New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Látom nem igazán tetszik a vassadi féle mock? 😊

Hozzám közel áll ugye egy ilyesmi próbálkozás , hogy sokoldalú több
poszton is bevethető játékosok legyenek a falban ezért bejönne ez az első körös húzás!

az OLB-t hagynám inkább most ki és 2-ban a helyzettől függően WR vagy egy jó C jönne...yooker
Hát én nem lennék elragadtatva egy G-tól 12.-re. (Merthogy gondolom ott játszana.) Ha már nem lenne benn a Robinson - Matthews - Lewan trióból senki, akkor inkább vinnék cb-t v wr-t 12.-re. V visszatrade 20. környékére és ott elhozni Yankey-t.
De nekem a többi pick se tetszett. Wlb-t nem erőltetném és se. Csak azért h legyen cb pick, azért pedig nem hozok 3. körben olyasvalakit, aki nem nem nagyon lenne minőségi upgrade Hosley-hoz v. McBride-hoz képest.Szsziszka
jelölteket nem ismerem és egy guard ilyen jó helyen luxus, de
egy olyan guard akit meg lehet próbálni OT-ben is ha muszáj az kicsit más!neki ez lehet a nagy előnye!
én nem kockáztatnék 1 körben keresnék megoldást a falra, és ez egy mondjuk úgy kreatív pick lenne... 😊
a többi sorrend nagyban múlik nyilván azon melyik poszton ki marad, ki megy! illetve hogyan alakul a draft, ki van még benn a nekünk fontos posztokra éppen....
a posztok ugye leginkább WR , DE , C a kérdőjelek meg (Nicks,Tuck/JPP(itt ugye a sérülés) ,Baas ) + jöhetne már egy TE is akár
úgy 4. körben egy jó fallal Eli sztárt csinálna belőle...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Látom nem igazán tetszik a vassadi féle mock? 😊

Hozzám közel áll ugye egy ilyesmi próbálkozás , hogy sokoldalú több
poszton is bevethető játékosok legyenek a falban ezért bejönne ez az első körös húzás!

az OLB-t hagynám inkább most ki és 2-ban a helyzettől függően WR vagy egy jó C jönne...yooker
Nincs baj vele, ha kihúznánk pl. Martint arra adnék egy B-t. Voltak benn olyan játékosok, akik nála sokkal jobb értéket képviseltek 1/12-n és némelyikből akár franchise player is lehet. Ilyen volt Watkins, aki nekem irtó nagy kedvencem és szerintem egy ilyen kaliberű játékost Reese sem hagyna benn. Legalább nem Lewant írták hozzánk, akivel semmi bajom, de ez már lerágott csont, hogy miért nem tackle kell.
Arra IRL is lehet nagy esély, hogy 4 QB-t kivisznek addig mire mi jövünk, de a 3 az tuti. Ugyanúgy kimehet a 3 tackle is, de ha benn marad mondjuk Matthews vagy Robinson, akkor nem gondolkodnék, hogy kit kellene választani. Clowney-t is nyugodtan kihúzhatjuk. És akkor ott van még LB-k közül Mosley, Barr, Mack, a Lions viszi Dennardot vagy Gilbertet, Watkins és Evans is ott van még, no meg Ebront se felejtsük el. Választási lehetőség az van, guard meg jöhet a 2. körben. Főleg, hogy Snee maradni szeretne.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Látom nem igazán tetszik a vassadi féle mock? 😊

Hozzám közel áll ugye egy ilyesmi próbálkozás , hogy sokoldalú több
poszton is bevethető játékosok legyenek a falban ezért bejönne ez az első körös húzás!

az OLB-t hagynám inkább most ki és 2-ban a helyzettől függően WR vagy egy jó C jönne...yooker
Hát én nem lennék elragadtatva egy G-tól 12.-re. (Merthogy gondolom ott játszana.) Ha már nem lenne benn a Robinson - Matthews - Lewan trióból senki, akkor inkább vinnék cb-t v wr-t 12.-re. V visszatrade 20. környékére és ott elhozni Yankey-t.
De nekem a többi pick se tetszett. Wlb-t nem erőltetném és se. Csak azért h legyen cb pick, azért pedig nem hozok 3. körben olyasvalakit, aki nem nem nagyon lenne minőségi upgrade Hosley-hoz v. McBride-hoz képest.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Látom nem igazán tetszik a vassadi féle mock? 😊

Hozzám közel áll ugye egy ilyesmi próbálkozás , hogy sokoldalú több
poszton is bevethető játékosok legyenek a falban ezért bejönne ez az első körös húzás!

az OLB-t hagynám inkább most ki és 2-ban a helyzettől függően WR vagy egy jó C jönne...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Te is skizofrén vagy? Mert akkor már négyen vagyunk


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 470
 www.youtube.com/watch?v=_19arT9uNCQozibozi
ATOMTÁMADÁSozibozi
 www.youtube.com/watch?v=lA8cc5HvT5c
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 470
 www.youtube.com/watch?v=_19arT9uNCQ
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A TE probléma megoldása nem lehet Jake Ballard visszahozatala? Nálunk elég jól szerepelt, csak ugye megsérült a SB-on és távozott. De kezdő potenciállal bír, vélhetően nem lenne drága megoldás és még Eli is ismeri. .balu10
csak RFA


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A TE probléma megoldása nem lehet Jake Ballard visszahozatala? Nálunk elég jól szerepelt, csak ugye megsérült a SB-on és távozott. De kezdő potenciállal bír, vélhetően nem lenne drága megoldás és még Eli is ismeri. .

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
azért remélem nem az a terv hogy a tavalyi fallal fogunk próbálkozni , Beatty-Boothe-Baas-Snee-Pugh pl...
ismét amíg végül agyon nem ütik Elit...yooker
Ebben az esetben Reeset nyugodtan bíróság elé lehetne állítani emberölési kísérlet vádjával. Szerintem FAn és drafton is hozunk két-két belső falembert, legalábbis nagyon szeretném, de nem hiszem, hogy a vezetőség ne látná mekkora probléma ez. Jobb ha elfogadjuk, hogy Boothe Baas és Snee soha nem lesznek már a régiek, egyszerűen megöregedtek, kell a frissítés.

Pugh tologatását én sem értem, max LTbe tennék egy próbát ha Beatty tudna RT-t játszani de állítólag nem tud.
Attól még, hogy a szakik a draft előtt azt mondták, hogy rövid a karja a T pozícióhoz, nem kell rögtön beljebb tolni, jobb osztályzatokat kapott, mint a top 5ös választottak.Henderson
Diehl is elég sokáig élvezte a bizalmat TC-től...
simán lehet hogy megpróbálja velük még 1x és csak mögéjük lesznek hozva emberek hogy legyen kihez nyúlni ha már ég a ház...yooker
Állítólag Reese és Coughlin között van némi vita Snee-vel kapcsolatban. Azt hiszem kb. 4 milliót enne meg capből ha kiraknánk, ha nem menne bele egy 5 millió körüli fizetésbe, akkor tényleg mehet amerre lát. De van egy rossz érzésem hogyha maradna is Snee, maximum annyira lenne hatással a csapatra, mint legutóbb Wesbter. Baas-nál túl sokat nem lehetne spórolni. Ha sikerül találni korrekt áron egy másik centert akkor azt mondom oké, de nála látok még esélyt a visszatérésre. Az mondjuk hihetetlen nagy szégyen lett volna, ha Diehl nem sérül meg és ő kezdő RT-ként. Lehet még most találgatnánk, hogy valójában mit is tud Pugh...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
azért remélem nem az a terv hogy a tavalyi fallal fogunk próbálkozni , Beatty-Boothe-Baas-Snee-Pugh pl...
ismét amíg végül agyon nem ütik Elit...yooker
Ebben az esetben Reeset nyugodtan bíróság elé lehetne állítani emberölési kísérlet vádjával. Szerintem FAn és drafton is hozunk két-két belső falembert, legalábbis nagyon szeretném, de nem hiszem, hogy a vezetőség ne látná mekkora probléma ez. Jobb ha elfogadjuk, hogy Boothe Baas és Snee soha nem lesznek már a régiek, egyszerűen megöregedtek, kell a frissítés.

Pugh tologatását én sem értem, max LTbe tennék egy próbát ha Beatty tudna RT-t játszani de állítólag nem tud.
Attól még, hogy a szakik a draft előtt azt mondták, hogy rövid a karja a T pozícióhoz, nem kell rögtön beljebb tolni, jobb osztályzatokat kapott, mint a top 5ös választottak.Henderson
Diehl is elég sokáig élvezte a bizalmat TC-től...
simán lehet hogy megpróbálja velük még 1x és csak mögéjük lesznek hozva emberek hogy legyen kihez nyúlni ha már ég a ház...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
'Eli and Coughlin are a package deal' - ha nem strukturálják át Eli szerződését,akkor lehet valami a dologban...  www.nj.com/giants/index.ssf/2014/02/tom_coughlins_contract_extension_with_giants_what_it_really_means.htmlozibozi
Korábban már átstrukturáltuk, egy újabbnak nem lenne értelme, csak többet szívnánk vele. Ami Manningnél szóba jöhet, az egy teljesen új szerződés.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 470
'Eli and Coughlin are a package deal' - ha nem strukturálják át Eli szerződését,akkor lehet valami a dologban...  www.nj.com/giants/index.ssf/2014/02/tom_coughlins_contract_extension_with_giants_what_it_really_means.html
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
azért remélem nem az a terv hogy a tavalyi fallal fogunk próbálkozni , Beatty-Boothe-Baas-Snee-Pugh pl...
ismét amíg végül agyon nem ütik Elit...yooker
Ebben az esetben Reeset nyugodtan bíróság elé lehetne állítani emberölési kísérlet vádjával. Szerintem FAn és drafton is hozunk két-két belső falembert, legalábbis nagyon szeretném, de nem hiszem, hogy a vezetőség ne látná mekkora probléma ez. Jobb ha elfogadjuk, hogy Boothe Baas és Snee soha nem lesznek már a régiek, egyszerűen megöregedtek, kell a frissítés.

Pugh tologatását én sem értem, max LTbe tennék egy próbát ha Beatty tudna RT-t játszani de állítólag nem tud.
Attól még, hogy a szakik a draft előtt azt mondták, hogy rövid a karja a T pozícióhoz, nem kell rögtön beljebb tolni, jobb osztályzatokat kapott, mint a top 5ös választottak.Henderson
Egyébként ezt nagyon adom. Tavaly nekivágtunk az öregedő támadófallal, ahol Snee és Baas is kihagyta az offseason nagy részét műtét miatt. Újra megsérültek, azóta ismét műtötték őket. Mi a garancia, hogy jobbak lettek? Eljárt felettük az idő, ennyi.
Hozzájött ehhez, hogy Beatty is extraszar volt, ráadásul a lábát is eltörte. Az tuti, hogy kell neki valami konkurencia. De nem egy első körös játékost kell hozni a nyakára, akinek a franchise LT szerepét szánnánk a jövőben. Ezzel gyakorlatilag kicsinálnánk Beatty-t is, egyértelmű, hogy nem az övé lenne a jövő, nagy fizetését meg nyögnénk. Jöjjön egy második vagy egy harmadik körös játékos, esetleg egy használható FA, mint két éve Locklear. Ha vacak lenne Beatty le lehetne váltani, a pótlás ott lenne. 1 évvel később pedig be lehetne húzni az 1. körös játékost, hogy Mayock is megnyugodjon.
Pugh karhosszúságáról meg annyit, hogy azt hiszem megegyezik Joe Thomas-éval. Egyértelműen bevált jobb oldali tackle-ként és a karrierje ezen szakaszában felesleges lenne átpakolni máshova. Ez nem a Madden, hogy az egyik pozícióban van mondjuk egy 83-as OVR értéke, a másikban meg lesz 80. A másik, hogy ő volt az egyetlen erősség (ráadásul újoncként), a pozitív dolgokat pedig meg kell tartani.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 009
azért remélem nem az a terv hogy a tavalyi fallal fogunk próbálkozni , Beatty-Boothe-Baas-Snee-Pugh pl...
ismét amíg végül agyon nem ütik Elit...yooker
Ebben az esetben Reeset nyugodtan bíróság elé lehetne állítani emberölési kísérlet vádjával. Szerintem FAn és drafton is hozunk két-két belső falembert, legalábbis nagyon szeretném, de nem hiszem, hogy a vezetőség ne látná mekkora probléma ez. Jobb ha elfogadjuk, hogy Boothe Baas és Snee soha nem lesznek már a régiek, egyszerűen megöregedtek, kell a frissítés.

