New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Na-Na ! OL Kevin Boothe in to visit #Raiders today because of course. >> Giants would still like him backozibozi
Ha kell nekünk simán túllicitálunk titeket, mint Tuck esetében...
Ti jövőre újra LGként kalkulálnátok vele?
Azt olvastam, h futásnál hasznos, de pass block terén nem egy ász a srác.Rolni
Normálisabb falnál ő lenne a 6. ember. Korábban franchise backup volt, mikor megsérült valaki az OL-ben általában mindig őt küldték be. Elég sokoldalú, guard és center is lehet. Mivel Schwartz lesz a LG, ezért inkább C lehetne. Nagyon sajnálnám ha menne, jó gyerek.Asbee
Max csere C lenne, végszükség esetére, ahogy kezdő LG-nek se ideális.. tökéletes backup játékosSzesze
tehát senki nem örülne igazán ha elmenne,de hát a pénz...ozibozi
engem meglepett kicsit, h van iránta érdeklődés más csapattól.. sztem azért még van rá sansz, h itt tudjuk tartani
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Na-Na ! OL Kevin Boothe in to visit #Raiders today because of course. >> Giants would still like him backozibozi
Ha kell nekünk simán túllicitálunk titeket, mint Tuck esetében...
Ti jövőre újra LGként kalkulálnátok vele?
Azt olvastam, h futásnál hasznos, de pass block terén nem egy ász a srác.Rolni
Normálisabb falnál ő lenne a 6. ember. Korábban franchise backup volt, mikor megsérült valaki az OL-ben általában mindig őt küldték be. Elég sokoldalú, guard és center is lehet. Mivel Schwartz lesz a LG, ezért inkább C lehetne. Nagyon sajnálnám ha menne, jó gyerek.Asbee
Max csere C lenne, végszükség esetére, ahogy kezdő LG-nek se ideális.. tökéletes backup játékosSzesze
tehát senki nem örülne igazán ha elmenne,de hát a pénz...
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Na-Na ! OL Kevin Boothe in to visit #Raiders today because of course. >> Giants would still like him backozibozi
Ha kell nekünk simán túllicitálunk titeket, mint Tuck esetében...
Ti jövőre újra LGként kalkulálnátok vele?
Azt olvastam, h futásnál hasznos, de pass block terén nem egy ász a srác.Rolni
Normálisabb falnál ő lenne a 6. ember. Korábban franchise backup volt, mikor megsérült valaki az OL-ben általában mindig őt küldték be. Elég sokoldalú, guard és center is lehet. Mivel Schwartz lesz a LG, ezért inkább C lehetne. Nagyon sajnálnám ha menne, jó gyerek.Asbee
Max csere C lenne, végszükség esetére, ahogy kezdő LG-nek se ideális.. tökéletes backup játékos
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na-Na ! OL Kevin Boothe in to visit #Raiders today because of course. >> Giants would still like him backozibozi
Ha kell nekünk simán túllicitálunk titeket, mint Tuck esetében...
Ti jövőre újra LGként kalkulálnátok vele?
Azt olvastam, h futásnál hasznos, de pass block terén nem egy ász a srác.Rolni
Normálisabb falnál ő lenne a 6. ember. Korábban franchise backup volt, mikor megsérült valaki az OL-ben általában mindig őt küldték be. Elég sokoldalú, guard és center is lehet. Mivel Schwartz lesz a LG, ezért inkább C lehetne. Nagyon sajnálnám ha menne, jó gyerek.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Na-Na ! OL Kevin Boothe in to visit #Raiders today because of course. >> Giants would still like him backozibozi
Ha kell nekünk simán túllicitálunk titeket, mint Tuck esetében...
Ti jövőre újra LGként kalkulálnátok vele?
Azt olvastam, h futásnál hasznos, de pass block terén nem egy ász a srác.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem tudom van-e értelme megfizetni. Itt van Amukamara, Thurmond, McBride, Hosley, James. Végülis elfér még valaki, de nem biztos, hogy pont DRC kellene. Akár ezzel az ötössel is neki lehetne menni 2014-nek és még ott van a draft is.
A támadófal pedig még mindig nem az igazi. Oké, hogy Snee megkapta a fizetéscsökkentést, de így sem tuti, hogy tud-e játszani még. J.D. Walton 2012. szeptembere óta nem játszott és jelen pillanatban ő lenne a kezdő center. De aggodalomra semmi ok, ha megsérül jön majd Dallas Reynolds😀 Eközben Boothe az Oaklanddel tárgyal.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
hát ha jön DRC hosszú távra*, akkor gondolom nem lesz korai körös CB draft, inkább TE (Ebron, Amaro)

*továbbra is megy érte a harc a Jetsel, de pl Rolle twitteren már nagyon várjakristof
hát én remélem, h nem költünk rá egy rakás pénzt.. inkább a falakba hozzunk embereketSzesze
Backloaded szerződéssel lazán befér a capetekbe, bár Spencer is jön vizitre ma hozzátok, ha jól tudom.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
hát ha jön DRC hosszú távra*, akkor gondolom nem lesz korai körös CB draft, inkább TE (Ebron, Amaro)

*továbbra is megy érte a harc a Jetsel, de pl Rolle twitteren már nagyon várjakristof
hát én remélem, h nem költünk rá egy rakás pénzt.. inkább a falakba hozzunk embereket
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
hát ha jön DRC hosszú távra*, akkor gondolom nem lesz korai körös CB draft, inkább TE (Ebron, Amaro)

*továbbra is megy érte a harc a Jetsel, de pl Rolle twitteren már nagyon várja
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Orvosi vizsgálat is lesz állítólag. Hátőőő nem tudom...Amilyen szerződést a Broncos-tól visszautasított, annyit nagyon nem kéne neki adniAsbee
I heard earlier DRC took a physical on his visit w/Jets, too. Then he left for his visit w/Giants. So who knows how significant that is???ozibozi
Amit tudunk, hogy mindkét csapat közölte vele, hogy milyen rendszerben használná és mindkét csapatnál fizikai felmérőkön vett részt.Beki
Mondjuk azt hittem kinn is úgy működnek a dolgok, hogy orvosi vizsgálat közvetlenül az aláírás előtt van ott is, de kiderült, hogy majdnem minden ilyen látogatáskor megejtik. Azt nem bánnám, ha jönne, de valószínű kegyetlen sokat kérne, így inkább ne. Korábban a védelemben az volt a jelszó, hogy D line, most ebből az lett, hogy secondary. Lassan Amukamara szerződése lejár és Thurmond csak 1 évre érkezett. Lesz itt kire költeni.Asbee
ebből az egy éves szerződésből is egyértelműen korai körös CB draft prognosztizálható, aki szokás szerint (optimális esetben) csak epizodista lesz első évében, jövőre meg fix kezdő
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Na-Na ! OL Kevin Boothe in to visit #Raiders today because of course. >> Giants would still like him back
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Orvosi vizsgálat is lesz állítólag. Hátőőő nem tudom...Amilyen szerződést a Broncos-tól visszautasított, annyit nagyon nem kéne neki adniAsbee
I heard earlier DRC took a physical on his visit w/Jets, too. Then he left for his visit w/Giants. So who knows how significant that is???ozibozi
Amit tudunk, hogy mindkét csapat közölte vele, hogy milyen rendszerben használná és mindkét csapatnál fizikai felmérőkön vett részt.Beki
Mondjuk azt hittem kinn is úgy működnek a dolgok, hogy orvosi vizsgálat közvetlenül az aláírás előtt van ott is, de kiderült, hogy majdnem minden ilyen látogatáskor megejtik. Azt nem bánnám, ha jönne, de valószínű kegyetlen sokat kérne, így inkább ne. Korábban a védelemben az volt a jelszó, hogy D line, most ebből az lett, hogy secondary. Lassan Amukamara szerződése lejár és Thurmond csak 1 évre érkezett. Lesz itt kire költeni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
NightBoY New York Giants 616
nahh h bejott a manningham tippem 😀 szerintem jo otlet. plusz van egy alairt mezem tole szoval jo lenne ha giantskent vonulna vissza 😀

You should know I bleed blue...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Orvosi vizsgálat is lesz állítólag. Hátőőő nem tudom...Amilyen szerződést a Broncos-tól visszautasított, annyit nagyon nem kéne neki adniAsbee
I heard earlier DRC took a physical on his visit w/Jets, too. Then he left for his visit w/Giants. So who knows how significant that is???ozibozi
Amit tudunk, hogy mindkét csapat közölte vele, hogy milyen rendszerben használná és mindkét csapatnál fizikai felmérőkön vett részt.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Orvosi vizsgálat is lesz állítólag. Hátőőő nem tudom...Amilyen szerződést a Broncos-tól visszautasított, annyit nagyon nem kéne neki adniAsbee
I heard earlier DRC took a physical on his visit w/Jets, too. Then he left for his visit w/Giants. So who knows how significant that is???
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Orvosi vizsgálat is lesz állítólag. Hátőőő nem tudom...Amilyen szerződést a Broncos-tól visszautasított, annyit nagyon nem kéne neki adni


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
nem igazán értem,miben mesterkednek még? Dominique Rodgers-Cromartie will continue visit with #Giants on Monday
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szvsz nem jelentene nagy upgrade-et, de Manningham is a csapattal tárgyal


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Free agency has changed The New York Giants draft board.  www.bigblueview.com/2014-nfl-draft-mock-order-prospects-picks-new-york-giants/2014/3/16/5511540/new-york-giants-nfl-draft-2014-free-agency
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 330 — Expect the Best !
Anthony Spencer jön vizitre, elkezdtünk Tuck pótlásán is dolgozni, bár nem tudom ő mennyire jó 43 DE.

Ryan Wendell (C, Pats) iránt is érdeklődünk, remélem tényleg hozunk is még egy kezdő szintű C-t.

Reese baromi jó munkát végez eddig.Henderson
Igazából az elmúlt néhány évben összesen nem volt (szükség , lehetőség ) ennyi FA mozgásra ,
kicsit már jól is esik ez a fajta mozgolódás , teljesen elszoktunk tőle! 😊
Tényleg jónak tűnnek Reese lépései , a lehetőségekhez képest mindenhová érkezik tapasztalt valaki , ezért úgy tűnik
a frissen draftolt játékosok gyors bevetése idén sem kerül majd elő....
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 006
Anthony Spencer jön vizitre, elkezdtünk Tuck pótlásán is dolgozni, bár nem tudom ő mennyire jó 43 DE.

Ryan Wendell (C, Pats) iránt is érdeklődünk, remélem tényleg hozunk is még egy kezdő szintű C-t.

Reese baromi jó munkát végez eddig.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na ilyen CB szerződésre vártam már 1-2 napja


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvannak a részletek is.
CB Walter Thurmond's 1-year deal with Giants is worth $3.5M.(LaCanfora)
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na csak hoztak egy returnert. Amúgy lehet hasznosabb lesz Taylornál, legalábbis csere létére elég produktív volt a védelemben is Demps.
Thurmondról nagyon jókat írtak, remélem az is lesz...nekem csak az fura h 1 éves deal, na de nem akarok elégedetlenkedni, örülök h jött!
A sec már most elég pofás - legalábbis sztem. Most akkor a 2 falat kellene rendesen megerősíteni!Szsziszka
Igazából Thurmond az elmúlt 3 évben 20 meccsen játszott, sérülése és eltiltása is volt. De tény, erősítés lehet. Valószínűleg slotban fog játszani, így valószínűleg TT nem tér vissza.Asbee
Thurmond remek képességű CB, csak apróbb sérülések hátráltatták, és nálunk nem tudta visszaszerezni a kezdő CB posztot.
Idén el volt tiltva, ha jól emlékszem 4 meccsre füvezés miatt, ezen kívül negatív hírek a pályán kívüli életéről nem voltak.
Nálunk sokat játszott a vége felé slotban, néha megégett a jobba elkapók ellen, szerintem a szélen a legjobb.
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Na csak hoztak egy returnert. Amúgy lehet hasznosabb lesz Taylornál, legalábbis csere létére elég produktív volt a védelemben is Demps.
Thurmondról nagyon jókat írtak, remélem az is lesz...nekem csak az fura h 1 éves deal, na de nem akarok elégedetlenkedni, örülök h jött!
A sec már most elég pofás - legalábbis sztem. Most akkor a 2 falat kellene rendesen megerősíteni!Szsziszka
Igazából Thurmond az elmúlt 3 évben 20 meccsen játszott, sérülése és eltiltása is volt. De tény, erősítés lehet. Valószínűleg slotban fog játszani, így valószínűleg TT nem tér vissza.Asbee
Ha jól tudom, volt kezdő is tavaly, Browner kiesése után (a playoffban is) a Seahawks-ban. Sztem elképzelhető h szélen is bevetjük. Hosley is ott van, aki főleg slotban játszott eddig.