NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Eli Applet eltradeltétek a Saintshez.
ervinator
Ellen érték kíváncsi vagyok.

Minek ide ő is meg Jack rabbit? Majd jövőre Sam Beal shut down korszaka következik 😊
GiantsMLBhunter
4. idei +7. jöv , Beki Informàtor szerint. 😁
Fattyu
Ez ez kurva nagy semmi...
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Eli Applet eltradeltétek a Saintshez.
ervinator
Ellen érték kíváncsi vagyok.

Minek ide ő is meg Jack rabbit? Majd jövőre Sam Beal shut down korszaka következik 😊
GiantsMLBhunter
4. idei +7. jöv , Beki Informàtor szerint. 😁
Fattyu
Eddig csak a teljesítménye alapján mondtuk, hogy bust. Most már a kapott ellenérték alapján is 😀

Flowers, Eli Apple... (eddig Engram se szolgált rá az első körre...)

Hát igen, meglátszik, hogy utóbbi évek trash draftjai miatt is ilyen most a csapat amilyen...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 065
Minden meccsen van legalább 5-6 olyan passz, amit nem dob meg, pedig kurvára OPEN.

Minden meccsen van másik 2-5 olyan passza, ahol ha nem dobja felül / alul, akkor TD.

Mai NFL-ben egy ennyire POCKET QB-nak, (aki ZERO dual threat) az a minimum ha pontos. Nos Manning ennek ellenére nem pontos/veszélyes.

GiantsMLBhunter
Akkor most szerinted több mint 30 TDvel kellene állnia Elinak?

Én azért azt is megemlíteném ha lehet, hogy pár TDt és 1st downt és volt 2 pontos is amit nem kaptak el az elkapók pedig odadobta.

69% a passzpontossága. Az meg, hogy nem veszélyes az már bőven edzői hiba is és mint előbb írtam az elkapóknál azért sok a drop.
Isti81
Oké, te full azt látod benne, hogy nyert 2 SB és emberileg ő a példakép, ezzel igazad is van. De a jelenben ő egy hatalmas fék ennek a fiatal dinamikus csapatnak.

A korábban leírtakhoz hozzá jön az, hogy a teljesítményéhez képest nagyon nagy fizetése van. (amiből kijönne még 1 hasznos player)

A 69% még gáz is, tekintve hogy ezekből mennyi 0-3 yardos, meg checkdown passz volt, plusz ahhoz képest hogy ezt egy OBJ, Shep, Barkley-val hozza össze. Ez a 69% ha letisztanánk, akkor szerintem más képet kapnánk.

Amúgy ja min 10-12 TD-nél kéne járnia...

De kár firtatni, majd az idő megmondja a szitut.
GiantsMLBhunter
A fék az egyértelműen nem Eli hanem az O fal szerintem, de én nem akarok senkit erről itt meggyőzni csak leírtam a véleményem.

Igen látom benne azt is nyilván. Nincs már karrierje csúcsán,de nem kell mindent Eli nyakába varrni, mert itt mindenki kiveszi a részét az 1-6ból. A mai meccsen hány rövid passza volt sokkal kevesebb, mint a korábbi meccseken, ennyit számít ha nincs rajta akkora nyomás. Olyan irányító meg nincsen aki ne hibázna párszor minden meccsen. Olyan meccs, hogy tökéletes nincsen vagy csak nagyon ritkán. Az a 4&1 azt pedig ami miatt itt most sokan szidják sztem meg se kellett volna próbálni. A FG se lett volna rossz lehetőség. Mint a meccs végén kiderült a 3 pont nagyon is hiányzott.
Isti81
Eli nagy süllyedést mutat be a kor előrehaladtával, de megfelelő O fallal, sztem simán NFL szint lenne. Összefoglalót néztem csak, ott volt 1 sack amit direkt számoltam snap elindulása után 3 másodperc ha volt mire a földön volt. Egy 3 és 10 es szitu volt. Így Rodgers se tudna.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Kezdő játékosért nem túl sok.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Eli Applet eltradeltétek a Saintshez.
ervinator
Ellen érték kíváncsi vagyok.

