New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Ben Tate former Houston Texans running back on Saturday signed a two-year deal worth about $7 million,
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
ez eddigi szerződések 2014 -es cap számokkal  www.giants101.com/2014/03/15/contract-numbers-for-all-signed-re-signed-tendered-restructured-new-york-giants/ozibozi
Ha vki jobban képben van egy GM gondolkodásában, felvilágosíthatna:
Miért jó h mindenkivel farnehéz szerződést kötünk? Az éves átlagfizujukhoz viszonyítva mindenkinek alacsony az 1. évi cap hitje, ami nyilván jól jön idén, de később meg fel fog torlódni. Aztán a végén meg nem tudjuk kitenni őket, mert sok a dead money (persze ideális esetben nem is kell). Az h mindig cap szűkében vunk, ezért úgy kötjük a szerződéseket h az elején ne legyen olyan cap hit, csak szerintem okoz nehézségeket közép/hosszú távon? V arra várunk h Eli szerződése lejárjon 2016-ban, nem akarjuk újraigazolni és lesz csomó cap space-ünk, ami majd ellensúlyozza a szerződések vége felé feltorlódó nagyobb cap hiteket? Tényleg érdekelne a véleményetek, nem vok képben ilyen szinten.Szsziszka
Évről évre nő a cap hit egyrészt ezért a farnehéz szerződés. Illetve ez jó lehet később a csapatnak, hiszen többet lehet spórolni az adott játékos kivágásával. Most pl felírok egy fiktív szerződést (persze leegyszerűsítve a valóságot). Az első érték lesz a signing bonus, vagyis a garantált érték (ami minden évben ugyanannyi), a második pedig a base salary. A kettő összege lesz az adott évi cap hit.
Gipsz Jakab köt egy 5 éves 30 millió dolláros szerződést 10 millió garantált összeggel. A farnehéz szerződése nézzen ki így:

2014: 2M/2M (4M)
2015: 2M/2,5M (4,5M)
2016: 2M/3,5M (5,5M)
2017: 2M/5M (7M)
2018: 2M/7M (9M)

Az első oszlop az, amit a játékos mindenképp kézhez kap és kivágása esetén az az érték halmozódik fel dead money-ként. Így például jól látszik, ha 2015-ben ki akarnák vágni Gipsz Jakabot, akkor 8 millió dead money lenne a 4,5 milliós fizetése helyett, emiatt tehát biztosan nem fogják kirakni a játékost. Pl. ez a helyzet most Beatty-vel, ezért marad mindenképp és ha már ilyen fizetése van vélhetően pályára is kerül. De pl. 2017-ben már csak 4 millió dollár lenne a dead money, a fizetése pedig 7 millió, így ha nem teljesít jól a játékos, akkor akár cutolhatják is. Átlalában a 27-28 éves játékosokkal lehet ilyen szerződést kötni, akik közben is jól keresnének, ha pedig valami csoda folytán idősebb korukban is jól szerepelnének (mint Rolle), akkor a szerződése végén megkapná a nagy pénzt. Ha a felírt szerződésben a játékost ki akarnák rakni a 2018-as szezon előtt, akkor sokkal kevesebb pénzt kellene neki fizetni, mintha felcserélnénk az éveket és a szerződés elején kapná a nagy pénzt. Persze a játékos és az ügynök sem hülye, nem mindig mennek bele ebbe😀 Remélem érthető volt😊Asbee
Érthető volt, köszi szépen! Szóval a csapat szempontjából: a végén úgyis kirakjuk, aztán megússzuk a nagy cap hitet.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ez eddigi szerződések 2014 -es cap számokkal  www.giants101.com/2014/03/15/contract-numbers-for-all-signed-re-signed-tendered-restructured-new-york-giants/ozibozi
Ha vki jobban képben van egy GM gondolkodásában, felvilágosíthatna:
Miért jó h mindenkivel farnehéz szerződést kötünk? Az éves átlagfizujukhoz viszonyítva mindenkinek alacsony az 1. évi cap hitje, ami nyilván jól jön idén, de később meg fel fog torlódni. Aztán a végén meg nem tudjuk kitenni őket, mert sok a dead money (persze ideális esetben nem is kell). Az h mindig cap szűkében vunk, ezért úgy kötjük a szerződéseket h az elején ne legyen olyan cap hit, csak szerintem okoz nehézségeket közép/hosszú távon? V arra várunk h Eli szerződése lejárjon 2016-ban, nem akarjuk újraigazolni és lesz csomó cap space-ünk, ami majd ellensúlyozza a szerződések vége felé feltorlódó nagyobb cap hiteket? Tényleg érdekelne a véleményetek, nem vok képben ilyen szinten.Szsziszka
Évről évre nő a cap hit egyrészt ezért a farnehéz szerződés. Illetve ez jó lehet később a csapatnak, hiszen többet lehet spórolni az adott játékos kivágásával. Most pl felírok egy fiktív szerződést (persze leegyszerűsítve a valóságot). Az első érték lesz a signing bonus, vagyis a garantált érték (ami minden évben ugyanannyi), a második pedig a base salary. A kettő összege lesz az adott évi cap hit.
Gipsz Jakab köt egy 5 éves 30 millió dolláros szerződést 10 millió garantált összeggel. A farnehéz szerződése nézzen ki így:

2014: 2M/2M (4M)
2015: 2M/2,5M (4,5M)
2016: 2M/3,5M (5,5M)
2017: 2M/5M (7M)
2018: 2M/7M (9M)

Az első oszlop az, amit a játékos mindenképp kézhez kap és kivágása esetén az az érték halmozódik fel dead money-ként. Így például jól látszik, ha 2015-ben ki akarnák vágni Gipsz Jakabot, akkor 8 millió dead money lenne a 4,5 milliós fizetése helyett, emiatt tehát biztosan nem fogják kirakni a játékost. Pl. ez a helyzet most Beatty-vel, ezért marad mindenképp és ha már ilyen fizetése van vélhetően pályára is kerül. De pl. 2017-ben már csak 4 millió dollár lenne a dead money, a fizetése pedig 7 millió, így ha nem teljesít jól a játékos, akkor akár cutolhatják is. Átlalában a 27-28 éves játékosokkal lehet ilyen szerződést kötni, akik közben is jól keresnének, ha pedig valami csoda folytán idősebb korukban is jól szerepelnének (mint Rolle), akkor a szerződése végén megkapná a nagy pénzt. Ha a felírt szerződésben a játékost ki akarnák rakni a 2018-as szezon előtt, akkor sokkal kevesebb pénzt kellene neki fizetni, mintha felcserélnénk az éveket és a szerződés elején kapná a nagy pénzt. Persze a játékos és az ügynök sem hülye, nem mindig mennek bele ebbe😀 Remélem érthető volt😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Egy Tarell Brown miért nem ért meg nekünk is 3,5 millát? Szóba sem került nálunk, pedig kezdő szint és nekünk ugye abból 1 van.balu10
McBride 15 meccsen játszott, 10-en kezdett és összehozott 15 pass deflection-t, meg 2 intet. Ez azért nem rossz. És 2 évre jött 3 milláért. Lehet úgy vannak vele, h max top cb-t hoznak, aki tényleg minőségi ugrást jelent hozzá képest, ha ez nem jön össze akkor inkább draft. V fiatalabb fa-t akarnak(Brown 29 éves), aki még fejlődhet (Thurmond iránt csodálom h nem érdeklődünk egyáltalán), és nem is túl drága. De csak tippelek. Mindenesetre tuti hozunk még cb-t. Egy 1. körös picket én se bánnék ide.
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
ez eddigi szerződések 2014 -es cap számokkal  www.giants101.com/2014/03/15/contract-numbers-for-all-signed-re-signed-tendered-restructured-new-york-giants/ozibozi
Ha vki jobban képben van egy GM gondolkodásában, felvilágosíthatna:
Miért jó h mindenkivel farnehéz szerződést kötünk? Az éves átlagfizujukhoz viszonyítva mindenkinek alacsony az 1. évi cap hitje, ami nyilván jól jön idén, de később meg fel fog torlódni. Aztán a végén meg nem tudjuk kitenni őket, mert sok a dead money (persze ideális esetben nem is kell). Az h mindig cap szűkében vunk, ezért úgy kötjük a szerződéseket h az elején ne legyen olyan cap hit, csak szerintem okoz nehézségeket közép/hosszú távon? V arra várunk h Eli szerződése lejárjon 2016-ban, nem akarjuk újraigazolni és lesz csomó cap space-ünk, ami majd ellensúlyozza a szerződések vége felé feltorlódó nagyobb cap hiteket? Tényleg érdekelne a véleményetek, nem vok képben ilyen szinten.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 210
ez eddigi szerződések 2014 -es cap számokkal  www.giants101.com/2014/03/15/contract-numbers-for-all-signed-re-signed-tendered-restructured-new-york-giants/
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 922 — Giants fan
Az LB sor azért most már rendben levőnek látszik, főleg az előző évekhez viszonyítva
Mosley esetleges első körös draftolását ezek után vszínű elfelejthetjük
Én egy Gilbert vagy Dennard (tehát CB) draftot vízionálok első körben
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Egy Tarell Brown miért nem ért meg nekünk is 3,5 millát? Szóba sem került nálunk, pedig kezdő szint és nekünk ugye abból 1 van.

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 922 — Giants fan
Jameel McClain 2 év 4,1 milla ha minden igaz.Szsziszka
az korrekt
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Jameel McClain 2 év 4,1 milla ha minden igaz.
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Antrel Rolle és esetleg Eli fizetés csökkentése nincs napirenden?Sanyichef
Én nem hallottam róla. De sztem mindegyik necces: az egyiktől hogy kéred egy pro bowl szezon után, a másiktól meg - aki a franchise arca - 2 megnyert sb után? A csapatnak nyilván jó lenne.
Én inkább Kiwit keresném meg paycuttal, de lehet csak nekem a mániám ez.
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 230
Antrel Rolle és esetleg Eli fizetés csökkentése nincs napirenden?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az éremnek mindig két oldala van. SB győzelmek mellé sajnos ott vannak az elbukott szezonok is, elmúlt 5 évben 4-szer nem voltunk rájátszásban. Persze Super Bowl miatt nincs hiányérzetem, de azért valamennyire mégiscsak fáj. Első győzelem meg sokkal inkább Ernie Accorsi műve volt, igaz Reese-nek abban az évben volt a legjobb draftja, de a csapat gerincét értelemszerűen nem ő hozta össze, csak a babérokat aratta le ő. De akkor most leírom hogy gondolom eddig az offseasont:

Pozitív:
-Geoff Schwartz-ot talán a piac legjobb guardjának lehet tartani, ezért a pénzért amit kap hihetetlen jó szerzemény
-Rashad Jennings jó párost alkothat Wilsonnal, talán megbízhatóbb lesz mint Andre Brown (aki ha hosszú ideig nem talál csapatot egy minimum körüli összegért szerintem simán visszahozható)
-Paysinger, Herzlich, McBride, Josh Brown újraigazolása
-Beason megtartása, de az összeget sokallom
-Myers, Mundy elengedése

Negatív:
-Linval Joseph...Nemcsak a stat számít, de konzisztensen 50 szerelés felett tud zárni szezononként és van némi pass rusher képessége is. Nem tudom elképzelni miért nem ért meg évi 6 millió dollárt
-Tuck. Azt mondta fele annyi pénzt kínáltak neki, mint amennyit Oaklandben kapni fog. Ez azért arcátlanság. Hozzátette, hogy 2 év/8 millióért maradt volna és persze lehet ez már csak duma, de szvsz nagyjából ennyiért megtartható is lett volna
-J.D. Walton 2 évre kap 5 millió dollárt, amiből 3 millió garantált. Annyi garantált pénze van, mint Jennings-nek
-Egyik CB-re sem mozdultunk rá komolyabban
-Ez remélem csak feltételes, de nagyon örülnék ha visszatérne Pascoe, Boothe, Patterson, TT
Azzal azért baromi nehéz számolni, hogy sérülés miatt kiesik 3 kezdő ember (Baas, Snee és Diehl) az 5-ből az OL-ben.balu10
Gilbride egyik nyilatkozatában elmondta, hogy már 2012-ben félt kicsit, hogy ez fog következni. Mondjuk azt is mondta, hogy csak a sérülések miatt volt gyenge az offense. Oké...😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 922 — Giants fan
Közben viszont szarrá ment az offense játékunk amire senki nem számított. Nyilván voltak már jelek rá, h az OL-el gondok lesznek/lehetnek (nem véletlenül draftolta Pugh-t ő se), de nem gondolták ők sem (és sztem közülünk se senki), h ekkora összeomlás lesz az OL terén. Utólag megítélve minimum egy évvel korábban el kellett volna kezdeni az OL problémákat orvosolni, de utólag könnyen okos az ember.Szesze
Azzal azért baromi nehéz számolni, hogy sérülés miatt kiesik 3 kezdő ember (Baas, Snee és Diehl) az 5-ből az OL-ben.balu10
hát igen, de az a baj, h sérülés nélkül is gond volt mindhárom emberrel már.. elöregedett a fal és erre így utólag kicsit későn reagáltunk
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Közben viszont szarrá ment az offense játékunk amire senki nem számított. Nyilván voltak már jelek rá, h az OL-el gondok lesznek/lehetnek (nem véletlenül draftolta Pugh-t ő se), de nem gondolták ők sem (és sztem közülünk se senki), h ekkora összeomlás lesz az OL terén. Utólag megítélve minimum egy évvel korábban el kellett volna kezdeni az OL problémákat orvosolni, de utólag könnyen okos az ember.Szesze
Azzal azért baromi nehéz számolni, hogy sérülés miatt kiesik 3 kezdő ember (Baas, Snee és Diehl) az 5-ből az OL-ben.

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 922 — Giants fan
Az meg valami vicc h Reese többre tartja Jacoby Jones-t annál amennyiért Nicks elkelt. Aki így gondolja annál belül valami súlyos probléma lehet...Asbee
oké asbee, sztem már mindannyian tudjuk, hogy nem kedveled Reese-t. Felesleges ezt naponta 2x leírni. Én legalábbis már kezdem unni. Speciel nekem szimpatikus, amit csinál.

Nicks témához uccsó hozzászólásom: az csak mond vmit, hogy 1évest kötöttek vele.G-men
Nincs itt szó utálatról/nem utálatról, de nagyjából csak a jót vesszük észre és azért bőven csinál olyan dolgokat ami erősen megkérdőjelezhető...Asbee
Én nem érzékelem azt, h csak a jót vennénk észre vele kapcsolatban, azért dicsérjük általában mert többnyire jó döntéseket hoz. Én kifejezetten bírom őt, azért mert teljesen logikus döntéseket hoz, nincsenek felesleges hülyeségei, túlkapásai. Mióta követem az nfl-t nagyjából mindig el tudtam találni, h milyen vonalon fogunk mozogni az offseasonokban és nem azért mert akkora király vagyok, hanem mert teljesen logikusan gondolkodik és dönt. Ez az offseason is pont olyan amilyenre számítani lehetett előzetesen. Nyilván ő is szívesen megtartotta volna Josephet, de úgy ítélték meg, h ár/érték arányban túl sok lenne nekünk és sztem igazuk is volt. Fájó szívvel mondom, de Tuck elengedése is logikus döntés, tudtam is h vszínű ez lesz a vége. Nickset meg sztem akkor sem tartottuk volna meg, ha lenne rá pénz és én meg is értem ezt.
Persze vannak dolgok amik nem jöttek be Reese-nek, vagy utólag kiderült, h nem megfelelően ítélt meg dolgokat. Tavaly pl teljesen logikusan a futás elleni védekezésre összpontosítottunk az offseasonban és sikerült is nagyot előrelépni itt. Közben viszont szarrá ment az offense játékunk amire senki nem számított. Nyilván voltak már jelek rá, h az OL-el gondok lesznek/lehetnek (nem véletlenül draftolta Pugh-t ő se), de nem gondolták ők sem (és sztem közülünk se senki), h ekkora összeomlás lesz az OL terén. Utólag megítélve minimum egy évvel korábban el kellett volna kezdeni az OL problémákat orvosolni, de utólag könnyen okos az ember.
Én örülök, h egy ilyen GM-ünk van, mint Reese, alig van olyan eset amikor nem értek egyet a döntéseivel (és persze könnyen lehet, h akkor se nekem van igazam😊, de persze a draft meg a kritikus vagy-vagy szituációk sok esetben a szerencsén is múlnak. Összességében azért az eredmények őt igazolják, nem véletlen volt az a két megnyert SB a közelmúltban..
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az meg valami vicc h Reese többre tartja Jacoby Jones-t annál amennyiért Nicks elkelt. Aki így gondolja annál belül valami súlyos probléma lehet...Asbee
oké asbee, sztem már mindannyian tudjuk, hogy nem kedveled Reese-t. Felesleges ezt naponta 2x leírni. Én legalábbis már kezdem unni. Speciel nekem szimpatikus, amit csinál.

Nicks témához uccsó hozzászólásom: az csak mond vmit, hogy 1évest kötöttek vele.G-men
Nincs itt szó utálatról/nem utálatról, de nagyjából csak a jót vesszük észre és azért bőven csinál olyan dolgokat ami erősen megkérdőjelezhető...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Az meg valami vicc h Reese többre tartja Jacoby Jones-t annál amennyiért Nicks elkelt. Aki így gondolja annál belül valami súlyos probléma lehet...Asbee
oké asbee, sztem már mindannyian tudjuk, hogy nem kedveled Reese-t. Felesleges ezt naponta 2x leírni. Én legalábbis már kezdem unni. Speciel nekem szimpatikus, amit csinál.

Nicks témához uccsó hozzászólásom: az csak mond vmit, hogy 1évest kötöttek vele.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 922 — Giants fan

Most 12,8 van.. abból azért még ki lehet hozni pár dolgot, ha nagyon akarunkSzesze
És ehhez jön még a Baas féle Júni 1. utáni 5 milla nem?balu10
Elvileg igen
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hozzuk vissza egy misiert manninghametNightBoY
Én is nyugodtabb lennék, ha jönne MM, akkor megoldódna a WR kérdés és lehetne másra koncentrálni.

több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan

Most 12,8 van.. abból azért még ki lehet hozni pár dolgot, ha nagyon akarunkSzesze
És ehhez jön még a Baas féle Júni 1. utáni 5 milla nem?

több mint 10 éve
NightBoY New York Giants 616
Eloszor en is felkaptam a fejem h 3.5 ert igazan itt tarthattuk volna. Aztan eszembe jutott a kepe egyes meccseken, a motivacios problemai es a nyilatkozatai. Sajnalom kicsit h elmegy de.. Kapja be. 😀
Hozzuk vissza egy misiert manninghamet

You should know I bleed blue...
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 922 — Giants fan
17 millió lehetséges?Sanyichef
KizártAsbee
pedig tényleg annyinak tűnik
 nflplayers.com/reports/public-salary-cap.htmSzesze
A Beason újraigazolás előtt...Asbee
Most 12,8 van.. abból azért még ki lehet hozni pár dolgot, ha nagyon akarunk
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 922 — Giants fan
Az a baj, h Nicksnek nem csak a teljesítményével, hanem a hozzáállásával is voltak problémák az utóbbi időben, úgyh egyáltalán nem meglepő h nem ragaszkodtunk hozzá.. (ráadásul pénz sincs rá)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az meg valami vicc h Reese többre tartja Jacoby Jones-t annál amennyiért Nicks elkelt. Aki így gondolja annál belül valami súlyos probléma lehet...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER