New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az meg valami vicc h Reese többre tartja Jacoby Jones-t annál amennyiért Nicks elkelt. Aki így gondolja annál belül valami súlyos probléma lehet...Asbee
oké asbee, sztem már mindannyian tudjuk, hogy nem kedveled Reese-t. Felesleges ezt naponta 2x leírni. Én legalábbis már kezdem unni. Speciel nekem szimpatikus, amit csinál.

Nicks témához uccsó hozzászólásom: az csak mond vmit, hogy 1évest kötöttek vele.G-men
Nincs itt szó utálatról/nem utálatról, de nagyjából csak a jót vesszük észre és azért bőven csinál olyan dolgokat ami erősen megkérdőjelezhető...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Az meg valami vicc h Reese többre tartja Jacoby Jones-t annál amennyiért Nicks elkelt. Aki így gondolja annál belül valami súlyos probléma lehet...Asbee
oké asbee, sztem már mindannyian tudjuk, hogy nem kedveled Reese-t. Felesleges ezt naponta 2x leírni. Én legalábbis már kezdem unni. Speciel nekem szimpatikus, amit csinál.

Nicks témához uccsó hozzászólásom: az csak mond vmit, hogy 1évest kötöttek vele.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan

Most 12,8 van.. abból azért még ki lehet hozni pár dolgot, ha nagyon akarunkSzesze
És ehhez jön még a Baas féle Júni 1. utáni 5 milla nem?balu10
Elvileg igen
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hozzuk vissza egy misiert manninghametNightBoY
Én is nyugodtabb lennék, ha jönne MM, akkor megoldódna a WR kérdés és lehetne másra koncentrálni.

több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan

Most 12,8 van.. abból azért még ki lehet hozni pár dolgot, ha nagyon akarunkSzesze
És ehhez jön még a Baas féle Júni 1. utáni 5 milla nem?

több mint 10 éve
NightBoY New York Giants 616
Eloszor en is felkaptam a fejem h 3.5 ert igazan itt tarthattuk volna. Aztan eszembe jutott a kepe egyes meccseken, a motivacios problemai es a nyilatkozatai. Sajnalom kicsit h elmegy de.. Kapja be. 😀
Hozzuk vissza egy misiert manninghamet

You should know I bleed blue...
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
17 millió lehetséges?Sanyichef
KizártAsbee
pedig tényleg annyinak tűnik
 nflplayers.com/reports/public-salary-cap.htmSzesze
A Beason újraigazolás előtt...Asbee
Most 12,8 van.. abból azért még ki lehet hozni pár dolgot, ha nagyon akarunk
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Az a baj, h Nicksnek nem csak a teljesítményével, hanem a hozzáállásával is voltak problémák az utóbbi időben, úgyh egyáltalán nem meglepő h nem ragaszkodtunk hozzá.. (ráadásul pénz sincs rá)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az meg valami vicc h Reese többre tartja Jacoby Jones-t annál amennyiért Nicks elkelt. Aki így gondolja annál belül valami súlyos probléma lehet...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
17 millió lehetséges?Sanyichef
KizártAsbee
pedig tényleg annyinak tűnik
 nflplayers.com/reports/public-salary-cap.htmSzesze
A Beason újraigazolás előtt...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 524
Nicks' one-year deal with the Colts has a base value of $3.5 million, with upside for more.????????
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
DRC benéz hozzánk is, ha már a Jets-nél jár. 😊
Sztem el is felejthetjük ezzel a lendülettel (feltéve h igaz a pletyka miszerint 6 év 54 millás szerződést utasított vissza a Broncos-tól Talib leigazolása előtt). 😀
Meg állítólag Robert Ayers is a listánkon van.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 524
Giants showing a lot of faith in C J.D. Walton. Hasn't taken a snap since Sept 2012 but they gave him $3m guaranteed in a 2-yr, $5m deal. - via Mike Garafolo ‪#‎nyg‬ ‪#‎giants‬ozibozi
Boothe is on the Giants radar to pair with Walton at Center for 2014.ozibozi
Rashad Jennings' deal is actually four years, $10 million with $2.98M in guarantees and a first-year cap # of about $1.3M.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 524
Giants showing a lot of faith in C J.D. Walton. Hasn't taken a snap since Sept 2012 but they gave him $3m guaranteed in a 2-yr, $5m deal. - via Mike Garafolo ‪#‎nyg‬ ‪#‎giants‬ozibozi
Boothe is on the Giants radar to pair with Walton at Center for 2014.
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
ha az uóbbi éveket nézzük, egyetlen elengedett játékos után sem kellett sírnunk. Azt nagyon érzik, mikortól csökken a játékosaink teljesítménye. Tuckot belőtték évi 2-3 M közé, többet nem akartak neki adni, inkább menjen. Az elmúlt évek teljesítménye alapján, még ha a ő volt a vezér, akkor sem ért többet Reeséknek. A DE posztra cserének ott vannak Ojomoék. Az OL, TE, WR, CB legyen mostantól maradék pénz célja. A maradék 10 misiből kellene 2 ember a kezdőbe, egy jó draft meg Baas pénzéből és talán a hiányposztok nagyjából megoldhatók lennének. Nem tudom a top C-k mennyit kérnek, lehet elvinnék a pénz zömét.gyurczi
Sztem a dl egyáltalán nincs rendben most.
JPP sérülésből jön > kérdőjel
Moore-nak alig volt tavaly D snapje > kezdőbe rakni úgy h még talán sackje sem volt...hát...
Kiwi talán életében nem volt kezdő DE Strahan, Tuck, meg Osi mögött > nem 31 évesen kéne betenni (nem azért mert 31, hanem mert nem igazán üti meg az elődei szinjét (és vszínű javulni sem nagyon fog már). Ő megbízható csere.
Ojomo már Tennessee játékos, ha jól nézem.
Ergo sztem a DE poszt komoly need lett, pláne h ha jól sejtem elég fontos cél volt a pass rush rendbetétele, amiben Tuckon kívül nem nagyon jeleskedett senki tavaly. Visszafele léptünk, és azt már felesleges is citálni h mivel nyertünk 2 sb-t (nem a világverő lb sorunkkal).
Dt-ben Hankins mutatott bíztató jeleket, mondjuk h a Hankins - Jenkins kezdő párossal neki lehet futni az évnek, de
Jenkins 33 éves, sokáig ő sem fog sajnos ezen a színvonalon játszani.
mögöttük egy db Kuhn van, aki ACL szakadásból jön vissza. És ennyi. Szóval depth kell, sőt minőségi depth, mert ez a 3 név azért nem megnyugtató így.
Abban egyetértek, h az általad felsorolt posztok is erősítésre szorulnak, talán a wr az, ahova elég ha kiegészítő embert hozunk, a többibe (ol, cb, te)még kezdő se ártana.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 524
Giants showing a lot of faith in C J.D. Walton. Hasn't taken a snap since Sept 2012 but they gave him $3m guaranteed in a 2-yr, $5m deal. - via Mike Garafolo ‪#‎nyg‬ ‪#‎giants‬
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
17 millió lehetséges?Sanyichef
KizártAsbee
pedig tényleg annyinak tűnik
 nflplayers.com/reports/public-salary-cap.htm
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 524
"ha az uóbbi éveket nézzük, egyetlen elengedett játékos után sem kellett sírnunk. Azt nagyon érzik, mikortól csökken a játékosaink teljesítménye." --gyurczi ------ Martellus Bennett-re nem volt tavaly pénz,ő sok mindent megoldott volna...
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
ha az uóbbi éveket nézzük, egyetlen elengedett játékos után sem kellett sírnunk. Azt nagyon érzik, mikortól csökken a játékosaink teljesítménye. Tuckot belőtték évi 2-3 M közé, többet nem akartak neki adni, inkább menjen. Az elmúlt évek teljesítménye alapján, még ha a ő volt a vezér, akkor sem ért többet Reeséknek. A DE posztra cserének ott vannak Ojomoék. Az OL, TE, WR, CB legyen mostantól maradék pénz célja. A maradék 10 misiből kellene 2 ember a kezdőbe, egy jó draft meg Baas pénzéből és talán a hiányposztok nagyjából megoldhatók lennének. Nem tudom a top C-k mennyit kérnek, lehet elvinnék a pénz zömét.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/14/justin-tuck-says-giants-offer-was-disrespectful/

