New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 574
Giants showing a lot of faith in C J.D. Walton. Hasn't taken a snap since Sept 2012 but they gave him $3m guaranteed in a 2-yr, $5m deal. - via Mike Garafolo ‪#‎nyg‬ ‪#‎giants‬
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
17 millió lehetséges?Sanyichef
KizártAsbee
pedig tényleg annyinak tűnik
 nflplayers.com/reports/public-salary-cap.htm
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 574
"ha az uóbbi éveket nézzük, egyetlen elengedett játékos után sem kellett sírnunk. Azt nagyon érzik, mikortól csökken a játékosaink teljesítménye." --gyurczi ------ Martellus Bennett-re nem volt tavaly pénz,ő sok mindent megoldott volna...
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
ha az uóbbi éveket nézzük, egyetlen elengedett játékos után sem kellett sírnunk. Azt nagyon érzik, mikortól csökken a játékosaink teljesítménye. Tuckot belőtték évi 2-3 M közé, többet nem akartak neki adni, inkább menjen. Az elmúlt évek teljesítménye alapján, még ha a ő volt a vezér, akkor sem ért többet Reeséknek. A DE posztra cserének ott vannak Ojomoék. Az OL, TE, WR, CB legyen mostantól maradék pénz célja. A maradék 10 misiből kellene 2 ember a kezdőbe, egy jó draft meg Baas pénzéből és talán a hiányposztok nagyjából megoldhatók lennének. Nem tudom a top C-k mennyit kérnek, lehet elvinnék a pénz zömét.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/14/justin-tuck-says-giants-offer-was-disrespectful/

Érdekes...norbisillo
az érzelmek itt nem játszanak sajnos.. ettől függetlenül azért 4milla/év-ért vszínű megérte volna itt tartani, ha pusztán racionális alapon nézzük a dolgokat akkor is
sajnálom, h elment de sajnos ez hozzá tartozik az nfl-hezSzesze
4/évért bizony jó lett volna. Főleg úgy h ezzel kreáltak egy újabb needet a meglevő számtalan mellé. Vszínűleg úgy látták h nincs benne több...mondjuk az elmúlt 3 évből összesen volt neki fél jó szezonja...azért kár érte.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/14/justin-tuck-says-giants-offer-was-disrespectful/

Érdekes...norbisillo
az érzelmek itt nem játszanak sajnos.. ettől függetlenül azért 4milla/év-ért vszínű megérte volna itt tartani, ha pusztán racionális alapon nézzük a dolgokat akkor is
sajnálom, h elment de sajnos ez hozzá tartozik az nfl-hez
több mint 10 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/14/justin-tuck-says-giants-offer-was-disrespectful/

Érdekes...


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ken Britt?Sanyichef
Azt mondják őt nem szabad erre a környékre engedni😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Kicsit jobban belemélyedve a csapatba, kell majd egy (igazából kettő) csere WR, TE, G, C, DE, DT, CB. Nem tudom mennyi hely van még a sapka alatt, de egy darab évi 4-5 millió dollárt kereső játékosra talán még futja. Az tiszta, hogy Nicks nem tér vissza és egy negyedik számú WR bőven elég lenne. Mellé még valaki jön hátulról a drafton és nagyjából meg is vagyunk itt. Van egy érzésem, hogy a tight end posztot nagyjából telibeszarjuk