New York Giants

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Ndamukong Suh wants to play for the Giants? Say what?
 www.bigblueunited.com/topic/suh-to-the-giantsozibozi
sansztalan
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 573
Ndamukong Suh wants to play for the Giants? Say what?
 www.bigblueunited.com/topic/suh-to-the-giants
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
11. Podcast - A 2014-es szezonkezdet


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
Anno nemtom kivel játszotattok de Nicksnek is volt ilyen elkapása és hiába lökték ki TD-t. Ítéltek

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 621 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok én csak azt nem értem, hogyha catch (szerintem is az volt), ugyan az RZ-n belül van, de a térde könyöke stb nincs lent, és akkor még nem megy tovább? Vagy ilyenkor akár lent van akár nincs könyök/térd, TD és vége, és már nem lehet kiütni? Mert ha catch és kiütik, akkor viszont ez fumbli vagy mivel épp a társa ölébe pottyant, nem földre akkor INT. Szerintem erről lehet szó, és remélem érthető amit írni akartam 😛
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 168 — Lucas Scott
 www.youtube.com/watch?v=BGcmrWw1Hfs

Ez nem épp a legjobb szitu, de hasonló... amiért nem TD...ThundersNFL
sztem épp a legfontosabb dologban különbözik a két eset. Evans sosem birtokolja a labdát, dadog a kezében, mikor birtokolná, akkor ütik ki. Randle elkapja, birtokolja, 2 láb lenn van, és ekkor jön az ütközés. mivel a birtoklás+2láb előtt nincs kontakt, ezért nem is kell több, complete catch, ami jelen esetben TD, innentől halott a játék. az, hogy az alapvonal v nem tudom hova kellene fordulnia még, az meg nettó baromság.
+1: 2 éve vagy tavaly volt a Lions ellen meccsünk, mikor Amu ugyanebben a szituban elkapás+2láb után kiütötte, de ott TD-t ítéltek. ez a legnagyobb baj, hogy nem egységes a megítélés, így erre készülni sem lehet. szerencsére ezen most nem múlt semmi, de ha igen, akkor rohadtul idegesítő.

közvetítés: engem az zavart nagyon, hogy a cards meccsről úgy beszéltek, mintha végig halál sima lett volna, és a cards agyon vert volna minket. ebből látszik, hogy picit sem nézik meg -8nál 4. negyed közepén ugye egy egyértelmű pass interference-t nem fújnak be, majd 1 v 2 play és int. a lions meccs meg hihetetlen mis match volt, szóval picit jobban utána nézhetnek a csapatoknak (urambocsáss meg de talán ilyen elején a szezonnak, akkor mind2 csapat mind2 meccsét ledarálhatnák, mikor készülnek)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Eli magasan túlértékelt game manager QB... egyszerűen ha nem megy a csapatnak akkor nem adja azt a pluszt ami kell a túléléshez. silent7939
Ez úgy gondolom abszolút nem igaz! Ha nem megy a csapatnak, akkor igenis képes kihúzni a szarból a brigádot. Lásd 2011-es szezon, ahol a hátán vitte a csapatot a PO-ba (konkrétan liga utolsó futást kapott támogatásként) és onnantól tudjuk mi lett a vége!
Bár az tény, hogyha nincs egy legalább közepes szintű OL előtte, akkor ő sem képes csodára, ahogy rengeteg QB sem, lásd pl. idén Brady...balu10
2011-ben egyértelműen ő volt a csapat motorja az offense részéről, majdnem minden második meccsen kihúzta a szarból a csapatot és jöttek a fordításai. És azt se feledjük, hogy a 42. SB-n is ott volt az a nagy játéka, valamint az egész rájátszásban érett játékot hozott ott. Azt nem mondom, hogy ott van a top 3-5-ben és egy szinten van pl. Peytonnal vagy Brady-vel, de ott van közvetlenül mögöttük és bármikor kijöhet belőle egy olyan teljesítmény ami SB-t érhet. Szvsz ezzel nincs semmi baj és a többség szerintem egyet is ért vele.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Eli magasan túlértékelt game manager QB... egyszerűen ha nem megy a csapatnak akkor nem adja azt a pluszt ami kell a túléléshez. silent7939
Ez úgy gondolom abszolút nem igaz! Ha nem megy a csapatnak, akkor igenis képes kihúzni a szarból a brigádot. Lásd 2011-es szezon, ahol a hátán vitte a csapatot a PO-ba (konkrétan liga utolsó futást kapott támogatásként) és onnantól tudjuk mi lett a vége!
Bár az tény, hogyha nincs egy legalább közepes szintű OL előtte, akkor ő sem képes csodára, ahogy rengeteg QB sem, lásd pl. idén Brady...

több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!


Ez nem épp a legjobb szitu, de hasonló... amiért nem TD...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
...hogy az Arizona meccs ne legyen végzetes a számunkra, ahhoz az kell, hogy elkapják a zöldeket is minimum, szóval mostantól nekik drukkolok, hátha kitart még pár hétig a lendületük, jövő héten elmennek kikapni Denverbe , utána megütik a Skinst , és ha elverik a Raiderst , jó sansszal fogadhatják a zöldeket otthon. Az már csak hab a tortán, ha utána elkapnák a Dallast is... Az az egy kis probléma van, hogy szerintem nem igazán erősek, csak jó passzban vannak, de remélem tévedek...ozibozi
Imádom hogy minden évben underdog vagyunk még akkor is ha a raidersel vagy a jaxel játszunk 😀
A Philly-t nem fogjuk elkapni sztem. A Dallasnak mumusa vagyunk ha visszanézed az elmúlt néhány évet, a Denvert megcsíphetjük de senki nem fog könnyezni ha kikapunk, a Skins sima lesz és a Raiders is.
C'mon bro... lássátok be hogy egy baja van a Ginats-nek.... mégpedig az hogy nem tud stabil megbízható szintet hozni folyamatosan. Az első 3 fordulóra a 1-2 tippeltem magunknak és a tuti W az ti voltatok. De mellette valahogy csak megcsíptük a Chargesrt és a Ninerst is... ennek pedig kell hogy legyen jelentősége. Eli magasan túlértékelt game manager QB... egyszerűen ha nem megy a csapatnak akkor nem adja azt a pluszt ami kell a túléléshez. Nálunk sem jobb a helyzet, de a Cards csapat szinten sokkal de sokkal egységesebb és ez nagyon sokat számít hosszútávon.

Peace 😉
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 573
...hogy az Arizona meccs ne legyen végzetes a számunkra, ahhoz az kell, hogy elkapják a zöldeket is minimum, szóval mostantól nekik drukkolok, hátha kitart még pár hétig a lendületük, jövő héten elmennek kikapni Denverbe , utána megütik a Skinst , és ha elverik a Raiderst , jó sansszal fogadhatják a zöldeket otthon. Az már csak hab a tortán, ha utána elkapnák a Dallast is... Az az egy kis probléma van, hogy szerintem nem igazán erősek, csak jó passzban vannak, de remélem tévedek...
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
ha az egy van , akkor nem csak nem fair, hanem marhaság is! minek bonyolítani ha a 2 láb tök jól megítélhető kritérium, míg a mozgás befejezése már nem egészen...!!???

gondolom a tackle miatt van. ha elég lenne a 2 lábat letenni a TD-hez, akkor nem maradna idő a védőnek hogy kikényszerítsen egy incomplete pass-t, ha pedig túl korán ütközik, az meg zászlóvittore
ok! de akkor bizonyos esetekben meg miért elég a 2 láb?
több mint 9 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha az egy van , akkor nem csak nem fair, hanem marhaság is! minek bonyolítani ha a 2 láb tök jól megítélhető kritérium, míg a mozgás befejezése már nem egészen...!!???

gondolom a tackle miatt van. ha elég lenne a 2 lábat letenni a TD-hez, akkor nem maradna idő a védőnek hogy kikényszerítsen egy incomplete pass-t, ha pedig túl korán ütközik, az meg zászló
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
mellesleg az esélyeinknek kifejezetten jót tenne most a hétvégén 1-1 Philly és Boys zakó is...

a Philly meccset tuti megnézem! a Colts elleni meccsüket láttam
(rohadtul szurkoltam Bradshawnak aki elég jól is játszott )
az elég makonyás győzelem volt kisebb bírói segédlettel a végén, de azért komolyabb skalp! a Jax az kötelező volt míg a Was meccs így a miénk után meglepően nehéz!
a Frisco bár gyengélkedik valamelyest azért jobban megfogja mutatni mit is tud ez a Philly igazán... de úgy érzem meglesz nekik az első L!

a Boys meccs meg 61-60 lesz remélem Breeséknek, hogy teljes legyen az élvezet... 😊
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valaki nem járt utána véletlen, hogy Eli TD passzát miért is ítélték INTnek?balu10
mert buzik😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Valaki nem járt utána véletlen, hogy Eli TD passzát miért is ítélték INTnek? Elő adásban azt mondták, hogy azért, mert igaz, hogy a labda elkapása után Randle mindkét lába leért az End Zoneban, de nem fordult meg. Ez által pedig nem befejezett elkapásnak minősül. Kérdésem, hogy mi óta számít elkapás megítélésénél, hogy megfodult-e az elkapó vagy sem ?balu10
Ez azóta engem is foglalkoztat. Mert ha egyhelyben állva felugrik, elkapja a labdát, majd leérkezik két lábra, statikusan áll, majd pár tizedmp múlva kiütik a kezéből, az a legtöbb bírónál td, legalábbis elég sok ilyet láttam már nfl-ben. Ehhez képest ha mindezt mozgásban csinálja, akkor hátrányban van, mert "be kell fejeznie" a mozgást az elkapás, leérkezés után. Lehet, hogy pont ez a szabály, de ez így nem fair sztem. Már csak abban bízhatunk, hogy ha mi védekezünk egy olyat, azt se fogják td-nek megadni.G-men
ha az egy van , akkor nem csak nem fair, hanem marhaság is! minek bonyolítani ha a 2 láb tök jól megítélhető kritérium, míg a mozgás befejezése már nem egészen...!!???
több mint 9 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Valaki nem járt utána véletlen, hogy Eli TD passzát miért is ítélték INTnek? Elő adásban azt mondták, hogy azért, mert igaz, hogy a labda elkapása után Randle mindkét lába leért az End Zoneban, de nem fordult meg. Ez által pedig nem befejezett elkapásnak minősül. Kérdésem, hogy mi óta számít elkapás megítélésénél, hogy megfodult-e az elkapó vagy sem ?balu10
Ez azóta engem is foglalkoztat. Mert ha egyhelyben állva felugrik, elkapja a labdát, majd leérkezik két lábra, statikusan áll, majd pár tizedmp múlva kiütik a kezéből, az a legtöbb bírónál td, legalábbis elég sok ilyet láttam már nfl-ben. Ehhez képest ha mindezt mozgásban csinálja, akkor hátrányban van, mert "be kell fejeznie" a mozgást az elkapás, leérkezés után. Lehet, hogy pont ez a szabály, de ez így nem fair sztem. Már csak abban bízhatunk, hogy ha mi védekezünk egy olyat, azt se fogják td-nek megadni.
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Valaki nem járt utána véletlen, hogy Eli TD passzát miért is ítélték INTnek? Elő adásban azt mondták, hogy azért, mert igaz, hogy a labda elkapása után Randle mindkét lába leért az End Zoneban, de nem fordult meg. Ez által pedig nem befejezett elkapásnak minősül. Kérdésem, hogy mi óta számít elkapás megítélésénél, hogy megfodult-e az elkapó vagy sem ?balu10
irány Gyula topic! 😉
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 168 — Lucas Scott
Valaki nem járt utána véletlen, hogy Eli TD passzát miért is ítélték INTnek? Elő adásban azt mondták, hogy azért, mert igaz, hogy a labda elkapása után Randle mindkét lába leért az End Zoneban, de nem fordult meg. Ez által pedig nem befejezett elkapásnak minősül. Kérdésem, hogy mi óta számít elkapás megítélésénél, hogy megfodult-e az elkapó vagy sem ?balu10
egyszerűen annyi az egész, hogy a bíró fantasy ellenfelénél volt Randle ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Valaki nem járt utána véletlen, hogy Eli TD passzát miért is ítélték INTnek? Elő adásban azt mondták, hogy azért, mert igaz, hogy a labda elkapása után Randle mindkét lába leért az End Zoneban, de nem fordult meg. Ez által pedig nem befejezett elkapásnak minősül. Kérdésem, hogy mi óta számít elkapás megítélésénél, hogy megfodult-e az elkapó vagy sem ?

több mint 9 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Az utóbbi évek alapján az Atlanta egy fos idegenben, illetve főleg nem dome-ban. +1 dolog: a legutóbbi bajnoki cím utáni szezonban a frisco és a pacskerz is beszólt, hogy a playoff win nem volt oké....oda is vertünk nekik....ebből az eresztésből az ATL még kimaradt, szóval nekik is "lógunk" még 1 megerősítéssel 😀. Nekünk jól jön a 10 nap pihi, felszívódhat minden tapasz, elvegyülhet aminek kell, ráadásul szénné lehet elemezni a Falconst
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem Eli volt itt a probléma tavaly sem.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ez nagyon sima lett!Cousinsnak jó napja volt.....
Eli meg 4 elég sima TD-t passzolt!
Szép volt!

Nem gondoltam volna!

Grat. 😉
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Üdvözlet minden Giants szurkolónak! Bevallom a hajnali meccsből én csak a 2. és a 3. negyedet látta,. mivel akkor ébredtem fel illetve a 3. végére már lefutott volt. Néhány véleményt olvastam és azt láttam, hogy elégedettek vagyunk a csapattal. Én - hangsúlyozom, nem szakértőként, csak műkedvelőként - azért megemlíteném, hogy a 3. negyed elején még ott volt a lehetőség, hogy meccsbe jöjjön a Redskins. Végül is - szerintem - ez a biztos győzelem elsősorban az ellen fél QB-nak a teljes betlizésén és az emiatt a többi csapatrészeiken is végigmenő összeomlásán alapult. Ez pedig nem sokszor lesz így, hogy egy gyakorlatilag újonc QB-val állunk szembe. A profik nem fognak összedőlni egy int. miatt. Nem tudom, hogy ti ezt hogyan látjátok, nagyon érdekelne a véleményetek!iason
ha csak ezt az egy meccset vennénk alapul akkor én is nagyon szkeptikus lennék még, de azért a Houston ellen hasonlóan domináns játékot mutattunk mindkét oldalon és tulképp az Arizona ellen is absz mi domináltunk csak ott kinyírtuk magunkat a rengeteg eladott labdával. (összehasonlításul pl ezzel a meccsel, mi ott kb ugyanennyi elszórt labda után még vezetni tudtunk a 4. negyedben..) A leglátványosabb javulást az OL mutatta be és mivel korábban is látszott, h éppen ez okozta a problémáink 80%-át, így joggal lehetünk optimisták sztem. Az Atlanta nyilván egy más kategória, mint az előző két csapat volt, de ha tényleg POt akarunk akkor nyerni kell.
(egyébként meg sztem most mindenki csak Cousins gyengélkedéséről beszél, de én sokkal nagyobb problémának látom a Redskins-nél, h a védekezésük totális csődöt mondott most is meg múlt héten is. Ott Cousins hiába játszott kurva jól, az sem volt elég és én szinte biztos vagyok benne, h ellenünk se lett volna.. de ez legyen az ő gondjuk)
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
egy ilyen csörte már benne volt a levegőben, remélem ezzel vége is! 😉

visszatérve kicsit a csapatra, sztem teljesen jó ellenfél lesz következőnek az Atlanta!
kiválóan passzolnak ugyan és lesz pár hosszú játék de csak ezzel nem verhetnek meg , és Ryan bár képes földön megindulni, de annyira nem szereti a nyomást !nem futnak túlságosan jól, és futás ellen is csak közepesek! szóval papíron jó matchup lehetnek nekünk...yooker
szvsz. óriás mák, hogy nem Atlantában lesz a meccs.ozibozi
hát igen, ez max itthon jó matchup 😊 de azért én annyira nem is érzem kedvezőnek, majd meglátjuk
(mondjuk egy harmadik NFC-s zakó már nem igazán férhet bele, ha POt akarunk, max ha oda-vissza vernénk mindenkit a csoportban, de az nyilván messze van a realitástól)Szesze
lehet hogy elragadott kicsit a hév ezzel , majd meglátjuk😉
de te miért gondolod hogy nem jó?
igazából csak a passzra építenek, és Ryan zavarba hozható lesz sztem!yooker
még kicsit ki kell majd elemeznem őket, a Saints elleni meccsüket láttam, ahol rohadt jónak tűntek offenseben. (a mi pass-rusunk meg azért nem az igazi idén..) Köv héten mondjuk kikaptak a Bengals-tól idegenben, de ők most top csapat az simán benne van, múlt héten meg szanaszét verték a Tampát. Ozi-nak igaza van abban, h kurva jó, h nem idegenben játszunk velük, mert ott sztem minimális sanszunk lenne csak. Itthon, most h ilyen jó passzban vagyunk meg lehet őket fogni és így, h az Arizona meccs elment meg is kell, ha PO-t akarunk. A héten a Vikings-al nyomják, azt mindenképp megpróbálom megnézni, bár a Vikings nem a legjobb értékmérő most..Szesze
azért a NO is botladozik idén ( pont a Min verték csak) és a Tampa sem villog, tehát jó csapat az ATL de messze nem verhetetlen kategória!
és jó csapat kell nekünk most, ilyenkor mindig motiváltabbak vagyunk!
van visszavágni valónk nekik is , a legutóbbiért tehát én maradok optimista! 😉yooker
én is optimista vagyok, mikor legyek az ha nem most.. ha nyerünk akkor az elég komoly lépés lehetne a PO irányába