New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
mondjuk a tavalyi szétesett falba ahol egy rookie hibákat azért jócskán vétő játékos magasan a legjobb volt ,ott azért lehet nem áldás,hanem átok volt lehetőséget kapni... szerintem is egy működő falnál fog kiderülni ,mire képesek valójában,és vétek lenne leírni őket ,mert nem bizonyítottak tavaly. Az ,hogy nem a jövő Pro B játékosai lesznek az vlsz,de attól még simán értékes csapattagokká válhatnak,ha élni tudnak az igazi eséllyel,hiszen nem véletlenül bíznak benne az edzők is...ozibozi
Na azért a ló túloldalára se essünk át, mert ez így hülyeség. Brewer és jó néhányan bizonyítottan szart se érnek, max cserék lehetnek (nem véletlen, hogy őt 2 és fél évig pálya közelébe se engedtük). Mindössze arról van szó, hogy akkor nem tennének akkora kárt a csapatban és az irányítóban, ha 4 jobb képességű játékossal kéne játszaniuk. De ez, hogy azért rosszak, mert a többiek is azok hülyeség.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Igazából lehet nézni fogunk egyet, de simán elképzelhető, hogy támadófalba max valaki csere érkezik hátsóbb körökben. Beatty-ben muszáj bízni, Pugh pedig okés. Schwartz lesz a LG, ezt is tudjuk már és Snee van tervben egyelőre. Jött John Jerry, aki a hírek szerint nem fog semmiféle büntetést kapni, valószínűleg őt sem azért hoztuk, hogy a meccseket nézze. Persze Snee egészségi állapotáról nem tudunk mi semmit, így most nem kezdek el hőbörögni, hogy minek megtartani. Belement paycutba, megkapta esélyét ennyi. Ha kihúzza őszt annak örülünk, ha nem akkor sincs gáz. Cserének ott van Mosley és Brewer. Mosley-ról még semmit nem tudunk, Brewer szerződése utolsó évébe lépett, így ha nem szorítja ki valaki, akkor marad. Bár ha így egészséges marad mindenki, akkor jelen állás szerint csere tackle lesz. Waltonról semmit nem tudunk. Régóta nem játszott, de tutira egészséges lehet ha egyszer már leigazoltuk. Mondjuk elég állat centereket lehet találni 2-3. kör környékén...Asbee
Az a baj h a cseréink is elég gyengék. Nyilván nem pro bowlerek kellenek depthnek, de Brewer kb arra képes h jumbo TE-t játszon, ha már rendesen a falban kell szerepelni, akkor értékelhetetlen. Mosley szintén kapott esélyt tavaly, rá sem mondhatjuk, h Boothe féle megbízható csere. Sneere sztem nem építhetünk nyugodtan. Ha Snee helyére beugrik Jerry, akkor megint ott vunk, h vékony jégen táncolunk: se normális csere G, se normális csere T (a C-ről nem is beszélve). Normális alatt azt értem, aki nem csak a létszám miatt van pályán, hanem vmit hozzá is tud tenni.
Én véletlenül sem ragaszkodom az 1. körös OT pickhez, de vmi depthet kell építenünk, és sztem 2.-3. kör körül kellene vkit hozni (hacsak nem fa-t szerzünk), mert később megint csak ilyen Brewereket meg Mosley-kat találunk.
Marcus Martinnak pl nagyon örülnék, bár 3. körben lehet már nem lesz bent. Amellett h a jövő C-e lehetne, állítólag G-ként is megállja a helyét.Szsziszka
mondjuk a tavalyi szétesett falba ahol egy rookie hibákat azért jócskán vétő játékos magasan a legjobb volt ,ott azért lehet nem áldás,hanem átok volt lehetőséget kapni... szerintem is egy működő falnál fog kiderülni ,mire képesek valójában,és vétek lenne leírni őket ,mert nem bizonyítottak tavaly. Az ,hogy nem a jövő Pro B játékosai lesznek az vlsz,de attól még simán értékes csapattagokká válhatnak,ha élni tudnak az igazi eséllyel,hiszen nem véletlenül bíznak bennük az edzők is...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából lehet nézni fogunk egyet, de simán elképzelhető, hogy támadófalba max valaki csere érkezik hátsóbb körökben. Beatty-ben muszáj bízni, Pugh pedig okés. Schwartz lesz a LG, ezt is tudjuk már és Snee van tervben egyelőre. Jött John Jerry, aki a hírek szerint nem fog semmiféle büntetést kapni, valószínűleg őt sem azért hoztuk, hogy a meccseket nézze. Persze Snee egészségi állapotáról nem tudunk mi semmit, így most nem kezdek el hőbörögni, hogy minek megtartani. Belement paycutba, megkapta esélyét ennyi. Ha kihúzza őszt annak örülünk, ha nem akkor sincs gáz. Cserének ott van Mosley és Brewer. Mosley-ról még semmit nem tudunk, Brewer szerződése utolsó évébe lépett, így ha nem szorítja ki valaki, akkor marad. Bár ha így egészséges marad mindenki, akkor jelen állás szerint csere tackle lesz. Waltonról semmit nem tudunk. Régóta nem játszott, de tutira egészséges lehet ha egyszer már leigazoltuk. Mondjuk elég állat centereket lehet találni 2-3. kör környékén...Asbee
Az a baj h a cseréink is elég gyengék. Nyilván nem pro bowlerek kellenek depthnek, de Brewer kb arra képes h jumbo TE-t játszon, ha már rendesen a falban kell szerepelni, akkor értékelhetetlen. Mosley szintén kapott esélyt tavaly, rá sem mondhatjuk, h Boothe féle megbízható csere. Sneere sztem nem építhetünk nyugodtan. Ha Snee helyére beugrik Jerry, akkor megint ott vunk, h vékony jégen táncolunk: se normális csere G, se normális csere T (a C-ről nem is beszélve). Normális alatt azt értem, aki nem csak a létszám miatt van pályán, hanem vmit hozzá is tud tenni.
Én véletlenül sem ragaszkodom az 1. körös OT pickhez, de vmi depthet kell építenünk, és sztem 2.-3. kör körül kellene vkit hozni (hacsak nem fa-t szerzünk), mert később megint csak ilyen Brewereket meg Mosley-kat találunk.
Marcus Martinnak pl nagyon örülnék, bár 3. körben lehet már nem lesz bent. Amellett h a jövő C-e lehetne, állítólag G-ként is megállja a helyét.Szsziszka
Hát Mosley kb. semmi esélyt nem kapott még. Év végén beállt kicsit, de eltört a keze és kb ennyi. Igazából szvsz szinte képtelenség lenne olyan falat összerakni, amelyben van 7-8 jó képességű játékos. A kezdő legyen meg és ha 1-1 ember kiesik, akkor be tudjon ugrani valaki a helyére. Úgy az adott csere is jobban nézne ki. + igazából képtelenség is lenne egy offseason alatt újjáépíteni egy falat 3 új kezdővel és "minőségi" cserékkel. Első három körben szerintem is jönnie kéne valakinek, de sajnos látok rá esélyt, hogy ez nem így lesz. Snee-re meg sajnos mondhatunk bármit, mindenhonnan az jön, hogy bíznak benne és őt akarják kezdőnek.