New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
És az miért lenne jó ha van 3 jó OT más poszton meg kezdőnk sincs?😀Asbee
Ami pillanatnyilag tény, h Beatty tavaly extrém szar volt..enyhén szólva nagyobb az esély rá, h ez eztán is így lesz, mint fordítva. Ha lenne 3 jó OT az kellemesebb probléma, mintha nincs egy normális LT se.. (amúgy már leírtam, h miért lenne jó, csak te nem akarod megérteni, h Pugh játszhatna guardot is.. és értem, h te nem támogatod ezt az ötletet, de attól ez még egy reális lehetőség..)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
És az miért lenne jó ha van 3 jó OT más poszton meg kezdőnk sincs?😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Beatty mögé pont egy ilyen játékos kell. Ha hozunk az első körben 1 tackle-t az gyakorlatilag azt jelenti, hogy neki ennyi volt és szinte az esélyét is elvenné, hogy jól szerepeljen idén. Inkább egy minőségi csere kell kb. olyan amilyen anno Locklear volt. Ha továbbra is ezt a rossz formát hozza, jövőre már el lehet gondolkodni Beatty kirakásán és akkor lehetne első körben OT-t hozni. Abba sajnos bele kell nyugodnunk, hogy Walton lesz a center, esetleg ha jön egy újonc akkor ő kezdhet a helyén...Az szvsz nem lenne javulás, hogy elkezdjük gyűjteni a tackle-ket. Snee mellé várok egy ígéretes újoncot.
Amit viszont senki nem említ meg, pedig ott is van ekkora gáz, az a tight end. Szándékosan telibeszartuk eddig a posztot és Pascoe-t sem igazoltuk vissza. Van egy Adrien Robinson aki mindig sérült és van egy Larry Donnell aki semmit nem ér. Draftért kiált ez a poszt és ha rajtam múlna első két kör valamelyikében jönne is ide új játékos. Kár, hogy Myers ekkora melléfogás volt.Asbee
Látom, h neked nem tetszik az ötlet, de az OT pick kifejezetten logikus most (is), nem csak jövőre és nekem van rá egy fogadásom, h ha bent lesz a top3 OT valamelyike akkor azt fogunk húzni.
A TE valóban látványosan lyukas poszt de én nagyon befordulok, ha TE-t draftolunk első körben, mert ha nem OL-be húzunk ott akkor DL-be kell. A második kör már határeset, mivel jó a TE class idén így ott már nem kizárt egy TE húzás, de én nem örülnék neki.Szesze
Igazából mindkettőnk megoldásában van ráció. Pugh-t tavaly guardnak vártam, tackle lett és helytállt. Beatty talány. Maradni fog az tuti és játszani is (legalábbis kezdetekben). Mögé érkezzen egy beugró játékos és szerintem megvagyunk. Ha pedig ugyanaz folytatódik mint tavaly, akkor jövőre jöhet az OT pick és rögtön kezdhet is az a játékos. De így nem látom értelmét annak, hogy kiválasztunk egy falembert az első körben aki akár 2-3 évig padozhat is. Ha mindenképp ide akarunk játékost, akkor letrade első kör végébe és behúzni Su'a-Filot. Neki tackle-ként is van tapasztalata (igaz ott annyira nem villogott), vészmegoldásként az is lehet.
Ha védőfalba pass rusher kell, akkor ott a 2. körben Kareem Martin, ő nagyjából egy Tuck klón (esetleg Trent Murphy). Ha nem trade-elünk, akkor 1. körben max Anthony Barr jöhet szóba, de ő meg 3-4-es OLB. DT az Aaron Donald miatt jöhet, de más nem kell.
Ebronban azért lehet ráció, mert Shockey óta nincs állandó tight end. Lenne kockázat ebben a húzásban, de kegyetlen nagy playmakert lehetne csinálni Ebronból. Egyedül a dropjai aggasztanak, de azt szvsz lehet orvosolni, mert kegyetlen nagy elkapásokat is meg tud csinálni, szóval ez inkább koncentrációs probléma lehet. Most lehet mondani, hogy ebben az offense-be nem kell egy klasszis tight end, de ha el lehet hozni egy olyan játékost, akiből Vernon Davis-t lehetne csinálni, akkor az sem lenne egy rossz választás. De ha a második körben ASJ vagy Niklas jönne, azzal is igen jól járhatunk.Asbee
De épp az benne a ráció, h a most draftolt újoncnak első évben nem kellene kezdőnek lennie, márpedig nálunk ez ugye eleve így szokott lenni. Ha Beatty szar lenne LT-ben továbbra is akkor már év közben át lehetne vinni a jobb szélre és jöhetne az újonc oda, Pugh meg mehetne beljebb (vagy Beatty-t egyszerűen kirakjuk a csapatból). Jövőre pedig Beatty cut és megvan a két kezdő tackle évekre. Ha Beatty jó lesz LT poszton (mondjuk nincsenek véletlenek, a tavalyi teljesítménye se volt az, de tegyük fel), akkor az újonc idén nem játszik és az a kellemes probléma állna elő, h van 3 jó kezdő tackle a jövő évre..(akiből Pugh elvileg guardként is bevethető gyaníthatóan) ennél nagyobb bajunk ne legyen.
Az első körös TE draft jelen helyzetünkben absz luxus pick lenne véleményem szerint, éppen ezért absz nem is támogatom. Nyilván fasza lenne egy elit TE a csapatba, de ha már nem OT-t húzunk 12.re akkor DL-be kell húzni (sanszos, h Donald lenne a választott), mert ott se sokkal kisebb a probléma.
Második körben esetleg már jöhetne TE. (bár én akkor sem gyújtanék örömtüzeket)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Beatty mögé pont egy ilyen játékos kell. Ha hozunk az első körben 1 tackle-t az gyakorlatilag azt jelenti, hogy neki ennyi volt és szinte az esélyét is elvenné, hogy jól szerepeljen idén. Inkább egy minőségi csere kell kb. olyan amilyen anno Locklear volt. Ha továbbra is ezt a rossz formát hozza, jövőre már el lehet gondolkodni Beatty kirakásán és akkor lehetne első körben OT-t hozni. Abba sajnos bele kell nyugodnunk, hogy Walton lesz a center, esetleg ha jön egy újonc akkor ő kezdhet a helyén...Az szvsz nem lenne javulás, hogy elkezdjük gyűjteni a tackle-ket. Snee mellé várok egy ígéretes újoncot.
Amit viszont senki nem említ meg, pedig ott is van ekkora gáz, az a tight end. Szándékosan telibeszartuk eddig a posztot és Pascoe-t sem igazoltuk vissza. Van egy Adrien Robinson aki mindig sérült és van egy Larry Donnell aki semmit nem ér. Draftért kiált ez a poszt és ha rajtam múlna első két kör valamelyikében jönne is ide új játékos. Kár, hogy Myers ekkora melléfogás volt.Asbee
Látom, h neked nem tetszik az ötlet, de az OT pick kifejezetten logikus most (is), nem csak jövőre és nekem van rá egy fogadásom, h ha bent lesz a top3 OT valamelyike akkor azt fogunk húzni.
A TE valóban látványosan lyukas poszt de én nagyon befordulok, ha TE-t draftolunk első körben, mert ha nem OL-be húzunk ott akkor DL-be kell. A második kör már határeset, mivel jó a TE class idén így ott már nem kizárt egy TE húzás, de én nem örülnék neki.Szesze
Igazából mindkettőnk megoldásában van ráció. Pugh-t tavaly guardnak vártam, tackle lett és helytállt. Beatty talány. Maradni fog az tuti és játszani is (legalábbis kezdetekben). Mögé érkezzen egy beugró játékos és szerintem megvagyunk. Ha pedig ugyanaz folytatódik mint tavaly, akkor jövőre jöhet az OT pick és rögtön kezdhet is az a játékos. De így nem látom értelmét annak, hogy kiválasztunk egy falembert az első körben aki akár 2-3 évig padozhat is. Ha mindenképp ide akarunk játékost, akkor letrade első kör végébe és behúzni Su'a-Filot. Neki tackle-ként is van tapasztalata (igaz ott annyira nem villogott), vészmegoldásként az is lehet.
Ha védőfalba pass rusher kell, akkor ott a 2. körben Kareem Martin, ő nagyjából egy Tuck klón (esetleg Trent Murphy). Ha nem trade-elünk, akkor 1. körben max Anthony Barr jöhet szóba, de ő meg 3-4-es OLB. DT az Aaron Donald miatt jöhet, de más nem kell.
Ebronban azért lehet ráció, mert Shockey óta nincs állandó tight end. Lenne kockázat ebben a húzásban, de kegyetlen nagy playmakert lehetne csinálni Ebronból. Egyedül a dropjai aggasztanak, de azt szvsz lehet orvosolni, mert kegyetlen nagy elkapásokat is meg tud csinálni, szóval ez inkább koncentrációs probléma lehet. Most lehet mondani, hogy ebben az offense-be nem kell egy klasszis tight end, de ha el lehet hozni egy olyan játékost, akiből Vernon Davis-t lehetne csinálni, akkor az sem lenne egy rossz választás. De ha a második körben ASJ vagy Niklas jönne, azzal is igen jól járhatunk.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Beatty mögé pont egy ilyen játékos kell. Ha hozunk az első körben 1 tackle-t az gyakorlatilag azt jelenti, hogy neki ennyi volt és szinte az esélyét is elvenné, hogy jól szerepeljen idén. Inkább egy minőségi csere kell kb. olyan amilyen anno Locklear volt. Ha továbbra is ezt a rossz formát hozza, jövőre már el lehet gondolkodni Beatty kirakásán és akkor lehetne első körben OT-t hozni. Abba sajnos bele kell nyugodnunk, hogy Walton lesz a center, esetleg ha jön egy újonc akkor ő kezdhet a helyén...Az szvsz nem lenne javulás, hogy elkezdjük gyűjteni a tackle-ket. Snee mellé várok egy ígéretes újoncot.
Amit viszont senki nem említ meg, pedig ott is van ekkora gáz, az a tight end. Szándékosan telibeszartuk eddig a posztot és Pascoe-t sem igazoltuk vissza. Van egy Adrien Robinson aki mindig sérült és van egy Larry Donnell aki semmit nem ér. Draftért kiált ez a poszt és ha rajtam múlna első két kör valamelyikében jönne is ide új játékos. Kár, hogy Myers ekkora melléfogás volt.Asbee
Látom, h neked nem tetszik az ötlet, de az OT pick kifejezetten logikus most (is), nem csak jövőre és nekem van rá egy fogadásom, h ha bent lesz a top3 OT valamelyike akkor azt fogunk húzni.
A TE valóban látványosan lyukas poszt de én nagyon befordulok, ha TE-t draftolunk első körben, mert ha nem OL-be húzunk ott akkor DL-be kell. A második kör már határeset, mivel jó a TE class idén így ott már nem kizárt egy TE húzás, de én nem örülnék neki.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Beatty mögé pont egy ilyen játékos kell. Ha hozunk az első körben 1 tackle-t az gyakorlatilag azt jelenti, hogy neki ennyi volt és szinte az esélyét is elvenné, hogy jól szerepeljen idén. Inkább egy minőségi csere kell kb. olyan amilyen anno Locklear volt. Ha továbbra is ezt a rossz formát hozza, jövőre már el lehet gondolkodni Beatty kirakásán és akkor lehetne első körben OT-t hozni. Abba sajnos bele kell nyugodnunk, hogy Walton lesz a center, esetleg ha jön egy újonc akkor ő kezdhet a helyén...Az szvsz nem lenne javulás, hogy elkezdjük gyűjteni a tackle-ket. Snee mellé várok egy ígéretes újoncot.
Amit viszont senki nem említ meg, pedig ott is van ekkora gáz, az a tight end. Szándékosan telibeszartuk eddig a posztot és Pascoe-t sem igazoltuk vissza. Van egy Adrien Robinson aki mindig sérült és van egy Larry Donnell aki semmit nem ér. Draftért kiált ez a poszt és ha rajtam múlna első két kör valamelyikében jönne is ide új játékos. Kár, hogy Myers ekkora melléfogás volt.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
 www.giants101.com/2014/03/19/new-york-giants-will-meet-with-new-orleans-saints-ol-charles-brown/Sanyichef
neki mondjuk nagyon örülnék..Szesze
Róla mit érdemes tudni?Sanyichef
Olcsó lesz, van kezdő tapasztalata, ideális backup mindkét T posztra. Nem kell egyből feladni a meccset, ha pályára kell küldeni.
Az év végére a szintén nem világverő, középső körös Terron Armstead szorította ki a Saints kezdőből.tomi-tomi
Kb ennyi. Nekünk viszont jelenleg nagyjából nulla cserénk van OT poszton, ő erre ideális lenne. Ha leigazolnánk én akkor is Lewan-t húznám első körben (ha még bent van) és akkor az OL belseje még mindig nagyon vékony.. (de ebben az esetben bővülne a mozgástér annyival, h egy sérülés esetén Beatty átmehetne RT-be, Lewan LT, Pugh meg bemenne guard-ba + meglenne a pótlása Beatty-nek a jövőre nézve ha továbbra is a tavalyi szinten vegetál)Szesze
a Saints falból akárkit elfogadnék , a liga egyik legjobb fala sztem évek óta!Brees nagyon sokat köszönhet nekik!
Lewan tényleg jó választás , de
az első körös OT amúgy is szinte kötelező húzás ezen a helyen, nagy kár lenne most kihagyni tuti lesz még top 3 tehetség mikor ránk kerül a sor!
aztán jöhet C , G, WR attól függően lépünk-e még valamit!yooker
Azért a top3 nem fix, Robinson és Matthews kb tuti, h nem lesz már bent mire mi jövünk, Lewan sanszos, de nem kizárt, h őt is elviszik már. Mondjuk ha így alakul akkor már inkább DL-be húznék első körben.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
 www.giants101.com/2014/03/19/new-york-giants-will-meet-with-new-orleans-saints-ol-charles-brown/Sanyichef
neki mondjuk nagyon örülnék..Szesze
Róla mit érdemes tudni?Sanyichef
Olcsó lesz, van kezdő tapasztalata, ideális backup mindkét T posztra. Nem kell egyből feladni a meccset, ha pályára kell küldeni.
Az év végére a szintén nem világverő, középső körös Terron Armstead szorította ki a Saints kezdőből.tomi-tomi
Kb ennyi. Nekünk viszont jelenleg nagyjából nulla cserénk van OT poszton, ő erre ideális lenne. Ha leigazolnánk én akkor is Lewan-t húznám első körben (ha még bent van) és akkor az OL belseje még mindig nagyon vékony.. (de ebben az esetben bővülne a mozgástér annyival, h egy sérülés esetén Beatty átmehetne RT-be, Lewan LT, Pugh meg bemenne guard-ba + meglenne a pótlása Beatty-nek a jövőre nézve ha továbbra is a tavalyi szinten vegetál)Szesze
a Saints falból akárkit elfogadnék , a liga egyik legjobb fala sztem évek óta!Brees nagyon sokat köszönhet nekik!
Lewan tényleg jó választás , de
az első körös OT amúgy is szinte kötelező húzás ezen a helyen, nagy kár lenne most kihagyni tuti lesz még top 3 tehetség mikor ránk kerül a sor!
aztán jöhet C , G, WR attól függően lépünk-e még valamit!
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
 www.giants101.com/2014/03/19/new-york-giants-will-meet-with-new-orleans-saints-ol-charles-brown/Sanyichef
neki mondjuk nagyon örülnék..Szesze
Róla mit érdemes tudni?Sanyichef
Olcsó lesz, van kezdő tapasztalata, ideális backup mindkét T posztra. Nem kell egyből feladni a meccset, ha pályára kell küldeni.
Az év végére a szintén nem világverő, középső körös Terron Armstead szorította ki a Saints kezdőből.tomi-tomi
Kb ennyi. Nekünk viszont jelenleg nagyjából nulla cserénk van OT poszton, ő erre ideális lenne. Ha leigazolnánk én akkor is Lewan-t húznám első körben (ha még bent van) és akkor az OL belseje még mindig nagyon vékony.. (de ebben az esetben bővülne a mozgástér annyival, h egy sérülés esetén Beatty átmehetne RT-be, Lewan LT, Pugh meg bemenne guard-ba + meglenne a pótlása Beatty-nek a jövőre nézve ha továbbra is a tavalyi szinten vegetál)
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 www.giants101.com/2014/03/19/new-york-giants-will-meet-with-new-orleans-saints-ol-charles-brown/Sanyichef
neki mondjuk nagyon örülnék..Szesze
Róla mit érdemes tudni?Sanyichef
Olcsó lesz, van kezdő tapasztalata, ideális backup mindkét T posztra. Nem kell egyből feladni a meccset, ha pályára kell küldeni.
Az év végére a szintén nem világverő, középső körös Terron Armstead szorította ki a Saints kezdőből.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
cserének jöhet


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
 www.giants101.com/2014/03/19/new-york-giants-will-meet-with-new-orleans-saints-ol-charles-brown/Sanyichef
neki mondjuk nagyon örülnék..Szesze
Róla mit érdemes tudni?
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
 www.giants101.com/2014/03/19/new-york-giants-will-meet-with-new-orleans-saints-ol-charles-brown/Sanyichef
neki mondjuk nagyon örülnék..
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
 www.giants101.com/2014/03/19/new-york-giants-will-meet-with-new-orleans-saints-ol-charles-brown/
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Walton nem kap nagy pénzt, "csak" a garantált kegyetlen sok. 5 millióhoz kap 3 millió garantáltat, Rashad Jennings ugyanennyit kap 13 millióra. Szerintem egy olyan játékosnak ennyit adni, aki lassan 2 éve nem lépett pályára iszonyat nagy felelőtlenség.Asbee
Ezt mondom én is: sokat kap.
Amúgy a Jennings szerződés az ha jól tudom, 10 milla 4 év 3 garantált.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Walton nem kap nagy pénzt, "csak" a garantált kegyetlen sok. 5 millióhoz kap 3 millió garantáltat, Rashad Jennings ugyanennyit kap 13 millióra. Szerintem egy olyan játékosnak ennyit adni, aki lassan 2 éve nem lépett pályára iszonyat nagy felelőtlenség.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Pedig a helyzet az h Waltonnak kezdő szerződést adtunk lényegében. Amúgy tuti tesztelték meg rendesen körbejárták azt a bokát. Persze ott van még a meccshiány. Nekem sem igazán tetszik ez az igatolás így ennyi pénzért. Mindenesetre vmi biztosítékra sztem is szükség van C posztra, de nem lepődnék meg ha nem hoznánk már fa-ről nagyobb nevű kezdőt. Snee mögé nagyon megbízható backup kell, ha vele megyünk neki az évnek. Jó lett volna ha marad Boothe...és backup T-nk sincs. Egy C draft se lenne rossz 3.-4. kör környékén.

Ezt meg nem bírom nem belinkelni, Vendelről mindig ez jut eszembe 😀 :
 www.youtube.com/watch?v=aq627ZjmyXg
bocs az offért! 😊
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Remélem nem abban bízunk, hogy majd Walton megoldja, mert az nagy gáz lenne...😀 Mellette ott van Snee is aki irtó nagy kérdőjel és azt sem tudjuk még vajon Beatty hogyan folytatja. Persze benne van, hogy így is jól fog működni minden, de az is, hogy folytatódik a tavalyi.Asbee
Ebben a formában ez az OL egy fos.. egy kezdő center mindenképp kellene FA-ról + draftról én első körben behúznám Lewan-t, ha még bent lesz (és még így sem mondanám, h minden oké OL fronton..), sajnos a DL se tart sokkal előrébb. Mondjuk annyi (volt) a lyuk, h esélyünk nem volt/nincs mindent rendbe rakni egy offseason alatt
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Remélem nem abban bízunk, hogy majd Walton megoldja, mert az nagy gáz lenne...😀 Mellette ott van Snee is aki irtó nagy kérdőjel és azt sem tudjuk még vajon Beatty hogyan folytatja. Persze benne van, hogy így is jól fog működni minden, de az is, hogy folytatódik a tavalyi.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 005
4,5 millió dollárnyi helyünk van, kérnék még egy G-t vagy C-tAsbee
van valaki, akit ennyiért érdemes?gyurczi
De La Puente vagy akár Wendell szerintem simán jó lenne, utóbbi iránt elvileg érdeklődtünk is. EDS 4 év 14 milliót kapott, többet szerintem ők sem kérhetnek/kaphatnak, szóval talán ki tudunk még hozni ebből valamit. Remélem, hogy nem Waltont képzeljük el rögtön kezdőként, elég nagy lutri lenne.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
4,5 millió dollárnyi helyünk van, kérnék még egy G-t vagy C-tAsbee
van valaki, akit ennyiért érdemes?

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
GJohnny74 New York Giants 445
Az nfl.com free agency report-ban látom, hogy Manningham jön vissza.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
4,5 millió dollárnyi helyünk van, kérnék még egy G-t vagy C-t


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Eddig nem követtem a többi NFC East csapatot, de most nézem hogy a Philynél D-Jax a sztori, szóval van rá esély, hogy lép onnan. Egyrészt örülök, hogy tiplizik, és ha már megy, akkor kerülje messzire a divíziót.vittore
Nagy pénzben ne tegyünk rá...😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Spigo New England Patriots 1 103 — Patriots GM
 bleacherreport.com/articles/1996081-geoff-schwartz-shares-his-firsthand-view-of-the-nfl-free-agency-process

feel good story 😊