New York Giants

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Meccsnézés ugye lesz most is? Mivel mi vagyunk a legtöbben el kellene majd intézni h mi meccsünk menjen gamepass-ról és nézhessük kivetítőn


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
azt szerintem senki nem állítja, de hogy esélyesek se az is biztos
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szvsz azon fog múlni az egész, hogy mennyire kapják össze magukat fejben a játékosok. A 2. héten nem rossz, hanem rosszul játszó csapat volt ez. A Cardinals ellen nyerni kellett volna és ha úgy áll hozzá a csapat, hogy tudják mik azok a hibák amelyeket ki kell javítani, akkor összejöhet a W a Texans ellen.Asbee
te úgy látod, hogy a falunk képes lesz visszafogni Wattot?csebi
Minél jobban limitálni kell. Nem lehet egész meccsen át tartani, de azért nemcsak ebből fog állni a (legalább) 60 perc. Annyira egyébként sem fogja a Texans szétszedni a támadófalat, mint azt tette a Lions. A másik, hogy tavaly is így kezdte a Houston a szezont aztán mi lett belőle. Azt se feledjük, hogy az első héten egy Washingtont vertek meg, utána pedig egy Oaklandet...Támadóik futni akarnak majd, ha el tudjuk érni, hogy ez ne úgy menjen nekik ahogy szeretnék, akkor szintén lehetnek sikereink. Run D-re szerintem idén sincs panasz hogyha pedig Fitzpatricknek kell megnyernie a mérkőzést, akkor könnyen a mi oldalunkra billenhet a mérleg és jöhetnek végre a labdaszerzések is. Nehéz meccs lesz ez is, de azért azt senki nem tudja nekem beállítani, hogy esélytelenek vagyunk.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 024 — Lucas Scott
Szvsz azon fog múlni az egész, hogy mennyire kapják össze magukat fejben a játékosok. A 2. héten nem rossz, hanem rosszul játszó csapat volt ez. A Cardinals ellen nyerni kellett volna és ha úgy áll hozzá a csapat, hogy tudják mik azok a hibák amelyeket ki kell javítani, akkor összejöhet a W a Texans ellen.Asbee
te úgy látod, hogy a falunk képes lesz visszafogni Wattot?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
 giantsfootball.blog.hu/2014/09/17/na_de_akkor_hogyan_is_nez_ki_az_offense

a második bekezdés utolsó előtti mondata = jövőbelátás 😀 (texans)
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szvsz azon fog múlni az egész, hogy mennyire kapják össze magukat fejben a játékosok. A 2. héten nem rossz, hanem rosszul játszó csapat volt ez. A Cardinals ellen nyerni kellett volna és ha úgy áll hozzá a csapat, hogy tudják mik azok a hibák amelyeket ki kell javítani, akkor összejöhet a W a Texans ellen.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a többieknél is max 28. a helyezés.sztem ha megint szopó jön a houstontól, akkor egy kb 3-13as pusztulat szezon jön
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 espn.go.com/nfl/powerrankings mögöttünk a jax és az oak :[]vittore
Nyugtassatok meg, hogy a csapatunkból nem lesz hosszú távon egy Tampa 2.GJohnny74
Csak a védelem😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 024 — Lucas Scott
 espn.go.com/nfl/powerrankings mögöttünk a jax és az oak :[]vittore
teljesen jogos ...
turnovert nem harcolunk ki, azonban rengeteget követünk el, futni nem futunk jól, fegyelmezetlenek vagyunk.
nem érdemelünk jobbat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
GJohnny74 New York Giants 446
 espn.go.com/nfl/powerrankings mögöttünk a jax és az oak :[]vittore
Nyugtassatok meg, hogy a csapatunkból nem lesz hosszú távon egy Tampa 2.
több mint 9 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
 espn.go.com/nfl/powerrankings mögöttünk a jax és az oak :[]
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Thurmond után Jerrel Jernigan is IR-re került, Dan Foxot és Julian Talley-t pedig aktiváltuk


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Néztem egy ideig, de nem tudott lekötni. A sas OL tényleg jó.vittore
pedig kurva jó meccs volt...
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 416
...aki most 'túl' jó, és/v túlzottan szerencsés, az év végén sansztalan lesz...
több mint 9 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Néztem egy ideig, de nem tudott lekötni. A sas OL tényleg jó.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ma 13,15 MNF. kíváncsi vagyok a Philippínókravittore
kicsit le vagy maradva 😊Szesze
vagy csak nem tudott/akart fennmaradni éjszaka és végig akarja izgulni ismétlést


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
ma 13,15 MNF. kíváncsi vagyok a Philippínókravittore
kicsit le vagy maradva 😊
több mint 9 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ma 13,15 MNF. kíváncsi vagyok a Philippínókra
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 416
😀  www.facebook.com/photo.php?fbid=290855717767080&set=p.290855717767080&type=1&theaterozibozi
és a tavalyi 0:6 ?yooker
0:6 az nem 0:2😛 8-) *😛 hétvégén kiderül az irány😓
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
😀  www.facebook.com/photo.php?fbid=290855717767080&set=p.290855717767080&type=1&theaterozibozi
és a tavalyi 0:6 ?
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 416
😀  www.facebook.com/photo.php?fbid=290855717767080&set=p.290855717767080&type=1&theater
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 416
azért Cruuuuuuz is droppolt egy vagányat 7 *-ért cserébe stb.stb. de ez a vereség sokat érhet, ha most behúzzuk a verhető Dzsédzsé' műveket (akik irányító nélküliek) bár jó passzban vannak, de üthetőek,(néztem a Raiders meccset) + otthon játszunk, csak fele ennyi hibával, 1 kis plusz a D-től +...pici szerencse , és ...simán lehet bármi.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Punt Return TD-nél DeOssie is árnyékra vetődött... .csebi
Szerintem alábecsülitek, hogy mennyit számít a hangtime ilyenkor. DeOssie árnyékra vetődött az látványos, de az is hogy a többiek nem tudtak rá felérni.salander
Bowman lazán szerelhetett volna


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Thurmond megy IR-reAsbee
Fasza...A harmadik kezdő IRen és még csak 2. hétnél tartunk

több mint 9 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Punt Return TD-nél DeOssie is árnyékra vetődött... .csebi
Szerintem alábecsülitek, hogy mennyit számít a hangtime ilyenkor. DeOssie árnyékra vetődött az látványos, de az is hogy a többiek nem tudtak rá felérni.