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Igazából lehet nézni fogunk egyet, de simán elképzelhető, hogy támadófalba max valaki csere érkezik hátsóbb körökben. Beatty-ben muszáj bízni, Pugh pedig okés. Schwartz lesz a LG, ezt is tudjuk már és Snee van tervben egyelőre. Jött John Jerry, aki a hírek szerint nem fog semmiféle büntetést kapni, valószínűleg őt sem azért hoztuk, hogy a meccseket nézze. Persze Snee egészségi állapotáról nem tudunk mi semmit, így most nem kezdek el hőbörögni, hogy minek megtartani. Belement paycutba, megkapta esélyét ennyi. Ha kihúzza őszt annak örülünk, ha nem akkor sincs gáz. Cserének ott van Mosley és Brewer. Mosley-ról még semmit nem tudunk, Brewer szerződése utolsó évébe lépett, így ha nem szorítja ki valaki, akkor marad. Bár ha így egészséges marad mindenki, akkor jelen állás szerint csere tackle lesz. Waltonról semmit nem tudunk. Régóta nem játszott, de tutira egészséges lehet ha egyszer már leigazoltuk. Mondjuk elég állat centereket lehet találni 2-3. kör környékén...Asbee
Az a baj h a cseréink is elég gyengék. Nyilván nem pro bowlerek kellenek depthnek, de Brewer kb arra képes h jumbo TE-t játszon, ha már rendesen a falban kell szerepelni, akkor értékelhetetlen. Mosley szintén kapott esélyt tavaly, rá sem mondhatjuk, h Boothe féle megbízható csere. Sneere sztem nem építhetünk nyugodtan. Ha Snee helyére beugrik Jerry, akkor megint ott vunk, h vékony jégen táncolunk: se normális csere G, se normális csere T (a C-ről nem is beszélve). Normális alatt azt értem, aki nem csak a létszám miatt van pályán, hanem vmit hozzá is tud tenni.
Én véletlenül sem ragaszkodom az 1. körös OT pickhez, de vmi depthet kell építenünk, és sztem 2.-3. kör körül kellene vkit hozni (hacsak nem fa-t szerzünk), mert később megint csak ilyen Brewereket meg Mosley-kat találunk.
Marcus Martinnak pl nagyon örülnék, bár 3. körben lehet már nem lesz bent. Amellett h a jövő C-e lehetne, állítólag G-ként is megállja a helyét.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából lehet nézni fogunk egyet, de simán elképzelhető, hogy támadófalba max valaki csere érkezik hátsóbb körökben. Beatty-ben muszáj bízni, Pugh pedig okés. Schwartz lesz a LG, ezt is tudjuk már és Snee van tervben egyelőre. Jött John Jerry, aki a hírek szerint nem fog semmiféle büntetést kapni, valószínűleg őt sem azért hoztuk, hogy a meccseket nézze. Persze Snee egészségi állapotáról nem tudunk mi semmit, így most nem kezdek el hőbörögni, hogy minek megtartani. Belement paycutba, megkapta esélyét ennyi. Ha kihúzza őszt annak örülünk, ha nem akkor sincs gáz. Cserének ott van Mosley és Brewer. Mosley-ról még semmit nem tudunk, Brewer szerződése utolsó évébe lépett, így ha nem szorítja ki valaki, akkor marad. Bár ha így egészséges marad mindenki, akkor jelen állás szerint csere tackle lesz. Waltonról semmit nem tudunk. Régóta nem játszott, de tutira egészséges lehet ha egyszer már leigazoltuk. Mondjuk elég állat centereket lehet találni 2-3. kör környékén...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Ennek így örülnék:

1.Aaron Donald DT
2.Jace Amaro TE/ Troy Niklas TE
3. Will Clarke DE/ Karem Martin DE/ vagy aki elérhető DE
4. C
5. T/G
5. WR
6. RB
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ebron azért elég nagy célpont. 😀 Azt hiszem én leszek a pártolója a draftig.
Cruz tényleg sok 3rd downt megold, de csak egy játékosra nehéz alapozni egy ilyen szituációt, pláne ha 8-10 yardot kell megtenni. Nálunk meg a legnagyobb figyelmet ilyennél Cruz kapja. Minél több veszélyes célpont annál kevesebb figyelem. Lehet elkerülnénk vele pár INT-t is. Meg kell oldani a TE kérdést, de szvsz hiba lenne egy veteránra alapozni. Lenne benne egy vagy két év aztán ugyanitt lennénk ugyanezzel a problémával. Mindenképp hozni kell drafton egy fiatalt akkor is ha érkezik akár egy Finley vagy Dickson.Sugar#26
Nagyszerű játékos Ebron, nekem is szimpatikus. Az is egyértelmű h a TE poszt még megoldásra vár.
