New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nagyon nagyon remelem h nem is gondolkoznak olyanon h djaxet idehivjak, igazabol ki tudnank szoritani penzben de nem akarom kekben latni...NightBoY
Van 4-5 millió dollárnyi hely a cap alatt, nem hiszem hogy ennyiből bevállalnánk.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
NightBoY New York Giants 616
Nagyon nagyon remelem h nem is gondolkoznak olyanon h djaxet idehivjak, igazabol ki tudnank szoritani penzben de nem akarom kekben latni...

You should know I bleed blue...
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
 www.nj.com/giants/index.ssf/2014/03/tom_coughlin_ever_going_to_retire_as_giants_coach_or_make_hall_of_fame.html#incart_river
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 952 — Giants fan
6 meccs mégiscsak 6 meccs. Szóval ha már OL a téma, hogy látjátok a phi-dal-skins front 7-t, vagyis azokat akikkel a mi OL-ünk kontaktba kerül?vittore
hát egyiktől se szarom össze magam így előzetesen 😊 sztem idén is fos lesz az egész NFC EastSzesze
annak azért csak örülhetünk, ha így lesz😀ozibozi
igen, de az a baj, h velünk együtt értettem 😊
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
6 meccs mégiscsak 6 meccs. Szóval ha már OL a téma, hogy látjátok a phi-dal-skins front 7-t, vagyis azokat akikkel a mi OL-ünk kontaktba kerül?vittore
hát egyiktől se szarom össze magam így előzetesen 😊 sztem idén is fos lesz az egész NFC EastSzesze
annak azért csak örülhetünk, ha így lesz😀
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 952 — Giants fan
6 meccs mégiscsak 6 meccs. Szóval ha már OL a téma, hogy látjátok a phi-dal-skins front 7-t, vagyis azokat akikkel a mi OL-ünk kontaktba kerül?vittore
hát egyiktől se szarom össze magam így előzetesen 😊 sztem idén is fos lesz az egész NFC East
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
6 meccs mégiscsak 6 meccs. Szóval ha már OL a téma, hogy látjátok a phi-dal-skins front 7-t, vagyis azokat akikkel a mi OL-ünk kontaktba kerül?
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 952 — Giants fan
Az OL ebben a formában több mint bizonytalan.. ez így nagy valószínűséggel szar lesz/lenne, ezért kötelező lenne korai körben embert húzni oda és fogunk is, sőt sztem az első 4(5) körben 2 ember is ide fog jönni. Mivel a DL is problémás, TE meg nincs is, így nem lesz könnyű megoldani az összes gondot és gyaníthatóan nem is fog sikerülni. Én első körökben továbbra is falembereket várok.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
A jó meg a szar közt nyilván van átmenet. Nekem nem megnyugtató a Mosley - Brewer - Jerry backup sor.
Mégpedig azért, mert papíron van 4 jó kezdőnk, de az átlagosnál nagyobb kockázat van jópárban.
Beattyről írtam már, lábtörésből ált komolyabb gond nélkül vissza lehet jönni, ott a szerződése is, vegyük őt adottnak.
Snee - ha jól tudom - 2 csípőműtét és egy sikertelen visszatérési kísérlet után van. Egyáltalán nem biztos h fog tudni játszani (bár bizakodó), az meg pláne nem h a tőle megszokott szinten.
Waltonnál megnézték gondolom azt a bokát, de totál meccshiányos - értsd 1,5-2 éve nem birkózott 150 kilós medvedisznóemberekkel - így nem tudjuk, mire számíthatunk tőle (persze nyilván amennyire lehet feltérképezték az állapotát, de az nem uaz mint élesben).
Persze bárki bármikor megsérülhet, de sztem nálunk ezeknél az embereknél fokozottabb a kockázat, ezért kellene megfelelő backup. Snee helyett ott van Jerry, de ki is fújt. Tavaly, amikor be kellett vetni Brewert meg Mosleyt, nem mondhatjuk h stabilan teljesítettek. Az meg h többi is "szar" volt, azért nem kifogás, mert idén is azokkal a "szarokkal" kell együtt játszaniuk (Beatty, Pugh).