Minek ide ő is meg Jack rabbit? Majd jövőre Sam Beal shut down korszaka következik 😊
GiantsMLBhunter
4. idei +7. jöv , Beki Informàtor szerint. 😁

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Minden meccsen van legalább 5-6 olyan passz, amit nem dob meg, pedig kurvára OPEN.

Minden meccsen van másik 2-5 olyan passza, ahol ha nem dobja felül / alul, akkor TD.

Mai NFL-ben egy ennyire POCKET QB-nak, (aki ZERO dual threat) az a minimum ha pontos. Nos Manning ennek ellenére nem pontos/veszélyes.

GiantsMLBhunter
Akkor most szerinted több mint 30 TDvel kellene állnia Elinak?

Én azért azt is megemlíteném ha lehet, hogy pár TDt és 1st downt és volt 2 pontos is amit nem kaptak el az elkapók pedig odadobta.

69% a passzpontossága. Az meg, hogy nem veszélyes az már bőven edzői hiba is és mint előbb írtam az elkapóknál azért sok a drop.
Isti81
Oké, te full azt látod benne, hogy nyert 2 SB és emberileg ő a példakép, ezzel igazad is van. De a jelenben ő egy hatalmas fék ennek a fiatal dinamikus csapatnak.

A korábban leírtakhoz hozzá jön az, hogy a teljesítményéhez képest nagyon nagy fizetése van. (amiből kijönne még 1 hasznos player)

A 69% még gáz is, tekintve hogy ezekből mennyi 0-3 yardos, meg checkdown passz volt, plusz ahhoz képest hogy ezt egy OBJ, Shep, Barkley-val hozza össze. Ez a 69% ha letisztanánk, akkor szerintem más képet kapnánk.

Amúgy ja min 10-12 TD-nél kéne járnia...

De kár firtatni, majd az idő megmondja a szitut.
GiantsMLBhunter
A fék az egyértelműen nem Eli hanem az O fal szerintem, de én nem akarok senkit erről itt meggyőzni csak leírtam a véleményem.

Igen látom benne azt is nyilván. Nincs már karrierje csúcsán,de nem kell mindent Eli nyakába varrni, mert itt mindenki kiveszi a részét az 1-6ból. A mai meccsen hány rövid passza volt sokkal kevesebb, mint a korábbi meccseken, ennyit számít ha nincs rajta akkora nyomás. Olyan irányító meg nincsen aki ne hibázna párszor minden meccsen. Olyan meccs, hogy tökéletes nincsen vagy csak nagyon ritkán. Az a 4&1 azt pedig ami miatt itt most sokan szidják sztem meg se kellett volna próbálni. A FG se lett volna rossz lehetőség. Mint a meccs végén kiderült a 3 pont nagyon is hiányzott.
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 339
Azt hiszem, a fő kérdés az, hogy ha az OL átlagos/jó lenne, akkor milyen lenne Eli játéka. Addig, amíg csak egy képzeletbeli falunk van, felesleges polemizálni arról, hogy Eli jó vagy nem jó. Nyilván nem az az Eli, aki 7-8 évvel ezelőtt volt, de így is bőven jobb, mint a ligában lévő irányítók fele.
Ha őt tartja a vezetőség a kezdő QB-nak, akkor azt is làtja, hogy pocket passer (bár tegnap egész sokat mozgott ki a zsebből, majdnem futott egy TD-t is), és úgy rakja elé a falat (lásd Brady, vagy BigBen - érdekes, ezek a csapatok meg tudják oldani ezt) - annak nincs értelme, ha ő a QB és azt várjuk, hogy futkorásszon. Ezért kellene így felépíteni a rostert, meg a játékosokra írni a playbookot.
Minden más esetben az történik, ami évek óta nálunk (az elmúlt 24 meccsből 20-at elvesztettünk!!!).
A vicc az, hogy ezt látnia kellene a vezetőségnek is, de valahol kurvára el vannak tévedve.
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Eli Applet eltradeltétek a Saintshez.
ervinator
Ellen érték kíváncsi vagyok.

