New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
 www.nfl.com/videos/front-office-playbook/0ap2000000338747/Inside-the-Giants-draft-room
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
The ‪#‎Giants‬ Defense now has a tremendous amount of depth for 2014. Check it out: ‪#‎bbuchat‬
DE: JPP, Kiwanuka, Moore, Ayers
DT: Jenkins, Hankins, Patterson, Kuhn
LB: Beason, McClain, Paysinger, Williams, Herzlich, Bradford
CB: DRC, Prince, Thurmond, McBride, Hosley, Bowman, James
S: Rolle, Hill, Brown, Demps, Taylorozibozi
a DL nagyon karcsú...ironroy
Szerintem annyira nem. Az ok, hogy mondjuk a Strahan-Osi-Tuck, vagy a JPP-Osi-Tuck trióhoz képest gyengébb, de így is liga felső részébe fog tartozni, főleg ha JPP 100%-os állapotban lesz és Moore is tud fejlődni és azt a formát mutatni, mint az egyetemen, vagy a Spec teamben tavaly. A DT-knél meg van 2 tapasztalt jó kezdőnk és 2 fiatalunk, akikben nagy a potenciál, főleg Hankinsben, bár nem lepődnék meg az 1. körös DT drafton, de az se idénre szól ugye, hanem a jövőre nézve.
Ez az játékosállomány messze erősebb, mint mondjuk 2 éve, főleg az LB sor és a secondary miatt.balu10
DL-ügyben kábé egyetértek. Meglátásom szerint 9 DL-emberrel megyünk majd neki a szezonnak, tehát max 2 draftoltat várok ide, aztán majd TC alatt eldől, hogy ki marad ki a 10-ből. Nyilván, ha első körökben draftolunk ide 2 játékost, akkor pl Kuhn izgulhat jobban, ha mondjuk csak 6.-ban, akkor kevésbé.

Amúgy ez már most 26 ember, ugye az 53-as rosterből a P, K, LS posztokat kivéve marad 50 hely. Éveken keresztül 25-25 volt az O és D között megoszlás, de tavaly, ha jól emlékszem, a 3. QB miatt az O-ban 26-an, a D-ben 24-en voltak. Na, ki mit gondol erről?
(oké, azt mondjuk én sem hiszem, hogy Bradford rosteren lesz, de az még mindig 25 draft nélkül!!)
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
The ‪#‎Giants‬ Defense now has a tremendous amount of depth for 2014. Check it out: ‪#‎bbuchat‬
DE: JPP, Kiwanuka, Moore, Ayers
DT: Jenkins, Hankins, Patterson, Kuhn
LB: Beason, McClain, Paysinger, Williams, Herzlich, Bradford
CB: DRC, Prince, Thurmond, McBride, Hosley, Bowman, James
S: Rolle, Hill, Brown, Demps, Taylorozibozi
a DL nagyon karcsú...ironroy
Szerintem annyira nem. Az ok, hogy mondjuk a Strahan-Osi-Tuck, vagy a JPP-Osi-Tuck trióhoz képest gyengébb, de így is liga felső részébe fog tartozni, főleg ha JPP 100%-os állapotban lesz és Moore is tud fejlődni és azt a formát mutatni, mint az egyetemen, vagy a Spec teamben tavaly. A DT-knél meg van 2 tapasztalt jó kezdőnk és 2 fiatalunk, akikben nagy a potenciál, főleg Hankinsben, bár nem lepődnék meg az 1. körös DT drafton, de az se idénre szól ugye, hanem a jövőre nézve.
Ez az játékosállomány messze erősebb, mint mondjuk 2 éve, főleg az LB sor és a secondary miatt.

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 488
 www.nj.com/giants/index.ssf/2014/04/giants_projected_depth_chart_offensive_line.html
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 488
kis nosztalgia: As voted by #Giants fans, here are the best New York Giants Draft Picks by Round in their History: #bbuchat

