New York Giants

49 feliratkozó

több mint 9 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
pedig idén nem akartam nagyon sokat a pályán látni mcbride-ot...
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Thurmond megy IR-re


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 416
A második negyedtől, már nem a csapat volt gyenge, hanem 'csak' egyéni hibák domináltak, van fény az alagút végén, idén először volt érezhető valami elképzelés az O csapatrészben. Egy önbizalom növelő győzelemmel sok minden megváltozhatna pozitív irányba.Több játékosnál átszakadna az a bizonyos gát. Ne felejtsük el , hogy egyre inkább meg van a TE a csapatban. A jövőre tekintettel, sokkal többet ér ezzel a játékkal a tegnapi vereség, mint a tavalyi Vikings elleni kilátástalan játékkal elért győzelem. Jövő héten el fog dőlni a sorsunk az idei szezonra. (nagy valószínűséggel)
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 024 — Lucas Scott
Punt Return TD-nél DeOssie is árnyékra vetődött... Weatherford nem hibás

4. negyedben egész jó playeket hívtunk, de egyszerűen ennyi drop mellett lehetetlen élni, ha csak kettő megvan, akkor sztem nyertünk volna...

hosszú szezon lesz ez, mert én igazából nemhogy a 4-3-as mérlegben nem bízom, hanem sztem lazán lehet ez egy 2-5 ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nálam a punt return TD az Bowmané volt, olyan pozícióban volt amelyből simán szerelni tudott volna. Most az, hogy egy punter mellett olyan helyzetben elmennek az benne van. Utólag belegondolva, ebben most nem elsősorban Quinn a hibás (bár már rég ki kellett volna rakni), hanem játékosok hülye hibái. Demps tavaly jó kis returner volt, de idén a 20 yardos vonalig alig jut el (persze ha nem kap blokkokat...) és az előszezonban is volt egy fumble-je a Colts ellen. Nagyon remélem Beckham minél hamarabb visszatér és át tudja majd venni a visszahordásokat.

A védelemből a labdaszerzéseket hiányolom. Azon kívül okés lehet a csapatrész, a secondary mutatott szép dolgokat, JPP-re pedig most sem lehetett panasz. Jövő héten jön a Texans, akik jól kezdtek, de ha valamit el szeretnénk még érni, akkor győzni kell. Bye weekig lesz 3 csoportmeccs is, abból legalább kettőt meg kell nyerni és az Atlantát sem lenne rossz otthon verni. 4-3-as mérleg kell a bye weekig ahhoz, hogy a rájátszásra legyen esélyünk, mert utána a Colts, Seahawks, 49ers hármas piszok kemény lesz és azokban a hetekben végleg kiszállhatunk a versenyből.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Szar 0-2-vel kezdeni, pláne hogy csak magunknak köszönhetjük. Minden csapatrész egy picit jobb volt mint múlthéten (egy gyengébb csapat ellen). A special team évek óta katasztrófa. (Elő lehet venni a Tom Quinn takarodj transzparenseket?) De sajnos ebben most az alapvetően megbízható Weatherford is saras volt (...tudom sérülés...).

Fő pozitívum, hogy bár Elinak most volt egy tök értelmetlen labdaeladása, de szerencsére felszívta magát utána és Donnel mellett a WR-ek is ébredezni kezdtek. (Ha még azt a pár 100%-os passzt elkapják akkor még nyerhetünk is. :])
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Eli-t meg kell tanítani elkapni a saját passzait


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Apa fortyogo epéje vagyok...
több mint 9 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Szopó esetén - magyar soccer módra - lehet hivatkozni, hogy "egész héten Carsonra készültünk" 😀
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
egyrészt messze vagyunk a kötelező győzelemtől így is, másrészt én jobban örültem volna, ha játszik Palmer
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 416
Carson nem játszik!vittore
a Giants Offense-el amúgy se találkozott volna...😛
több mint 9 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Carson nem játszik!vittore
Valóban, így azért nem kicsit nőttek az esélyeink! Így innentől kötelező a győzelem, higgadt játékkal!
több mint 9 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Carson nem játszik!
több mint 9 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Szerencsére tud játszani Weatherford, így nem kell a helyére igazolni 1-2 mecssre senkit (+kivágni sem kell senkit)Asbee
A lehető legjobb hír, ennek ellenére sok munkát kívánok neki ma éjszakára, de persze mint holder!
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szerencsére tud játszani Weatherford, így nem kell a helyére igazolni 1-2 mecssre senkit (+kivágni sem kell senkit)


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Vino New York Giants 3 — tamas.csizmazia@yahoo.com
Hajrá Zoli! 😊
 www.nj.com/giants/index.ssf/2014/09/giants_workout_list_update_brian_moorman_zoltan_mesko_and_tajh_boyd_headline_large_group.html

The Man Uptown
több mint 9 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
 snpy.tv/1D0wjlU
EM célzásban még perfekt
több mint 9 éve
Vino New York Giants 3 — tamas.csizmazia@yahoo.com
Sziasztok! Korábban csak olvasni jártam ide, de idén már aktívan követném veletek a csapat szezonját. Egy ilyen meccs után sok pozitívumot nem lehet kiemelni, de innen már remélem csak jobb jön. Hazai pályán szerintem meglesz a Cards, Palmerben legalábbis bízom, hogy dob egy-két picket. 😛 A labdaszerzés nagyon kellett volna a defensenek legutóbb is, a momentum miatt mindenképpen. Hosszú még a szezon és hálát adhatunk a Skins és a Boys szereplése okán. Főleg a Dallas dolgozott nagyon maga ellen (ami nem újdonság), hát remélem a folytatásban is hasonlóan teljesítenek és akkor "csak" a Philly-re kéne figyelni...

The Man Uptown
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 024 — Lucas Scott
Most hétvégétől ismét lesz közös meccsnézés Budapesten az endzone pubban!!
1072 BUDAPEST KLAUZÁL TÉR 14.
Este hétkor játszik a csapat tehát az időpont teljesen ideális, és egyelőre még(ki tudja meddig 😊 ) tétmeccsen szurkolhatunk
így különösen ajánlott a részvétel!!


akit érdekel PM-ben , vagy itt érdeklődhet, vagy egyszerűen csak lesétál az endzoneba...yooker
én fagyi meccsen kezdek fél 7kor, de sztem 2. félidőre beérek.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Akkor már csak ez marad (Y)
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Flea flicker, end-around, reverse ....ezeket a NYG kivételével mindenki alkalmazza néhavittore
end around vagy reverse volt (nem emlékszem már melyik), tavaly is kipróbáltuk, Jernigannek volt is belőle TD-je Redskins ellen. Anno direct snapet is elnyomtuk párszor. De ezek a játékok szvsz ezek a játékok sokat nem nyomnának a latba


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Most hétvégétől ismét lesz közös meccsnézés Budapesten az endzone pubban!!
1072 BUDAPEST KLAUZÁL TÉR 14.
Este hétkor játszik a csapat tehát az időpont teljesen ideális, és egyelőre még(ki tudja meddig 😊 ) tétmeccsen szurkolhatunk
így különösen ajánlott a részvétel!!


akit érdekel PM-ben , vagy itt érdeklődhet, vagy egyszerűen csak lesétál az endzoneba...
több mint 9 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Flea flicker, end-around, reverse ....ezeket a NYG kivételével mindenki alkalmazza néha
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Cruznak ha jól emlékszem volt két elejtett labdája is. Az INT nem az ő hibája volt, de főleg ha látja, hogy lassan jön felé a labda, akkor nem egy helyben kell állni, hanem legalább 2-3 lépést tenni a szálló passz felé és legalább a picket meghiúsítani. Hatszor vette őt célba Manning. Cruz hétfői statisztikája simán lehetett volna 4 elkapás, 65-80 yard. Ezek után nem sírnia kellene, hanem a tükörbe nézni és magában keresni a hibát. Viszont vele nem lesz gond, a szezont általában ilyen dropokkal kezdi. Eli-nak pedig legalább egy átlagos fal kell. Ha rendszerint megkapja a 3-4 másodperc időt, akkor korrekt teljesítményre lesz képes. Nem azt mondom, hogy rögtön úgy játszana mint 2011-ben, de az offense képe más lenne. Nem szabad hagyni, hogy rendszeresen az ellenfél védői elől meneküljön, mert abból jönnek majd a labdaeladások és ami rosszabb előbb-utóbb Manning is újra megsérül majd. A következő meccsen pedig jó lenne megszerezni a vezetést és nem végig az eredmény után szaladni, akkor pedig nem kellene erőltetni az eleve halott játékokat. Persze Beckham is kell majd nagyon, mert Randle még mindig inkonzisztens (valószínűleg nem is lesz már sokkal jobb), Jernigan pedig Jernigan.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
hát túl nagy meglepetés nem történt a Lions meccsen minden papírforma szerint ment! bár egy szorosabb eredményben azért reménykedtem, de a labdaszerzések elmaradtak (Stafford nagyon éretten játszott).

A D továbbra is tud némi tartást adni, a Cards és Palmer ellen már azért
tényleg számítok 1-2 labdaszerzésre ami lehetőséget adhat, de legalább a futást össze kellene raknunk egy elfogadható szintre hogy valamelyest tudjunk haladni.(mondjuk a Cards elég kemény run D-vel nyomta most) de ez talán könnyebben fog menni mint a teljesen kilátástalan passzjáték...Cruz beszólása sem hinném hogy túl jót fog tenni, de OBJ is már nagyon jöhetne, és mélyvízbe lehetne dobni ha Randle továbbra is ilyen láthatatlan lesz...Egy igazi playmakerként neki kevés is elég lehet 1-1 jó játékhoz és ez dobhatna a dolgokon...yooker
Cruz mit szólt be? Erről lemaradtam.Sanyichef
több labdát kér, mert szerinte nélküle nem fog menni...yooker
Szerény... De azt el is kell kapni.