Pugh tologatását én sem értem, max LTbe tennék egy próbát ha Beatty tudna RT-t játszani de állítólag nem tud.
Attól még, hogy a szakik a draft előtt azt mondták, hogy rövid a karja a T pozícióhoz, nem kell rögtön beljebb tolni, jobb osztályzatokat kapott, mint a top 5ös választottak.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sztem abban mindenki egyetért, h idén az erős ol class és a rosteren levő támadó falemberek ismeretében kell a korai körös ol pick. Sztem húzni is fogunk. És attól függően h a szóban forgó 2 úriemberrel mi lesz, fa is vszínű jön, vagy megbízható backup, vagy kezdő.Szsziszka
Ahogy közeleg a draft egyre jobban örülnék egy első körös OT draftnak. Nem csak Beatty gyengélkedése, hanem a sérülékenysége miatt és akkor Pugh mehet OG/(C)-be.balu10
Még mindig nem értem miért a fal legjobb játékosát kellene átrakni máshova😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Sztem abban mindenki egyetért, h idén az erős ol class és a rosteren levő támadó falemberek ismeretében kell a korai körös ol pick. Sztem húzni is fogunk. És attól függően h a szóban forgó 2 úriemberrel mi lesz, fa is vszínű jön, vagy megbízható backup, vagy kezdő.Szsziszka
Ahogy közeleg a draft egyre jobban örülnék egy első körös OT draftnak. Nem csak Beatty gyengélkedése, hanem a sérülékenysége miatt és akkor Pugh mehet OG/(C)-be.

több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
azért remélem nem az a terv hogy a tavalyi fallal fogunk próbálkozni , Beatty-Boothe-Baas-Snee-Pugh pl...
ismét amíg végül agyon nem ütik Elit...yooker
Miért?
Ha tényleg ez lesz a kezdő fal, akkor ez egy elég jó 5-ös lenne, feltéve, hogy mindenki egészséges. Draftról szerintem ez után (Pugh) sem fogunk kezdőbe dobni senkit, kivéve, ha megint sérüléshullám lesz. Azért remélem, hogy legalább 2 OL embert hozunk az első 4 körben.balu10
tényleg megvan az esélye hogy ez legyen a kezdő ami ha topformában van mindenki akkor
jó is lehetne , de félek ezért-azért (sérülés,gyenge forma) gyorsan változtatnunk kell majd! főleg Baast és Sneet érezném gyenge láncszemnek...
én legalább 1 újonc kezdőt mindenképpen megkockáztatnék ,az öreg sajnos nem fog...
a 2 korai OL draftban én is reménykedemyooker
Még ha ez is lenne a kezdő, legfeljebb ebben az évben lesz így. De akkor is kell ol-be ember, mégpedig minőségi. Ha egészségesek akkor nincs gond, de most is rendesen benéztük h semmi depth nem volt mögöttük. Ha szezonkezdetre egészségesek is, Snee-nél és Baas-nál akkor is kell számolni azzal h bármikor lesérülhetnek (persze más is, de náluk nagyobb az esély). Szóval ha maradnak, akkor is tovább kell építenünk a falat, mert ők már közép távon sem jelentenek megnyugtató megoldást. Sztem abban mindenki egyetért, h idén az erős ol class és a rosteren levő támadó falemberek ismeretében kell a korai körös ol pick. Sztem húzni is fogunk. És attól függően h a szóban forgó 2 úriemberrel mi lesz, fa is vszínű jön, vagy megbízható backup, vagy kezdő.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
azért remélem nem az a terv hogy a tavalyi fallal fogunk próbálkozni , Beatty-Boothe-Baas-Snee-Pugh pl...
ismét amíg végül agyon nem ütik Elit...yooker
Miért?
Ha tényleg ez lesz a kezdő fal, akkor ez egy elég jó 5-ös lenne, feltéve, hogy mindenki egészséges. Draftról szerintem ez után (Pugh) sem fogunk kezdőbe dobni senkit, kivéve, ha megint sérüléshullám lesz. Azért remélem, hogy legalább 2 OL embert hozunk az első 4 körben.balu10
tényleg megvan az esélye hogy ez legyen a kezdő ami ha topformában van mindenki akkor
jó is lehetne , de félek ezért-azért (sérülés,gyenge forma) gyorsan változtatnunk kell majd! főleg Baast és Sneet érezném gyenge láncszemnek...
én legalább 1 újonc kezdőt mindenképpen megkockáztatnék ,az öreg sajnos nem fog...
a 2 korai OL draftban én is reménykedem
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
azért remélem nem az a terv hogy a tavalyi fallal fogunk próbálkozni , Beatty-Boothe-Baas-Snee-Pugh pl...
ismét amíg végül agyon nem ütik Elit...yooker
Miért?
Ha tényleg ez lesz a kezdő fal, akkor ez egy elég jó 5-ös lenne, feltéve, hogy mindenki egészséges. Draftról szerintem ez után (Pugh) sem fogunk kezdőbe dobni senkit, kivéve, ha megint sérüléshullám lesz. Azért remélem, hogy legalább 2 OL embert hozunk az első 4 körben. Pl. Cyrus Kouandjio így, hogy elcseszte a combinet 2. körben jó választás lenne.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tuck azért érdekes eset. Szerintem ha nem egyezünk meg vele piacnyitásig, akkor sem lesz különösebb probléma vele. A DE poszt azért telített lesz FA-n, a csapatok találnak nála jóval jobb alternatívát is. + ha valakitől ajánlatot kapna, szerinte megadná a lehetőséget Reese-nek, hogy azt match-elje. Beasonnál szerintem ugyanaz lesz a helyzet. Őt azért kell mindenképp megtartani, mert egy hetedik kört adtunk érte. Mikor érkezett tudtuk, hogy a szezon elúszott. Most akkor arra a pár meccsre szerződtettük? Értelmetlen lenne.
Snee pedig...Ha belemegy egy irtó nagy fizetéscsökkentésbe, akkor felőlem maradjon. De az biztos, hogy kell egy másik alternatíva is a helyére, mert simán úgy járhatunk mint tavaly. Persze kinézem Reese-ből, hogy elküldi, Coughlin egyértelműen meg szeretné tartani Snee-t ami nem is csoda.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
azért remélem nem az a terv hogy a tavalyi fallal fogunk próbálkozni , Beatty-Boothe-Baas-Snee-Pugh pl...
ismét amíg végül agyon nem ütik Elit...
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 470
😛 nem kell aggódnunk , Mivel Chris Snee -aki Coughlin veje- simán belemegy a paycutba,hiszen az öreg most kapott 7 milkót,abból ötöt átlök a gyerekeknek,helyre áll a családi budget... neki meg bőven elég az a kettő,és legalább nyugodtan dolgozhat végre idén ... mindenki jól jár,+lesz vagy 5 M + helyünk...😀
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 009
"In Indy today, Giants GM Jerry Reese indicated Giants will let Justin Tuck, Jon Beason, Hakeem Nicks "test the market" in free agency."

Beasont nem értem...kristof
Nem hiszem, hogy túl komolyan kéne ezt venni, kb csak újságírói találgatás.Elég zavarosnak tűnik az egész, sehol nem találtam olyat, hogy Reese kijelentette volna, hogy ezek a játékosok semmiképpen nem kapnak szerződést FA előtt, ráadásul több helyen csak Tuckot és Nickst említik. Egy videót találtam egy combineon készült interjúról, nem tudom van e több is, de ott sem mond semmi konkrétumot, kb "majd meglátjuk mi lesz" a válasz mindenre.

Érdekesebb szerintem, hogy ő is és Coughlin is azt mondja, hogy Snee játszani akar a következő szezonban, ha így lesz, remélem csak jókora paycuttal maradhat rosteren.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 470
"In Indy today, Giants GM Jerry Reese indicated Giants will let Justin Tuck, Jon Beason, Hakeem Nicks "test the market" in free agency."

Beasont nem értem...kristof
Ezek szerint Joseph pl. nem? Beasont én se értem. Konkrétan nincs olyan a csapatban aki a felét is tudná hozni, mint amit ő hozott.balu10
lehet abban bíznak,hogy a kora,és a sérülése miatt már más sem ad neki annyit,amennyit most kér,és így kevesebből is itt tudják tartani,de ez bárhogy elsülhet...