Schwartz az egyedüli, aki BIZTOS minőségi javulást jelent jelen helyzetben, de ez 1 ember. Ha beválik Walton és Snee megközelíti régi formáját, akkor ok. De sok a "ha", tavaly is ráfáztunk h nem volt depth.Szsziszka
én sem gondolom ezt másképp ,ezért lesz is oda szerintem az első három körben húzás...a szar + átlagos között valóban nagy a különbség,de azért rohadtul nem mind1 ,a backupnak hogy milyen falban próbálja a lehető legtöbbet kihozni magából ,mint leggyengébb láncszem...egy minőségi működő fal általában a saját képességei legjavát kihozza abból ,aki nem teljesen homály ,és mondjuk nem egy demoralizált fal tagja,akin röhög az egész liga... Tavaly ki is derült Pugh-ról hogy nem backup szerencsénkre.(pedig a kinti szakik is előzetesen max 1-2 év múlva vártak tőle vmt,de nem ennyit) Valóban sok a ha,de egy jó húzással+ kevés sérüléssel azért legalább nem reménytelen...
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
A jó meg a szar közt nyilván van átmenet. Nekem nem megnyugtató a Mosley - Brewer - Jerry backup sor.
Mégpedig azért, mert papíron van 4 jó kezdőnk, de az átlagosnál nagyobb kockázat van jópárban.
Beattyről írtam már, lábtörésből ált komolyabb gond nélkül vissza lehet jönni, ott a szerződése is, vegyük őt adottnak.
Snee - ha jól tudom - 2 csípőműtét és egy sikertelen visszatérési kísérlet után van. Egyáltalán nem biztos h fog tudni játszani (bár bizakodó), az meg pláne nem h a tőle megszokott szinten.
Waltonnál megnézték gondolom azt a bokát, de totál meccshiányos - értsd 1,5-2 éve nem birkózott 150 kilós medvedisznóemberekkel - így nem tudjuk, mire számíthatunk tőle (persze nyilván amennyire lehet feltérképezték az állapotát, de az nem uaz mint élesben).
Persze bárki bármikor megsérülhet, de sztem nálunk ezeknél az embereknél fokozottabb a kockázat, ezért kellene megfelelő backup. Snee helyett ott van Jerry, de ki is fújt. Tavaly, amikor be kellett vetni Brewert meg Mosleyt, nem mondhatjuk h stabilan teljesítettek. Az meg h többi is "szar" volt, azért nem kifogás, mert idén is azokkal a "szarokkal" kell együtt játszaniuk (Beatty, Pugh).
Schwartz az egyedüli, aki BIZTOS minőségi javulást jelent jelen helyzetben, de ez 1 ember. Ha beválik Walton és Snee megközelíti régi formáját, akkor ok. De sok a "ha", tavaly is ráfáztunk h nem volt depth.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Mosley nem szar ,max szerinted, és első 2 körös jelentene max előrelépést vlsz,felesleges hátsókörös oda mikor oly sok más need van...ennyiozibozi
Pár kommenttel ezelőtt pont Mosley-t védtem be, mint az egyetlen akiből még talán lehet valami, de inkább hagyjuk...Asbee
pár kommenttel ezelőtt sem írtam mást nem a Mosley csak a lényeg,,, mind1, max nem olvastad figyelmesen végig,,,,szóval akkor tényleg hagyjuk,,,majd az edzők eldöntik ,hogy mi lesz NEM MI......😥 ,itt max véleményünk lehet az sem baj ,ha nem ugyanaz,,, mind1 ,de szvsz a már alább leírtak miatt se hiszem, hogy --2.--vagy még max. 3.-- körnél később fogunk oda húzni ...hamarosan meglátjuk...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mosley nem szar ,max szerinted, és első 2 körös jelentene max előrelépést vlsz,felesleges hátsókörös oda mikor oly sok más need van...ennyiozibozi
Pár kommenttel ezelőtt pont Mosley-t védtem be, mint az egyetlen akiből még talán lehet valami, de inkább hagyjuk...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
deozibozi
Emlékezz vissza SB meneteléskor is mennyire kivolt mindenki Diehlre. Meg kell próbálni a lehető legjobb játékosokat odavinni falba is, egy gyenge pontot sem szabad benn hagyni. Nyilván más pl egy RG vagy egy LT helyzete, de a második akár game changer is lehet. Ha jön egy klasszis front sevennel bíró védelem, akkor az az egy poszt is roppant nagy hátrány lehet, csúnyán ki tudnák használni azt a hiányosságot. Én a régi nagy ötösből nem szerettem volna elveszíteni egyik játékost sem és anno már akkor aggódni kezdtünk mikor az első elem kiesett.Asbee
pontosan ÍGY VAN, és a csapat soha nemcsak a kezdőkből áll,,,, én nem is szeretném egyiket sem a kezdőben látni,ha nem muszáj de egy hátsó körös újoncnál lehet értékesebb buckup lehet (az eleje az vlsz más) egy egészséges Mosley vagy olyan aki csak tavaly került a játék közelébe (),van needünk bőven nehéz rossz helyre húzni ,de nálunk amúgy sem a kezdők szerepeltetése a jellemző,ezért gondolom ,hogy meg fogják kapni a lehetőséget ,bizalmat 1 már működő létező falnál is hogy be kerüljenek a rotációba azok akit az edzők már ott tartanak... egy év alatt nehéz elit falat felépíteni-de jót azért nem lehetetlen- reméljük😊ozibozi
Szóval inkább egy bizonyítottan szar néhány évet lehúzott játékos, mint egy hátsó körös rookie. Nincs több kérdésem.Asbee
Mosley nem szar ,max szerinted, és első 2 körös jelentene max előrelépést vlsz,felesleges hátsókörös oda mikor oly sok más need van...ennyi
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
deozibozi
Emlékezz vissza SB meneteléskor is mennyire kivolt mindenki Diehlre. Meg kell próbálni a lehető legjobb játékosokat odavinni falba is, egy gyenge pontot sem szabad benn hagyni. Nyilván más pl egy RG vagy egy LT helyzete, de a második akár game changer is lehet. Ha jön egy klasszis front sevennel bíró védelem, akkor az az egy poszt is roppant nagy hátrány lehet, csúnyán ki tudnák használni azt a hiányosságot. Én a régi nagy ötösből nem szerettem volna elveszíteni egyik játékost sem és anno már akkor aggódni kezdtünk mikor az első elem kiesett.Asbee
pontosan ÍGY VAN, és a csapat soha nemcsak a kezdőkből áll,,,, én nem is szeretném egyiket sem a kezdőben látni,ha nem muszáj de egy hátsó körös újoncnál lehet értékesebb buckup lehet (az eleje az vlsz más) egy egészséges Mosley vagy olyan aki csak tavaly került a játék közelébe (),van needünk bőven nehéz rossz helyre húzni ,de nálunk amúgy sem a kezdők szerepeltetése a jellemző,ezért gondolom ,hogy meg fogják kapni a lehetőséget ,bizalmat 1 már működő létező falnál is hogy be kerüljenek a rotációba azok akit az edzők már ott tartanak... egy év alatt nehéz elit falat felépíteni-de jót azért nem lehetetlen- reméljük😊ozibozi
Szóval inkább egy bizonyítottan szar néhány évet lehúzott játékos, mint egy hátsó körös rookie. Nincs több kérdésem.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
deozibozi
Emlékezz vissza SB meneteléskor is mennyire kivolt mindenki Diehlre. Meg kell próbálni a lehető legjobb játékosokat odavinni falba is, egy gyenge pontot sem szabad benn hagyni. Nyilván más pl egy RG vagy egy LT helyzete, de a második akár game changer is lehet. Ha jön egy klasszis front sevennel bíró védelem, akkor az az egy poszt is roppant nagy hátrány lehet, csúnyán ki tudnák használni azt a hiányosságot. Én a régi nagy ötösből nem szerettem volna elveszíteni egyik játékost sem és anno már akkor aggódni kezdtünk mikor az első elem kiesett.Asbee
pontosan ÍGY VAN, és a csapat soha nemcsak a kezdőkből áll,,,, én nem is szeretném egyiket sem a kezdőben látni,ha nem muszáj de egy hátsó körös újoncnál lehet értékesebb buckup lehet (az eleje az vlsz más) egy egészséges Mosley vagy olyan aki csak tavaly került a játék közelébe (),van needünk bőven nehéz rossz helyre húzni ,de nálunk amúgy sem a kezdők szerepeltetése a jellemző,ezért gondolom ,hogy meg fogják kapni a lehetőséget ,bizalmat 1 már működő létező falnál is hogy bekerüljenek a rotációba azok akit az edzők már ott tartanak... egy év alatt nehéz elit falat felépíteni-de jót azért nem lehetetlen- reméljük😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