idén (is). Jermichael Finley ha megkapja a zöld jelzést valószínűleg Seattle-ben köt ki, másik TE meg max átmeneti megoldást jelentene. A draft class elég mély, ott van Ebron, Amaro, ASJ, Niklas...Lehet pl. nem lenne népszerű egy Ebron pick és kockázat is lenne benn, de igen sokat lehetne vele nyerni. Nem esik róla szó, de én visszavárom Pascoe-t is. Fullbackként is tud játszani, jól blokkol, a 7-8 yardos elkapásokat pedig megcsinálja ő is. A guardok közül Shelley Smith-t emlegették, vagy rá vagy másra szükség lehet, Schwartz és Snee együtt kevés. Sajnos kell egy kezdő center is, de nem vagyok benne biztos, hogy van pénz Dietrich-Smith-re vagy De La Puentére. Ha nincs, akkor szerintem mindenki kiegyezne Boothe visszatérésével. Ő tud centert játszani, snapet is tud már adni, ideiglenes megoldásnak korrekt lehet. Defensive endből szerintem egy kiegészítő ember elég, adjuk meg a bizalmat Moore-nak. E mellett hogy őszinte legyek abban sem vagyok biztos, hogy ismét túl kellene erősíteni ezt a posztot, azért a korábbi években volt szenvedés a pass rush-sal. Középen zúzhat a Hankins-Jenkins páros, de egy projekt játékos érkezhet, akár Aaron Donald is az első körben. Mike Patterson nem volt rossz tavaly, őt is szívesen várnám vissza. CB van a piacon szép számmal, de ezzel óvatosan kell bánni, hiszen sokan már benne vannak a korban. Az viszont tuti, hogy sietni itt nem kell, 1-2 hét múlva is lehet majd találni játékost. Vonzó lehet DRC, Thurmond, Cromartie, Tarell Brown, Browner (igaz ő eltiltással kezd). Könnyen el tudom képzelni, hogy várunk egy évet a korai CB pick ellövésére. Van jó pár poszt és jó pár ígéretes játékos aki jöhetne az első körben, szabadügynökből pedig itt van a legtöbb.
17 millió lehetséges?Sanyichef
KizártAsbee
Jacoby Ford opció lehet? Gyors mint a villám és visszahordani is tud.Sanyichef
Forddal sztem az a baj h 5-9 magas. Nem tudod kitenni a szélre. Pont mint Jernigan. Slotban megvunk Jernigannel meg Cruzzal, sztem picit nagyobb darab wr is kell, aki tud szélen játszani, felvenni a versenyt a fizikálisabb cb-kkel is, bár Cruz oda is nagyszerű. Csak visszahordónak meg csodálkoznék ha elhoznánk Fordot.Szsziszka
Ken Britt?
több mint 10 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
2. körben Trent Murphy nem lenne jó pick szerintetek? Illetve én örülnék, ha sikerülne Richburgot megszerezni center posztra


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ma reggelre 17 milla cap space-t írtak nekünk. De ebből még vszínű lejön Beason és McClain fizuja, bár utóbbiét nem ismerjük. Ha így van, akkor inkább 10 milla környékén lehetünk, v alatta, bár ez durva becslés a részemről, meg a cikk se mondta biztosra, h ők nincsenek még beszámolva.
