New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
De La Puente közben aláírt a Bearshez két zacskó szotyiért. Amennyire tetszik összességében a FA alatti munkálkodásunk, akkora WTF Walton szerződése.Henderson
Valami kamu szerződés, 165e... Na ne!
Remélem Walton kellemes meglepetés lesz mindenkinek.
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 009
De La Puente közben aláírt a Bearshez két zacskó szotyiért. Amennyire tetszik összességében a FA alatti munkálkodásunk, akkora WTF Walton szerződése.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nagyon remélem, higy IRL nem viszitek el Donaldot... (bárcsajna valszeg igen), Mondjuk ez esetben kéne nekünk egy le trade és kihúznám a legjobb benntmaradt LB-t (Barr vagy Mosley)...Tomcsik
Más nem nagyon jöhetett szóba. Nagyon remélem IRL is 1/12-ig kiviszik a Matthews, Robinson, Lewan OT hármast. Ha Lewan benn marad akkor lehet őt visszük és akkor csúszhat Donald. Giants pickre még Ebron jöhet szóba. Nálam egyértelműen Donald, 3 tech kell, Cullen Jenkins mögött ott lenne a rotációban 1 évig, utána pedig robbantana.
de ezekért a kezdő szintekig vlsz fel kellene tradelni a top 8-10 be  www.bigblueunited.com/2014/03/big-blue-united-ot-greg-robinson-jake-matthews-option-big-blue-1st-round.htmlozibozi
Továbbra sem lenne indokolt első körben tackle-t választani, pláne feltrade árán. Beatty-nek kapnia kell még egy esélyt (nincs is más választás), túloldalon pedig továbbra is jó lesz Pugh. A guardok közé visszatér Snee, jött Schwartz és Jerry (és vannak még cseréink is), szerintem nem kéne Pugh-t guardok közé tenni és nem is fogjuk. Hátsóbb körökben viszont kell valaki cserének, ha pedig Beatty idén is vacak lesz, akkor jövőre jöhet egy top tackle.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Letudtam draft játékot:

1/12: Aaron Donald, DT (Pittsburgh)

Egyértelműen BPA, brutál lenne.

2/11: Troy Niklas, TE (Notre Dame)

Nálam a TE az elsődleges need, azt mindenképp orvosolni akartam, a 2. körben pedig ő volt a legjobb elérhető.

3/10: Weston Richburg, C (Colorado State)

Szerintem a legjobb center, Walton pedig nem túl acélos megoldás, így 2. évében akár kezdhetne is majd.

4/13: JaWuan James, OT (Tennessee)

Kell egy csere a tackle-k közé, belőle pedig még talán ki lehetne nevelni valakit.

5/12: Robert Herron, WR (Wyoming)

Akár egy körrel korábban is vihető lett volna, igen gyors, alacsony célpont, javítja a mélységet.

5/34*: Chris Smith, DE (Arkansas)

Szerintem egy újabb steal, a draft game előtt nagyjából 4. kör elejére rangsoroltam. Nem árt egy DE sem, ráadásul Donald is tudja sackelni az ellenfél irányítóját, szóval a védőfal megerősítve.

6/11: Colt Lyerla, TE (Oregon)

Troll pick, korábban úgyis hiányoltátok ezeket a balhés játékosokat hátsó körökben, hát most itt van egy.Asbee
Nagyon remélem, higy IRL nem viszitek el Donaldot... (bárcsajna valszeg igen), Mondjuk ez esetben kéne nekünk egy le trade és kihúznám a legjobb benntmaradt LB-t (Barr vagy Mosley)...

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 496
de ezekért a kezdő szintekig vlsz fel kellene tradelni ,(de ennek minimális a valószínűsége) a top 8-10 be  www.bigblueunited.com/2014/03/big-blue-united-ot-greg-robinson-jake-matthews-option-big-blue-1st-round.html Matthews/Robinson, Pugh, & Schwartz would be fantastic building blocks for the Giants O-Line for the foreseeable future
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Letudtam draft játékot:
Asbee
Szerintem nincs olyan, aki ne írná alá ezt most, de ki tudja mi a FO elképzelése.balu10
mondjuk cornerbackből kevés van úgyhogy az biztos érkezik


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Letudtam draft játékot:
Asbee
Szerintem nincs olyan, aki ne írná alá ezt most, de ki tudja mi a FO elképzelése.

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 496
Letudtam draft játékot:

1/12: Aaron Donald, DT (Pittsburgh)

Egyértelműen BPA, brutál lenne.

2/11: Troy Niklas, TE (Notre Dame)

Nálam a TE az elsődleges need, azt mindenképp orvosolni akartam, a 2. körben pedig ő volt a legjobb elérhető.

3/10: Weston Richburg, C (Colorado State)

Szerintem a legjobb center, Walton pedig nem túl acélos megoldás, így 2. évében akár kezdhetne is majd.

4/13: JaWuan James, OT (Tennessee)

Kell egy csere a tackle-k közé, belőle pedig még talán ki lehetne nevelni valakit.

5/12: Robert Herron, WR (Wyoming)

Akár egy körrel korábban is vihető lett volna, igen gyors, alacsony célpont, javítja a mélységet.

5/34*: Chris Smith, DE (Arkansas)

Szerintem egy újabb steal, a draft game előtt nagyjából 4. kör elejére rangsoroltam. Nem árt egy DE sem, ráadásul Donald is tudja sackelni az ellenfél irányítóját, szóval a védőfal megerősítve.

6/11: Colt Lyerla, TE (Oregon)

Troll pick, korábban úgyis hiányoltátok ezeket a balhés játékosokat hátsó körökben, hát most itt van egy.Asbee
jöhetne
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Letudtam draft játékot:

1/12: Aaron Donald, DT (Pittsburgh)

Egyértelműen BPA, brutál lenne.

2/11: Troy Niklas, TE (Notre Dame)

Nálam a TE az elsődleges need, azt mindenképp orvosolni akartam, a 2. körben pedig ő volt a legjobb elérhető.

3/10: Weston Richburg, C (Colorado State)

Szerintem a legjobb center, Walton pedig nem túl acélos megoldás, így 2. évében akár kezdhetne is majd.

4/13: JaWuan James, OT (Tennessee)

Kell egy csere a tackle-k közé, belőle pedig még talán ki lehetne nevelni valakit.

5/12: Robert Herron, WR (Wyoming)

Akár egy körrel korábban is vihető lett volna, igen gyors, alacsony célpont, javítja a mélységet.

5/34*: Chris Smith, DE (Arkansas)

Szerintem egy újabb steal, a draft game előtt nagyjából 4. kör elejére rangsoroltam. Nem árt egy DE sem, ráadásul Donald is tudja sackelni az ellenfél irányítóját, szóval a védőfal megerősítve.

6/11: Colt Lyerla, TE (Oregon)

Troll pick, korábban úgyis hiányoltátok ezeket a balhés játékosokat hátsó körökben, hát most itt van egy.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából Pascoe újraigazolása értelmesebb lett volna. Szerintem minden szurkoló bírja őt, rendszerbe is illik, fullbacket is tud játszani. Ezek után viszont ő tutira nem tér vissza, sőt valószínűleg az NFL is ennyi volt neki.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Davissel kapcsolatban nálunk a leggyakoribb kifejezés a k**** anyád volt. Szóval...
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Remélem csak az irónia megy itt. Egyáltalán nem vagyunk beljebb, egy KEZDŐ ugyanúgy kell a tight endek közé.Asbee
Több helyen is blokkoló TE-ként említik. Eli védelmére jöhetett, bár arra Pascoe is megfelelt volna, még elkapni is tud....Sanyichef
Hát az elkapásokról nagyjából annyit, hogy legjobb évében 229 yardig jutott, 1 évvel előtte meg 5 TD-t szerzett és kb ennyi. 2. számú tight endként kezdhet valamit és ennyi. De ne benne lássuk a kezdő TE-t, mert itthagyom a fórumot😀 Évek óta nem tudjuk megoldani a posztot és már itt lenne az ideje.Asbee
Húzzátok be Ebront, nekünk bennt marad Donald és mindenki happy 😀

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 496
Bennettel min 3-5 évig megoldottunk volna 'sokmindent'(ELI is szerette ) ,de a Giants 3-4-5 M- USD-t sokalta,,, ,ma akár az évek óta tétmeccset nem játszott (anno sérült) centerek kapnak majdnem ennyit...😕
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért itt ne hagyd a fórumot, de ha gondolod fogadhatunk egy sörben, hogy márpedig nem lesz több TE igazolás, és ezzel a Davis,Robinson,(Pasco, ha visszahozzuk) Fells?, bandával oldjuk meg a történetet!
Amúgy Bennett-et mikor leigazoltuk 2 éve, ő sem csinált előző években semmit Dallasban, a legjobb évében is csak 280! yardot kapott el, mégis kezdőt faragtunk belőle. Itt is ez lesz a helyzet.ironroy
FA igazolás ne is nagyon legyen több, ennyi új játékos már több mint elég. A draft class viszont mély, egyszerűen kell onnan egy TE az első 3 körből. Bennett és Davis ugyanúgy 2008-ban mutatkozott be az NFL-ben. Bennett nem tudott kilépni Witten árnyékából, ezért nálunk kapott utána egy újabb esélyt amivel élt is. Davis 5 évet lehúzott Chicago-ban számottevő eredmény nélkül, majd ő megkapta a második esélyét Seattle-ben (ahol azért szintén nem all-pro tight endek futkoznak) és kemény 3 elkapással zárt. Neki ez volt a második esélye és csak rontott a megítélésén. Ugyanabban az évben kezdtek az NFL-ben, így nem érdemes Bennett két évvel ezelőtti helyzetéhez hasonlítani Davis mostani helyzetét. Ennyi év után fejlődni már számottevően nem fognak, így azt is meg tudjuk ítélni meddig jutottak el. Kicsit alábecsüljük a tight end posztot és szvsz hosszútávon nem működik az sem, hogy bekukázunk 2-3 játékost és valaki majd úgyis megoldja (meg ezek a remek 1 éves szerződések).


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Remélem csak az irónia megy itt. Egyáltalán nem vagyunk beljebb, egy KEZDŐ ugyanúgy kell a tight endek közé.Asbee
Több helyen is blokkoló TE-ként említik. Eli védelmére jöhetett, bár arra Pascoe is megfelelt volna, még elkapni is tud....Sanyichef
Hát az elkapásokról nagyjából annyit, hogy legjobb évében 229 yardig jutott, 1 évvel előtte meg 5 TD-t szerzett és kb ennyi. 2. számú tight endként kezdhet valamit és ennyi. De ne benne lássuk a kezdő TE-t, mert itthagyom a fórumot😀 Évek óta nem tudjuk megoldani a posztot és már itt lenne az ideje.Asbee
Azért itt ne hagyd a fórumot, de ha gondolod fogadhatunk egy sörben, hogy márpedig nem lesz több TE igazolás, és ezzel a Davis,Robinson,(Pasco, ha visszahozzuk) Fells?, bandával oldjuk meg a történetet!
Amúgy Bennett-et mikor leigazoltuk 2 éve, ő sem csinált előző években semmit Dallasban, a legjobb évében is csak 280! yardot kapott el, mégis kezdőt faragtunk belőle. Itt is ez lesz a helyzet.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Remélem csak az irónia megy itt. Egyáltalán nem vagyunk beljebb, egy KEZDŐ ugyanúgy kell a tight endek közé.Asbee
Több helyen is blokkoló TE-ként említik. Eli védelmére jöhetett, bár arra Pascoe is megfelelt volna, még elkapni is tud....Sanyichef
Hát az elkapásokról nagyjából annyit, hogy legjobb évében 229 yardig jutott, 1 évvel előtte meg 5 TD-t szerzett és kb ennyi. 2. számú tight endként kezdhet valamit és ennyi. De ne benne lássuk a kezdő TE-t, mert itthagyom a fórumot😀 Évek óta nem tudjuk megoldani a posztot és már itt lenne az ideje.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Remélem csak az irónia megy itt. Egyáltalán nem vagyunk beljebb, egy KEZDŐ ugyanúgy kell a tight endek közé.Asbee
Több helyen is blokkoló TE-ként említik. Eli védelmére jöhetett, bár arra Pascoe is megfelelt volna, még elkapni is tud....
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
New York Giants Sign Former Tennessee Titans WR Travis Harvey
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Remélem csak az irónia megy itt. Egyáltalán nem vagyunk beljebb, egy KEZDŐ ugyanúgy kell a tight endek közé.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Sugar#26 New York Giants 75
Giants sign TE Kellen Davis, 5 years with Bears, last year with Seahawks. Much more of a blocker than pass-catcher. DepthSanyichef
Ezzel el is dőlt, hogy nem húzunk TE-t a drafton!ironroy
azért ezzel még nem (sajnos)Szesze
Ezzel kb a korai körös TE picket kerüljük el max. Nagyon nagy sajnálatomra, mert így már borítékolhatom hogy nem lesz meglepetés és nem lesz Ebron sem 😀
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Giants sign TE Kellen Davis, 5 years with Bears, last year with Seahawks. Much more of a blocker than pass-catcher. DepthSanyichef
Ezzel el is dőlt, hogy nem húzunk TE-t a drafton!ironroy
azért ezzel még nem (sajnos)
több mint 10 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Giants sign TE Kellen Davis, 5 years with Bears, last year with Seahawks. Much more of a blocker than pass-catcher. DepthSanyichef
Ezzel el is dőlt, hogy nem húzunk TE-t a drafton!
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Giants sign TE Kellen Davis, 5 years with Bears, last year with Seahawks. Much more of a blocker than pass-catcher. Depth
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 www.nfl.com/videos/front-office-playbook/0ap2000000338747/Inside-the-Giants-draft-roomSzsziszka
JaWuan James második körben??? Kuhn Hankins előtt? Ezt az egészet nem tudom komolyan venni...😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
The ‪#‎Giants‬ Defense now has a tremendous amount of depth for 2014. Check it out: ‪#‎bbuchat‬
DE: JPP, Kiwanuka, Moore, Ayers
DT: Jenkins, Hankins, Patterson, Kuhn
LB: Beason, McClain, Paysinger, Williams, Herzlich, Bradford
CB: DRC, Prince, Thurmond, McBride, Hosley, Bowman, James
S: Rolle, Hill, Brown, Demps, Taylorozibozi
a DL nagyon karcsú...ironroy
Szerintem annyira nem. Az ok, hogy mondjuk a Strahan-Osi-Tuck, vagy a JPP-Osi-Tuck trióhoz képest gyengébb, de így is liga felső részébe fog tartozni, főleg ha JPP 100%-os állapotban lesz és Moore is tud fejlődni és azt a formát mutatni, mint az egyetemen, vagy a Spec teamben tavaly. A DT-knél meg van 2 tapasztalt jó kezdőnk és 2 fiatalunk, akikben nagy a potenciál, főleg Hankinsben, bár nem lepődnék meg az 1. körös DT drafton, de az se idénre szól ugye, hanem a jövőre nézve.
Ez az játékosállomány messze erősebb, mint mondjuk 2 éve, főleg az LB sor és a secondary miatt.balu10
DL-ügyben kábé egyetértek. Meglátásom szerint 9 DL-emberrel megyünk majd neki a szezonnak, tehát max 2 draftoltat várok ide, aztán majd TC alatt eldől, hogy ki marad ki a 10-ből. Nyilván, ha első körökben draftolunk ide 2 játékost, akkor pl Kuhn izgulhat jobban, ha mondjuk csak 6.-ban, akkor kevésbé.

Amúgy ez már most 26 ember, ugye az 53-as rosterből a P, K, LS posztokat kivéve marad 50 hely. Éveken keresztül 25-25 volt az O és D között megoszlás, de tavaly, ha jól emlékszem, a 3. QB miatt az O-ban 26-an, a D-ben 24-en voltak. Na, ki mit gondol erről?
(oké, azt mondjuk én sem hiszem, hogy Bradford rosteren lesz, de az még mindig 25 draft nélkül!!)G-men
A dl-lel az a baj, h számban lassan megvagyunk, de megint egy csomó "ha" van. Ha JPP visszanyeri a formáját, ha Moore robbant stb. Szóval bizonytalan, elfér azért az erősítés, de jobban állunk, mint 2 hete.
Az sztem mindegy h 24-26, v. 25-25. Majd kiderül, lesz aki special team potential miatt marad rosteren pl. Én arra számítok h vagy 10 dbacket viszünk, lb-ből meg sztem fölös sokat, bár ezt is átírhatja a spec team.
Az O-ban vannak érdekes kérdések: nekem fura volt Hyno újraigazolása (nem azért mert nem csípem), meglepne ha 2 fb-t vinnénk, bár így h nincs Pascoe (egyelőre)...Csak azért h harcoljanak Connerrel, nem lenne olcsó 1 milláért. Szóval ez érdekes kérdés.
Aztán az h 2, v 3 qb...remélem Painter tényleg csak a versenyhelyzet miatt van még itt.