New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 006
D'Qwell Jackson új szerződése nem kedvez nekünk Beason fronton. Vagy csak én érzem h túllőtt a Colts években is meg lóvéban is a célon? Az injury prone kártyánk mindenesetre megmarad, amit ki is kéne játszani a tárgyalások során.Szsziszka
Idén sok ilyen várható, mondjuk a Colts tavaly is eltúlzott pár szerződést szerintem. Beasonnal annyi előnyünk is van még, hogy saját magát képviseli, nincs ügynöke, így nem tárgyalhat más csapatokkal holnaptól, csak tizenegyedikétől.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
D'Qwell Jackson új szerződése nem kedvez nekünk Beason fronton. Vagy csak én érzem h túllőtt a Colts években is meg lóvéban is a célon? Az injury prone kártyánk mindenesetre megmarad, amit ki is kéne játszani a tárgyalások során.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Tuck (bár nagyon szeretem),de már nem vezéregyéniség ,se játékban,sem az öltözőben....ozibozi
bocs, de ez no comment kategória..Szesze
van az rapaport fickó,tőle hallottam a vezérhangya dolgot (és nem személyesen),nem én voltam az öltözőben.. (no comment)ozibozi
az öltözőbe nem látok be, de hogy a pályán tavaly absz vezéregyéniség volt az fixSzesze
az volt,csak nem volt csapatunk ,amit vezetni lehetett volna sajna... (még1x mondom én nem utálom őt, sőőt csak nem baj ha előre is megyünk...)ozibozi
támadójátékunk nem volt, a védelem jó volt és annak az egyik legmeghatározóbb teljesítményét ő nyújtotta
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 420
nálam Joseph-Beason a sorrend( tudom Joseph mögött van opció ,de az csak elmélet..viszont ő nem sérülékeny(még),és több évig lehetne építeni mellé köré,míg Beason qva jó (most),de nem lesz már jobb(max sérült😕 ., ... és igenis ki kellene tudni gazdálkodni mindkettőt ,mert most van akkora 'játszótér'...
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 420
Tuck (bár nagyon szeretem),de már nem vezéregyéniség ,se játékban,sem az öltözőben....ozibozi
bocs, de ez no comment kategória..Szesze
van az rapaport fickó,tőle hallottam a vezérhangya dolgot (és nem személyesen),nem én voltam az öltözőben.. (no comment)ozibozi
az öltözőbe nem látok be, de hogy a pályán tavaly absz vezéregyéniség volt az fixSzesze
az volt,csak nem volt csapatunk ,amit vezetni lehetett volna sajna... (még1x mondom én nem utálom őt, sőőt csak nem baj ha előre is megyünk...)
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Tuck (bár nagyon szeretem),de már nem vezéregyéniség ,se játékban,sem az öltözőben....ozibozi
bocs, de ez no comment kategória..Szesze
van az rapaport fickó,tőle hallottam a vezérhangya dolgot (és nem személyesen),nem én voltam az öltözőben.. (no comment)ozibozi
az öltözőbe nem látok be, de hogy a pályán tavaly absz vezéregyéniség volt az fix
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 420
lehet ezt magyarázni így is úgy is . a csapat erejétől függetlenül semmilyen nyomást nem helyeztünk senkire semmikor(de már tavaly se nagyon)...Tuck (bár nagyon szeretem),de már nem vezéregyéniség ,se játékban,sem az öltözőben...és a pénz is nagyúr... +amúgy is előre kellene menekülni,és nem a 2 -3 meccses nagy feltámadást várni...ozibozi
Azért a ló túloldalára se essünk át, kegyetlen hasznos tagja Tuck a csapatnak, de túlfizetni sem szabad.Asbee
egyettértek
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 420
Tuck (bár nagyon szeretem),de már nem vezéregyéniség ,se játékban,sem az öltözőben....ozibozi
bocs, de ez no comment kategória..Szesze
van az rapaport fickó,tőle hallottam az öltözős vezérhangya dolgot (és nem személyesen),és sajna nem én voltam az öltözőben.. (no comment)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Dallas Reynolds megkapta ERFA tenderét. Mikor először olvastam, hogy ő is tendert kapott, azt hittem Reese beszívott😀 Azt hittem RFA már.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Nehéz kérdés Tuck is meg Joseph is. Mármint Joseph nem kéne h nehéz kérdés legyen, remélem csak próbálunk még lefaragni az árból.
Amennyire telibesz@arjuk évek óta a lb posztot, annyira nem fizetünk meg egy dt-t sem. Lehet ez is egy olyan poszt, amit nem értékelnek túl sokra Reese-ék? (Mondjuk ide legalább draftolunk időben.) Kérdés az is h mennyit látnak Hankins-ben, eddig nagyjából bíztató. Mindenesetre a run D rendbetétele prioritás volt tavaly, és egész jól ment is. Ennek továbbra is Joseph az alapja. Fiatal (még fejlődhet is), strapabíró (nem nagyon emlékszem h hiányzott volna meccsről, arra viszont igen h a legutóbbi SB győzelemkor vmi ciszta v mi volt a bokáján, amitől alig érezte a lábát, mégis végignyomta a szezont, és csak utána műttette), erős, méreteit és teljesítményét tekintve nagyszerű, kiegyensúlyozott játékos. Idén ő az egyetlen fa-nk, akit érdemes lenne megfizetni. (Meg Beason is kellene ide, de ő nem uaz az árkategória szerencsére.)
Tuck viszont tényleg nehéz ügy. Főleg azért mert nem tudni mi lesz JPP-vel (mondjuk Reese-éknek nyilván erről is van infójuk/elképzelésük). Mindenesetre 31 fölött, az Asbee által kiemelt sack teljesítménnyel (több mint a felét egy csapat ellen érte el), én csak olcsón tartanám itt. Ha nem megy bele, kell hozni egy olcsóbb rutinos fa-t egy évre sztem (pl.: Will Smith). Jövőre megint ott lennénk, ha megfizetjük Tuckot, h ki kell préselni JPP új szerződését is Tuck-é mellé, ami nyilván drágább lesz, ha egészséges Pierre-Paul.
Adom Ozibozi "meneküljünk előre" elméletét is. Elkezdtük az újjáépítést - úgy fest h elkezdtük - akkor tényleg fiatal, pályája csúcsán levő (v méginkább felfelé tendáló) játékost fizessünk meg, 30 fölött sztem érdemesebb diszkont árban gondolkodnunk, meg rövidebb szerződésben. Persze ha újraigazolásról van szó - nyilván nem kell kitenni mindenkit azért mert elmúlt 30 v 32.
Ezek a farnehéz szerződések is furák néha bár nyilván sokan sokkal jobban értenek ehhez nálam, de az h 30x évesen, mikor már elkezd általában kicsit visszaésni a teljesítmény (kiv.: Rolle 😊 ), akkor kapnák a nagy pénzt (ez nyilván védelem nekik mert nehezebben b@sszuk ki őket) (pl.: Kiwi), a csapat szempontjából nehézkes. Akkor már lehet meg lehetne próbálni egyenletesebben elosztani a lóvét - nyilván tárgyalások kérdése. Na mindezt csak azért, mert folyamatosan ott tartunk, h a szerződés vége fele át kell strukturálnunk, meg paycutolnunk, meg megkérni az újraigazolandó játékost h "légyszi játssz még egy évet bagóért, aztán majd látsz lóvét is" (lásd Cruz), aztán ha nem mennek bele akkor meg vunk lőve.
Szóval sztem spórolnunk kellene ahol tudunk ebben a helyzetben. Kiwit pl. tuti kiraknám, simán pótolható lenne vmi olcsó fa-tel. Aztán Asbee-re utalnék: bizony érdemes lenne elgondolkodni Jenkins jövőjén is ha Hankins-ben bíznak. Ha a Jenkins kivágásával spórolt pénz hozzájárul Joseph itt tartásához, akkor lehet érdemes meglépni.
Szóval Joseph maradjon, sztem őt nehéz lenne pótolni! Tuck csak olcsón.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Tuck (bár nagyon szeretem),de már nem vezéregyéniség ,se játékban,sem az öltözőben....ozibozi
bocs, de ez no comment kategória..
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
lehet ezt magyarázni így is úgy is . a csapat erejétől függetlenül semmilyen nyomást nem helyeztünk senkire semmikor(de már tavaly se nagyon)...Tuck (bár nagyon szeretem),de már nem vezéregyéniség ,se játékban,sem az öltözőben...és a pénz is nagyúr... +amúgy is előre kellene menekülni,és nem a 2 -3 meccses nagy feltámadást várni...ozibozi
Azért a ló túloldalára se essünk át, kegyetlen hasznos tagja Tuck a csapatnak, de túlfizetni sem szabad.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 420
lehet ezt magyarázni így is úgy is . a csapat erejétől függetlenül semmilyen nyomást nem helyeztünk senkire semmikor(de már tavaly se nagyon)...Tuck (bár nagyon szeretem),de már nem vezéregyéniség ,se játékban,sem az öltözőben...és a pénz is nagyúr... +amúgy is előre kellene menekülni,és nem a 2 -3 meccses nagy feltámadást várni...
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Amit Asbee Tuckról írt azzal nem igazán értek egyet, eleve ki nem állhatom ha valakit a sack számai alapján ítélnek meg, főleg egy olyan sokoldalú játékos esetében, mint Tuck. (játszhat valaki kitűnően egy meccsen sack nélkül is és szerezhet valaki 2 sacket úgy, h tök szar egész meccsen). Sztem egész évben kifejezetten jól játszott, így vszínű lesz olyan csapat aki meg fogja fizetni és sztem jól is fog járni vele, mert ő továbbra is ligaelit játékos a posztján.
Nicksről nem nagyon van mit beszélni, az ő maradása esélytelen.
Szesze
Defensive endnek elsősorban az irányítót kell lezúznia. Első két meccs kivételével (mikor félig-meddig más szerepet kapott) Washington meccsig szerelések számában sem nagyon villogott, legtöbbször kettőt vagy hármat gyűjtött be azokból is teljes meccs alatt. Redskins meccs előtt nem sokan tartották volna meg, nagyjából senki. Jobban tetszett mikor 2011-ben JPP és Osi majdnem minden meccsen igen effektíven játszott. Nyilván meg kell tartani Tuckot, de túlfizetni sem szabad.Asbee
de az, h egy deffensive end mennyire effektív nem csak a sack-ek számában mérhető, sőt..
Osi pl pont jó példa ha már őt említetted.. én szerettem őt nagyon, szinte minden sack-je FF is volt egyben, nagyon érezte mikor kell odaütni a labdás kézre, rendre több sackje volt, mint Tucknak, ettől még nálam Tuck >> Osi.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Paysinger megkapta eredeti körös tenderét


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 420
joseph-nél a redskins a pletyka tárgya,borzasztó lenne látni más mezben,de hát itt nem érzelgősködnek sajna...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Amit Asbee Tuckról írt azzal nem igazán értek egyet, eleve ki nem állhatom ha valakit a sack számai alapján ítélnek meg, főleg egy olyan sokoldalú játékos esetében, mint Tuck. (játszhat valaki kitűnően egy meccsen sack nélkül is és szerezhet valaki 2 sacket úgy, h tök szar egész meccsen). Sztem egész évben kifejezetten jól játszott, így vszínű lesz olyan csapat aki meg fogja fizetni és sztem jól is fog járni vele, mert ő továbbra is ligaelit játékos a posztján.
Nicksről nem nagyon van mit beszélni, az ő maradása esélytelen.
Szesze
Defensive endnek elsősorban az irányítót kell lezúznia. Első két meccs kivételével (mikor félig-meddig más szerepet kapott) Washington meccsig szerelések számában sem nagyon villogott, legtöbbször kettőt vagy hármat gyűjtött be azokból is teljes meccs alatt. Redskins meccs előtt nem sokan tartották volna meg, nagyjából senki. Jobban tetszett mikor 2011-ben JPP és Osi majdnem minden meccsen igen effektíven játszott. Nyilván meg kell tartani Tuckot, de túlfizetni sem szabad.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hát sztem a a Joseph-Tuck-Nicks-Beason négyesből max utóbbira van reális sansz, h jövőre is nálunk játsszon..Szesze
Joseph miért nem? Végre stabilizáltuk a futás elleni védelmet ahol ő
alap embernek számít erre elengedjük?
Top prioritásnak kell lennie az ő megtartásának!
ha megy , akkor annak egyetlen oka lehet , hogy nem is akartuk igazán
megtartani , mert úgymond biztos a stáb a döntésében hogy nélküle is menni fog ( pedig ez elég rizikós) és másra helyezik a hangsúlyt...yooker
egyszerűen azért mert úgy ítélik meg, h túl sokba kerülne ahhoz képest amennyit a csapat szempontjából ér.. persze, h rizikós, de minden döntés az 😊
ezt nehéz megítélni.. persze h jó lenne megtartani, de az is kérdés h mire használnánk fel azt a pénzt ami felszabadul akkor ha mégsem tartjuk meg. Elég sok a lyuk sajnos, úgyh nehéz kijelenteni, h mi a top prioritás.. ha pl az ő pénze kell ahhoz, h idehozzuk valamelyik elit G-t FA-ról akkor pl én annak jobban örülnék. (persze a legjobb az lenne amit Henderson írt, de én arra semmi reális esélyt nem látok)
Amit Asbee Tuckról írt azzal nem igazán értek egyet, eleve ki nem állhatom ha valakit a sack számai alapján ítélnek meg, főleg egy olyan sokoldalú játékos esetében, mint Tuck. (játszhat valaki kitűnően egy meccsen sack nélkül is és szerezhet valaki 2 sacket úgy, h tök szar egész meccsen). Sztem egész évben kifejezetten jól játszott, így vszínű lesz olyan csapat aki meg fogja fizetni és sztem jól is fog járni vele, mert ő továbbra is ligaelit játékos a posztján.
Nicksről nem nagyon van mit beszélni, az ő maradása esélytelen.
Nem azért írtam azt, h egyedül Beason-ra van reális sansz, mert úgy gondolom, h rá van a legnagyobb szüksége a csapatnak, hanem mert a többiekért vélhetően lesznek olyan ajánlatok amikkel nem fogunk tudni/nem akarunk majd versenyezni.
Aztán majd meglátjuk..
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bár nem igazán értek a szerződésekhez, ha ezt a hármast ilyen összegekért is hozzuk vissza, nem hiszem, hogy idénre ekkora cap hittel kell számolni, kapnak egy minimumhoz közeli alapfizetést meg egy szép signing bonust és máris több hely marad arra a 10 játékosra és remélhetőleg belefér mondjuk az egyik Chiefs guard és egy De La Puente vagy Dietrich-Smith. (De szép is lenne)Henderson
Pont az ilyennel szívunk Kiwi, Baas és Rolle esetében. Előbbi kettőnél azért, mert sikerült baszott nagy garantált tartalmat adni az utolsó évekre és még kirakni se lehet őket. Utóbbinál pedig azért, mert jól teljesít és egy Pro Bowler játékos esetében kicsit "érdekes" azt kérni, hogy belemenjen a paycutba...balu10
Kiwanukánál és Baas-nál átstrukturálás is volt azért van ez


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Bár nem igazán értek a szerződésekhez, ha ezt a hármast ilyen összegekért is hozzuk vissza, nem hiszem, hogy idénre ekkora cap hittel kell számolni, kapnak egy minimumhoz közeli alapfizetést meg egy szép signing bonust és máris több hely marad arra a 10 játékosra és remélhetőleg belefér mondjuk az egyik Chiefs guard és egy De La Puente vagy Dietrich-Smith. (De szép is lenne)Henderson
Pont az ilyennel szívunk Kiwi, Baas és Rolle esetében. Előbbi kettőnél azért, mert sikerült baszott nagy garantált tartalmat adni az utolsó évekre és még kirakni se lehet őket. Utóbbinál pedig azért, mert jól teljesít és egy Pro Bowler játékos esetében kicsit "érdekes" azt kérni, hogy belemenjen a paycutba...

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A Joseph-Tuck-Beason hármas évi 15 millióból kihozható (8-4-3). Joseph-nél lehetne ügyeskedni is, tavaly Beatty és Cruz sem kapott nagy pénzt (igaz azt hiszem Cruz az első körös tenderért kapott pénzért játszott). Ott a 7 draftolt játékos is, van tehát kb. 10 millió dollár 10 játékosra.Asbee
Bár nem igazán értek a szerződésekhez, ha ezt a hármast ilyen összegekért is hozzuk vissza, nem hiszem, hogy idénre ekkora cap hittel kell számolni, kapnak egy minimumhoz közeli alapfizetést meg egy szép signing bonust és máris több hely marad arra a 10 játékosra és remélhetőleg belefér mondjuk az egyik Chiefs guard és egy De La Puente vagy Dietrich-Smith. (De szép is lenne)Henderson
Olyan nagyon farnehéz szerződést azért pl. Tucknak és Beasonnak nem tudnánk adni. Szvsz max 3 évre írnának alá és úgy biztosan nem maradnának ha tudnák, hogy utolsó évük előtt úgyis kiraknák őket vagy pedig fizetéscsökkentést ajánlanának fel nekik.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 006
A Joseph-Tuck-Beason hármas évi 15 millióból kihozható (8-4-3). Joseph-nél lehetne ügyeskedni is, tavaly Beatty és Cruz sem kapott nagy pénzt (igaz azt hiszem Cruz az első körös tenderért kapott pénzért játszott). Ott a 7 draftolt játékos is, van tehát kb. 10 millió dollár 10 játékosra.Asbee
Bár nem igazán értek a szerződésekhez, ha ezt a hármast ilyen összegekért is hozzuk vissza, nem hiszem, hogy idénre ekkora cap hittel kell számolni, kapnak egy minimumhoz közeli alapfizetést meg egy szép signing bonust és máris több hely marad arra a 10 játékosra és remélhetőleg belefér mondjuk az egyik Chiefs guard és egy De La Puente vagy Dietrich-Smith. (De szép is lenne)

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Hát sztem a a Joseph-Tuck-Nicks-Beason négyesből max utóbbira van reális sansz, h jövőre is nálunk játsszon..Szesze
Joseph miért nem? Végre stabilizáltuk a futás elleni védelmet ahol ő
alap embernek számít erre elengedjük?
Top prioritásnak kell lennie az ő megtartásának!
ha megy , akkor annak egyetlen oka lehet , hogy nem is akartuk igazán
megtartani , mert úgymond biztos a stáb a döntésében hogy nélküle is menni fog ( pedig ez elég rizikós) és másra helyezik a hangsúlyt...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ahhoz képest,hogy tavaly mennyi felesleges játékost cipeltünk egész évben
,pont beleférne 2 ilyen vagány...😕ozibozi
Nassibet nem merték egyedüli csereként bevállalni annyira szar volt. Max a 4 TE szúrhatott még szemet, de az meg Robinson sérülése miatt volt, nem akarták IR-re tenni és kirakni se. 2 FB nem lesz a rosteren. Maximum a training camp végéig, de egyelőre Conner jóval nagyobb favorit Hynoskinál. Azon is meglepődtem, hogy anno nem tartotta meg őt a Bengals. Ráadásul kegyetlen jó munkát végzett nálunk is, blokkolásban, elkapásban is jó és ha kell a labdát is tudná cipelni. A szerződése megvan a jövő évre is, így ezzel se lenne probléma. Szimpátia sajnos nem sokat ér.

Van 19 milliónk. Eli-nak most lehetne új szerződést adni, persze ehhez az kell, hogy lemondjon évi 3-4 millióról. Gyenge éve volt, talán belemenne. Rolle-nál ugyanez, ha a 9 millió helyett keresne mondjuk 7 milliót, de további 2-3 évig maradhatna az szerintem egy jó megoldás lenne mindkét félnek. 30 felett van már és igazán kiemelkedő csak a legutóbbi éve volt. Snee-n tutira spórolunk 3-4 milliót, az egyetlen kérdés hogy marad-e vagy nem. Hogy mi a terv Baas-szal és Kiwanukával azt nem tudom, de utóbbi nagy kedvenc lehet Reese-nél. Baas-nak állítólag odatoltak már egy fizetéscsökkentést, szóval vagy elfogadja vagy mehet.

Igazából Joseph megtartása nálam az elsődleges lenne, még akkor is ha 7-8 millió dollárba kerülne évente. Ő lenne az egyetlen DT aki igazán nagy pénzt kap és az én szememben egy egészségesen működő cap managementnél ez mindenképp abszolválható. Akár elküldeném Cullen Jenkins-t már most (vele is spórolnánk 2 milliót) és lépjen előre Hankins, csak Joseph maradjon.

Tuck kipróbálja a piacot, de nem lesz gyenge a piac a defensive endeknél és a 30 feletti játékosokat nem fizették túl mostanában. Nagyon nagyon meglepődnék ha évi 5 millió dollár feletti pénzt adna neki valaki. Annyi felett nem is szabadna megtartani. Remélhetőleg Moore tényleg olyan jó mint gondoljuk és JPP is régi formáját tudja mutatni, különben irtó nagy gáz lesz itt. De ezt a rizikót be kell vállalni. Azt se feledjük, hogy Tuck a 13. fordulóig csak 2,5 sacket szerzett, akkor viszont elkapta RGIII-t négyszer is. A Redksins ellen egyébként is 6 sacket hozott össze, több mint a felét két meccs alatt! Az igazán jó támadófalak ellen általában hatástalan volt.

Beasonról volt a napokban egy podcast John Schmeelkkel és a PFF-tól valakitől. Szóba került, hogy miért kapott ott olyan alacsony osztályzatot. Ez leginkább a coverage miatt volt, ahol gyakorlatilag használhatatlan. Viszont a futójáték ellen elég jó, próbál mindig a labda közelében lenni. A playeket is ő felügyeli, összefogja a védelmet. Ráadásul trade-eltünk is érte és nem nagy érték a 7. kör, de ha elengedjük akkor gyakorlatilag kidobtunk egy picket az ablakon. Az elmúlt 2-3 évben nagyon sérülékeny volt, nem sokat volt a pályán, ez pedig csökkentheti az igényeit. Nála érzem egyébként úgy, hogy nem a fizetés lesz az elsődleges célpontja. Egy irtó nagy szerződést korábban már kapott, most sokkal fontosabb neki, hogy a pályán tudjon maradni és továbbra egy olyan rendszerben játszhatna aminek ő lehetne a feje.

Kb. 20 új játékosra lesz szükségünk. Ebből jön 7 a draftról, akik nem tudom pontosan mennyit foglalnának el a sapkából, de nem túl sokat. Ahová kezdők kellenek: RB (A. Brown?), TE, 2 vagy 3 OL (Boothe?), DE (Tuck?), DT (Joseph?), LB (Beason, Paysinger?), CB (McBride?), K (J. Brown). Tegyük fel, hogy Reese ügyködik még kicsit és a draftoltakon túl 25 millió dollárnyi hely áll rendelkezésre. A Joseph-Tuck-Beason hármas évi 15 millióból kihozható (8-4-3). Joseph-nél lehetne ügyeskedni is, tavaly Beatty és Cruz sem kapott nagy pénzt (igaz azt hiszem Cruz az első körös tenderért kapott pénzért játszott). Ott a 7 draftolt játékos is, van tehát kb. 10 millió dollár 10 játékosra. Az szerintem tisztán látszik, hogy akárki lesz az első körös választott, neki az első meccstől kezdve kezdőként kell játszania. Andre Brown nem fog bankot robbantani, de én inkább őt hoznám vissza minthogy túlfizessek valakit...Boothe, Paysinger, McBride, Josh Brown szintén nem lenne túl drága. Egy vagy két UDFA is robbanthat majd és rosterre kerülhet.

Nicks-ről szándékosan nem írtam, őt el kell engedni. Kell neki a megújulás, más csapatban az lehet aki pl. a Super Bowl meneteléskor volt. A Cruz, Randle, Jernigan hármasban muszáj bízni, de Eli-nak kegyetlen sok célpontja volt eddig és mindig megoldotta a velük való játékot. Összességében azt gondolom tehát, hogy a Tuck-Joseph-Beason hármas megtartható. Egyedül Tucknál merülhet fel az, hogy menni szeretne, Joseph és Beason elmondta hogyha rajtuk múlik maradnak. Lehet hogy ez esetben lenne egy vagy két olyan poszt amely az optimálisnál kicsit gyengébben lenne megoldva, de ha őket nem tartjuk meg akkor meg erről a két posztról mondhatnánk el ugyanezt. Így én inkább mellettük döntenék mint egy-egy nevesebb más szabadügynök mellett.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 420
Hát sztem a a Joseph-Tuck-Nicks-Beason négyesből max utóbbira van reális sansz, h jövőre is nálunk játsszon..Szesze
Beason megtartásának fontossága egyértelmű, de ekkora cappel és a következő évek növekedésével nem értem miért jön ennyi olyan hír Josephről, hogy nem tudjuk megtartani. Tavaly Beattyt ennél rosszabb helyzetben megoldottuk, egy 5 év 35 milla körüli szerződés szerintem jó lenne mindkét félnek és bele is fér. Persze lehet, hogy nem akarunk ennyit adni, vagy Linval többet akar, de nem tudom elképzelni, hogy kapna, még úgy sem, hogy erős túlfizetések várhatóak.

Nicks távozása szinte borítékolható, Tucknál meg az a bibi, hogy korábban is voltak már motivációs problémái (bevallottan), ha most megkapja a zsét semmi nem garantálja, hogy nem lesznek ismét.

Hynoért meg imádkozom, hogy hozzuk már vissza valahogy. Tudom-tudom nem kell két FB, de nem akarok ilyet más mezben látni:
Henderson
ahhoz képest,hogy tavaly mennyi felesleges játékost cipeltünk egész évben
,pont beleférne 2 ilyen vagány...😕