New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Stevie Brown ‏@StevieBrown27 20s

put the ink to the paper happy to say I'll b in NY for the 2014 seasons, thanks to my man @blakebaratz gettin the deal done #Giants

Úgy néz ki Stevie Brown marad


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 420
New York Jets cornerback Antonio Cromartie said he'd be "open" to signing with the New York Giants
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 420
Azt mondják Tuck nagyon valószínű h visszatért. Joseph szerintem tuti távozni fog, de Beason visszajön. Mundy kezdő akar lenni, így Chicago-ban köthet ki (igaz ő backup szint...), emiatt szerintem visszahozzuk Stevie Brownt. Pláne úgy, hogy ACL után jön vissza nagy tolongás nem hiszem hogy lesz érte. Futóknál meg az a kérdés, hogy Andre Brown vagy egy más FA.Asbee
Fans aren't going to like this, but it sounds as if linebacker JON BEASON, who has decided to represent himself in free agency, has priced himself out of the New York Giants' range. However, that is always subject to change when he realizes the market won't support his demands
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nálunk Cameron Bradfield(csere OT), meg Clay Harbor (csere TE) többet kapott, pedig ők sem kaptak valami nagy szerződést (2 év, 3 millió). Így múlik el a Madden dicsősége...iktriad
Azok után, hogy Hillis hetekig szabadügynök volt tavaly és nem is váltotta meg a világot ezzel is bőven elégedett lehet, mert szvsz bőven lett volna rá esélye, hogy nem kell senkinek. Nálunk hasznos lehet, hogy ért passzblokkhoz és elkapni is tud.
Asbee a csere QB mitől need? Max egy UDFA kell ide, hogy legyen kit üti edzőtáborba. Amennyit Nassibért adtunk (4.+ 5. körös pick) bebaszna ha nem bíznánk rá idén a csere QB posztot.balu10
Nagyjából el is felejtettem Nassibet...😀 De örülök, hogy sikerült felfigyelni a leglényegtelenebb dologra😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hillis szerződése - 2 év, $1.8 millió. Gyakorlatilag egy zacskó mogyoróért játszik majdiktriad
Sokkal többet nem is érAsbee
Nálunk Cameron Bradfield(csere OT), meg Clay Harbor (csere TE) többet kapott, pedig ők sem kaptak valami nagy szerződést (2 év, 3 millió). Így múlik el a Madden dicsősége...
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hillis szerződése - 2 év, $1.8 millió. Gyakorlatilag egy zacskó mogyoróért játszik majdiktriad
Sokkal többet nem is érAsbee
Ha nem jön még1 futó (vagy mondjuk Brown vissza) és Wilson sem épül fel akár kezdő is lehet.

több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Asbee a csere QB mitől need? Max egy UDFA kell ide, hogy legyen kit üti edzőtáborba. Amennyit Nassibért adtunk (4.+ 5. körös pick) bebaszna ha nem bíznánk rá idén a csere QB posztot.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hillis szerződése - 2 év, $1.8 millió. Gyakorlatilag egy zacskó mogyoróért játszik majdiktriad
Sokkal többet nem is ér


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hillis szerződése - 2 év, $1.8 millió. Gyakorlatilag egy zacskó mogyoróért játszik majd
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A tavalyi 1 éves szerződések után idén jönnek a 2 évesek😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trumaine McBride is biztosan itt marad 2 évet.

Two years, $3.1m for CB Trumaine McBride to stay with the Giants.(Mike Garafolo, Fox Sports)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Peyton Hillis ma hosszabít a Giantssel.
I'm hearing RB Peyton Hillis will re-sign with the Giants, probably today says a source.(Ralph Vacchiano, NY Daily News)
LaCanfora megerősítette ezt az értesülést.
RB Peyton Hillis will be taking his physical with the Giants as soon as today. Re-signing there. Revived his career in NY last season
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azt mondják Tuck nagyon valószínű h visszatért. Joseph szerintem tuti távozni fog, de Beason visszajön. Mundy kezdő akar lenni, így Chicago-ban köthet ki (igaz ő backup szint...), emiatt szerintem visszahozzuk Stevie Brownt. Pláne úgy, hogy ACL után jön vissza nagy tolongás nem hiszem hogy lesz érte. Futóknál meg az a kérdés, hogy Andre Brown vagy egy más FA.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Azért ez "rendes" volt Snee-től így. Szép pay cutot vállalt, így kis kockázattal jelentőset nyerhet a csapat, ha egészséges marad.
Amúgy Kristófnak igaza van: nemcsak h a jelentős (Joseph, Beason, Tuck), de az egyéb használható (Stevie Brown, Andre Brown) fa-inkkel sem tudtunk eddig mit kezdeni. (Kiv.: McBride, neki mondjuk kifejezetten örülök). Reese belehúzhatna...Szsziszka
egyenlőre nem kezdtünk! nagyon kapkodni sem szabad...
nem hinném hogy azért nem történt eddig semmi , mert csak vakargatják a fejüket mi legyen! 😊
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Azért ez "rendes" volt Snee-től így. Szép pay cutot vállalt, így kis kockázattal jelentőset nyerhet a csapat, ha egészséges marad.
Amúgy kristofnak igaza van: nemcsak h a jelentős (Joseph, Beason, Tuck), de az egyéb használható (Stevie Brown, Andre Brown) fa-inkkel sem tudtunk eddig mit kezdeni. (Kiv.: McBride, neki mondjuk kifejezetten örülök). Reese belehúzhatna...
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Állítólag center posztra EDS a favorit. Remélem legalább még egy guard érkezik és újraigazoljuk Boothe-t, akkor nagyjából vállalhatóan nézne ki a támadófal (meglátjuk Snee mire lesz képes). Melléjük lazán érkezhetne egy 2-3. körös guard, akinek papírforma szerint lenne ideje belerázódni NFL-be. A draft első két körében meg jöhetne a többi need, mondjuk egy tight end (Ebront nem tartanám rossznak első körben, vagy ASJ-t másodikban) és egy CB.Asbee
nagy Baas cut szurkolóként ( sajnos muszáj volt ) ez eddig tetszik!
így Snee is Oké azért , de azért a fal még nem lesz megnyugtatóan rendben egy kezdő C (akár EDS akár Puente ) igazolással sem!
legalább kezdő szintű guard is kell még 1!
TE első körben Ebron ide vagy oda sztem biztos hogy nem lesz!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Állítólag center posztra EDS a favorit. Remélem legalább még egy guard érkezik és újraigazoljuk Boothe-t, akkor nagyjából vállalhatóan nézne ki a támadófal (meglátjuk Snee mire lesz képes). Melléjük lazán érkezhetne egy 2-3. körös guard, akinek papírforma szerint lenne ideje belerázódni NFL-be. A draft első két körében meg jöhetne a többi need, mondjuk egy tight end (Ebront nem tartanám rossznak első körben, vagy ASJ-t másodikban) és egy CB.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
tetszetős lépések, de André és Stevie Brown valszeg teszteli a piacot, Tuckkal és Beasonnal együtt, ráadásul Joseph hosszútávújáról sem nagyon van infó, ezeket már nem igazán tudom hova tenni :-/
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 420
Hopp Snee szerződését átalakítottuk

Adam Schefter ‏@AdamSchefter 2m

Giants G Chris Snee restructured his contract, lowering his salary from $7.2 million to $1.1 million + $1M of incentives. So $2.1 max cash.Asbee
pont ahogy viccesen megálmodtam az após 1 éves pénzéből megvan a különbözet,,,😛 jut is marad is
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hopp Snee szerződését átalakítottuk

Adam Schefter ‏@AdamSchefter 2m

Giants G Chris Snee restructured his contract, lowering his salary from $7.2 million to $1.1 million + $1M of incentives. So $2.1 max cash.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 006
Mondjuk Baas-t elbasztuk, dátum után kellett volna kirakniAsbee
Ez amúgy hogy működik? Olvastam pár játékosnál, hogy designated as a June 1 cut. Ez mit jelent? Papíron még a csapatnál van, de megmondják neki, hogy úgyis kiteszik? Nem nagyon értem miért nem ezt tettük Baasszal ha ez több cap spcaet jelentene.Henderson
Itt van Baas szerződése:



A singing bonus és a misc. garantált tartalom, ezeket a játékos mindenképp megkapja. Ezek számítanak bele dead money-ként ha elküldik őket. Így hogy most raktuk ki, így a hátralévő teljes érték az idei capet terheli. Június. 1. utána cut esetén pedig az idei évre csak az idei DM számítana bele, ez 3,225M, viszont a jövő évi capet is terhelné a jövő évi DM.Asbee
Értem, köszi, tehát tulajdonképpen a jövő évi cap helyzet jobb lesz így. Lehet, hogy Reesék úgy látják, hogy idén akit le akarunk igazolni, arra meglesz a pénz és akkor inkább jövőre ne maradjon már ebből dead money.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 420
Daily News reported that Baas is "not physically ready" to play. akkor vlsz nem az 1.8 M akarták megnyerni...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk Baas-t elbasztuk, dátum után kellett volna kirakniAsbee
Ez amúgy hogy működik? Olvastam pár játékosnál, hogy designated as a June 1 cut. Ez mit jelent? Papíron még a csapatnál van, de megmondják neki, hogy úgyis kiteszik? Nem nagyon értem miért nem ezt tettük Baasszal ha ez több cap spcaet jelentene.Henderson
Itt van Baas szerződése:



A singing bonus és a misc. garantált tartalom, ezeket a játékos mindenképp megkapja. Ezek számítanak bele dead money-ként ha elküldik őket. Így hogy most raktuk ki, így a hátralévő teljes érték az idei capet terheli. Június. 1. utána cut esetén pedig az idei évre csak az idei DM számítana bele, ez 3,225M, viszont a jövő évi capet is terhelné a jövő évi DM.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 006
Mondjuk Baas-t elbasztuk, dátum után kellett volna kirakniAsbee
Ez amúgy hogy működik? Olvastam pár játékosnál, hogy designated as a June 1 cut. Ez mit jelent? Papíron még a csapatnál van, de megmondják neki, hogy úgyis kiteszik? Nem nagyon értem miért nem ezt tettük Baasszal ha ez több cap spcaet jelentene.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Baas-t egyébként állítólag kirakjuk😀 + valószínűleg megegyeztünk Josh Brownnal és Trumaine McBride-dal. Na újraindítom gépet és összehozok egy FA trackertAsbee
Már hivatalos is a Baas cut. Josh Brown és McBride is jó hír szerintem.Henderson
Mondjuk Baas-t elbasztuk, dátum után kellett volna kirakni


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER