New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Orvosi vizsgálat is lesz állítólag. Hátőőő nem tudom...Amilyen szerződést a Broncos-tól visszautasított, annyit nagyon nem kéne neki adniAsbee
I heard earlier DRC took a physical on his visit w/Jets, too. Then he left for his visit w/Giants. So who knows how significant that is???ozibozi
Amit tudunk, hogy mindkét csapat közölte vele, hogy milyen rendszerben használná és mindkét csapatnál fizikai felmérőkön vett részt.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 409
Orvosi vizsgálat is lesz állítólag. Hátőőő nem tudom...Amilyen szerződést a Broncos-tól visszautasított, annyit nagyon nem kéne neki adniAsbee
I heard earlier DRC took a physical on his visit w/Jets, too. Then he left for his visit w/Giants. So who knows how significant that is???
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Orvosi vizsgálat is lesz állítólag. Hátőőő nem tudom...Amilyen szerződést a Broncos-tól visszautasított, annyit nagyon nem kéne neki adni


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 409
nem igazán értem,miben mesterkednek még? Dominique Rodgers-Cromartie will continue visit with #Giants on Monday
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szvsz nem jelentene nagy upgrade-et, de Manningham is a csapattal tárgyal


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 409
Free agency has changed The New York Giants draft board.  www.bigblueview.com/2014-nfl-draft-mock-order-prospects-picks-new-york-giants/2014/3/16/5511540/new-york-giants-nfl-draft-2014-free-agency
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Anthony Spencer jön vizitre, elkezdtünk Tuck pótlásán is dolgozni, bár nem tudom ő mennyire jó 43 DE.

Ryan Wendell (C, Pats) iránt is érdeklődünk, remélem tényleg hozunk is még egy kezdő szintű C-t.

Reese baromi jó munkát végez eddig.Henderson
Igazából az elmúlt néhány évben összesen nem volt (szükség , lehetőség ) ennyi FA mozgásra ,
kicsit már jól is esik ez a fajta mozgolódás , teljesen elszoktunk tőle! 😊
Tényleg jónak tűnnek Reese lépései , a lehetőségekhez képest mindenhová érkezik tapasztalt valaki , ezért úgy tűnik
a frissen draftolt játékosok gyors bevetése idén sem kerül majd elő....
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 005
Anthony Spencer jön vizitre, elkezdtünk Tuck pótlásán is dolgozni, bár nem tudom ő mennyire jó 43 DE.

Ryan Wendell (C, Pats) iránt is érdeklődünk, remélem tényleg hozunk is még egy kezdő szintű C-t.

Reese baromi jó munkát végez eddig.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na ilyen CB szerződésre vártam már 1-2 napja


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvannak a részletek is.
CB Walter Thurmond's 1-year deal with Giants is worth $3.5M.(LaCanfora)
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na csak hoztak egy returnert. Amúgy lehet hasznosabb lesz Taylornál, legalábbis csere létére elég produktív volt a védelemben is Demps.
Thurmondról nagyon jókat írtak, remélem az is lesz...nekem csak az fura h 1 éves deal, na de nem akarok elégedetlenkedni, örülök h jött!
A sec már most elég pofás - legalábbis sztem. Most akkor a 2 falat kellene rendesen megerősíteni!Szsziszka
Igazából Thurmond az elmúlt 3 évben 20 meccsen játszott, sérülése és eltiltása is volt. De tény, erősítés lehet. Valószínűleg slotban fog játszani, így valószínűleg TT nem tér vissza.Asbee
Thurmond remek képességű CB, csak apróbb sérülések hátráltatták, és nálunk nem tudta visszaszerezni a kezdő CB posztot.
Idén el volt tiltva, ha jól emlékszem 4 meccsre füvezés miatt, ezen kívül negatív hírek a pályán kívüli életéről nem voltak.
Nálunk sokat játszott a vége felé slotban, néha megégett a jobba elkapók ellen, szerintem a szélen a legjobb.
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Na csak hoztak egy returnert. Amúgy lehet hasznosabb lesz Taylornál, legalábbis csere létére elég produktív volt a védelemben is Demps.
Thurmondról nagyon jókat írtak, remélem az is lesz...nekem csak az fura h 1 éves deal, na de nem akarok elégedetlenkedni, örülök h jött!
A sec már most elég pofás - legalábbis sztem. Most akkor a 2 falat kellene rendesen megerősíteni!Szsziszka
Igazából Thurmond az elmúlt 3 évben 20 meccsen játszott, sérülése és eltiltása is volt. De tény, erősítés lehet. Valószínűleg slotban fog játszani, így valószínűleg TT nem tér vissza.Asbee
Ha jól tudom, volt kezdő is tavaly, Browner kiesése után (a playoffban is) a Seahawks-ban. Sztem elképzelhető h szélen is bevetjük. Hosley is ott van, aki főleg slotban játszott eddig.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na csak hoztak egy returnert. Amúgy lehet hasznosabb lesz Taylornál, legalábbis csere létére elég produktív volt a védelemben is Demps.
Thurmondról nagyon jókat írtak, remélem az is lesz...nekem csak az fura h 1 éves deal, na de nem akarok elégedetlenkedni, örülök h jött!
A sec már most elég pofás - legalábbis sztem. Most akkor a 2 falat kellene rendesen megerősíteni!Szsziszka
Igazából Thurmond az elmúlt 3 évben 20 meccsen játszott, sérülése és eltiltása is volt. De tény, erősítés lehet. Valószínűleg slotban fog játszani, így valószínűleg TT nem tér vissza.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Na csak hoztak egy returnert. Amúgy lehet hasznosabb lesz Taylornál, legalábbis csere létére elég produktív volt a védelemben is Demps.
Thurmondról nagyon jókat írtak, remélem az is lesz...nekem csak az fura h 1 éves deal, na de nem akarok elégedetlenkedni, örülök h jött!
A sec már most elég pofás - legalábbis sztem. Most akkor a 2 falat kellene rendesen megerősíteni!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
hmm, ettől az igazolástól függetlenül még jön vizitre DRC is
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Walter Thurmond érkezett egy évre, szvsz sokkal jobb igazolás, mint DRC lett volnakristof
+ biztosan jóval olcsóbb is


