New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Websterre meg Banks szépen berágott, hogy utolsó évében felvett 4 milliót úgy, hogy pályára sem akart lépni. Állítólag volt valami sérülése, hogy mi azt nem tudják, de nem edzett, meccset se játszott semmi. Mondjuk így is a csapat járt vele a legjobban, de nem értem miért nem lehetett volna kirakni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
 www.giants.com/mock-draft.html
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Elvben Myers és Webster szerződése ma lejárt, mehetnek amerre látnak


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 420
 www.giants.com/news-and-blogs/article-1/Ben-McAdoos-history-of-Red-Zone-success/2251b5a4-e82d-4296-aebb-3a6437890be5
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jó írás. Ha lesz folytatása, beleírod, melyik nfc east csapat védelme ellen működne?vittore
Az egész liga ellen😀 Viccet félretéve előbb meg kellene várni játékosmozgásokat, meg azért lesz változás pl. Redskins-nél is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Jó írás. Ha lesz folytatása, beleírod, melyik nfc east csapat védelme ellen működne?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Régen volt már stratégiai rovat, McAdoo érkezése miatt írtam a west coast offense-ről.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Stevie Brownnal állítólag elkezdtünk tárgyalni, nem lenne rossz húzás egy olcsó 2-3 éves deal a tender helyett.
Roton azt írják valamivel több, mint 13 milla cap roomunk van, ez az utóbbi évekhez képest nem rossz azért, főleg hogy még lesz pár komoly cut (remélem)Henderson
Pl. Sneen elég sokat (7 milla lehetne) spólolni, illetve Rollenak is kinéz szerintem egy új szerződés. Brown azért lenne fontos, mert egyrészt baromi jó játékos, másrészt Hill (valószínűsíthető) eltiltásával nincs meg a két kezdő szintű Safety.

több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 006
Stevie Brownnal állítólag elkezdtünk tárgyalni, nem lenne rossz húzás egy olcsó 2-3 éves deal a tender helyett.
Roton azt írják valamivel több, mint 13 milla cap roomunk van, ez az utóbbi évekhez képest nem rossz azért, főleg hogy még lesz pár komoly cut (remélem)

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Strahan a HOF-ben!! :cool: Megérdemelte! Sztem ő "A 4-3-as DE".
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Kiwi pénzéért sokkal jobban megérné őAsbee
Jared Allen meg méginkább, csak egyikük se írt volna alá ennyiértkristof
Kiwanuka cap számai:
2013: 4,125,000
2014: 7,050,000
2015: 7,450,000

Osi cap számai:
2013: 3,750,000
2014: 4,750,000

Mindenki vonja le a következtetéseket...Asbee
Én azt a következtetést vonom le, h ennyi pénzért egyikükre sincs szükségünk
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Michael Strahan,személyében újabb Giants játékos került Cantonba.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 420
Osi olvasta a magyar blogot...

 www.giants101.com/2014/02/01/osi-umenyiora-has-advised-justin-tuck-to-do-whatever-he-can-to-stay-with-new-york-giants/
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Erősen offseason (ál)hír  yhoo.it/1fHIqXZ
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kiwi pénzéért sokkal jobban megérné őAsbee
Jared Allen meg méginkább, csak egyikük se írt volna alá ennyiértkristof
Kiwanuka cap számai:
2013: 4,125,000
2014: 7,050,000
2015: 7,450,000

Osi cap számai:
2013: 3,750,000
2014: 4,750,000

Mindenki vonja le a következtetéseket...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Kiwi pénzéért sokkal jobban megérné őAsbee
Jared Allen meg méginkább, csak egyikük se írt volna alá ennyiért
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Tuck is bizonyára tisztában van vele hogy JPP helyzetéből fakadóan nagyobb szükségünk van rá, kérdés mennyire akar ezzel "visszaélni" !korrekt pénzt fogunk neki ajánlani az biztos , de ha ez nem felel meg neki nagyságrenddel nagyobbat nem fog kapni szerintem sehol így elég jó esély lehet a maradására!az tuti hogy sokkal fontosabb lenne most az ő megtartása mint tavaly Osié volt....
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem arról van szó, hogy milyen munkát végez a FO generálisan, (draft, FA, stb..), hanem hogyha el kellett engedni egy jobb játékost, akkor abban nem nagyon lőttek mellé. Osinak menni kellett, menni akart. Évekig rinyált, hogy nagy pénzt akar, össze ment Reese-el, de annyit nem tett le az asztalra az utolsó években, hogy minden áron meg kellett volna tartani.gyurczi
Kiwi pénzéért sokkal jobban megérné ő


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Nem arról van szó, hogy milyen munkát végez a FO generálisan, (draft, FA, stb..), hanem hogyha el kellett engedni egy jobb játékost, akkor abban nem nagyon lőttek mellé. Osinak menni kellett, menni akart. Évekig rinyált, hogy nagy pénzt akar, össze ment Reese-el, de annyit nem tett le az asztalra az utolsó években, hogy minden áron meg kellett volna tartani.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tuck meg közben beszél már mindent😀 A vége az lesz, hogy aláír márciusigAsbee
kíváncsiságból? hány olyan nálunk már igazán befutott játékos volt a közelmúltban ,aki az új csapatában legalább olyan,vagy jobb teljesítményt nyújtott? (Martellus Bennett az 1 évével most nem számít)ozibozi
00

és az én szememben ez minősíti fel igazán Reese munkáját.
(de ez szigorúan amatőr magánvélemény)G-men
Valahol itt az igazság. Emlékszem az első nagy takarításra, O'Hara, McKenzie, visszavonultak, majd SS, eltűnt, Boss detto, MM-ból nem lesz már sok minden, Osi se tudta sztem pótolni az elődjét. Talán Blackburn aki kilóg, de őnála nem értem, hogy fér oda egy olyan brutál védelembe. Ezek a játékosok fontos szereplői voltak a Giantsnek és abszolút jól döntött a FO, hogy elengedte őket, az idő igazolta ezt.gyurczi
Azért azt jegyezzük meg, hogy Manninghamnél tavaly volt egy ACL + MCL, így idei éve kb ráment a gyógyulásra. Nem akartuk őt elengedni és szerintem senki sem bánkódott volna ha marad. Steve Smith-nek ugyanúgy volt egy súlyos műtétje anno (még nálunk) és előtte kapott volna szerződést, amit visszautasított. Sérülése után meg soha nem volt már az a játékos aki előtte, nem csoda hát, hogy nyáron visszavonult. Osi szerintem abszolút elhibázott döntés, sokkal inkább ő kéne a csapatba nem Kiwanuka. Szóval lehet, hogy nagyon sokan lefelé tartanak miután távoztak, de ebben nagy szerepe van a mázlinak is. És ezeken kívül bőven voltak olyan döntések (támadófal elhanyagolása, érthetetlen draft húzások), amelyek akár taccsra is vághatják csapatot.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Tuck meg közben beszél már mindent😀 A vége az lesz, hogy aláír márciusigAsbee
kíváncsiságból? hány olyan nálunk már igazán befutott játékos volt a közelmúltban ,aki az új csapatában legalább olyan,vagy jobb teljesítményt nyújtott? (Martellus Bennett az 1 évével most nem számít)ozibozi
00

és az én szememben ez minősíti fel igazán Reese munkáját.
(de ez szigorúan amatőr magánvélemény)G-men
Valahol itt az igazság. Emlékszem az első nagy takarításra, O'Hara, McKenzie, visszavonultak, majd SS, eltűnt, Boss detto, MM-ból nem lesz már sok minden, Osi se tudta sztem pótolni az elődjét. Talán Blackburn aki kilóg, de őnála nem értem, hogy fér oda egy olyan brutál védelembe. Ezek a játékosok fontos szereplői voltak a Giantsnek és abszolút jól döntött a FO, hogy elengedte őket, az idő igazolta ezt.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Arra leszek kíváncsi, h jövőre milyen csapatot sikerül összehozni, mert alig tudok olyan posztot mondani, ami nem need, vagy ne kellene legalább a "saját" fa-inket visszaigazolni h ne legyen need.
JPP pedig nagy kérdőjel sajnos. Ha ő nem egészséges, akkor Tuckkal is kevesek lennénk DE téren, hát még nélküle...
Snee dettó...nagyon nem mindegy h hány kezdőt kell hozni a falba (bár ez a csípőműtét meg utána a sikertelen visszatérési kísérlet arra enged következtetni h nem vszínű h a tőle megszokott színvonalat tudja majd hozni...ha egyáltalán folytatja).
Meg lehetne még sorolni a kérdőjeleket...és még a cap-be is bele kell férni.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
+ Nicks lesz a következő. Azért azt is vegyük figyelembe, hogy nem a kulcsjátékosok távoztak általában.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Tuck meg közben beszél már mindent😀 A vége az lesz, hogy aláír márciusigAsbee
kíváncsiságból? hány olyan nálunk már igazán befutott játékos volt a közelmúltban ,aki az új csapatában legalább olyan,vagy jobb teljesítményt nyújtott? (Martellus Bennett az 1 évével most nem számít)ozibozi
00

és az én szememben ez minősíti fel igazán Reese munkáját.
(de ez szigorúan amatőr magánvélemény)