Érdekes...norbisillo
az érzelmek itt nem játszanak sajnos.. ettől függetlenül azért 4milla/év-ért vszínű megérte volna itt tartani, ha pusztán racionális alapon nézzük a dolgokat akkor is
sajnálom, h elment de sajnos ez hozzá tartozik az nfl-hezSzesze
4/évért bizony jó lett volna. Főleg úgy h ezzel kreáltak egy újabb needet a meglevő számtalan mellé. Vszínűleg úgy látták h nincs benne több...mondjuk az elmúlt 3 évből összesen volt neki fél jó szezonja...azért kár érte.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/14/justin-tuck-says-giants-offer-was-disrespectful/

Érdekes...norbisillo
az érzelmek itt nem játszanak sajnos.. ettől függetlenül azért 4milla/év-ért vszínű megérte volna itt tartani, ha pusztán racionális alapon nézzük a dolgokat akkor is
sajnálom, h elment de sajnos ez hozzá tartozik az nfl-hez
több mint 10 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/14/justin-tuck-says-giants-offer-was-disrespectful/

Érdekes...


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ken Britt?Sanyichef
Azt mondják őt nem szabad erre a környékre engedni😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Kicsit jobban belemélyedve a csapatba, kell majd egy (igazából kettő) csere WR, TE, G, C, DE, DT, CB. Nem tudom mennyi hely van még a sapka alatt, de egy darab évi 4-5 millió dollárt kereső játékosra talán még futja. Az tiszta, hogy Nicks nem tér vissza és egy negyedik számú WR bőven elég lenne. Mellé még valaki jön hátulról a drafton és nagyjából meg is vagyunk itt. Van egy érzésem, hogy a tight end posztot nagyjából telibeszarjuk idén (is). Jermichael Finley ha megkapja a zöld jelzést valószínűleg Seattle-ben köt ki, másik TE meg max átmeneti megoldást jelentene. A draft class elég mély, ott van Ebron, Amaro, ASJ, Niklas...Lehet pl. nem lenne népszerű egy Ebron pick és kockázat is lenne benn, de igen sokat lehetne vele nyerni. Nem esik róla szó, de én visszavárom Pascoe-t is. Fullbackként is tud játszani, jól blokkol, a 7-8 yardos elkapásokat pedig megcsinálja ő is. A guardok közül Shelley Smith-t emlegették, vagy rá vagy másra szükség lehet, Schwartz és Snee együtt kevés. Sajnos kell egy kezdő center is, de nem vagyok benne biztos, hogy van pénz Dietrich-Smith-re vagy De La Puentére. Ha nincs, akkor szerintem mindenki kiegyezne Boothe visszatérésével. Ő tud centert játszani, snapet is tud már adni, ideiglenes megoldásnak korrekt lehet. Defensive endből szerintem egy kiegészítő ember elég, adjuk meg a bizalmat Moore-nak. E mellett hogy őszinte legyek abban sem vagyok biztos, hogy ismét túl kellene erősíteni ezt a posztot, azért a korábbi években volt szenvedés a pass rush-sal. Középen zúzhat a Hankins-Jenkins páros, de egy projekt játékos érkezhet, akár Aaron Donald is az első körben. Mike Patterson nem volt rossz tavaly, őt is szívesen várnám vissza. CB van a piacon szép számmal, de ezzel óvatosan kell bánni, hiszen sokan már benne vannak a korban. Az viszont tuti, hogy sietni itt nem kell, 1-2 hét múlva is lehet majd találni játékost. Vonzó lehet DRC, Thurmond, Cromartie, Tarell Brown, Browner (igaz ő eltiltással kezd). Könnyen el tudom képzelni, hogy várunk egy évet a korai CB pick ellövésére. Van jó pár poszt és jó pár ígéretes játékos aki jöhetne az első körben, szabadügynökből pedig itt van a legtöbb.
17 millió lehetséges?Sanyichef
KizártAsbee
Jacoby Ford opció lehet? Gyors mint a villám és visszahordani is tud.Sanyichef
Forddal sztem az a baj h 5-9 magas. Nem tudod kitenni a szélre. Pont mint Jernigan. Slotban megvunk Jernigannel meg Cruzzal, sztem picit nagyobb darab wr is kell, aki tud szélen játszani, felvenni a versenyt a fizikálisabb cb-kkel is, bár Cruz oda is nagyszerű. Csak visszahordónak meg csodálkoznék ha elhoznánk Fordot.Szsziszka
Ken Britt?
több mint 10 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
2. körben Trent Murphy nem lenne jó pick szerintetek? Illetve én örülnék, ha sikerülne Richburgot megszerezni center posztra


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB