New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lehet en vagyok tul szentimentalis ebben a businessben de en szeretnem tuckot es nicket is megtartani... hozzam nottek 😊NightBoY
Tuck mindenképp kéne, ha úgy tud szerepelni mint legutóbb rájátszásban és tavaly az idény utolsó harmadában. Jacoby Jones meg azt mondta, hogy többet ajánlottunk neki, mint 4 év/12M $. C'mon man. Örülök, hogy nem jött... Ezért bíztam abban, hogy Nicks marad, dehát menni fog Panthers-be.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
NightBoY New York Giants 616
Lehet en vagyok tul szentimentalis ebben a businessben de en szeretnem tuckot es nicket is megtartani... hozzam nottek 😊

You should know I bleed blue...
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Én is azt nézem h ez nem kevés lóvé ennyi korábbi sérüléssel. Nélküle mondjuk megint dupla 0 lenne az lb sorunk, úgyh reménykedjünk h nem sérül meg!
Egy injury prone Austin meg nem hiányzik...kellene még vki, hátha ismét alig tud pályán lenni stb. Vmi biztosabb megoldást kellene keresnünk. V ha jön vet.minimum közeli összegért max akkor.Szsziszka
Úgyis arról van szó, hogy minimumért. Mondjuk ha jön ha nem, akkor is kell még egy elkapó, de Reese úgyis szeret WR-t draftolni, majdnem minden évben hozott egyet.Asbee
The #Giants are looking at WR/KR Ted Ginn Jr. after missing out on Jacoby Jones. #NFLFreeAgency  www.nj.com/giants/index.ssf/2014/03/giants_turn_attention_to_ted_ginn_jr_after_missing_on_jacoby_jones.html
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én is azt nézem h ez nem kevés lóvé ennyi korábbi sérüléssel. Nélküle mondjuk megint dupla 0 lenne az lb sorunk, úgyh reménykedjünk h nem sérül meg!
Egy injury prone Austin meg nem hiányzik...kellene még vki, hátha ismét alig tud pályán lenni stb. Vmi biztosabb megoldást kellene keresnünk. V ha jön vet.minimum közeli összegért max akkor.Szsziszka
Úgyis arról van szó, hogy minimumért. Mondjuk ha jön ha nem, akkor is kell még egy elkapó, de Reese úgyis szeret WR-t draftolni, majdnem minden évben hozott egyet.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Bedobták Miles Austin nevét, de ha igaz, akkor minimumnál többet nem akarunk adni neki. Remélem így is van, mert sokkal többet nem is ér már. Tuck a Raiders-nél volt éjszakára, előtte közös vacsora. Szerintem ha nem kap onnan lényegesen többet, akkor visszatér. Persze celebkedhetne ott is, de azt szerintem belátja ő is, hogy sokkal nagyobb büszkeség lenne majd Giants játékosként visszavonulni és egy jó kezekben levő franchise-ban játszani.Asbee
esküszöm Austin bennem már tavaly felmerült amikor megtudtam hogy
szabad lesz!oké hogy Dallas meg minden , de bejön a játéka! csak hát az állandó sérülések...yooker
Végülis nem nagy ügy, hogy divízió rivális, sok ilyen csere van, talán még jobban is ismerik így a játékost. Gondolom pont sérülékenysége miatt nem akarnak neki nagy pénzt adni. Kell még ide valaki, mert Cruz utoljára a negyedik héten szerzett TD-t (és mindenki csak Nicks-et basztatta...), Randle nem egy picket hozott össze, Jernigan meg csak az év végére tudott faktor lenni. Hiányzik Hixon, Austin átvehetné az ő szerepét és talán Randle meg Jernigan is tud még fejlődni (előbbi szinte biztos).

Beasont meg kicsit túlfizettük: 3 év, 19 millió dollár (7 millió garantált)Asbee
Én is azt nézem h ez nem kevés lóvé ennyi korábbi sérüléssel. Nélküle mondjuk megint dupla 0 lenne az lb sorunk, úgyh reménykedjünk h nem sérül meg!
Egy injury prone Austin meg nem hiányzik...kellene még vki, hátha ismét alig tud pályán lenni stb. Vmi biztosabb megoldást kellene keresnünk. V ha jön vet.minimum közeli összegért max akkor.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bedobták Miles Austin nevét, de ha igaz, akkor minimumnál többet nem akarunk adni neki. Remélem így is van, mert sokkal többet nem is ér már. Tuck a Raiders-nél volt éjszakára, előtte közös vacsora. Szerintem ha nem kap onnan lényegesen többet, akkor visszatér. Persze celebkedhetne ott is, de azt szerintem belátja ő is, hogy sokkal nagyobb büszkeség lenne majd Giants játékosként visszavonulni és egy jó kezekben levő franchise-ban játszani.Asbee
esküszöm Austin bennem már tavaly felmerült amikor megtudtam hogy
szabad lesz!oké hogy Dallas meg minden , de bejön a játéka! csak hát az állandó sérülések...yooker
Végülis nem nagy ügy, hogy divízió rivális, sok ilyen csere van, talán még jobban is ismerik így a játékost. Gondolom pont sérülékenysége miatt nem akarnak neki nagy pénzt adni. Kell még ide valaki, mert Cruz utoljára a negyedik héten szerzett TD-t (és mindenki csak Nicks-et basztatta...), Randle nem egy picket hozott össze, Jernigan meg csak az év végére tudott faktor lenni. Hiányzik Hixon, Austin átvehetné az ő szerepét és talán Randle meg Jernigan is tud még fejlődni (előbbi szinte biztos).

Beasont meg kicsit túlfizettük: 3 év, 19 millió dollár (7 millió garantált)


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Bedobták Miles Austin nevét, de ha igaz, akkor minimumnál többet nem akarunk adni neki. Remélem így is van, mert sokkal többet nem is ér már. Tuck a Raiders-nél volt éjszakára, előtte közös vacsora. Szerintem ha nem kap onnan lényegesen többet, akkor visszatér. Persze celebkedhetne ott is, de azt szerintem belátja ő is, hogy sokkal nagyobb büszkeség lenne majd Giants játékosként visszavonulni és egy jó kezekben levő franchise-ban játszani.Asbee
esküszöm Austin bennem már tavaly felmerült amikor megtudtam hogy
szabad lesz!oké hogy Dallas meg minden , de bejön a játéka! csak hát az állandó sérülések...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bedobták Miles Austin nevét, de ha igaz, akkor minimumnál többet nem akarunk adni neki. Remélem így is van, mert sokkal többet nem is ér már. Tuck a Raiders-nél volt éjszakára, előtte közös vacsora. Szerintem ha nem kap onnan lényegesen többet, akkor visszatér. Persze celebkedhetne ott is, de azt szerintem belátja ő is, hogy sokkal nagyobb büszkeség lenne majd Giants játékosként visszavonulni és egy jó kezekben levő franchise-ban játszani.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Én még mindig nem hoznám vissza Nickst, ezt a pénzt inkább nyomnám még az OLineba, akár EDS vagy DLP jöhetne még mindig centernek , de még egy jobb fajta cornert is szívesebben látnék, sőt nálam egy DL upgrade is nagyobb prioritás mint Hakeem vagy úgy általában a WR.Henderson
Nálam is kb az összes poszt nagyobb priorítás ebből a pénzből, mint Nicks visszahozatala. Mondjuk sztem nem is fog képbe kerülni ő már nálunk.
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 012
Én még mindig nem hoznám vissza Nickst, ezt a pénzt inkább nyomnám még az OLineba, akár EDS vagy DLP jöhetne még mindig centernek , de még egy jobb fajta cornert is szívesebben látnék, sőt nálam egy DL upgrade is nagyobb prioritás mint Hakeem vagy úgy általában a WR.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Geoff Schwartz ‏@geoffschwartz 2m

Wearing my NYG hat at airport, guy says to me...like those new giants, Schwartz and Jennings. I'd have to agree with him.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Pont én is az eddigi WR-szerződéseken lamentáltam Nicks szempontjából. A két szélsőség:
Decker 5 év 36,25M és Jacoby Jones 4 év 14M.
Reálisan e kettő között van vhol Nicks értéke. Tavalyi formája miatt inkább utóbbihoz van közelebb. Attól lehetett csak tartani, hogy az FA-piac elején vmi WR-needes csapat az első igazolási hírektől begőzőlva nagy számokat tesz le Nicks elé, amit az hülye lenne visszautasítani. Ez szerencsére nem történt meg, és ahogy fogy a pénz, egyre jobban meggondolják a csapatok, hogy mire és mennyit költsenek.

Én adnék neki 4 év 18 M-t és levetítenék neki egy videóösszeállítást az utóbbi 10 év tőlünk távozott szabadügynökei későbbi szezonjairól (Shockey-t kihagyva).

Amúgy a hometown discount az ő esetében nem inkább a Panthers szempontjából lehívható??
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
DT-k közé így érkezhetne Aaron Donald. Meg nem lenne rossz visszahozni Pattersont sem. Inkább a jövő kérdés ott, idén valamennyire megleszünk. De azt ne is várjuk, hogy a liga legjobb futóit hétről hétre 50 yard alatt fogjuk tudni tartani...
Hát kérdés Nicks ér-e valakinek 6 milliót. Mikor befejeződött a szezon hometown discountról is beszélt, persze azóta meg benyalt 3 csapatnak, hogy hova menne. De ahogy múlik az idő úgy a csapatok pénze is fogy és Decker meg Tate eddigi legjobb játékát nyújtotta, Nicks pedig pont ellenkezőleg. Én sem robbantanék érte bankot, de a 4 és 5 millió közötti összeg tartható. Inkább egy kezdő WR-nek adjunk ennyit mint egy mondjuk negyedik DE-nek...1 évre meg semmiképp nem szabadna visszahozni, akkor úgy folytatná mint előtte, vagy pedig tényleg odatenné magát, de akkor meg jövőre ő lenne az első WR akit nagy pénzért elvisznek.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Eddig eléggé tetszik, amint Reese csinál ebben a holtidényben. Nekem nem volt prioritás Joseph megtartása, mivel ha ezt megtettük volna, akkor 1 év után lemondunk Hankinsről. Amit azért sem tehetünk meg, mert itt az ideje, hogy a draftoltjaink is elkezdjenek beépülni a csapatba, mert az nem állapot, hogy még az első 3 körben sem találtunk kezdőt az elmúlt 2 évben (leszámítva Pugh-t, de akkor is 6 emberből 5 nem kezdő eddig), míg más csapatok a hátsó körökben találnak kezdőket. Úgy gondolom eljött a Wilson-Randle-Hosley és a Pugh-Hankins-Moore trió ideje. Be kell építeni a kezdőbe őket és ha nem ütik meg a szintet, akkor meg GM váltásra (de legalábbis a scouting csapat váltására) van szükség.balu10
Miért mondtunk volna le Hankins-ről? Cullen Jenkins-nek akár az utolsó éve is lehet ez, jövőre azért elég sokat lehetne már rajta spórolni. 33 éves már...Pont az lett volna a "poén", hogy marad a Joseph-Hankins kettős.

Más. A WR szerződések nem valami magasak és Nicks sem kapós. Lehet itt lenne az idő elkezdeni tárgyalni vele. Évi 4-5 millió között meg lehetne tartani és ha sikerül összerakni fejben akkor a kisujjából fog kirázni egy 1000 yardos szezont. Tavaly leginkább a mentalitásával volt csak gond és úgy szerzett 900 yardot. Némi kockázat azért lenne, de egy újonc draftolásában is van ekkora ha nem nagyobb.Asbee
A dt poszt is határeset így. Hankins, Jenkins, Kuhn. Sztem ide nem csak mennyiség, de minőség is kéne még.
Nicks jó kérdés...leginkább h van-e kedve játszani, meg h megsérül-e. Ha meg kap egy 1 évest akkor megint az lesz majd a prioritás nála h egészséges maradjon mire jön a payday, hogy kapjon végre egy hosszabb távú top szerződést??
Decker kapott asszem 7 milla körül/év, Tate 6m/év. Sztem - tekintve h elég sok poszt van ahova költenünk kell még - jobb lenne 4m/év, v leginkább az alatt megúsznunk a wr kérdést. Nem hiszem h Nicks lesz az, kisebb név inkább. Mondom ezt úgy h - ha rendesen játszik - nekem az egyik kedvencem.
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 012
Eddig eléggé tetszik, amint Reese csinál ebben a holtidényben. Nekem nem volt prioritás Joseph megtartása, mivel ha ezt megtettük volna, akkor 1 év után lemondunk Hankinsről.balu10
Azért ők is egymás mellett is elkaristoltak volna, még ha hasonló felépítésűek is, meg amúgy sem árt a DLben ha tudunk rotálni. Ettől függetlenül nekem is tetszik amit Reese csinál.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Eddig eléggé tetszik, amint Reese csinál ebben a holtidényben. Nekem nem volt prioritás Joseph megtartása, mivel ha ezt megtettük volna, akkor 1 év után lemondunk Hankinsről. Amit azért sem tehetünk meg, mert itt az ideje, hogy a draftoltjaink is elkezdjenek beépülni a csapatba, mert az nem állapot, hogy még az első 3 körben sem találtunk kezdőt az elmúlt 2 évben (leszámítva Pugh-t, de akkor is 6 emberből 5 nem kezdő eddig), míg más csapatok a hátsó körökben találnak kezdőket. Úgy gondolom eljött a Wilson-Randle-Hosley és a Pugh-Hankins-Moore trió ideje. Be kell építeni a kezdőbe őket és ha nem ütik meg a szintet, akkor meg GM váltásra (de legalábbis a scouting csapat váltására) van szükség.balu10
Miért mondtunk volna le Hankins-ről? Cullen Jenkins-nek akár az utolsó éve is lehet ez, jövőre azért elég sokat lehetne már rajta spórolni. 33 éves már...Pont az lett volna a "poén", hogy marad a Joseph-Hankins kettős.

