New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tuck meg közben beszél már mindent😀 A vége az lesz, hogy aláír márciusigAsbee
kíváncsiságból? hány olyan nálunk már igazán befutott játékos volt a közelmúltban ,aki az új csapatában legalább olyan,vagy jobb teljesítményt nyújtott? (Martellus Bennett az 1 évével most nem számít)ozibozi
00

és az én szememben ez minősíti fel igazán Reese munkáját.
(de ez szigorúan amatőr magánvélemény)G-men
Valahol itt az igazság. Emlékszem az első nagy takarításra, O'Hara, McKenzie, visszavonultak, majd SS, eltűnt, Boss detto, MM-ból nem lesz már sok minden, Osi se tudta sztem pótolni az elődjét. Talán Blackburn aki kilóg, de őnála nem értem, hogy fér oda egy olyan brutál védelembe. Ezek a játékosok fontos szereplői voltak a Giantsnek és abszolút jól döntött a FO, hogy elengedte őket, az idő igazolta ezt.gyurczi
Azért azt jegyezzük meg, hogy Manninghamnél tavaly volt egy ACL + MCL, így idei éve kb ráment a gyógyulásra. Nem akartuk őt elengedni és szerintem senki sem bánkódott volna ha marad. Steve Smith-nek ugyanúgy volt egy súlyos műtétje anno (még nálunk) és előtte kapott volna szerződést, amit visszautasított. Sérülése után meg soha nem volt már az a játékos aki előtte, nem csoda hát, hogy nyáron visszavonult. Osi szerintem abszolút elhibázott döntés, sokkal inkább ő kéne a csapatba nem Kiwanuka. Szóval lehet, hogy nagyon sokan lefelé tartanak miután távoztak, de ebben nagy szerepe van a mázlinak is. És ezeken kívül bőven voltak olyan döntések (támadófal elhanyagolása, érthetetlen draft húzások), amelyek akár taccsra is vághatják csapatot.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
Tuck meg közben beszél már mindent😀 A vége az lesz, hogy aláír márciusigAsbee
kíváncsiságból? hány olyan nálunk már igazán befutott játékos volt a közelmúltban ,aki az új csapatában legalább olyan,vagy jobb teljesítményt nyújtott? (Martellus Bennett az 1 évével most nem számít)ozibozi
00

és az én szememben ez minősíti fel igazán Reese munkáját.
(de ez szigorúan amatőr magánvélemény)G-men
Valahol itt az igazság. Emlékszem az első nagy takarításra, O'Hara, McKenzie, visszavonultak, majd SS, eltűnt, Boss detto, MM-ból nem lesz már sok minden, Osi se tudta sztem pótolni az elődjét. Talán Blackburn aki kilóg, de őnála nem értem, hogy fér oda egy olyan brutál védelembe. Ezek a játékosok fontos szereplői voltak a Giantsnek és abszolút jól döntött a FO, hogy elengedte őket, az idő igazolta ezt.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Arra leszek kíváncsi, h jövőre milyen csapatot sikerül összehozni, mert alig tudok olyan posztot mondani, ami nem need, vagy ne kellene legalább a "saját" fa-inket visszaigazolni h ne legyen need.
JPP pedig nagy kérdőjel sajnos. Ha ő nem egészséges, akkor Tuckkal is kevesek lennénk DE téren, hát még nélküle...
Snee dettó...nagyon nem mindegy h hány kezdőt kell hozni a falba (bár ez a csípőműtét meg utána a sikertelen visszatérési kísérlet arra enged következtetni h nem vszínű h a tőle megszokott színvonalat tudja majd hozni...ha egyáltalán folytatja).
Meg lehetne még sorolni a kérdőjeleket...és még a cap-be is bele kell férni.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
+ Nicks lesz a következő. Azért azt is vegyük figyelembe, hogy nem a kulcsjátékosok távoztak általában.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Tuck meg közben beszél már mindent😀 A vége az lesz, hogy aláír márciusigAsbee
kíváncsiságból? hány olyan nálunk már igazán befutott játékos volt a közelmúltban ,aki az új csapatában legalább olyan,vagy jobb teljesítményt nyújtott? (Martellus Bennett az 1 évével most nem számít)ozibozi
00

és az én szememben ez minősíti fel igazán Reese munkáját.
(de ez szigorúan amatőr magánvélemény)
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Tuck meg közben beszél már mindent😀 A vége az lesz, hogy aláír márciusigAsbee
kíváncsiságból? hány olyan nálunk már igazán befutott játékos volt a közelmúltban ,aki az új csapatában legalább olyan,vagy jobb teljesítményt nyújtott? (Martellus Bennett az 1 évével most nem számít)ozibozi
Túl sok nincs az biztos! C.Canty, és B. Cofield akit ide lehetne venni a közelmúltból, illetve Osinak sem volt relatíve rossz szezonja idén, de Tuckban azért simán benne van még 1-2 kiemelkedő idény , a régebbi sérülése is úgy tűnik rendbe jött, nem nagyon volt vele gond a szezonban...
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 341
Tuck meg közben beszél már mindent😀 A vége az lesz, hogy aláír márciusigAsbee
kíváncsiságból? hány olyan nálunk már igazán befutott játékos volt a közelmúltban ,aki az új csapatában legalább olyan,vagy jobb teljesítményt nyújtott? (Martellus Bennett az 1 évével most nem számít)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tuck meg közben beszél már mindent😀 A vége az lesz, hogy aláír márciusig


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 341
még jól is elsülhet,ha az elején muszáj lesz húzni a helyére... (és kénytelenek lesznek egyből a mély vízbe dobni) ...egy Sheldon Richardson szintet minimum😊
több mint 10 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Tück teszteli a piacot, oké, szerintetek ki vinné el?vittore
Például az Oakland 4-3-as D# nagy cap space, DE need, vagy az Atlanta.


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Tück teszteli a piacot, oké, szerintetek ki vinné el?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az a durva, hogy defensive endek közül kb mindenki kérdéses. JPP-nél nem tudhatjuk, hogy visszanyerte-e teljes erejét. Néhány hét elteltével azért mutatott szép játékokat, csak utána jött a vállsérülése. Kiwanuka felőlem mehetne is, igaz nem spórolnánk vele sokat, de az majdnem biztos, hogy utolsó évére készül. Moore szerintem elsülhet mindkét irányba. A szezon második felére a defense-ben is játszhatott, de pass rush-ban nem volt valami hatékony, sacket nem tudott szerezni. Special teamben mutatott szép playeket, ami alapján nem feltétlenül egy rossz játékossal van dolgunk. Viszont sikerült összehozni 2-3 csúnya offside-ot is. Csúnya volt látni, hogy punt helyett first down az ellenfélnek. Valószínűleg túlpörög, le kell higgadnia. Még mindig csak 21 éves, így ideje van. Csak azt nem értem miért mindenki tőle van elájulva, szerintem Hankins jóval jobb játékossá válhat. És hát Tuck...Korábban azt mondta mindenképp maradni akar, most meg ki akarja próbálni a piacot. 30 feletti defensive end, 4-5 millió dollár körül kaphat évente. Ezt vagy megadjuk neki vagy nem. Igaz szerintem többet ér az, ha Strahanhez hasonló módon vonul vissza valaki mintha pályafutása végén kicsivel több pénze lenne a számláján.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
DE fronton komoly döntéseket kell majd meghozni a vezetésben ami a szreződéseket ,draftot stb illeti
ugyanis egyáltalán nem biztos hogy JPP-t sikerül a régi formájába hozni jövőre,Tuck szerződése kétséges,Kiwi olyan amilyen(leginkább gyenge),Moore sem lesz valszeg stabil kezdő szint jövőre!
most akkor mi legyen?
legrosszabb forgatókönyv szerint lesz egy nem 100%-os JPP ,és Moore !Tuck és Kiwi pedig megy...
ez valljuk be elég sovány lenne!
ami reális lehet hogy JPP mellé Tuckot elég komolyan igyekszünk megtartani , és azért ismét lesz DE húzás korai körben!
Kiwi pedig agyő...yooker
Ebben azért nem vagyok biztos. Mutatott életjeleket és nálunk azért az a megszokott, hogy kb. pályára sem kerül újonc. Szerintem (Tucktól függetlenül) nem lesz korai körös DE pick. Azért a JPP-Moore-Kiwi trió jó lehet (és az is lesz!) jövőre.balu10
persze!ha JPP egészséges tud maradni akkor jó lehet mellé Moore és akár Kiwi is talán !
arra akartam csak utalni hogy marha nehéz lesz jól dönteni mivel egyszerűen nem tudhatják mi lesz JPP formájával...
benne van hogy 100%-on tud játszani ismét és kő kövön nem marad, de az is hogy akár teljesen lerobbanhat már az elején és akkor kellene a mélység az egységbe...

de végül is lehet felesleges ezen rágódni,induljunk ki abból hogy JPP oké lesz , mert ilyen erővel ugye bárki bármikor lesérülhet és azt is meg kell valahogyan oldani
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 341
 www.giants101.com/2014/01/26/giants-brandon-jacobs-to-hold-retirement-party-on-friday-jan-31st-at-tilted-kilt-in-hoboken/
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
DE fronton komoly döntéseket kell majd meghozni a vezetésben ami a szreződéseket ,draftot stb illeti
ugyanis egyáltalán nem biztos hogy JPP-t sikerül a régi formájába hozni jövőre,Tuck szerződése kétséges,Kiwi olyan amilyen(leginkább gyenge),Moore sem lesz valszeg stabil kezdő szint jövőre!
most akkor mi legyen?
legrosszabb forgatókönyv szerint lesz egy nem 100%-os JPP ,és Moore !Tuck és Kiwi pedig megy...
ez valljuk be elég sovány lenne!
ami reális lehet hogy JPP mellé Tuckot elég komolyan igyekszünk megtartani , és azért ismét lesz DE húzás korai körben!
Kiwi pedig agyő...yooker
Ebben azért nem vagyok biztos. Mutatott életjeleket és nálunk azért az a megszokott, hogy kb. pályára sem kerül újonc. Szerintem (Tucktól függetlenül) nem lesz korai körös DE pick. Azért a JPP-Moore-Kiwi trió jó lehet (és az is lesz!) jövőre.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tuck azt mondta ki akarja próbálni a piacot


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 005
Szerk: Tényleg Moore-ral mi a helyzet? Preseason heroként még draftoltam a fantasyben, aztán kb semmit nem játszott 😀undisputedly
Hát ez vele a helyzet, kb semmit nem játszott, mint nálunk a rookiek általában. Volt egy vagy talán két blokkolt puntja, meg miután JPP végleg kidőlt kapott néhány snapet a védelemben is, meccsenként talán tízet, ezekből nekem annyi maradt meg, hogy beszedett pár büntit. Jövőre nagy szükségünk lehet rá, remélem sokkal több lehetőséget kap és él is vele.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sapp szerint nem érdemelne HOF tagságot Strahan:
Sapp states Strahan is not hall of fame material. Sapp in hall of fame and has weaker stats! He is an ass!ozibozi
Az összehasonlítás annyiból nem fair,hogy Sapp DT volt, ami jellemzően kisebb számokkal jár mint egy DE.
Viszont ez sem változtat azon,hogy egyrészt hülyeséget állít -talán szakmai féltékenységből?-, másrészt nem is szép dolog ilyet kinyilvánítani.

Szerk: Tényleg Moore-ral mi a helyzet? Preseason heroként még draftoltam a fantasyben, aztán kb semmit nem játszott 😀
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
DE fronton komoly döntéseket kell majd meghozni a vezetésben ami a szreződéseket ,draftot stb illeti
ugyanis egyáltalán nem biztos hogy JPP-t sikerül a régi formájába hozni jövőre,Tuck szerződése kétséges,Kiwi olyan amilyen(leginkább gyenge),Moore sem lesz valszeg stabil kezdő szint jövőre!
most akkor mi legyen?
legrosszabb forgatókönyv szerint lesz egy nem 100%-os JPP ,és Moore !Tuck és Kiwi pedig megy...
ez valljuk be elég sovány lenne!
ami reális lehet hogy JPP mellé Tuckot elég komolyan igyekszünk megtartani , és azért ismét lesz DE húzás korai körben!
Kiwi pedig agyő...
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 341
Legközelebb ha valami bajom lesz ebbe a topikba jövök orvosi tanácsért😀Asbee
...reméld a legjobbat,de számíts a legrosszabbra ! (csak ne legyen igazunk 😊 ) de azért aggódhatunk kicsit,ha huszonpáréves emberek ,páréves profi múlttal rejtélyes 'hátsérülésekkel' folyamatosan bajlódnak...😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Legközelebb ha valami bajom lesz ebbe a topikba jövök orvosi tanácsért😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 341
Mara: "I wouldn’t trade Michael Strahan for two Warren Sapps." Szerintem ennyit erről.

Úgy néz ki, JPP vállát nem fogják műteni, remélem nem az lesz, mint tavaly a hátával, hogy majd júniusban kitalálja, hogy mégis kell a műtét.Henderson
vagy a második fordulótól limited practice egész végig...
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 005
Mara: "I wouldn’t trade Michael Strahan for two Warren Sapps." Szerintem ennyit erről.

Úgy néz ki, JPP vállát nem fogják műteni, remélem nem az lesz, mint tavaly a hátával, hogy majd júniusban kitalálja, hogy mégis kell a műtét.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Sapp! egyszerű vagy, mint a faék!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 957 — Lucas Scott
idióta...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.