Minek ide ő is meg Jack rabbit? Majd jövőre Sam Beal shut down korszaka következik 😊
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Eli Applet eltradeltétek a Saintshez.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Minden meccsen van legalább 5-6 olyan passz, amit nem dob meg, pedig kurvára OPEN.

Minden meccsen van másik 2-5 olyan passza, ahol ha nem dobja felül / alul, akkor TD.

Mai NFL-ben egy ennyire POCKET QB-nak, (aki ZERO dual threat) az a minimum ha pontos. Nos Manning ennek ellenére nem pontos/veszélyes.

GiantsMLBhunter
Akkor most szerinted több mint 30 TDvel kellene állnia Elinak?

Én azért azt is megemlíteném ha lehet, hogy pár TDt és 1st downt és volt 2 pontos is amit nem kaptak el az elkapók pedig odadobta.

69% a passzpontossága. Az meg, hogy nem veszélyes az már bőven edzői hiba is és mint előbb írtam az elkapóknál azért sok a drop.
Isti81
Oké, te full azt látod benne, hogy nyert 2 SB és emberileg ő a példakép, ezzel igazad is van. De a jelenben ő egy hatalmas fék ennek a fiatal dinamikus csapatnak.

A korábban leírtakhoz hozzá jön az, hogy a teljesítményéhez képest nagyon nagy fizetése van. (amiből kijönne még 1 hasznos player)

A 69% még gáz is, tekintve hogy ezekből mennyi 0-3 yardos, meg checkdown passz volt, plusz ahhoz képest hogy ezt egy OBJ, Shep, Barkley-val hozza össze. Ez a 69% ha letisztanánk, akkor szerintem más képet kapnánk.

Amúgy ja min 10-12 TD-nél kéne járnia...

De kár firtatni, majd az idő megmondja a szitut.
több mint 5 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Minden meccsen van legalább 5-6 olyan passz, amit nem dob meg, pedig kurvára OPEN.

Minden meccsen van másik 2-5 olyan passza, ahol ha nem dobja felül / alul, akkor TD.

Mai NFL-ben egy ennyire POCKET QB-nak, (aki ZERO dual threat) az a minimum ha pontos. Nos Manning ennek ellenére nem pontos/veszélyes.

GiantsMLBhunter
Akkor most szerinted több mint 30 TDvel kellene állnia Elinak?

Én azért azt is megemlíteném ha lehet, hogy pár TDt és 1st downt és volt 2 pontos is amit nem kaptak el az elkapók pedig odadobta.

69% a passzpontossága. Az meg, hogy nem veszélyes az már bőven edzői hiba is és mint előbb írtam az elkapóknál azért sok a drop.
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Mara már mintha pedzegette volna, hogy Lauleta kaphat játékidőt.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Csak egy kerdes ti jobban értetek hozzá ! Akik vannak csere QB nálatok öbennük van e potencial?? Ezt a kérdést úgy ertem hogy ha esetleg egy két merkozes erejéig kezdő pozicioban kilennének probalva az szerintem sokat segítene eldonteni hogy tényleg Eli-vel van e gond !Vagy inkább az O fal inkompetenciaja e az ami tényleges problémát okozza 🤔🤔 ez tényleg csak okoskodás reszemrol de szerintem egy probat mindenképppppp megerne a dolog szerinten sok minden letisztazodna ezáltal !
Bundi1986
Vakon vagyunk.
gyurczi
De ez nem lehetne egy opció egy QB csere legalább a következő merkozesre???
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Csak egy kerdes ti jobban értetek hozzá ! Akik vannak csere QB nálatok öbennük van e potencial?? Ezt a kérdést úgy ertem hogy ha esetleg egy két merkozes erejéig kezdő pozicioban kilennének probalva az szerintem sokat segítene eldonteni hogy tényleg Eli-vel van e gond !Vagy inkább az O fal inkompetenciaja e az ami tényleges problémát okozza 🤔🤔 ez tényleg csak okoskodás reszemrol de szerintem egy probat mindenképppppp megerne a dolog szerinten sok minden letisztazodna ezáltal !
Bundi1986
Vakon vagyunk.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Ez rendben van, és senki nem mondja azt, hogy Eli tehet arról, hogy sz@r a csapat, de arról szólt a fáma, hogy Eli-ban bőven van még kraft. Engem ez zavar a legjobban. Nagyon benézték. Semmi bajom Barkley-val, király, hogy a mi csapatunkban játszik, de már valamennyire képben kellene lenni a qb utódlást illetően.
ozibozi

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Csak egy kerdes ti jobban értetek hozzá ! Akik vannak csere QB nálatok öbennük van e potencial?? Ezt a kérdést úgy ertem hogy ha esetleg egy két merkozes erejéig kezdő pozicioban kilennének probalva az szerintem sokat segítene eldonteni hogy tényleg Eli-vel van e gond !Vagy inkább az O fal inkompetenciaja e az ami tényleges problémát okozza 🤔🤔 ez tényleg csak okoskodás reszemrol de szerintem egy probat mindenképppppp megerne a dolog szerinten sok minden letisztazodna ezáltal !
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
24 milkóért melyik csapatban ülne a padon ???? azt gondolni hogy ez bárhol is megtörténne? idén nem lehetett mit csinálni vele, mert 29 milkó csak a dead money lett volna. Legkorábban is csak jövőre lehet kitenni. Ez nem érzelmi kérdés csak tény. Ezt fel kellene dolgozni,

szerintem meg az a nagyobb probléma hogy nincs edzőnk, nincs használható playbook, fogalmatlan, aki már az öltözőt is elvesztette.
Aki az gondolja hogy itt csak Eli a gond, és egy qb megoldaná a problémát az qrva nagyot fog még koppanni.
Ezekkel a játékosokkal pont össze lehetett volna egy csapatot rakni, amelyikbe be lehetne építeni majd egy qb-t, nem pedig lesaraboltatni a rookiet, (mint ahogy David Carr járt anno pl.)

itt nem a jövőt képzeltük el ELI idei évével vagy a következővel, csak az átmenetet, de legalább kiderült, hogy az edzői team inkompetens eszetlen bagázs, akikben kevesebb potenciál van, mint benne van.
A játékosokra kellene a taktikát írni.
A Front Office tevékenységét meg hagyjuk is, mert látható, hogy milyen játékosok jöttek mennyiért, és évekig a nyakunkon maradnak, vagy dead money parádé lesz. Mindegy.
több mint 5 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Nos az agyon szidott Oline-nak, azért kurva nehéz dolga van, úgy dolgozni hogy igazából Manning járóbottal mozog a zsebben és kicsit sem segíti meg a munkájukat. Esély sincs menekülésre, nem passzol időben, rosszul lép fel / mozog a zsebben, egyszerűen rémálom. (lásd Rodgers, hogy mozog zsebben)

GiantsMLBhunter
Érdekes éjjel párszor azért elég jól kimozgott ha volt hova.
Hova mozogjon ha mindkét oldalról és középről is összenyomják a zsebet

Szerkesztette: Isti81
több mint 5 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Utóbbi jó pár év egy elég nagy lejt menet, mindenki kicserélődött kb, már csak Manning maradt, azért kíváncsi lennék más irányító mire menne ilyen skill poszton lévő playerekkel, mint ami nálunk van.

GiantsMLBhunter
Én is, h ilyen O fallal
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Páran itt olyan rózsaszín homályban élnek Maninggel kapcsolatban, ami nagyon fájó.

Tegyünk fel egy alap tézist: Mitől jó egy QB? --> Jobbá tesz mindenkit. Manning már nem tud hozzátenni a csapathoz, ő lett a szűk keresztmetszet.

Nos az agyon szidott Oline-nak, azért kurva nehéz dolga van, úgy dolgozni hogy igazából Manning járóbottal mozog a zsebben és kicsit sem segíti meg a munkájukat. Esély sincs menekülésre, nem passzol időben, rosszul lép fel / mozog a zsebben, egyszerűen rémálom. (lásd Rodgers, hogy mozog zsebben)

Minden meccsen van legalább 5-6 olyan passz, amit nem dob meg, pedig kurvára OPEN.

Minden meccsen van másik 2-5 olyan passza, ahol ha nem dobja felül / alul, akkor TD.

Mai NFL-ben egy ennyire POCKET QB-nak, (aki ZERO dual threat) az a minimum ha pontos. Nos Manning ennek ellenére nem pontos/veszélyes.

Utóbbi jó pár év egy elég nagy lejt menet, mindenki kicserélődött kb, már csak Manning maradt, azért kíváncsi lennék más irányító mire menne ilyen skill poszton lévő playerekkel, mint ami nálunk van.

UI: 4&1-nél OBJ az sima TD ha oda dobja, ez nem kérdés, lépés előnyben volt és tér volt előtte. De amúgy másik TE full üresen volt, szóval 100%-ban Manning hibája az drive.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 755 — Keep pounding
Uccsó két percet már nem láttam, mert jött a köv. műszak 😁 de az már csak úgyis az eredmény kozmetikázására volt jó.
ironroy
Hát pont nem szerintem 😀
Sixo
Két percen belül két labdabirtoklásnyi hátránnyal? Semleges néző biztos jól szórakozott, én kevésbé...
ironroy
Hát ha Shurmur nem gondol 2 QB sneaket , akkor kb 1:30 maradt volna ha jól emlékszem egy onside + FG-ra.
Sixo
Azt sztem Eli gondolta, egy perc maradt volna, ha ott beviszik. Amúgy ekézték Shurmurt a kétpontosért, de itt sztem jó gondolat volt, amit a gyakorlat is mutatott. Ha elsőre sikerül, ugye egyértelmű, de itt két lehetőség volt megcsinálni, másodikra ült is, nem buktat vele semmit, nem volt rossz gondolat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 247 — LIGHTS OUT!
Uccsó két percet már nem láttam, mert jött a köv. műszak 😁 de az már csak úgyis az eredmény kozmetikázására volt jó.
ironroy
Hát pont nem szerintem 😀
Sixo
Két percen belül két labdabirtoklásnyi hátránnyal? Semleges néző biztos jól szórakozott, én kevésbé...
ironroy
Hát ha Shurmur nem gondol 2 QB sneaket , akkor kb 1:30 maradt volna ha jól emlékszem egy onside + FG-ra.

több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Isti81
Ha te úgy gondolod, hogy Eli a megoldás én elfogadom. Szerintem meg nem. Pontatlan, nem képes meghosszabbítani a játékokat, rossz döntéseket hoz. Volt jó néhány ismétlés, amikor látszott, hogy az elkapó tisztára játszotta magát és nem dobta meg a passzt. Az első bekezdés a lényeg a cikkben, nem az a play . Azzal csak alátámasztotta az állítását. Ezek a dolgok már pozitívirányban nem fognak változni, stagnálni talán.
Én nem azt mondom, hogy ő tehet arról, hogy évek óta szar a csapat, de Eli már nem megoldás. Ha win now módban lenne a csapat megérteném, hogy nem kell változás az irányító poszton,de erről szó nincs. Rebuild kell, ahol a legfontosabb poszton változtatni kell. Eli Manninggel a Giants nem fog po-ba jutni sem idén, sem a következő szezonokban.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 712
Ilyen Omameh, Karem Martin, Ogletree, Solder kb esélytelen egy Tradre sajna
ozibozi
Azt mondod, nincs még egy olyan GM, aki sokat áldozna ezekért a gyöngyszemekért? 😊 Akkor talán ott sem ártana némi változás...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
mától kb 1 dologra kellene innentől koncentrálni, megpróbálni draft pickkeket szerezni a hátralévő időben, viszont erre kb max Jenkins,(2019- 15milkó) Vernon (2019-19Milko), Harrison, (nagy kedvencem, de Tomlinson és BJ Hill együttes 2019 es cap space 2 milkó, az övé meg 9 M lesz.... esetleg még Apple alkalmas vlm értelmes 19-es ellenértékre, de Ilyen Omameh, Karem Martin, Ogletree, Solder kb esélytelen egy Tradre sajna... szvsz Főleg Jenkins /15 M/ meg Vernon/19M/ lenne fontos hogy ne nyomja a következő évi Cap hitet dead money nélkül.
A kretén edzőt meg hagyni kell még pár hónapot, hogy tuti ne csússzunk ki a Top 3 pickből.