A baj az h a falaink úgy néznek ki ahogy. Márpedig jó falak nélkül semmire nem megyünk, míg sokadrangú TE-kkel húztunk be 2 sb-t az utóbbi években.
Ha nem engedtük volna el a D-line 2 alapvető kezdő játékosát, akiket nem pótoltunk még, és ha Beatty nem sérülés és egy ultraszar év után lenne és ha a kezdő C-ünk nem 2012-ben látott volna utoljára pályát közelről, akkor gondolkodás nélkül rávágnám h hozzuk Ebront, mert irtó nagy tehetség. C-t nyilván nem hozunk 1. körben, de egy OT v. DT sztem nagyobb stabilitást adna a csapatnak. Pláne h a TE és a WR class is elég mély, úgyh 2., 3. körben is jó eséllyel találunk minőségi célpontot még Eli-nak - amire szintén szükség van szerintem.
több mint 10 éve
Sugar#26 New York Giants 75
Ebron azért elég nagy célpont. 😀 Azt hiszem én leszek a pártolója a draftig.
Cruz tényleg sok 3rd downt megold, de csak egy játékosra nehéz alapozni egy ilyen szituációt, pláne ha 8-10 yardot kell megtenni. Nálunk meg a legnagyobb figyelmet ilyennél Cruz kapja. Minél több veszélyes célpont annál kevesebb figyelem. Lehet elkerülnénk vele pár INT-t is. Meg kell oldani a TE kérdést, de szvsz hiba lenne egy veteránra alapozni. Lenne benne egy vagy két év aztán ugyanitt lennénk ugyanezzel a problémával. Mindenképp hozni kell drafton egy fiatalt akkor is ha érkezik akár egy Finley vagy Dickson.
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Nekem azért tetszik Ebron játéka mert benne van a big play. Magas, gyors elkap bármit. Ha elképzelem hogy milyen lenne az nfl-ben meg úgy a Giantsben, akkor kb Shockey-t tudnám mondani, aki egy állat volt 😀 Meg úgy visszatekintve hogy milyen volt az offense egy klasszis tight end-el... egyből veszélyesebbnek érezném az egész támadó egységet. Eli-nak is szerintem jól jönne egy rövid célpont, akinek oda is meri dobni a labdát akár még harmadik downnál is.
Így hallva hogy blokkolásban is jó én egyáltalán nem bánnám ha Ebront húznánk első körben. Aztán neveljünk belőle egy új Shockeyt 😀Sugar#26
Anno Steve Smith volt ilyenAsbee
Most meg Cruz, ő nem csak a nagy játékokban jeleskedik.
Nagydarab célpont kellene sztem. V legalábbis minőségi, akivel el tudjuk érni h ne tehesse meg az ellenfél h mindig Cruz-t "double coverage-olják".
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nekem azért tetszik Ebron játéka mert benne van a big play. Magas, gyors elkap bármit. Ha elképzelem hogy milyen lenne az nfl-ben meg úgy a Giantsben, akkor kb Shockey-t tudnám mondani, aki egy állat volt 😀 Meg úgy visszatekintve hogy milyen volt az offense egy klasszis tight end-el... egyből veszélyesebbnek érezném az egész támadó egységet. Eli-nak is szerintem jól jönne egy rövid célpont, akinek oda is meri dobni a labdát akár még harmadik downnál is.
