New York Giants

49 feliratkozó

több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
egy ilyen csörte már benne volt a levegőben, remélem ezzel vége is! 😉

visszatérve kicsit a csapatra, sztem teljesen jó ellenfél lesz következőnek az Atlanta!
kiválóan passzolnak ugyan és lesz pár hosszú játék de csak ezzel nem verhetnek meg , és Ryan bár képes földön megindulni, de annyira nem szereti a nyomást !nem futnak túlságosan jól, és futás ellen is csak közepesek! szóval papíron jó matchup lehetnek nekünk...
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 552
Kész öröm olvasni, hogy New York kékebbik felén egy ilyen győzelem után is egységesek a szurkolók. :-/Beki
nem tudjuk feldolgozni a sikert 😕Szesze
...pedig lassan hozzá kell szoknunk 😛 de szerencsére a szerénységünk segíteni fog e küzdelemben ...
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Kész öröm olvasni, hogy New York kékebbik felén egy ilyen győzelem után is egységesek a szurkolók. :-/Beki
nem tudjuk feldolgozni a sikert 😕
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
nem sértődtem meg, főleg h nem is értem, de bizonyára nagyon vicces 😊
(akárcsak az általad prognosztizált TE játékunk, ami első körös draftért kiáltott 😉 - ráadásul ellentmondást nem tűrően.. én hülye meg szemben ezzel a nagy problémával az OLbe akartam draftoltatni 😕 )Szesze
Tavasszal simán reálisnak tűnt a TE pick első körben, sőt egészen az alapszakasz elejéig. Senki nem mutatta annak a jelét, hogy kezdő szinten tud teljesíteni. Aki így gondolja az vagy vak vagy hazudik. OT pedig nem kellett a draft első körében, mivel Beatty-nek jár még idén egy esély (szerződése miatt is), G/C-t pedig ilyen class-nál az első kör első felében butaság lett volna húzni. Richburg teljesen jól elkaristol 2. körösként (igaz ő majd C-ként lesz az igazi, G-nak kissé alulméretezett). De ennyi erővel én is verhetném a faszom utólag, hogy a támadófal sokat javult első körös pick nélkül is és hogy nem lehet mind a 9-10 embert lecserélni. TE-t meg olyan szinten követeltem 1. körben, hogy draft játékban Donaldot választottam Ebron helyett. Az utólagos arcoskodást folytatva azt is felidézem, hogy a rosteren lévő tight endjeink közül én Donnellben láttam valamiféle kiugrási lehetőséget míg mindenki Robinsontól várta azt, mégsem dörgölöm ezt másnak az orra alá. Részemről ezt a témát lezártam.Asbee
jólvan na, nem kell megsértődnie senkinek
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 552
Kész öröm olvasni, hogy New York kékebbik felén egy ilyen győzelem után is egységesek a szurkolók. :-/Beki
🏈 😀 🏈 (Y)
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Kész öröm olvasni, hogy New York kékebbik felén egy ilyen győzelem után is egységesek a szurkolók. :-/
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 552
Mi volt? Itt albiban nincs tv, streamről néztem😀 Amúgy ha valakinek problémája van Sanyival keresse fel itt fórumon (talán van külön topic-ja is), írja meg neki a baját és talán nőni fog az elégedettség. Szvsz így lenne ez korrekt, de az ilyet általában nem merik bevállalni.Asbee
Az az inkorrekt amit valaki évek óta szisztematikusan művel,visszaélve azzal a helyzettel, hogy ott szerepelhet. Sajnálom hogy neked ez nem probléma, amikor a csapatodat évek óta gyalázza egy ..... szíved joga, de szerencsére nem mindenki ekkora opportunista mint egyesek. Az életvezetési tanácsaidat meg tartsd meg magadnak ! Semmi sértőt nem írtam, csak a valót .ozibozi
Írd meg Sanyinak ne nekem, a lehetőség adott, azzal pedig előrébb is juthatnál a kárógás helyett.Asbee
ki károg te nyomorult törpe ?!? minek szítod a tüzet? kicsit visszavehetnél az arcodból, és ha ragaszkodsz hozzá személyesen is elmondom neked
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mi volt? Itt albiban nincs tv, streamről néztem😀 Amúgy ha valakinek problémája van Sanyival keresse fel itt fórumon (talán van külön topic-ja is), írja meg neki a baját és talán nőni fog az elégedettség. Szvsz így lenne ez korrekt, de az ilyet általában nem merik bevállalni.Asbee
Az az inkorrekt amit valaki évek óta szisztematikusan művel,visszaélve azzal a helyzettel, hogy ott szerepelhet. Sajnálom hogy neked ez nem probléma, amikor a csapatodat évek óta gyalázza egy ..... szíved joga, de szerencsére nem mindenki ekkora opportunista mint egyesek. Az életvezetési tanácsaidat meg tartsd meg magadnak ! Semmi sértőt nem írtam, csak a valót .ozibozi
Írd meg Sanyinak ne nekem, a lehetőség adott, azzal pedig előrébb is juthatnál a kárógás helyett.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Tudjátok ki vezeti a ligát vasárnapig passzolt TD-be?
Tippeljetek 😀

több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nem sértődtem meg, főleg h nem is értem, de bizonyára nagyon vicces 😊
(akárcsak az általad prognosztizált TE játékunk, ami első körös draftért kiáltott 😉 - ráadásul ellentmondást nem tűrően.. én hülye meg szemben ezzel a nagy problémával az OLbe akartam draftoltatni 😕 )Szesze
Tavasszal simán reálisnak tűnt a TE pick első körben, sőt egészen az alapszakasz elejéig. Senki nem mutatta annak a jelét, hogy kezdő szinten tud teljesíteni. Aki így gondolja az vagy vak vagy hazudik. OT pedig nem kellett a draft első körében, mivel Beatty-nek jár még idén egy esély (szerződése miatt is), G/C-t pedig ilyen class-nál az első kör első felében butaság lett volna húzni. Richburg teljesen jól elkaristol 2. körösként (igaz ő majd C-ként lesz az igazi, G-nak kissé alulméretezett). De ennyi erővel én is verhetném a faszom utólag, hogy a támadófal sokat javult első körös pick nélkül is és hogy nem lehet mind a 9-10 embert lecserélni. TE-t meg olyan szinten követeltem 1. körben, hogy draft játékban Donaldot választottam Ebron helyett. Az utólagos arcoskodást folytatva azt is felidézem, hogy a rosteren lévő tight endjeink közül én Donnellben láttam valamiféle kiugrási lehetőséget míg mindenki Robinsontól várta azt, mégsem dörgölöm ezt másnak az orra alá. Részemről ezt a témát lezártam.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 552
Mi volt? Itt albiban nincs tv, streamről néztem😀 Amúgy ha valakinek problémája van Sanyival keresse fel itt fórumon (talán van külön topic-ja is), írja meg neki a baját és talán nőni fog az elégedettség. Szvsz így lenne ez korrekt, de az ilyet általában nem merik bevállalni.Asbee
Az az inkorrekt amit valaki évek óta szisztematikusan művel,visszaélve azzal a helyzettel, hogy ott szerepelhet. Sajnálom hogy neked ez nem probléma, amikor a csapatodat évek óta gyalázza egy ..... szíved joga, de szerencsére nem mindenki ekkora opportunista mint egyesek. Az életvezetési tanácsaidat meg tartsd meg magadnak ! Semmi sértőt nem írtam, csak a valót .
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Én félek a futójáték megállításától | aki meccsnézésen volt érti | Asbee
Ez amúgy nekem célzódott?Szesze
meccsnézős poén, nem kell megsértődnie senkinekAsbee
nem sértődtem meg, főleg h nem is értem, de bizonyára nagyon vicces 😊
(akárcsak az általad prognosztizált TE játékunk, ami első körös draftért kiáltott 😉 - ráadásul ellentmondást nem tűrően.. én hülye meg szemben ezzel a nagy problémával az OLbe akartam draftoltatni 😕 )
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én félek a futójáték megállításától | aki meccsnézésen volt érti | Asbee
Ez amúgy nekem célzódott?Szesze
meccsnézős poén, nem kell megsértődnie senkinek


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
ami nagyon jó hogy offense oldalon elég jók vagyunk harmadik kísérleteknél
és deff oldalon meg még inkább!a texans ellen és ma is kiemelkedően jól védekeztünk ilyen helyzetekben!
McAdoo beválni látszik, tényleg fekszik Elinak ez a stílus!
fegyelmezettek ( se false start,se delay, hülye büntik, stb),koncentráltak voltunk, tetszett!
párszor eléggé átszaladtak rajtunk , de most megvoltak a labdaszerzések ( a 2 fumbli és mondjuk 1- 2 int volt szép védőmunka a többi ajándék ) de azért erre figyelni kell!
pont olyan játékokból szívtunk hosszú playeket amik nagyon fekszenek majd Sprolesnak és McCoynak...yooker
igen, a futás elleni védekezés az amin még egy kicsit javítani kéne, akkor akár elit közeli is lehetne a D, de ha az offense tudja ezt a játékot hozni akkor ez is elég lehet bőven.Szesze
Szerintem Beason visszatérésével javulni fog a futás elleni védekezésünk.Sanyichef
hát elvileg igen, csak az a baj, h Beason totál porcelán.. jövőre jó lenne már normálisan megoldani ezt az MLB posztot
több mint 9 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
ami nagyon jó hogy offense oldalon elég jók vagyunk harmadik kísérleteknél
és deff oldalon meg még inkább!a texans ellen és ma is kiemelkedően jól védekeztünk ilyen helyzetekben!
McAdoo beválni látszik, tényleg fekszik Elinak ez a stílus!
fegyelmezettek ( se false start,se delay, hülye büntik, stb),koncentráltak voltunk, tetszett!
párszor eléggé átszaladtak rajtunk , de most megvoltak a labdaszerzések ( a 2 fumbli és mondjuk 1- 2 int volt szép védőmunka a többi ajándék ) de azért erre figyelni kell!
pont olyan játékokból szívtunk hosszú playeket amik nagyon fekszenek majd Sprolesnak és McCoynak...yooker
igen, a futás elleni védekezés az amin még egy kicsit javítani kéne, akkor akár elit közeli is lehetne a D, de ha az offense tudja ezt a játékot hozni akkor ez is elég lehet bőven.Szesze
Szerintem Beason visszatérésével javulni fog a futás elleni védekezésünk.
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
ami nagyon jó hogy offense oldalon elég jók vagyunk harmadik kísérleteknél
és deff oldalon meg még inkább!a texans ellen és ma is kiemelkedően jól védekeztünk ilyen helyzetekben!
McAdoo beválni látszik, tényleg fekszik Elinak ez a stílus!
fegyelmezettek ( se false start,se delay, hülye büntik, stb),koncentráltak voltunk, tetszett!
párszor eléggé átszaladtak rajtunk , de most megvoltak a labdaszerzések ( a 2 fumbli és mondjuk 1- 2 int volt szép védőmunka a többi ajándék ) de azért erre figyelni kell!
pont olyan játékokból szívtunk hosszú playeket amik nagyon fekszenek majd Sprolesnak és McCoynak...yooker
igen, a futás elleni védekezés az amin még egy kicsit javítani kéne, akkor akár elit közeli is lehetne a D, de ha az offense tudja ezt a játékot hozni akkor ez is elég lehet bőven.
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
ami nagyon jó hogy offense oldalon elég jók vagyunk harmadik kísérleteknél
és deff oldalon meg még inkább!a texans ellen és ma is kiemelkedően jól védekeztünk ilyen helyzetekben!
McAdoo beválni látszik, tényleg fekszik Elinak ez a stílus!
fegyelmezettek ( se false start,se delay, hülye büntik, stb),koncentráltak voltunk, tetszett!
párszor eléggé átszaladtak rajtunk , de most megvoltak a labdaszerzések ( a 2 fumbli és mondjuk 1- 2 int volt szép védőmunka a többi ajándék ) de azért erre figyelni kell!
pont olyan játékokból szívtunk hosszú playeket amik nagyon fekszenek majd Sprolesnak és McCoynak...
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Én félek a futójáték megállításától | aki meccsnézésen volt érti | Asbee
Ez amúgy nekem célzódott?
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Igazából az OL az ami kurva sokat fejlődött nagyon rövid időn belül, úgyh le a kalappal az edzői kar előtt. Azt előtte is tudtuk, h ha jó a fal Eli előtt akkor elit szintet hoz, de én absz nem bíztam benne, h a tök reménytelennek tűnő játékuk után ilyen gyorsan összeállnak. Ha ez így marad akkor bárki ellen sanszosak vagyunk/leszünk, mert bár a védelem nem elit, de bőven átlag feletti lesz idén is.
több mint 9 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
A TE játék pazar, Eli pontos nagyon a rövid passzos játékban, érdekes, hogy a hosszú passzai voltak pontatlanok. Az int-je megint a hihetetlen kategória. Szerintem TD, mindegy. A D-ről nem tudom mit mondjak, Morrist nagyjából megfogtuk. Volt passrush, de Kirk kapitány int-jei egyértelműen rossz dobások voltak, nem a védőkön múlott. Legalábbis 3 amire hirtelen emlékszem. A futás is megy. Amitől féltünk, a TE és az OL volt talán a legjobb. Eli is jól játszott. Jó lesz neki a rendszer, hamar szabadul, pontosan a labdáktól. És végre, hamarabb indulnak a játékok, bőven van ideje változtatni, ha lát valamit. Röviden nekem ez volt az első benyomásom a meccsről.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mi volt? Itt albiban nincs tv, streamről néztem😀 Amúgy ha valakinek problémája van Sanyival keresse fel itt fórumon (talán van külön topic-ja is), írja meg neki a baját és talán nőni fog az elégedettség. Szvsz így lenne ez korrekt, de az ilyet általában nem merik bevállalni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
ööö szerintem rendben vagytok 😀
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 552
a lehető legjobb ritmust kaptuk el,először és utoljára jókor jött a TNF
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 552
3-4 +játékossal bárkit szétcsapunk... de nélkülük is...
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
hát ez überelte még a Hosuton ellenit is, mert itt az első negyedben sem bénáztunk, szinte hibátlan meccs volt 😊
kezdhetnek fosni az ellenfeleink..