New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
NightBoY New York Giants 616
Lehet, hogy hulyeseg de minimumert nem erne meg visszahozni manninghemet? Ismeri a csapatot, a QBt, szerintem jo kis backup lehetne es tuti nem ker sokat sem.

You should know I bleed blue...
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Sztem Moore fasza lesz, de ettől még kéne ember DE posztra, minimum egy jó backup.
Az OL még nincs rendben, egy kezdő guard-ra mindenképp szükség van még, tőlem draftról is jöhet, de jobban örülnék egy veteránnak.
CB poszt mindenképp lyukas, ide tutira veszem a korai draftot, de hozni fogunk FA-n is embert még vszínű.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lehet próbálkozni meg minden, de azt be kell látni, hogy Tuck utódját valószínűleg nem most fogjuk megtalálni. A szabadügynökök között nem sok nagy név van már, esetleg a drafton lehet bepróbálkozni. Azt viszont be kell látni, hogy azok az idők elmúltak mikor 3-4 kezdő képességű defensive endünk van. Annyira nem is bánom ezt, hiszen így talán jobb lehet az egyensúly posztok között. JPP-nél idén eldől tud-e olyan lenni, mint sérülése előtt, Damontre Moore-t pedig be kell dobni a mélyvízbe nincs mese. Rá esett tavaly a választás, most bemutathatja miért.
Nem tudom mennyi hely van még a fizetési sapka alatt, de a defensive end poszt még mindig nem akkora need (főleg ha megnézzük, hogy Tuck utolsó 3 évéből fél szezon volt igazán jó), 3 játékost is tudunk mondani a két kezdő helyre. Ehhez képest a támadófalba elfér még egy kezdő játékos + Boothe visszaigazolása, nincs kezdő TE, nincs második számú CB.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Én azért megpróbálnék egy Peppers/Phillips 1 éves szerződést tető alá hozni Reese helyében (bár Phillips kicsit injury prone) és még draftolnék is de-t. 1. körös prospectek után a továbbiakban még Kareem Martin lehetne egy jó húzás.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Sajnos bejött a papírforma Tuck-kal kapcsolatban is 😕 Így volt logikus, de azért ez fáj.. nekem ő volt a kedvenc játékosom Strahan visszavonulása óta 😕
Végül bejött a tippem, h max Beason maradhat a nagyobb nevű FA-ink közül. Szinte biztos, h fogunk hozni valakit a DE posztra még FA-ról.Szesze
Tuck távozásával nagyjából lehetett számolni, ekkora pénzt értelmetlen is lett volna adni neki ! rosszul hangzik de ár/érték arányban lehet jobbat is hozni !
Josephet fontosnak gondoltam ( az is ) , de már azt sem bánom igazán , teljesen logikus volt hogy ment , a pénzét hasznosabb emberekre lehet költeni, és a pótlása is már adott ! aztán meglátjuk mit nyújt majd Hankins...de ezt be kellett vállalni
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
CB tuti lesz első v második körben
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Watkins-t várni kb olyan mint Clowney-t...Elkapó annyira nem kell, de akkor már Evans helyett jöjjön Ebron, azzal lenne egy újabb célpont + egyben egy TE is. De van egy érzésem, hogy a védelembe jön inkább valaki (DT, CB). Randle tud még fejlődni és Jernigan is mutatott a végén szép dolgokat, Cruz meg Cruz. Felesleges melléjük egy első körös WR, mikor valószínűleg lesz olyan poszt ahol nem lesz még meg a kezdő.Asbee
Az jó, mert én Clowney-t is várom 😀
A realitás azonban szerintem is a CB (esetleg DT/DE) draft.

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Sajnos bejött a papírforma Tuck-kal kapcsolatban is 😕 Így volt logikus, de azért ez fáj.. nekem ő volt a kedvenc játékosom Strahan visszavonulása óta 😕
Végül bejött a tippem, h max Beason maradhat a nagyobb nevű FA-ink közül. Szinte biztos, h fogunk hozni valakit a DE posztra még FA-ról.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tuckról nekem most egyből Aaron Ross jacksonville-i "vakációja" jutott eszembe. Annak nagyon örülök, hogy eszünk ágában sem volt matchelni az ajánlatot, ez is egy jó döntés, még ha nagyon vékony is így a DE depth. Itt a tavalyi camp body arcokkal mi a helyzet amúgy? Ojomo meg Tracy mutattak bíztató jeleket ha jól emlékszem.

