New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Raiders signed OL Kevin Boothe to a 2-year deal.😕
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Former Broncos CB Dominique Rodgers-Cromartie reached agreement w/Giants on 5year deal - R. KavnerCharlie Firpo
DRC's five-year deal with the Giants is worth $35 million,ozibozi
$39 million ($15M guaranteed).??????? ez lehet?ozibozi
Miért ne lehetne?Asbee
úgy olvastam mint ha a Denver sokkal többet ajánlott volna...(+a Jets is nagyon akarta)ozibozi
Mindegy, mert a Broncos ajánlatán sokat gondolkozott és addigra Talibot leigazolták, míg Idzik meg zsugori volt ezek szerint.Beki
megvan az első legenda...The biggest reason DRC signed with the Giants? The Defensive Captain Antrel Rolle! Rolle is one of DRC's best friends and is a mentor for him. Before signing, he called Rolle to find out more about the team and Coach Coughlin. Not long after that, DRC was a member of the New York Giants!
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Trindon Holliday a fedélzeten ...😊 megyünk tovább 😊
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
ezek az ismert számok,de lesz még több <;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;> változás...:mert vlsz lefogytunk 😊 a draft miatt +nem kell számolgatni,mert a Baas cut júniusban bőven fedezi....http://www.nydailynews.com/blogs/giants/2014/03/a-look-at-some-of-the-giants-new-deals
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Viszont tutira ez volt az utolsó nagy szerződés, esetleg egy-egy steal beleférhet. Remélem Boothe visszatér, kell még egy belső falember. Ha Walton egészséges tud maradni, egye fene belefér centernek, de Snee mellé kell egy alternatíva. Nem lenne jó elbukni következő évet megint támadófal miatt. Persze az is tiszta, hogy egy teljes OL-t nem lehet egy év alatt újjáépíteni. Beatty a kérdés, hogy vele mi lesz, szar teljesítmény + lábtörés után lábadozik. Az a kérdés, hogy a draft első köréből egy tackle, vagy a második köréből egy guard érkezzen, nálam legalábbis ez lenne a prioritás. Tight end kell még kezdőnek, többi választással a jövőt építhetnénk. Joseph és Tuck hiányát meg fogjuk érezni és én McClaint sem gondolom hihetetlen nagy erősítésnek (+ ha náluk köt ki Jacoby Jones azért a pénzért irtó gáz lett volna😀), de eddig egész korrektül kijöttünk az offseasonból és jelen pillanatban mi vagyunk az NFC East esélyesei Philly-vel. Kiwanuka meg belement némi fizetéscsökkentésbe, respekt neki!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Kemény. Reese nem vacakol. 5 év 35 millát írnak, az elviselhető árnak tűnik. Az idei erős fa cb felhozatalból a top játékosok közül talán csak Verner kap kevesebbet. Szép munka. Remélem játszani is akar érte DRC! Így viszont brutál a sec szerintem. Vszínű az 1. körös cb pick is ugrik. Várom h kit vágunk ki, v kinél próbálkozunk paycuttal, h beférjünk a sapka alá.
A falak még mindig megerősítésre szorulnak...
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
In six days of free agency, the Giants have signed or re-signed 16 players to an estimated $105.8 million worth of contracts.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Former Broncos CB Dominique Rodgers-Cromartie reached agreement w/Giants on 5year deal - R. KavnerCharlie Firpo
DRC's five-year deal with the Giants is worth $35 million,ozibozi
$39 million ($15M guaranteed).??????? ez lehet?ozibozi
Miért ne lehetne?Asbee
úgy olvastam mint ha a Denver sokkal többet ajánlott volna...(+a Jets is nagyon akarta)ozibozi
Mindegy, mert a Broncos ajánlatán sokat gondolkozott és addigra Talibot leigazolták, míg Idzik meg zsugori volt ezek szerint.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Former Broncos CB Dominique Rodgers-Cromartie reached agreement w/Giants on 5year deal - R. KavnerCharlie Firpo
DRC's five-year deal with the Giants is worth $35 million,ozibozi
$39 million ($15M guaranteed).??????? ez lehet?ozibozi
Miért ne lehetne?Asbee
úgy olvastam mint ha a Denver sokkal többet ajánlott volna...(+a Jets is nagyon akarta)
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 006
Wow. nem gondoltam, hogy ebből lehet valami, remélem azért marad pénz még némi DL depthre, esetleg egy C-re. Persze ott lesz a draft is. Amúgy ezt is viszonylag olcsón kihoztuk a többi CB szerződéshez képest.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Former Broncos CB Dominique Rodgers-Cromartie reached agreement w/Giants on 5year deal - R. KavnerCharlie Firpo
DRC's five-year deal with the Giants is worth $35 million,ozibozi
$39 million ($15M guaranteed).??????? ez lehet?ozibozi
Miért ne lehetne?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Former Broncos CB Dominique Rodgers-Cromartie reached agreement w/Giants on 5year deal - R. KavnerCharlie Firpo
DRC's five-year deal with the Giants is worth $35 million,ozibozi
$39 million ($15M guaranteed).??????? ez lehet?
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Secondary akkor teletömve. Remélem hosszútávon meg tudjuk tartani Amukamarát is mellé, akkor évekig versenyképes CB párosunk lehet😊Asbee
de ez mind semmi ahhoz képest,hogy előttük ...::: Giants LB Spencer Paysinger officially signed his $1.431 million RFA tender (which is now a one-year, $1.431 million contract).😛 😛
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Secondary akkor teletömve. Remélem hosszútávon meg tudjuk tartani Amukamarát is mellé, akkor évekig versenyképes CB párosunk lehet😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Former Broncos CB Dominique Rodgers-Cromartie reached agreement w/Giants on 5year deal - R. KavnerCharlie Firpo
DRC's five-year deal with the Giants is worth $35 million,
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Eléggé jónak tűnik ez a FA-class. Nekem mondjuk mind közül a legpofásabbnak az tetszik, amit Reese összehozott.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Former Broncos CB Dominique Rodgers-Cromartie reached agreement w/Giants on 5year deal - R. Kavner

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
LB Jameel McClain's contract with the Giants was a two-year deal, says a source, worth about $4 million. #NYGozibozi
Jon Beason's deal is three years, $16.8 million in actual value with $6 million guaranteed and a $4.4M signing bonus.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
LB Jameel McClain's contract with the Giants was a two-year deal, says a source, worth about $4 million. #NYG
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Na-Na ! OL Kevin Boothe in to visit #Raiders today because of course. >> Giants would still like him backozibozi
Ha kell nekünk simán túllicitálunk titeket, mint Tuck esetében...
Ti jövőre újra LGként kalkulálnátok vele?
Azt olvastam, h futásnál hasznos, de pass block terén nem egy ász a srác.Rolni
ja, és magunk között csak úgy hívtuk: a "nagyseggű". Ez mindenképpen fontos információ...
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 952 — Giants fan
Na-Na ! OL Kevin Boothe in to visit #Raiders today because of course. >> Giants would still like him backozibozi
Ha kell nekünk simán túllicitálunk titeket, mint Tuck esetében...
Ti jövőre újra LGként kalkulálnátok vele?
Azt olvastam, h futásnál hasznos, de pass block terén nem egy ász a srác.Rolni
Normálisabb falnál ő lenne a 6. ember. Korábban franchise backup volt, mikor megsérült valaki az OL-ben általában mindig őt küldték be. Elég sokoldalú, guard és center is lehet. Mivel Schwartz lesz a LG, ezért inkább C lehetne. Nagyon sajnálnám ha menne, jó gyerek.Asbee
Max csere C lenne, végszükség esetére, ahogy kezdő LG-nek se ideális.. tökéletes backup játékosSzesze
tehát senki nem örülne igazán ha elmenne,de hát a pénz...ozibozi
engem meglepett kicsit, h van iránta érdeklődés más csapattól.. sztem azért még van rá sansz, h itt tudjuk tartani
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Na-Na ! OL Kevin Boothe in to visit #Raiders today because of course. >> Giants would still like him backozibozi
Ha kell nekünk simán túllicitálunk titeket, mint Tuck esetében...
Ti jövőre újra LGként kalkulálnátok vele?
Azt olvastam, h futásnál hasznos, de pass block terén nem egy ász a srác.Rolni
Normálisabb falnál ő lenne a 6. ember. Korábban franchise backup volt, mikor megsérült valaki az OL-ben általában mindig őt küldték be. Elég sokoldalú, guard és center is lehet. Mivel Schwartz lesz a LG, ezért inkább C lehetne. Nagyon sajnálnám ha menne, jó gyerek.Asbee
Max csere C lenne, végszükség esetére, ahogy kezdő LG-nek se ideális.. tökéletes backup játékosSzesze
tehát senki nem örülne igazán ha elmenne,de hát a pénz...
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 952 — Giants fan
Na-Na ! OL Kevin Boothe in to visit #Raiders today because of course. >> Giants would still like him backozibozi
Ha kell nekünk simán túllicitálunk titeket, mint Tuck esetében...
Ti jövőre újra LGként kalkulálnátok vele?
Azt olvastam, h futásnál hasznos, de pass block terén nem egy ász a srác.Rolni
Normálisabb falnál ő lenne a 6. ember. Korábban franchise backup volt, mikor megsérült valaki az OL-ben általában mindig őt küldték be. Elég sokoldalú, guard és center is lehet. Mivel Schwartz lesz a LG, ezért inkább C lehetne. Nagyon sajnálnám ha menne, jó gyerek.Asbee
Max csere C lenne, végszükség esetére, ahogy kezdő LG-nek se ideális.. tökéletes backup játékos
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na-Na ! OL Kevin Boothe in to visit #Raiders today because of course. >> Giants would still like him backozibozi
Ha kell nekünk simán túllicitálunk titeket, mint Tuck esetében...
Ti jövőre újra LGként kalkulálnátok vele?
Azt olvastam, h futásnál hasznos, de pass block terén nem egy ász a srác.Rolni
Normálisabb falnál ő lenne a 6. ember. Korábban franchise backup volt, mikor megsérült valaki az OL-ben általában mindig őt küldték be. Elég sokoldalú, guard és center is lehet. Mivel Schwartz lesz a LG, ezért inkább C lehetne. Nagyon sajnálnám ha menne, jó gyerek.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Na-Na ! OL Kevin Boothe in to visit #Raiders today because of course. >> Giants would still like him backozibozi
Ha kell nekünk simán túllicitálunk titeket, mint Tuck esetében...
Ti jövőre újra LGként kalkulálnátok vele?
Azt olvastam, h futásnál hasznos, de pass block terén nem egy ász a srác.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!