New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
hopp, Coughlin szerződése egy évvel meg lett hosszabbítva
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Állítólag a salary cap 130 millió lesz, így jelenleg kb. 19 millió dollárnyi helyünk van. Egy-két művelettel ebből lehet 30-35 millió is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 420
ő se gombokat kapna...  www.giants101.com/2014/02/18/running-back-knowshon-moreno-high-on-new-york-giants-radar/
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából ami működhetne és életszerű is lehetne Manningnél az egy új szerződés. Intelligens játékosról van szó, már tavaly is lenyilatkozta, hogy nyitott az esetleges változásra, ha a csapatnak az kellene. Korábban átstrukturáltuk a szerződését, így a cap hitje 2013-tól számottevően magasabb lett, mint átlagfizetése. Talán azt lehetne nála elérni, hogy kapjon egy teljesen új szerződést, a régi évi 16 millió dollárjával és ahhoz a szerződéshez később se nyúljon Reese. Ez a 3-4 milliós összeg azt jelentené, hogy újra lehetne igazolni belőle Tuckot vagy Beasont, esetleg hozni egy falembert aki jobban védené Manninget mint egy 150 kilós homokzsák. Ezzel a csapat is erősödne és Eli-t sem érné pénzügyileg nagy veszteség.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
ilyen szinten biztos nincs, max. annyi amit tavaly is láthattál Brady és a Patriots esetében, hogy valamennyivel olcsóbban ír alá, de ezt nem viszonozza a klub egyéb formákbankristof
És olyan is elképzelhetetlen, hogy mondjuk Pl. Brady esetében a Pats felkéri az asszonyt fotózásra abban az összegben, amennyivel olcsóbban írt alá? Ilyenek ellen is véd a szabályzat?balu10
Azért TB nem járt rosszul azzal a szerződésmódosítással, gyakorlatilag az összes pénze garantált....de hát ő lehet nagyvonalú, jól keres az asszony😀
Aktív játékosként biztos nem próbálkoznék csalni, eltilthatnak örökre, sőt a klub is nagyot szívhat.. aztán ha visszavonultam és a tulaj egyik cége évente hozzám vág egy kis lóvét életjáradék címén...kitudja, de ez már csak az én összeesküvés elméletem 😀
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
ilyen szinten biztos nincs, max. annyi amit tavaly is láthattál Brady és a Patriots esetében, hogy valamennyivel olcsóbban ír alá, de ezt nem viszonozza a klub egyéb formákbankristof
És olyan is elképzelhetetlen, hogy mondjuk Pl. Brady esetében a Pats felkéri az asszonyt fotózásra abban az összegben, amennyivel olcsóbban írt alá? Ilyenek ellen is véd a szabályzat?

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként overthecap.com-on valaki "játszott" mostanában? Én ma ügyeskedtem egyet. Rolle-nak új szerződést adtam, Snee-t elküldtem, Baas és Kiwanuka pedig egy június. 1. utáni cutot kapott. A nagyobb nevek közül újraigazoltam Joseph-et (kb. évi 6 millió), Tuckot (kb. évi 4 millió) és Beasont (kb. évi 4 millió) is. A kiegészítő játékosok legtöbbjének is új szerződést adtam és így maradt kb. 11 millió dollárnyi hely. Persze kelleni fog két belső falember, egy TE és egy kezdő CB is, de évi 2-3 millió dollárért lehetne találni már a kezdőbe játékost és ott a draft is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
ilyen szinten biztos nincs, max. annyi amit tavaly is láthattál Brady és a Patriots esetében, hogy valamennyivel olcsóbban ír alá, de ezt nem viszonozza a klub egyéb formákban
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
offseason kérdés: szerintetek nem játsszák ki a franchise-ok a salary cap-t? lehet, hgy túl kelet-európai kérdés, de nincs olyan, hogy a QB belemegy az új szerződésbe, aztán cash-ben megkapja az okosmatekot?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha Josephet nem tudjuk megtartani, az azt jelenti, hogy nagyon szar a cap management...Asbee
Nem arról van szó, hogy nem tudjuk, de annyi need van jelenleg, hogy szerintem benne van, hogy ezt a pénzt máshová költjük, meg az, hogy lesz csapat aki sokkal nagyobb ajánlatot tesz és Joseph a pénzt választja. Annak idején Cofieldet is elengedtük, mert ott volt Linval, most ott van Hankins.
Én nagyon szeretném, hogy maradjon, de sajnos lehetséges, hogy nem fog.Henderson
Hát az akkor volt, ez meg most van. De amíg irtó nagy pénzeket kap/kapott Diehl, Webster, Kiwanuka, Baas, Snee és nem tudjuk esetleg megtartani valamelyik hasznos FA-t, addig itt komoly bajok vannak. Lehet vannak még needek, de ha megy Joseph, akkor csinálhatunk egy másik needet. Cullen Jenkins már nem mai gyerek, Hankins-nek meg volt egy-egy jó megmozdulása de ennyi. Előbbinek ráadásul tutira ez lesz az utolsó éve nálunk. Én tuti azzal kezdeném, hogy Joseph írjon alá először, aztán Beason (ha már trade-eltünk érte), majd Tuck.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 006
Ha Josephet nem tudjuk megtartani, az azt jelenti, hogy nagyon szar a cap management...Asbee
Nem arról van szó, hogy nem tudjuk, de annyi need van jelenleg, hogy szerintem benne van, hogy ezt a pénzt máshová költjük, meg az, hogy lesz csapat aki sokkal nagyobb ajánlatot tesz és Joseph a pénzt választja. Annak idején Cofieldet is elengedtük, mert ott volt Linval, most ott van Hankins.
Én nagyon szeretném, hogy maradjon, de sajnos lehetséges, hogy nem fog.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha Josephet nem tudjuk megtartani, az azt jelenti, hogy nagyon szar a cap management...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 006
Jó hírek Wilsonról:

"A source close to the situation told ESPN Giants reporter Dan Graziano that David Wilson's neck surgery is going "very well," and Wilson has already begun weightlifting and working out.
The source told Graziano there's "no reason to believe (Wilson) won't be playing" in 2014."

Ezt meg Linval Joseph twittelte:

"I want to be back with the Giants next year! This where it all started just want to take care of my family and put on that BLUE every Sunday"

Mondjuk minimum 6 milla/év lenne megtartani és ez nagyon az alja, én személy szerint nem hiszem, hogy marad.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tollefson meg visszavonult


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Van benne ráció! Végül is járható út, ha nem lesz OT rush és bent van top OT prospect 1/12-nél is. Utána jöhet C/OG és WR, de akkor kell egy CB a szabadügynök piacról.balu10
Ha Amu mellé hozunk egy kezdő CB-t, azt úgyis FA-k közül fogjuk, draftról nem vállal be senkit ilyen szándékkal Reese. Tackle-k közül nekem max Matthews vagy Robinson kéne, de ők valószínűleg nem lesznek benn.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
igen!
ezután a siralmas év után nem bíznám a véletlenre a dolgot !
most nagyon jó helyen húzhatunk és várhatóan még a legjobbak közül válogathatunk!ezt most ki KELL használni, legyen meg a mélység is ha úgy alakul...
és bár a prospecteket nem ismerem , de ha van valami nagyon tuti C lehetőség (lásd a Dallasnak is elég jól bejött egy ilyen húzás pl.) akkor az sem egy rossz megoldás!
nálam Baas cut alap! 😉
és később jöhetne egy G aztán WR pl...yooker
Van benne ráció! Végül is járható út, ha nem lesz OT rush és bent van top OT prospect 1/12-nél is. Utána jöhet C/OG és WR, de akkor kell egy CB a szabadügynök piacról.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Két dologra látok esélyt első körben: BPA vagy letrade. Első azért lenne jó, mert van need bőven és igen sok posztra jöhet új játékos. Ez lehet pl. Mosley, Ebron, Dennard az tuti, hogy a draft napján mindegyikőjükkel elégedettek lehetnénk. Tackle-t viszont nem akarok első körben. Beatty mindenképp maradni fog és korábbi jó évei alapján szerintem érdemel is egy újabb esélyt. Az OL legjobb játékosa pedig Pugh volt, miért rakjuk át a legjobb emberünk egy másik pozícióba? Ez még mindig nem tiszta nekem...Elsőként persze az OL-t kell rendberakni, aztán jöhet a többi, de akkor sem tackle kell, hanem két belső falember.
Ha mindenképp falember kell, akkor letrade. Ha érkezik ajánlat, az 1/12-t el lehet trade-elni egy első és egy második körös 20-30. hely körüli pickre. Az első körben így ki lehetne választani a legmagasabbra rangsorolt guardot és két választásunk is lenne a 2. körben. Persze legalább 80%-t adok arra, hogy Reese nem fog cserélni első körben.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sztem a WR posztnál jóval nagyobb gondjaink vannak Nicks vszínű távozásával is. Randle egy ultrafos ol-el és egy hasonló Eli-al 6 td-s szezont hozott, és wr-ről lévén szó, jó eséllyel csak 3. éve környékére jön bele igazán.
1. körös TE pedig nekem továbbra sem pálya - Ebron ide v. oda, de vszínű ez az én hülyeségem.
Azt viszont furcsállom, h 1 Beasonnel a legtöbben teljesen rendben találják az lb sorunkat.
Én az OT-Mosley lehetőségek vmelyikének örülnék 1. körben. Ha 1. körben nem OT, akkor 2.-ban OG jöjjön, meg egy korai körös CB is elférne szerintem, esetleg 2. körben egy TE.
Letrade se rossz, de 16-17-nél nem nagyon mennék hátrébb.
WR bpa alapon jöhet vmikor, de 12.-nél tuti lesz jobb opciónk Evans-nél sztem (sokan mondják h jórészt Manzielnek köszönheti h ilyen magasan jegyzik).
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
ha Beatty befürdik jövőre, akkor úgyis megint elől húzunk, és akkor már lehetne OT-t szerezni ott is. Felesleges most az OT draft, mert akkor csak a nagy fizetésű Beatty lesz a probléma, vagy az, hogy Pough-t új poszton fogjuk játszatni...
Mosley nem kell ide, Beason-t újraszerződtetni, a playek 75%-ban úgyis max 2 LB van fenn, aztán arra jó Williams.

Továbbra is azt mondom, hogy vmi nagyon brutál WR-t kellene húzni (Mike Evans) esetleg Ebron jöhetne még ott, de én igazából egy letrade-nek örülnék egy plusz 2. körössel az idei évben. Aztán a lentebbi első körrel BPA, két második körösből meg OG és egy BPA lazán jöhetne. Találgatásokkal még várnunk kellene egy picit, mert FA alatt sok minden változhat, lehet itt köt minden nagy UFA és akkor ennyi...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
OT lesz az, de C sem kizárt....(nyilván attól is függ mennyire fogunk tisztogatni egyes posztokon...)yooker
OT minek? Beatty-Pugh párossal megvan a két OT. Vagy te is beljebb tolnád Pught?balu10
igen!
ezután a siralmas év után nem bíznám a véletlenre a dolgot !
most nagyon jó helyen húzhatunk és várhatóan még a legjobbak közül válogathatunk!ezt most ki KELL használni, legyen meg a mélység is ha úgy alakul...
és bár a prospecteket nem ismerem , de ha van valami nagyon tuti C lehetőség (lásd a Dallasnak is elég jól bejött egy ilyen húzás pl.) akkor az sem egy rossz megoldás!
nálam Baas cut alap! 😉
és később jöhetne egy G aztán WR pl...

összefoglalva:
1. OT
2. C
3. WR

vagy

1. C
2. G/WR
3. G/WRyooker
Jelenleg talán Swanson a legjobb C, de ő inkább 1. kör vége 2. eleje. Én Zack Martint húznám 1. körben, ő is tud G-t és OT-t is játszani


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Bowl.hu Mock Draft 3.0:
12. NY Giants: CJ Mosley, MLB, Alabama
43. NY Giants: Gabe Jackson, G, Mississippi State
74. N. Giants: Bruce Ellington, WR, South Carolina

Nekem a 2. és 3. kör tetszik, de az első körben nem hoznék MLB-t. Óriási hiba lenne, ha Beasont nem bírnánk maradásra, hiszen láthatóan sokat javult a védelem az érkezésével. Adott szituációban (tehát ilyen első 11 húzás után) egy Khalil Mack húzásnak azért jobban örülnék 1. körben, de sok van még a draftig...