1st Round: LB Lawrence Taylor
2nd Round: DE Michael Strahan
3rd Round: LB Sam Huff
4th Round: LB Harry Carson
5th Round: OL David Diehl
6th Round: TE Howard Cross
7th Round: RB Ahmad Bradshaw
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 488
The ‪#‎Giants‬ Defense now has a tremendous amount of depth for 2014. Check it out: ‪#‎bbuchat‬
DE: JPP, Kiwanuka, Moore, Ayers
DT: Jenkins, Hankins, Patterson, Kuhn
LB: Beason, McClain, Paysinger, Williams, Herzlich, Bradford
CB: DRC, Prince, Thurmond, McBride, Hosley, Bowman, James
S: Rolle, Hill, Brown, Demps, Taylorozibozi
a DL nagyon karcsú...ironroy
ja,,,de ha az első 3 körből megerősödne a 2 fal (meg TE) ,akkor azért vidámabb lenne a kép. persze ahhoz kell még ,hogy soha senki nem sérül le,mert nálunk amúgy se szoktak😊
több mint 10 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
The ‪#‎Giants‬ Defense now has a tremendous amount of depth for 2014. Check it out: ‪#‎bbuchat‬
DE: JPP, Kiwanuka, Moore, Ayers
DT: Jenkins, Hankins, Patterson, Kuhn
LB: Beason, McClain, Paysinger, Williams, Herzlich, Bradford
CB: DRC, Prince, Thurmond, McBride, Hosley, Bowman, James
S: Rolle, Hill, Brown, Demps, Taylorozibozi
a DL nagyon karcsú...
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 488
The ‪#‎Giants‬ Defense now has a tremendous amount of depth for 2014. Check it out: ‪#‎bbuchat‬
DE: JPP, Kiwanuka, Moore, Ayers
DT: Jenkins, Hankins, Patterson, Kuhn
LB: Beason, McClain, Paysinger, Williams, Herzlich, Bradford
CB: DRC, Prince, Thurmond, McBride, Hosley, Bowman, James
S: Rolle, Hill, Brown, Demps, Taylor
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ayers is aláírt, 2 évre.Sanyichef
2 év, 4 milla, 1,75 milla garantált. Ez így nem rossz.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
És a 91-es mezben lesz


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Ayers is aláírt, 2 évre.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
DeSean Jackson's 3-yr deal with the Redskins is worth $24 million, including $16 million guaranteed.
Nahh szoval akkor a munkamoralja egyenlo lesz a nullaval 😀 Fasznak torne ossze magat ha a nagyreszet igyis-ugyis megkapja garantalva. Azert vannak meg hulye emberek csapatoknal akik ilyen szerzodeseket adnak.NightBoY
Azért majd erre még visszatérünk majd ha ellenetek játszanak.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
NightBoY New York Giants 616
DeSean Jackson's 3-yr deal with the Redskins is worth $24 million, including $16 million guaranteed.
Nahh szoval akkor a munkamoralja egyenlo lesz a nullaval 😀 Fasznak torne ossze magat ha a nagyreszet igyis-ugyis megkapja garantalva. Azert vannak meg hulye emberek csapatoknal akik ilyen szerzodeseket adnak.

You should know I bleed blue...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Már bebizonyítottuk (nem is egyszer) h lehet 5+ körös TE-kkel sb-t nyerni. Nem azt mondom h ideális h leszarjuk a posztot, de ha így is megy...
Szsziszka
Sőt UDFA-val is😀 Igazából szvsz nem az számít, hogy a draft hányadik köréből szerzünk meg valakit, csak hosszútávon is legyen jó. Szerintem azzal mindenki egyetért, hogy kell végre egy olyan tight end, aki konzisztensen megbízható játékra képes. Myers nem ilyen volt, szerencsére ki is raktuk. Legalább nála megvolt az esély, hogy több évre megtartható, de azt az évi 4 milliót nem érte volna meg. Szabadügynökök között ott van Owen Daniels, aki 31 éves és 2013-ban 5 mérkőzést játszott. Nem ő a mi emberünk. Jermichael Finley a másik nagyobb nevű elérhető szabadügynök, aki legutóbb nem ment át az orvosi vizsgálaton Seattle-ben. Nagyjából 2 hónap múlva lesz csak esélye annak, hogy valamelyik csapat leigazolhatja. És akkor mi a garancia, hogy mi leszünk azok?

Akármelyiket igazolnánk le, ugyanott lennénk, mint eddig voltunk. Szerintem ezen illene már változtatni. Az első 3 körben egyszerűen kell egy tight end és ha az első körben választanánk ki Ebront, aki beválna, szerintem senki nem elégedetlenkedne vele és mondaná azt, hogy bezzeg anno az összekukázott játékosokkal is jók voltunk.

A divízióban marad a parasztgyerek  yhoo.it/OdagCMvittore
Gyorsan igazoljunk még egy-két CB-t és a draftról hozzuk el Gilbertet


