy van még egy-két poszt amit foltoznunk kellene.
Továbbá kíváncsi leszek ki fog még "repülni" tőlünk, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy Jenkins lesz az egyik az offseasonben, mert ő az akin látszani szokott, ha rohadtul nincs kedve ehhez a silány játékhoz, mint csütörtökön is, plusz ha jó játékos is, de azért mindig van 1-2 play ahol sok yardot nyel be/meccs.
Kíváncsian várom a fejleményeket, ezt a szezont már le kell szarni és beleadni mindent a játékba, hogy legalább minket szurkolókat visszanyerjenek és legyen amiben bízhassunk az offseasonben. Nekem most ennyi elég lenne kérésnek, hogy egy picit visszaadjanak nekünk a "jóból".
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
max két év mire trophy lesz
Vobox
Félve kérdezem meg. Szerinted egy jó QB draftnyira vagytok a trophytól?
Matthew99
Nem volt egyértelmű a szóhasználatom, bocsi!Trophy alatt értem azt amikor jó nézni acsapatod, jó érzés büszkén vitatkozni egy másik csapat szurkolójával, még ha vesztes oldalon is, de BÜSZKÉN, illetve hiszem hogy a jelenlegi keret pár kardinális problémaforrását kicserélve (nyilván a posztok fontossága miatt hiába jelent ez max 8-10 embert ez soknak tűnhet) alkalmas a csoport megnyerésére, vagy akár többre is!
Vobox
Ezt adom. De ahogy te is mondod a 8-10 az sok. Mert senki nem garantálja h akit most az elfogadható kategóriába teszel az 2 év múlva is ott lesz. Vagy egyáltalán a csapatnál. Így meg felmehet a szám 20-ra is. Azt meg két offseason alatt összeszedni, háát.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Vobox New York Giants 621
max két év mire trophy lesz
Vobox
Félve kérdezem meg. Szerinted egy jó QB draftnyira vagytok a trophytól?
Matthew99
Nem volt egyértelmű a szóhasználatom, bocsi!Trophy alatt értem azt amikor jó nézni acsapatod, jó érzés büszkén vitatkozni egy másik csapat szurkolójával, még ha vesztes oldalon is, de BÜSZKÉN, illetve hiszem hogy a jelenlegi keret pár kardinális problémaforrását kicserélve (nyilván a posztok fontossága miatt hiába jelent ez max 8-10 embert ez soknak tűnhet) alkalmas a csoport megnyerésére, vagy akár többre is!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem igaz, toltam a Chargersszel is pl :d
Jó, mondjuk én csak simeltem a meccseket, mert a Madden legszarabb része a játék :d

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
max két év mire trophy lesz
Vobox
Félve kérdezem meg. Szerinted egy jó QB draftnyira vagytok a trophytól?
Matthew99
Ahogy valaki összefoglalta valamelyik topicba.
Nyáron osszerakjak az offenset jövőre a defenset és elit lesz a csapat!
Toca
Nekem ez pár hónap alatt megy a Maddenben úgyhogy akár én is lehetnék GM.
Matthew99
Én egy nap alatt nyertem vagy 4-5 bajnokságot, rosszul csinálom :/
Wyatt
De te a Patssel vagy mindig úgy könnyebb.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
max két év mire trophy lesz
Vobox
Félve kérdezem meg. Szerinted egy jó QB draftnyira vagytok a trophytól?
Matthew99
Ahogy valaki összefoglalta valamelyik topicba.
Nyáron osszerakjak az offenset jövőre a defenset és elit lesz a csapat!
Toca
Nekem ez pár hónap alatt megy a Maddenben úgyhogy akár én is lehetnék GM.
Matthew99
Én egy nap alatt nyertem vagy 4-5 bajnokságot, rosszul csinálom :/

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
max két év mire trophy lesz
Vobox
Félve kérdezem meg. Szerinted egy jó QB draftnyira vagytok a trophytól?
Matthew99
Ahogy valaki összefoglalta valamelyik topicba.
Nyáron osszerakjak az offenset jövőre a defenset és elit lesz a csapat!
Toca
Nekem ez pár hónap alatt megy a Maddenben úgyhogy akár én is lehetnék GM.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
max két év mire trophy lesz
Vobox
Félve kérdezem meg. Szerinted egy jó QB draftnyira vagytok a trophytól?
Matthew99
Ahogy valaki összefoglalta valamelyik topicba.
Nyáron osszerakjak az offenset jövőre a defenset és elit lesz a csapat!
több mint 5 éve
Palesz76 New York Giants 476
Nézzük a pozitivumokat
Barkley hatalmas, élmény a játéka.
Nem szidjuk a birókat.


Többen irták és a tv ben is mondtàk. Sok labdánál szerencséje volt a phillynek. Nekunk meg nem.

Tudjátok, egy jó csapatnak van csak szerencséje. Be kell làtnom, tényleg egy mély gödörben van a csapat és nincs meg a létra. Igaz latszik a fény, és van pàr lelkes srác aki megprobàl kimàszni, de a baj az osszetartás hiánya, szerintem is a tulajdonosi kör, gm, edzői kar bénàzik abban amiért itt tartunk.
Ezt az is mutatja, hogy néha úgy jatszanak a srácok ami fellelkesít másik héten meg egy fogalmatlan cserkész jobb értékelést kapna helyettük. A mitiváció, csapatkohézió szerintem a gond. Nincs meg a csapatért való küzdés, munkahelynek tekintik sokan.
Elemzésekbe soha nem bocsatkoztam, mert nem az én pàlyàm, de Elinàl tényleg bárki jobb lehet, aki mer és akar jobb lenni. Akit pedig beküldenénk helyette az akarni és merni is fog.
Addig is go Giants