ui: Nektek vélemények?balu10
Mosley kivételes képességű lb, 4-3-ban bármelyik poszton játszhatna (hosszabb távon középre szánnám én is), úgyh sztem nem lenne haszontalan, én örülnék neki. Sztem Beason-nel (akit még újra kell igazolni), azaz egy db normális kezdő szintű lb-vel még nem megoldott a lb sorunk. Van még 2 használható wlb-nk, akik karcolgatják a kezdő szintet, ez nem túl acélos (arról nem is beszélve, h ha esetleg Beason sérül, akkor vége a lb sornak-depth nem nagyon van).
A 2. kör is rendben lenne így. Ol kell. Abban is van logika ha 1. körben OT jön: nem tragédia ha beljebb csúszik Pugh, úgyis szeretjük ha egy olineman több pozícióban is tud játszani. Másrészt ki tudja Beatty mit produkál jövőre...még 1 ilyen év és repül, akkor pedig ott állnánk LT nélkül (ha bonce back year-t produkál, akkor Pugh beljebb, a rookie pedig RT marad egy időre-még ha kicsit luxusnak is tűnik 1. köröst ott játszatni.) Depth sincs ot poszton, nem csak a fal belseje sovány.
Nekem a 3. körös pick nem tetszik. Nem a poszt miatt, én reach-nek érzem, meg a mérete miatt slotban játszhatna igazán, oda pedig van 2 emberünk is. A bent levők közül akár egy Swansonnak, Carey-nek, Purifoynak, Sankeynek is jobban örültem volna, de mást is sorolhatnék.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
OT lesz az, de C sem kizárt....(nyilván attól is függ mennyire fogunk tisztogatni egyes posztokon...)yooker
OT minek? Beatty-Pugh párossal megvan a két OT. Vagy te is beljebb tolnád Pught?balu10
igen!
ezután a siralmas év után nem bíznám a véletlenre a dolgot !
most nagyon jó helyen húzhatunk és várhatóan még a legjobbak közül válogathatunk!ezt most ki KELL használni, legyen meg a mélység is ha úgy alakul...
és bár a prospecteket nem ismerem , de ha van valami nagyon tuti C lehetőség (lásd a Dallasnak is elég jól bejött egy ilyen húzás pl.) akkor az sem egy rossz megoldás!
nálam Baas cut alap! 😉
és később jöhetne egy G aztán WR pl...

összefoglalva:
1. OT
2. C
3. WR

vagy

1. C
2. G/WR
3. G/WR
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
OT lesz az, de C sem kizárt....(nyilván attól is függ mennyire fogunk tisztogatni egyes posztokon...)yooker
OT minek? Beatty-Pugh párossal megvan a két OT. Vagy te is beljebb tolnád Pught?

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Bowl.hu Mock Draft 3.0:
12. NY Giants: CJ Mosley, MLB, Alabama
43. NY Giants: Gabe Jackson, G, Mississippi State
74. N. Giants: Bruce Ellington, WR, South Carolina

Nekem a 2. és 3. kör tetszik, de az első körben nem hoznék MLB-t. Óriási hiba lenne, ha Beasont nem bírnánk maradásra, hiszen láthatóan sokat javult a védelem az érkezésével. Adott szituációban (tehát ilyen első 11 húzás után) egy Khalil Mack húzásnak azért jobban örülnék 1. körben, de sok van még a draftig...

ui: Nektek vélemények?balu10
MLB nagyon meglepne sztem
OT lesz az, de C sem kizárt....(nyilván attól is függ mennyire fogunk tisztogatni egyes posztokon...)
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Bowl.hu Mock Draft 3.0:
12. NY Giants: CJ Mosley, MLB, Alabama
43. NY Giants: Gabe Jackson, G, Mississippi State
74. N. Giants: Bruce Ellington, WR, South Carolina

Nekem a 2. és 3. kör tetszik, de az első körben nem hoznék MLB-t. Óriási hiba lenne, ha Beasont nem bírnánk maradásra, hiszen láthatóan sokat javult a védelem az érkezésével. Adott szituációban (tehát ilyen első 11 húzás után) egy Khalil Mack húzásnak azért jobban örülnék 1. körben, de sok van még a draftig...

ui: Nektek vélemények?