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
A divízióban marad a parasztgyerek  yhoo.it/OdagCM
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
az senkit nem zavar .hogy nem vagyunk top 10 ben se ? akit kinézünk,azt már simán elvitték...😕 max csak mazsolázunk...jó esetben az első 2kör(2fal) számítana vlm-t előre ,,,a többi a szokásos (jövőre) lesz belőle soha semmi ...(dehátha) ,,, viszont, a Giants lesz az első csapat aki bebizonyítja ,hogy a TE nélkül is 'simánlehet' 😊 akár...ozibozi
Már bebizonyítottuk (nem is egyszer) h lehet 5+ körös TE-kkel sb-t nyerni. Nem azt mondom h ideális h leszarjuk a posztot, de ha így is megy...
McAdoo offensében lehet nagyobb szerepe lesz a TE-nek. Vmi megoldást találunk. Nyilván a rendelkezésre álló játékosokhoz is igazítják majd a rendszert.
12. picknél sztem még lesznek benn nagyszerű játékosok, nem visznek ki előttünk minden kezdő potenciállal rendelkezőt. Másik meg h azért igazolunk minden hiányos posztra most (Patterson, Charles Brown), hogy ne legyünk belekényszerítve h mindenképp adott posztra draftoljunk, lehet nem lenne megfelelő érték adott ponton. Szóval így nem lesz az h egy vkit kinézünk, kiviszik előttünk, mi meg nézünk h most akkor hova tovább.
Azt egyébként én sem szeretem h nálunk már-már alapelv h rookie nem lehet kezdő/nem játszhat komoly szerepet. Értem én h nagy ugrás, meg meg kell szokni stb, de ha már draftolunk vkit, akkor bízni kell benne. Nem követelném persze a kezdőbe minden áron az adott évi 1. körösünket (pláne nem az 1. meccstől), de csak azért mert rookie nem kell padoztatni sem mindenkit, azért hozzuk őket, mert úgy gondoljuk h előrelépést jelenthetnek (korai körökben). Tavaly pl ha nem sérül le a fél o-line, vszínű Pugh Hankins-hez hasonló snap mennyiséggel kellett volna h beérje, és nem derül ki h valójában milyen értékre bukkant Reese.
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Csere LT + swing tackle.Asbee
Ami kell is lévén, hogy Beatty eltörte a lábát és ki tudja, hogy megy a felépülése, illetve mennyi ideje lesz formába lendülni a szezonra. Így legalább van egy megbízható, jó B tervünk is Charles Brown személyében.
Jah és így legalább nem minden Mockban Lewant fogják írni hozzánk...

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 488
az senkit nem zavar .hogy nem vagyunk top 10 ben se ? akit kinézünk,azt már simán elvitték...😕 max csak mazsolázunk...jó esetben az első 2kör(2fal) számítana vlm-t előre ,,,a többi a szokásos (jövőre) lesz belőle soha semmi ...(dehátha) ,,, viszont, a Giants lesz az első csapat aki bebizonyítja ,hogy a TE nélkül is 'simánlehet' 😊 akár...
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 009
Free agent DE Robert Ayers visited the Giants.

Ő sem lenne rossz depth igazolás.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
tudom, én csak szeretek fantáziálni 😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
OT Charles Brown-t leigazoltuk. Helyes.Szsziszka
jobb, mint Snee, mehetne RT-nek, Pugh meg RG-nek és már "csak" egy center kellkristof
Csere LT + swing tackle. Akármit gondolunk kezdésként Snee-vel fognak próbálkozni RG-ban (másik alternatíva lehet Jerry) és Walton lesz a center. Nem én találtam ki, odaát mondják ezt.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
OT Charles Brown-t leigazoltuk. Helyes.Szsziszka
jobb, mint Snee, mehetne RT-nek, Pugh meg RG-nek és már "csak" egy center kellkristof
Sztem csere lesz Brown. Snee helyére inkább Jerry pályázik.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
OT Charles Brown-t leigazoltuk. Helyes.Szsziszka
jobb, mint Snee, mehetne RT-nek, Pugh meg RG-nek és már "csak" egy center kell
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
OT Charles Brown-t leigazoltuk. Helyes.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
The Giants have $4,438,375 in cap space according to latest figures from ESPN Stats & Information. +5 Milka még 06.01. után a draftra (David Baas cut)ozibozi
egy TE-re pont elégSzesze
Te kire gondolnál?yooker
Ha egészséges akkor Finley fasza lenne, de Owen Daniels is jó opció lenne sztem. (meg Pascoe-t is vissza kéne hozni vet. minért, sztem ez meg is fog történni amúgy)Szesze
Kicsit sok lenne bármelyikért a 4,5 milla 1 évre. Kb ez a két opciónk van még a piacon, de azért ennél olcsóbban igazolnám le őket. Abba a 4,5 millába még beleférne egy falember is egy TE mellé. Ha egyik említett TE sem jön, akkor majdnem h muszáj lesz draftolnunk.
Mondjuk az újonc szerződésekre nem tudom h elég-e 5 milla. Lehet arra is spórolnunk kell még?Szsziszka
nem úgy értettem én sem, h költsük el az egészet, bár a 'pont elég' kifejezés mondjuk tényleg ezt jelenti 😊 de amúgy mint említettem Pascoe-t is vissza kéne hozni.. nagyon szar lenne úgy nekimenni a draftnak, h bele vagyunk kényszerítve egy korai körös TE húzásba