Más. A WR szerződések nem valami magasak és Nicks sem kapós. Lehet itt lenne az idő elkezdeni tárgyalni vele. Évi 4-5 millió között meg lehetne tartani és ha sikerül összerakni fejben akkor a kisujjából fog kirázni egy 1000 yardos szezont. Tavaly leginkább a mentalitásával volt csak gond és úgy szerzett 900 yardot. Némi kockázat azért lenne, de egy újonc draftolásában is van ekkora ha nem nagyobb.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Eddig eléggé tetszik, amint Reese csinál ebben a holtidényben. Nekem nem volt prioritás Joseph megtartása, mivel ha ezt megtettük volna, akkor 1 év után lemondunk Hankinsről. Amit azért sem tehetünk meg, mert itt az ideje, hogy a draftoltjaink is elkezdjenek beépülni a csapatba, mert az nem állapot, hogy még az első 3 körben sem találtunk kezdőt az elmúlt 2 évben (leszámítva Pugh-t, de akkor is 6 emberből 5 nem kezdő eddig), míg más csapatok a hátsó körökben találnak kezdőket. Úgy gondolom eljött a Wilson-Randle-Hosley és a Pugh-Hankins-Moore trió ideje. Be kell építeni a kezdőbe őket és ha nem ütik meg a szintet, akkor meg GM váltásra (de legalábbis a scouting csapat váltására) van szükség.

több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Elég kevés az esély rá,hogy tényleg elbukta a fizikait. Talán csak közben bejött egy másik célpont a képbe, vagy pusztán rájöttetek,hogy az bizony sok lesz.undisputedly
Szerintem az utóbbi lehet a helyzet. Talán kevésbé ciki így visszamondani h az egyik dokink "talált" vmi gyanúsat abban a térdben.Szsziszka
Mondjuk nem a játékosnak, mert ezzel csökken a piaci értéke 😀undisputedly
Elsőre jól megdobtuk azt a piaci értéket, most visszahoztuk szintre. 😀 Lehet ha máshol azt látják h nekünk megért volna évi 4 millát, és az ő orvosuk - furcsa mód - mindent rendben talál, jó szerződést adnak majd neki. (Segítünk, ahol tudunk 😀 )
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elég kevés az esély rá,hogy tényleg elbukta a fizikait. Talán csak közben bejött egy másik célpont a képbe, vagy pusztán rájöttetek,hogy az bizony sok lesz.undisputedly
Szerintem az utóbbi lehet a helyzet. Talán kevésbé ciki így visszamondani h az egyik dokink "talált" vmi gyanúsat abban a térdben.Szsziszka
Mondjuk nem a játékosnak, mert ezzel csökken a piaci értéke 😀
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Jött JD Walton center. Denver draftolta 2010-ben, első két szezonjában végig kezdő volt, utóbbi két évben viszont csak 4 meccset játszott, azt is '12-ben. Aztán tavaly át is került Skinshez, de ott is 0 meccs... Őőőő?G-men
Vmi komolyabb bokasérülése volt, azért nem játszott a 2012-es szezon kezdete óta. Próba-cseresznye húzás vszínűleg minimális összegért...hátha egészséges tud maradni és visszanyerni a formáját.
több mint 10 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Jött JD Walton center. Denver draftolta 2010-ben, első két szezonjában végig kezdő volt, utóbbi két évben viszont csak 4 meccset játszott, azt is '12-ben. Aztán tavaly át is került Skinshez, de ott is 0 meccs... Őőőő?G-men
Úgy tudom bokasérülése volt. De hogy aztán miért nem játszott a Redskinsben passz


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Jött JD Walton center. Denver draftolta 2010-ben, első két szezonjában végig kezdő volt, utóbbi két évben viszont csak 4 meccset játszott, azt is '12-ben. Aztán tavaly át is került Skinshez, de ott is 0 meccs... Őőőő?
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Hivatalos, Schofield deal törölveAsbee
Hát akkor ezzel idáig 1,5 nap után az értékelésem A-
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Elég kevés az esély rá,hogy tényleg elbukta a fizikait. Talán csak közben bejött egy másik célpont a képbe, vagy pusztán rájöttetek,hogy az bizony sok lesz.undisputedly
Szerintem az utóbbi lehet a helyzet. Talán kevésbé ciki így visszamondani h az egyik dokink "talált" vmi gyanúsat abban a térdben.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elég kevés az esély rá,hogy tényleg elbukta a fizikait. Talán csak közben bejött egy másik célpont a képbe, vagy pusztán rájöttetek,hogy az bizony sok lesz.