És megvan a mai örömöm is, Hyno legalább kap egy esélyt.Henderson
Az Ojomo, Tracy, Trattou hármas már felejtős, TC után kipotyogtak.

Ha pedig valaki követni akarná twitteren Schwartz kutyáját, az megteheti itt:  twitter.com/OsloPepperoni 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 012
Tuckról nekem most egyből Aaron Ross jacksonville-i "vakációja" jutott eszembe. Annak nagyon örülök, hogy eszünk ágában sem volt matchelni az ajánlatot, ez is egy jó döntés, még ha nagyon vékony is így a DE depth. Itt a tavalyi camp body arcokkal mi a helyzet amúgy? Ojomo meg Tracy mutattak bíztató jeleket ha jól emlékszem.

És megvan a mai örömöm is, Hyno legalább kap egy esélyt.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ginnről is lecsúsztunk, Arizonába igazolt. Mondjuk ez a legkisebb gondunk most azt hiszem.
több mint 10 éve
NightBoY New York Giants 616
Tuck megy a Raiders-be, grat neki...😀Asbee
2 év 11 milla....b@ssza meg.....legyen vele boldog :-/Forti
Az lesz!yooker
A raiders szerintem eddig az fa piac legnagyobb vesztese. Szornyu amit muvelnek, elengednek egy jo futot, ott tartanak egy masikat aki kb 2 meccsig fog tudni jatszani... nahh meg Tuck, szvsz neki mar vege, a statjai felet egy oltozoben levo redskins ellen szedte ossze. Szepen elvegetal a 11 misiert ket evig es elmegy nyugdijba.

You should know I bleed blue...
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Tuck megy a Raiders-be, grat neki...😀Asbee
2 év 11 milla....b@ssza meg.....legyen vele boldog :-/Forti
Az lesz!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Állítólag tőlünk fele annyit sem kapott volna Tuck, mint a Raiders-től.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kell nekünk 2 fb? V. Connerrel nem számolunk komolyan?
Kiwi alsó-közép kategóriás DE. Moore-nak alig volt D snapje rookie-ként (persze drukkolok neki, csak remélni tudom h az ő teljesítménye/fejlődése is közrejátszott abban h Reese-ék el merték engedni Tuckot). JPP egészségéről nem is beszélve (bár remélem h onnan is jó hírek jönnek). Szóval ez így sovi. Azt nem mondom h Ealy nem lenne reach, sőt vszínűleg nem is jelentene instant megoldást, de akkor már vmi használható fa nem ártana-legalábbis sztem Kiwi nem való kezdőnek.Szsziszka
Peppers

Hynoski és Conner között csata lesz edzőtáborban, aztán a jobb marad


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Hynoski visszajön 1 évre

Az igen! Tuck elment pénzt keresni...végülis 2 gyűrűvel vhol érthető. Meg hát mi sem vunk épp SB contender (bár nálunk sose lehet tudni 😛 ).Így viszont irtó gyengén fest a dl. És még Kiwit vszínűleg megkínáljuk egy paycuttal (legalábbis remélem), az lesz a szép ha nem megy bele. Lehet Ealy nevét is feljegyezhetjük a draftig?? Peppers 1 évre esetleg?? Kérdés h mennyit kérne. Kíváncsi leszek, h ebből a szituból mit hoz ki Reese.Szsziszka
Ealy azért alulértékelt, de 1/12-nél reach lenne (igaz még nem nyálaztam át defensive endeket), nála bőven lesznek jobb játékosok. + Kiwi is marad valószínűleg és Moore is robbanásra kész.Asbee
Kell nekünk 2 fb? V. Connerrel nem számolunk komolyan?
Kiwi alsó-közép kategóriás DE. Moore-nak alig volt D snapje rookie-ként (persze drukkolok neki, csak remélni tudom h az ő teljesítménye/fejlődése is közrejátszott abban h Reese-ék el merték engedni Tuckot). JPP egészségéről nem is beszélve (bár remélem h onnan is jó hírek jönnek). Szóval ez így sovi. Azt nem mondom h Ealy nem lenne reach, sőt vszínűleg nem is jelentene instant megoldást, de akkor már vmi használható fa nem ártana-legalábbis sztem Kiwi nem való kezdőnek.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hynoski visszajön 1 évre

Az igen! Tuck elment pénzt keresni...végülis 2 gyűrűvel vhol érthető. Meg hát mi sem vunk épp SB contender (bár nálunk sose lehet tudni 😛 ).Így viszont irtó gyengén fest a dl. És még Kiwit vszínűleg megkínáljuk egy paycuttal (legalábbis remélem), az lesz a szép ha nem megy bele. Lehet Ealy nevét is feljegyezhetjük a draftig?? Peppers 1 évre esetleg?? Kérdés h mennyit kérne. Kíváncsi leszek, h ebből a szituból mit hoz ki Reese.Szsziszka
Ealy azért alulértékelt, de 1/12-nél reach lenne (igaz még nem nyálaztam át defensive endeket), nála bőven lesznek jobb játékosok. + Kiwi is marad valószínűleg és Moore is robbanásra kész.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Az igen! Tuck elment pénzt keresni...végülis 2 gyűrűvel vhol érthető. Meg hát mi sem vunk épp SB contender (bár nálunk sose lehet tudni 😛 ).Így viszont irtó gyengén fest a dl. És még Kiwit vszínűleg megkínáljuk egy paycuttal (legalábbis remélem), az lesz a szép ha nem megy bele. Lehet Ealy nevét is feljegyezhetjük a draftig?? Peppers 1 évre esetleg?? Kérdés h mennyit kérne. Kíváncsi leszek, h ebből a szituból mit hoz ki Reese.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tuck megy a Raiders-be, grat neki...😀Asbee
2 év 11 milla....b@ssza meg.....legyen vele boldog :-/Forti
Azt nem hiszem, hogy nem maradhatott volna. De ha ő 1 vagy 2 millió dollárért inkább elmegy máshova, ahelyett hogy ő lett volna a következő Michael Strahan...hát az ő dolga. Joseph és ő már sok. Ez a védelem nem lesz olyan, mint tavaly az év második felében.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Forti New York Giants 133
Tuck megy a Raiders-be, grat neki...😀Asbee
2 év 11 milla....b@ssza meg.....legyen vele boldog :-/
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tuck megy a Raiders-be, grat neki...😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
New York Giants Officially Re-Sign QB Curtis Painter  sport-ne.ws/1971 #nyg #giants #NFL
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Allitolag 4.5m/ evet ajanlott neki a Panthers. Azt szerintem mi is tudnank matchelniNightBoY
A kérdés, hogy akarjuk-e egyáltalán? Én továbbra sem tartom elképzelhetetlennek az idei első körös WR draftot. Pl. Watkinsnak, vagy Evansnek nagyon örülnék.balu10
Watkins-t várni kb olyan mint Clowney-t...Elkapó annyira nem kell, de akkor már Evans helyett jöjjön Ebron, azzal lenne egy újabb célpont + egyben egy TE is. De van egy érzésem, hogy a védelembe jön inkább valaki (DT, CB). Randle tud még fejlődni és Jernigan is mutatott a végén szép dolgokat, Cruz meg Cruz. Felesleges melléjük egy első körös WR, mikor valószínűleg lesz olyan poszt ahol nem lesz még meg a kezdő.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Allitolag 4.5m/ evet ajanlott neki a Panthers. Azt szerintem mi is tudnank matchelniNightBoY
A kérdés, hogy akarjuk-e egyáltalán? Én továbbra sem tartom elképzelhetetlennek az idei első körös WR draftot. Pl. Watkinsnak, vagy Evansnek nagyon örülnék.

több mint 10 éve
NightBoY New York Giants 616
Lehet en vagyok tul szentimentalis ebben a businessben de en szeretnem tuckot es nicket is megtartani... hozzam nottek 😊NightBoY
Tuck mindenképp kéne, ha úgy tud szerepelni mint legutóbb rájátszásban és tavaly az idény utolsó harmadában. Jacoby Jones meg azt mondta, hogy többet ajánlottunk neki, mint 4 év/12M $. C'mon man. Örülök, hogy nem jött... Ezért bíztam abban, hogy Nicks marad, dehát menni fog Panthers-be.Asbee
Allitolag 4.5m/ evet ajanlott neki a Panthers. Azt szerintem mi is tudnank matchelni

You should know I bleed blue...