Amúgy Baas mégis június 1-es cut lesz, asszem. Így júni 1 után plusz 5 milla cap space-.ünk lesz. Az jól jön majd a rookie-knál.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Elsősorban csere WR kell, nem visszahordó. Ha esetleg vissza is tud hordani az plusz lenne. Ugyanakkor a kezdőrúgások visszahordására ott van Wilson újoncként azt hiszem ő futotta meg őket a legjobb átlaggal. Simán folytathatná ezt, Jennings-szel párban pedig megoldanák futásokat. Puntoknál jöhetne Charles James, nem értem miért nem kapott esélyt visszahordóként. Rajtuk kívül ott van még Cox, Hosley. Nem hiszem, hogy special teamnél visszahordásokkal lenne a legfőbb probléma, inkább azt kellene rendberakni, hogy punkot után ne engedélyezzünk sok yardot az ellenfélnek.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Kicsit jobban belemélyedve a csapatba, kell majd egy (igazából kettő) csere WR, TE, G, C, DE, DT, CB. Nem tudom mennyi hely van még a sapka alatt, de egy darab évi 4-5 millió dollárt kereső játékosra talán még futja. Az tiszta, hogy Nicks nem tér vissza és egy negyedik számú WR bőven elég lenne. Mellé még valaki jön hátulról a drafton és nagyjából meg is vagyunk itt. Van egy érzésem, hogy a tight end posztot nagyjából telibeszarjuk idén (is). Jermichael Finley ha megkapja a zöld jelzést valószínűleg Seattle-ben köt ki, másik TE meg max átmeneti megoldást jelentene. A draft class elég mély, ott van Ebron, Amaro, ASJ, Niklas...Lehet pl. nem lenne népszerű egy Ebron pick és kockázat is lenne benn, de igen sokat lehetne vele nyerni. Nem esik róla szó, de én visszavárom Pascoe-t is. Fullbackként is tud játszani, jól blokkol, a 7-8 yardos elkapásokat pedig megcsinálja ő is. A guardok közül Shelley Smith-t emlegették, vagy rá vagy másra szükség lehet, Schwartz és Snee együtt kevés. Sajnos kell egy kezdő center is, de nem vagyok benne biztos, hogy van pénz Dietrich-Smith-re vagy De La Puentére. Ha nincs, akkor szerintem mindenki kiegyezne Boothe visszatérésével. Ő tud centert játszani, snapet is tud már adni, ideiglenes megoldásnak korrekt lehet. Defensive endből szerintem egy kiegészítő ember elég, adjuk meg a bizalmat Moore-nak. E mellett hogy őszinte legyek abban sem vagyok biztos, hogy ismét túl kellene erősíteni ezt a posztot, azért a korábbi években volt szenvedés a pass rush-sal. Középen zúzhat a Hankins-Jenkins páros, de egy projekt játékos érkezhet, akár Aaron Donald is az első körben. Mike Patterson nem volt rossz tavaly, őt is szívesen várnám vissza. CB van a piacon szép számmal, de ezzel óvatosan kell bánni, hiszen sokan már benne vannak a korban. Az viszont tuti, hogy sietni itt nem kell, 1-2 hét múlva is lehet majd találni játékost. Vonzó lehet DRC, Thurmond, Cromartie, Tarell Brown, Browner (igaz ő eltiltással kezd). Könnyen el tudom képzelni, hogy várunk egy évet a korai CB pick ellövésére. Van jó pár poszt és jó pár ígéretes játékos aki jöhetne az első körben, szabadügynökből pedig itt van a legtöbb.
17 millió lehetséges?Sanyichef
KizártAsbee
Jacoby Ford opció lehet? Gyors mint a villám és visszahordani is tud.Sanyichef
Forddal sztem az a baj h 5-9 magas. Nem tudod kitenni a szélre. Pont mint Jernigan. Slotban megvunk Jernigannel meg Cruzzal, sztem picit nagyobb darab wr is kell, aki tud szélen játszani, felvenni a versenyt a fizikálisabb cb-kkel is, bár Cruz oda is nagyszerű. Csak visszahordónak meg csodálkoznék ha elhoznánk Fordot.
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Kicsit jobban belemélyedve a csapatba, kell majd egy (igazából kettő) csere WR, TE, G, C, DE, DT, CB. Nem tudom mennyi hely van még a sapka alatt, de egy darab évi 4-5 millió dollárt kereső játékosra talán még futja. Az tiszta, hogy Nicks nem tér vissza és egy negyedik számú WR bőven elég lenne. Mellé még valaki jön hátulról a drafton és nagyjából meg is vagyunk itt. Van egy érzésem, hogy a tight end posztot nagyjából telibeszarjuk idén (is). Jermichael Finley ha megkapja a zöld jelzést valószínűleg Seattle-ben köt ki, másik TE meg max átmeneti megoldást jelentene. A draft class elég mély, ott van Ebron, Amaro, ASJ, Niklas...Lehet pl. nem lenne népszerű egy Ebron pick és kockázat is lenne benn, de igen sokat lehetne vele nyerni. Nem esik róla szó, de én visszavárom Pascoe-t is. Fullbackként is tud játszani, jól blokkol, a 7-8 yardos elkapásokat pedig megcsinálja ő is. A guardok közül Shelley Smith-t emlegették, vagy rá vagy másra szükség lehet, Schwartz és Snee együtt kevés. Sajnos kell egy kezdő center is, de nem vagyok benne biztos, hogy van pénz Dietrich-Smith-re vagy De La Puentére. Ha nincs, akkor szerintem mindenki kiegyezne Boothe visszatérésével. Ő tud centert játszani, snapet is tud már adni, ideiglenes megoldásnak korrekt lehet. Defensive endből szerintem egy kiegészítő ember elég, adjuk meg a bizalmat Moore-nak. E mellett hogy őszinte legyek abban sem vagyok biztos, hogy ismét túl kellene erősíteni ezt a posztot, azért a korábbi években volt szenvedés a pass rush-sal. Középen zúzhat a Hankins-Jenkins páros, de egy projekt játékos érkezhet, akár Aaron Donald is az első körben. Mike Patterson nem volt rossz tavaly, őt is szívesen várnám vissza. CB van a piacon szép számmal, de ezzel óvatosan kell bánni, hiszen sokan már benne vannak a korban. Az viszont tuti, hogy sietni itt nem kell, 1-2 hét múlva is lehet majd találni játékost. Vonzó lehet DRC, Thurmond, Cromartie, Tarell Brown, Browner (igaz ő eltiltással kezd). Könnyen el tudom képzelni, hogy várunk egy évet a korai CB pick ellövésére. Van jó pár poszt és jó pár ígéretes játékos aki jöhetne az első körben, szabadügynökből pedig itt van a legtöbb.
17 millió lehetséges?Sanyichef
KizártAsbee
Jacoby Ford opció lehet? Gyors mint a villám és visszahordani is tud.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kicsit jobban belemélyedve a csapatba, kell majd egy (igazából kettő) csere WR, TE, G, C, DE, DT, CB. Nem tudom mennyi hely van még a sapka alatt, de egy darab évi 4-5 millió dollárt kereső játékosra talán még futja. Az tiszta, hogy Nicks nem tér vissza és egy negyedik számú WR bőven elég lenne. Mellé még valaki jön hátulról a drafton és nagyjából meg is vagyunk itt. Van egy érzésem, hogy a tight end posztot nagyjából telibeszarjuk idén (is). Jermichael Finley ha megkapja a zöld jelzést valószínűleg Seattle-ben köt ki, másik TE meg max átmeneti megoldást jelentene. A draft class elég mély, ott van Ebron, Amaro, ASJ, Niklas...Lehet pl. nem lenne népszerű egy Ebron pick és kockázat is lenne benn, de igen sokat lehetne vele nyerni. Nem esik róla szó, de én visszavárom Pascoe-t is. Fullbackként is tud játszani, jól blokkol, a 7-8 yardos elkapásokat pedig megcsinálja ő is. A guardok közül Shelley Smith-t emlegették, vagy rá vagy másra szükség lehet, Schwartz és Snee együtt kevés. Sajnos kell egy kezdő center is, de nem vagyok benne biztos, hogy van pénz Dietrich-Smith-re vagy De La Puentére. Ha nincs, akkor szerintem mindenki kiegyezne Boothe visszatérésével. Ő tud centert játszani, snapet is tud már adni, ideiglenes megoldásnak korrekt lehet. Defensive endből szerintem egy kiegészítő ember elég, adjuk meg a bizalmat Moore-nak. E mellett hogy őszinte legyek abban sem vagyok biztos, hogy ismét túl kellene erősíteni ezt a posztot, azért a korábbi években volt szenvedés a pass rush-sal. Középen zúzhat a Hankins-Jenkins páros, de egy projekt játékos érkezhet, akár Aaron Donald is az első körben. Mike Patterson nem volt rossz tavaly, őt is szívesen várnám vissza. CB van a piacon szép számmal, de ezzel óvatosan kell bánni, hiszen sokan már benne vannak a korban. Az viszont tuti, hogy sietni itt nem kell, 1-2 hét múlva is lehet majd találni játékost. Vonzó lehet DRC, Thurmond, Cromartie, Tarell Brown, Browner (igaz ő eltiltással kezd). Könnyen el tudom képzelni, hogy várunk egy évet a korai CB pick ellövésére. Van jó pár poszt és jó pár ígéretes játékos aki jöhetne az első körben, szabadügynökből pedig itt van a legtöbb.
17 millió lehetséges?Sanyichef
Kizárt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
17 millió lehetséges?
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Valaki tudja esetleg mennyi helyünk van még a sapkában?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Schofield szerződése meg 2 év/6M volt igazából, ami adott esetben emelkedett volna


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek Eric Hermanban nincs elég potenciál?Sanyichef
potenciál nyilván van benne, nem véletlenül lett draftolva, de az nem túl biztató, hogy a tavalyi katasztrofális helyzetben sem tudott a pálya közelébe kerülni belső falemberként. 24 éves, egy megbízható csere talán még lehet, de én inkább a Mosley, Brewer, McCants féle vonalat látom benne, amivel semmivel sincs beljebb a csapat.
de cáfoljon rám, nem bánnám 😊
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Szerintetek Eric Hermanban nincs elég potenciál?
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Lehet, hogy hulyeseg de minimumert nem erne meg visszahozni manninghemet? Ismeri a csapatot, a QBt, szerintem jo kis backup lehetne es tuti nem ker sokat sem.NightBoY
Sztem sem lenne hülyeség.Szsziszka
Lehetm hogy kivarnak nalunk. Mert ha Nicks-ert megsem rak le annyi penzt a CAR vagy IND mint amennyit remel akkor lehet itt tartjuk es akkor tuti nem kell sem o sem mas. Tudom erre nem sok esely van de meg mindig van esely ezert lehet, hogy kivarnak WR frontonNightBoY
Sokkal inkább az OLbe v esetleg a DL-be kellene invesztálni azt a pénzt
Manningham nemtom milyen állapotban van, de ha egészségileg oké, akkor olcsóért felőlem is jöhetne
több mint 10 éve
NightBoY New York Giants 616
Lehet, hogy hulyeseg de minimumert nem erne meg visszahozni manninghemet? Ismeri a csapatot, a QBt, szerintem jo kis backup lehetne es tuti nem ker sokat sem.NightBoY
Sztem sem lenne hülyeség.Szsziszka
Lehetm hogy kivarnak nalunk. Mert ha Nicks-ert megsem rak le annyi penzt a CAR vagy IND mint amennyit remel akkor lehet itt tartjuk es akkor tuti nem kell sem o sem mas. Tudom erre nem sok esely van de meg mindig van esely ezert lehet, hogy kivarnak WR fronton

You should know I bleed blue...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Látom John Jameel McClain érkezése senkit nem érdekel itt a nagy Tuck ügy árnyékában. 😊 Pedig vszínűleg ő lesz az SLB-nk. Pass rush-hoz nem nagyon tesz hozzá, elég egydimenziós playa, de nem tűnik rossznak.Szsziszka
Mikor felkeltem megnéztem twittert, de kb semmi hír nem volt róla...😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Lehet, hogy hulyeseg de minimumert nem erne meg visszahozni manninghemet? Ismeri a csapatot, a QBt, szerintem jo kis backup lehetne es tuti nem ker sokat sem.NightBoY
Sztem sem lenne hülyeség.
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Látom John Jameel McClain érkezése senkit nem érdekel itt a nagy Tuck ügy árnyékában. 😊 Pedig vszínűleg ő lesz az SLB-nk. Pass rush-hoz nem nagyon tesz hozzá, elég egydimenziós playa, de nem tűnik rossznak.