Így hallva hogy blokkolásban is jó én egyáltalán nem bánnám ha Ebront húznánk első körben. Aztán neveljünk belőle egy új Shockeyt 😀Sugar#26
Anno Steve Smith volt ilyen


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ebron max akkor jöhet szóba, ha se Donald, se Lewan nincs benn, de én remélem h akkor se TE lesz az első körös választás.. sajnos egyértelmű, h nagy need a TE, mindenképp kellett volna hozni FAról valakit ide, így kb belekényszerítettük magunkat egy korai körös TE húzásba, de 1/12-n TE-t húzni kurva nagy luxus lenne.Szesze
Kérdés h Lewan balhéja/i mennyire riaszt el bennünket.Szsziszka
hát igen, ez kérdés
mondjuk most már én is a Donald húzás mellett vagyok ettől függetlenül is, de akármi is lesz én mindenképp valamelyik falba szeretném ha érkezne valaki az első körben.
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ebron max akkor jöhet szóba, ha se Donald, se Lewan nincs benn, de én remélem h akkor se TE lesz az első körös választás.. sajnos egyértelmű, h nagy need a TE, mindenképp kellett volna hozni FAról valakit ide, így kb belekényszerítettük magunkat egy korai körös TE húzásba, de 1/12-n TE-t húzni kurva nagy luxus lenne.Szesze
Kérdés h Lewan balhéja/i mennyire riaszt el bennünket.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ebron max akkor jöhet szóba, ha se Donald, se Lewan nincs benn, de én remélem h akkor se TE lesz az első körös választás.. sajnos egyértelmű, h nagy need a TE, mindenképp kellett volna hozni FAról valakit ide, így kb belekényszerítettük magunkat egy korai körös TE húzásba, de 1/12-n TE-t húzni kurva nagy luxus lenne.
több mint 10 éve
Sugar#26 New York Giants 75
Nekem azért tetszik Ebron játéka mert benne van a big play. Magas, gyors elkap bármit. Ha elképzelem hogy milyen lenne az nfl-ben meg úgy a Giantsben, akkor kb Shockey-t tudnám mondani, aki egy állat volt 😀 Meg úgy visszatekintve hogy milyen volt az offense egy klasszis tight end-el... egyből veszélyesebbnek érezném az egész támadó egységet. Eli-nak is szerintem jól jönne egy rövid célpont, akinek oda is meri dobni a labdát akár még harmadik downnál is.
Így hallva hogy blokkolásban is jó én egyáltalán nem bánnám ha Ebront húznánk első körben. Aztán neveljünk belőle egy új Shockeyt 😀
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
 www.nj.com/giants/index.ssf/2014/03/jerry_reese_tight_end_still_a_possibility_for_giants_in_free_agency.html#incart_river
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Most, hogy kicsit lassult a szabadügynök mozgás a csapat körül elkezdtem nézegetni az egyetemi játékosokat. Elkezdtem afelé hajlani, hogy a TE poszt megoldására én első körben behúznám Ebront. Az elkapásai és a a fizikai adottságai nagyon jók.
Annyira nem követem az egyetemi focit hogy sokszor láthattam játszani, így a szakavatottakat kérdezném, hogy blokkolásban milyen?Sugar#26
Annyira nem gázos blokkolásban, ráadásul hajlandó elvégezni is a piszkos munkát. Van még hova fejlődnie, de ilyen szempontból pl. ASJ-nek is javulnia kell... Nála a dropok lehetnek aggasztóak. Ez viszont szerintem orvosolható és talán túl is dramatizálják kicsit. Mondják, hogy tavaly az elkapások 11,43%-t elejtette, ez 8 drop. És azt is meg lehet nézni meccsfelvételeken, hogy milyen labdákat kap el. Aki egy olyat el tud, az az egyszerűbbet is el tudja, koncentráció kérdése az egész. Abban pedig lehet javulni.
A tight end a legnagyobb need ezt talán képes lesz mindenki belátni. Képtelenek vagyunk mondani egy olyan játékost, akit oda lehetne állítani kezdőként. Finley lehet még két hónapig nem igazolhat le más csapathoz és hát nem tudom, nem szívesen nézném meg, hogy Giants mezben bénul le. A FA piacról nem tudtunk ide játékost hozni és ez valamennyire várható is volt. Az idei class mély és szükség is lesz valakire, aki elég hamar bevethető. Hogy ez most éppen Ebron, Amaro, ASJ vagy Niklas lesz az nekem lényegtelen. A legveszélyesebb célpont azonban Ebron lenne és Nicks távozásával az ilyenre szükség van. Shockey óta nincs állandó TE, tavaly pedig nem tudtunk bemákolni senkit sem, így szerintem itt az ideje, hogy változtassunk ezen.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
Most, hogy kicsit lassult a szabadügynök mozgás a csapat körül elkezdtem nézegetni az egyetemi játékosokat. Elkezdtem afelé hajlani, hogy a TE poszt megoldására én első körben behúznám Ebront. Az elkapásai és a a fizikai adottságai nagyon jók.
Annyira nem követem az egyetemi focit hogy sokszor láthattam játszani, így a szakavatottakat kérdezném, hogy blokkolásban milyen?Sugar#26
a pro dayét kicsit elkúrta:
 www.sbnation.com/nfl-mock-draft/2014/3/25/5545852/unc-iowa-state-umass-nfl-pro-day-results-eric-ebron
több mint 10 éve
Sugar#26 New York Giants 75
Most, hogy kicsit lassult a szabadügynök mozgás a csapat körül elkezdtem nézegetni az egyetemi játékosokat. Elkezdtem afelé hajlani, hogy a TE poszt megoldására én első körben behúznám Ebront. Az elkapásai és a a fizikai adottságai nagyon jók.
Annyira nem követem az egyetemi focit hogy sokszor láthattam játszani, így a szakavatottakat kérdezném, hogy blokkolásban milyen?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor megvan az 5. körös comp pick


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Olvastam, hogy a Draft 5. körében van egy kompenzációs pick-ünk. Azt miért kaptuk?Sanyichef
Hol olvastad? Ez még max. találgatás, hivatalosan még nem kerültek kiosztásra a komp pickek.Henderson
 www.bigblueview.com/2014/3/22/5533692/2014-nfl-mock-draft-new-york-giants-6-roundsSanyichef
A cikk elejét sikerült átugranom...
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Olvastam, hogy a Draft 5. körében van egy kompenzációs pick-ünk. Azt miért kaptuk?Sanyichef
Hol olvastad? Ez még max. találgatás, hivatalosan még nem kerültek kiosztásra a komp pickek.Henderson
 www.bigblueview.com/2014/3/22/5533692/2014-nfl-mock-draft-new-york-giants-6-rounds
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 006
Olvastam, hogy a Draft 5. körében van egy kompenzációs pick-ünk. Azt miért kaptuk?Sanyichef
Hol olvastad? Ez még max. találgatás, hivatalosan még nem kerültek kiosztásra a komp pickek.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Olvastam, hogy a Draft 5. körében van egy kompenzációs pick-ünk. Azt miért kaptuk?Sanyichef
elsősorban Bennett és Umenyiora távozása miattSzesze
Annó még amikor szó volt róla, hogy Osit eltradeljük az utolsó évében sokan azt írták, hogy nincs értelme, mert ha lejár a szerződése és elmegy simán kapunk érte egy 3. körös kompenzációt. Mennyit változik a világ 1,5 év alatt, még Bennettel együtt se érnek 5. körnél jobbat...pedig nem jött tavaly egy nagy név se FA-ről.

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Olvastam, hogy a Draft 5. körében van egy kompenzációs pick-ünk. Azt miért kaptuk?Sanyichef
elsősorban Bennett és Umenyiora távozása miatt
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Olvastam, hogy a Draft 5. körében van egy kompenzációs pick-ünk. Azt miért kaptuk?