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Walter Thurmond érkezett egy évre, szvsz sokkal jobb igazolás, mint DRC lett volna
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
FA piacról szerzett cornerbacknek ekkora pénzt én nem is adnék. És nem is szabad, ott van Amukamara, a pickek számában kell még fejlődnie, de ezen kívül én meg voltam vele elégedve tavaly.

És közben jön Quintin Demps. Elsősorban returner lehet, de el tudom képzelni, hogy biztosabb megoldás legyen Cooper Taylornál😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
max ha SB akaR nyerni,akkor jön hozzánk😛ozibozi
Nem ő mondta a SB előtt, hogyha nyernek visszavonul?balu10
De. Drága lenne, meg sztem a személyisége is kérdőjeles, szóval én lehet kihagynám.
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
max ha SB akaR nyerni,akkor jön hozzánk😛ozibozi
Nem ő mondta a SB előtt, hogyha nyernek visszavonul?

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Ben Tate former Houston Texans running back on Saturday signed a two-year deal worth about $7 million,ozibozi
jah, csak nem ide hanem a Browns-hoz ment
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 409
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 43 min

After meeting with Jets today, Broncos fee-agent CB Dominique Rodgers-Cromartie will be visiting with Giants on Sunday.dande
Nehezen hiszem hogy rá tudunk licitálni a Denver 54 M ajánlatára,ha az igaz volt...max ha SB akaR nyerni,akkor jön hozzánk😛
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 43 min

After meeting with Jets today, Broncos fee-agent CB Dominique Rodgers-Cromartie will be visiting with Giants on Sunday.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 409
Ben Tate former Houston Texans running back on Saturday signed a two-year deal worth about $7 million,
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
ez eddigi szerződések 2014 -es cap számokkal  www.giants101.com/2014/03/15/contract-numbers-for-all-signed-re-signed-tendered-restructured-new-york-giants/ozibozi
Ha vki jobban képben van egy GM gondolkodásában, felvilágosíthatna:
Miért jó h mindenkivel farnehéz szerződést kötünk? Az éves átlagfizujukhoz viszonyítva mindenkinek alacsony az 1. évi cap hitje, ami nyilván jól jön idén, de később meg fel fog torlódni. Aztán a végén meg nem tudjuk kitenni őket, mert sok a dead money (persze ideális esetben nem is kell). Az h mindig cap szűkében vunk, ezért úgy kötjük a szerződéseket h az elején ne legyen olyan cap hit, csak szerintem okoz nehézségeket közép/hosszú távon? V arra várunk h Eli szerződése lejárjon 2016-ban, nem akarjuk újraigazolni és lesz csomó cap space-ünk, ami majd ellensúlyozza a szerződések vége felé feltorlódó nagyobb cap hiteket? Tényleg érdekelne a véleményetek, nem vok képben ilyen szinten.Szsziszka
Évről évre nő a cap hit egyrészt ezért a farnehéz szerződés. Illetve ez jó lehet később a csapatnak, hiszen többet lehet spórolni az adott játékos kivágásával. Most pl felírok egy fiktív szerződést (persze leegyszerűsítve a valóságot). Az első érték lesz a signing bonus, vagyis a garantált érték (ami minden évben ugyanannyi), a második pedig a base salary. A kettő összege lesz az adott évi cap hit.
Gipsz Jakab köt egy 5 éves 30 millió dolláros szerződést 10 millió garantált összeggel. A farnehéz szerződése nézzen ki így:

2014: 2M/2M (4M)
2015: 2M/2,5M (4,5M)
2016: 2M/3,5M (5,5M)
2017: 2M/5M (7M)
2018: 2M/7M (9M)

Az első oszlop az, amit a játékos mindenképp kézhez kap és kivágása esetén az az érték halmozódik fel dead money-ként. Így például jól látszik, ha 2015-ben ki akarnák vágni Gipsz Jakabot, akkor 8 millió dead money lenne a 4,5 milliós fizetése helyett, emiatt tehát biztosan nem fogják kirakni a játékost. Pl. ez a helyzet most Beatty-vel, ezért marad mindenképp és ha már ilyen fizetése van vélhetően pályára is kerül. De pl. 2017-ben már csak 4 millió dollár lenne a dead money, a fizetése pedig 7 millió, így ha nem teljesít jól a játékos, akkor akár cutolhatják is. Átlalában a 27-28 éves játékosokkal lehet ilyen szerződést kötni, akik közben is jól keresnének, ha pedig valami csoda folytán idősebb korukban is jól szerepelnének (mint Rolle), akkor a szerződése végén megkapná a nagy pénzt. Ha a felírt szerződésben a játékost ki akarnák rakni a 2018-as szezon előtt, akkor sokkal kevesebb pénzt kellene neki fizetni, mintha felcserélnénk az éveket és a szerződés elején kapná a nagy pénzt. Persze a játékos és az ügynök sem hülye, nem mindig mennek bele ebbe😀 Remélem érthető volt😊Asbee
Érthető volt, köszi szépen! Szóval a csapat szempontjából: a végén úgyis kirakjuk, aztán megússzuk a nagy cap hitet.