deozibozi
Emlékezz vissza SB meneteléskor is mennyire kivolt mindenki Diehlre. Meg kell próbálni a lehető legjobb játékosokat odavinni falba is, egy gyenge pontot sem szabad benn hagyni. Nyilván más pl egy RG vagy egy LT helyzete, de a második akár game changer is lehet. Ha jön egy klasszis front sevennel bíró védelem, akkor az az egy poszt is roppant nagy hátrány lehet, csúnyán ki tudnák használni azt a hiányosságot. Én a régi nagy ötösből nem szerettem volna elveszíteni egyik játékost sem és anno már akkor aggódni kezdtünk mikor az első elem kiesett.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
mondjuk a tavalyi szétesett falba ahol egy rookie hibákat azért jócskán vétő játékos magasan a legjobb volt ,ott azért lehet nem áldás,hanem átok volt lehetőséget kapni... szerintem is egy működő falnál fog kiderülni ,mire képesek valójában,és vétek lenne leírni őket ,mert nem bizonyítottak tavaly. Az ,hogy nem a jövő Pro B játékosai lesznek az vlsz,de attól még simán értékes csapattagokká válhatnak,ha élni tudnak az igazi eséllyel,hiszen nem véletlenül bíznak benne az edzők is...ozibozi
Na azért a ló túloldalára se essünk át, mert ez így hülyeség. Brewer és jó néhányan bizonyítottan szart se érnek, max cserék lehetnek (nem véletlen, hogy őt 2 és fél évig pálya közelébe se engedtük). Mindössze arról van szó, hogy akkor nem tennének akkora kárt a csapatban és az irányítóban, ha 4 jobb képességű játékossal kéne játszaniuk. De ez, hogy azért rosszak, mert a többiek is azok hülyeség.Asbee
4 jó között 1 simán elfér ,1 jó mellett 4 szar már nem ,csupán ennyi,de ez mindenütt így van nemcsak nálunk,csak tavaly mi voltunk az utóbbi eset,idén meg az előbbi leszünk...nem olyan bonyolult ez,és az előbb sem írtam mást😊ozibozi
ez azért közel sem igazAsbee
de
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
mondjuk a tavalyi szétesett falba ahol egy rookie hibákat azért jócskán vétő játékos magasan a legjobb volt ,ott azért lehet nem áldás,hanem átok volt lehetőséget kapni... szerintem is egy működő falnál fog kiderülni ,mire képesek valójában,és vétek lenne leírni őket ,mert nem bizonyítottak tavaly. Az ,hogy nem a jövő Pro B játékosai lesznek az vlsz,de attól még simán értékes csapattagokká válhatnak,ha élni tudnak az igazi eséllyel,hiszen nem véletlenül bíznak benne az edzők is...ozibozi
Na azért a ló túloldalára se essünk át, mert ez így hülyeség. Brewer és jó néhányan bizonyítottan szart se érnek, max cserék lehetnek (nem véletlen, hogy őt 2 és fél évig pálya közelébe se engedtük). Mindössze arról van szó, hogy akkor nem tennének akkora kárt a csapatban és az irányítóban, ha 4 jobb képességű játékossal kéne játszaniuk. De ez, hogy azért rosszak, mert a többiek is azok hülyeség.Asbee
4 jó között 1 simán elfér ,1 jó mellett 4 szar már nem ,csupán ennyi,de ez mindenütt így van nemcsak nálunk,csak tavaly mi voltunk az utóbbi eset,idén meg az előbbi leszünk...nem olyan bonyolult ez,és az előbb sem írtam mást😊ozibozi
ez azért közel sem igaz


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
mondjuk a tavalyi szétesett falba ahol egy rookie hibákat azért jócskán vétő játékos magasan a legjobb volt ,ott azért lehet nem áldás,hanem átok volt lehetőséget kapni... szerintem is egy működő falnál fog kiderülni ,mire képesek valójában,és vétek lenne leírni őket ,mert nem bizonyítottak tavaly. Az ,hogy nem a jövő Pro B játékosai lesznek az vlsz,de attól még simán értékes csapattagokká válhatnak,ha élni tudnak az igazi eséllyel,hiszen nem véletlenül bíznak benne az edzők is...ozibozi
Na azért a ló túloldalára se essünk át, mert ez így hülyeség. Brewer és jó néhányan bizonyítottan szart se érnek, max cserék lehetnek (nem véletlen, hogy őt 2 és fél évig pálya közelébe se engedtük). Mindössze arról van szó, hogy akkor nem tennének akkora kárt a csapatban és az irányítóban, ha 4 jobb képességű játékossal kéne játszaniuk. De ez, hogy azért rosszak, mert a többiek is azok hülyeség.Asbee
4 jó között 1 simán elfér ,1 jó mellett 4 szar már nem ,csupán ennyi,de ez mindenütt így van nemcsak nálunk,csak tavaly mi voltunk az utóbbi eset,idén meg az előbbi leszünk...nem olyan bonyolult ez,és az előbb sem írtam mást😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
mondjuk a tavalyi szétesett falba ahol egy rookie hibákat azért jócskán vétő játékos magasan a legjobb volt ,ott azért lehet nem áldás,hanem átok volt lehetőséget kapni... szerintem is egy működő falnál fog kiderülni ,mire képesek valójában,és vétek lenne leírni őket ,mert nem bizonyítottak tavaly. Az ,hogy nem a jövő Pro B játékosai lesznek az vlsz,de attól még simán értékes csapattagokká válhatnak,ha élni tudnak az igazi eséllyel,hiszen nem véletlenül bíznak benne az edzők is...ozibozi
Na azért a ló túloldalára se essünk át, mert ez így hülyeség. Brewer és jó néhányan bizonyítottan szart se érnek, max cserék lehetnek (nem véletlen, hogy őt 2 és fél évig pálya közelébe se engedtük). Mindössze arról van szó, hogy akkor nem tennének akkora kárt a csapatban és az irányítóban, ha 4 jobb képességű játékossal kéne játszaniuk. De ez, hogy azért rosszak, mert a többiek is azok hülyeség.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Igazából lehet nézni fogunk egyet, de simán elképzelhető, hogy támadófalba max valaki csere érkezik hátsóbb körökben. Beatty-ben muszáj bízni, Pugh pedig okés. Schwartz lesz a LG, ezt is tudjuk már és Snee van tervben egyelőre. Jött John Jerry, aki a hírek szerint nem fog semmiféle büntetést kapni, valószínűleg őt sem azért hoztuk, hogy a meccseket nézze. Persze Snee egészségi állapotáról nem tudunk mi semmit, így most nem kezdek el hőbörögni, hogy minek megtartani. Belement paycutba, megkapta esélyét ennyi. Ha kihúzza őszt annak örülünk, ha nem akkor sincs gáz. Cserének ott van Mosley és Brewer. Mosley-ról még semmit nem tudunk, Brewer szerződése utolsó évébe lépett, így ha nem szorítja ki valaki, akkor marad. Bár ha így egészséges marad mindenki, akkor jelen állás szerint csere tackle lesz. Waltonról semmit nem tudunk. Régóta nem játszott, de tutira egészséges lehet ha egyszer már leigazoltuk. Mondjuk elég állat centereket lehet találni 2-3. kör környékén...Asbee
Az a baj h a cseréink is elég gyengék. Nyilván nem pro bowlerek kellenek depthnek, de Brewer kb arra képes h jumbo TE-t játszon, ha már rendesen a falban kell szerepelni, akkor értékelhetetlen. Mosley szintén kapott esélyt tavaly, rá sem mondhatjuk, h Boothe féle megbízható csere. Sneere sztem nem építhetünk nyugodtan. Ha Snee helyére beugrik Jerry, akkor megint ott vunk, h vékony jégen táncolunk: se normális csere G, se normális csere T (a C-ről nem is beszélve). Normális alatt azt értem, aki nem csak a létszám miatt van pályán, hanem vmit hozzá is tud tenni.
Én véletlenül sem ragaszkodom az 1. körös OT pickhez, de vmi depthet kell építenünk, és sztem 2.-3. kör körül kellene vkit hozni (hacsak nem fa-t szerzünk), mert később megint csak ilyen Brewereket meg Mosley-kat találunk.
Marcus Martinnak pl nagyon örülnék, bár 3. körben lehet már nem lesz bent. Amellett h a jövő C-e lehetne, állítólag G-ként is megállja a helyét.Szsziszka
mondjuk a tavalyi szétesett falba ahol egy rookie hibákat azért jócskán vétő játékos magasan a legjobb volt ,ott azért lehet nem áldás,hanem átok volt lehetőséget kapni... szerintem is egy működő falnál fog kiderülni ,mire képesek valójában,és vétek lenne leírni őket ,mert nem bizonyítottak tavaly. Az ,hogy nem a jövő Pro B játékosai lesznek az vlsz,de attól még simán értékes csapattagokká válhatnak,ha élni tudnak az igazi eséllyel,hiszen nem véletlenül bíznak bennük az edzők is...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából lehet nézni fogunk egyet, de simán elképzelhető, hogy támadófalba max valaki csere érkezik hátsóbb körökben. Beatty-ben muszáj bízni, Pugh pedig okés. Schwartz lesz a LG, ezt is tudjuk már és Snee van tervben egyelőre. Jött John Jerry, aki a hírek szerint nem fog semmiféle büntetést kapni, valószínűleg őt sem azért hoztuk, hogy a meccseket nézze. Persze Snee egészségi állapotáról nem tudunk mi semmit, így most nem kezdek el hőbörögni, hogy minek megtartani. Belement paycutba, megkapta esélyét ennyi. Ha kihúzza őszt annak örülünk, ha nem akkor sincs gáz. Cserének ott van Mosley és Brewer. Mosley-ról még semmit nem tudunk, Brewer szerződése utolsó évébe lépett, így ha nem szorítja ki valaki, akkor marad. Bár ha így egészséges marad mindenki, akkor jelen állás szerint csere tackle lesz. Waltonról semmit nem tudunk. Régóta nem játszott, de tutira egészséges lehet ha egyszer már leigazoltuk. Mondjuk elég állat centereket lehet találni 2-3. kör környékén...Asbee
Az a baj h a cseréink is elég gyengék. Nyilván nem pro bowlerek kellenek depthnek, de Brewer kb arra képes h jumbo TE-t játszon, ha már rendesen a falban kell szerepelni, akkor értékelhetetlen. Mosley szintén kapott esélyt tavaly, rá sem mondhatjuk, h Boothe féle megbízható csere. Sneere sztem nem építhetünk nyugodtan. Ha Snee helyére beugrik Jerry, akkor megint ott vunk, h vékony jégen táncolunk: se normális csere G, se normális csere T (a C-ről nem is beszélve). Normális alatt azt értem, aki nem csak a létszám miatt van pályán, hanem vmit hozzá is tud tenni.
Én véletlenül sem ragaszkodom az 1. körös OT pickhez, de vmi depthet kell építenünk, és sztem 2.-3. kör körül kellene vkit hozni (hacsak nem fa-t szerzünk), mert később megint csak ilyen Brewereket meg Mosley-kat találunk.
Marcus Martinnak pl nagyon örülnék, bár 3. körben lehet már nem lesz bent. Amellett h a jövő C-e lehetne, állítólag G-ként is megállja a helyét.Szsziszka
Hát Mosley kb. semmi esélyt nem kapott még. Év végén beállt kicsit, de eltört a keze és kb ennyi. Igazából szvsz szinte képtelenség lenne olyan falat összerakni, amelyben van 7-8 jó képességű játékos. A kezdő legyen meg és ha 1-1 ember kiesik, akkor be tudjon ugrani valaki a helyére. Úgy az adott csere is jobban nézne ki. + igazából képtelenség is lenne egy offseason alatt újjáépíteni egy falat 3 új kezdővel és "minőségi" cserékkel. Első három körben szerintem is jönnie kéne valakinek, de sajnos látok rá esélyt, hogy ez nem így lesz. Snee-re meg sajnos mondhatunk bármit, mindenhonnan az jön, hogy bíznak benne és őt akarják kezdőnek.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Igazából lehet nézni fogunk egyet, de simán elképzelhető, hogy támadófalba max valaki csere érkezik hátsóbb körökben. Beatty-ben muszáj bízni, Pugh pedig okés. Schwartz lesz a LG, ezt is tudjuk már és Snee van tervben egyelőre. Jött John Jerry, aki a hírek szerint nem fog semmiféle büntetést kapni, valószínűleg őt sem azért hoztuk, hogy a meccseket nézze. Persze Snee egészségi állapotáról nem tudunk mi semmit, így most nem kezdek el hőbörögni, hogy minek megtartani. Belement paycutba, megkapta esélyét ennyi. Ha kihúzza őszt annak örülünk, ha nem akkor sincs gáz. Cserének ott van Mosley és Brewer. Mosley-ról még semmit nem tudunk, Brewer szerződése utolsó évébe lépett, így ha nem szorítja ki valaki, akkor marad. Bár ha így egészséges marad mindenki, akkor jelen állás szerint csere tackle lesz. Waltonról semmit nem tudunk. Régóta nem játszott, de tutira egészséges lehet ha egyszer már leigazoltuk. Mondjuk elég állat centereket lehet találni 2-3. kör környékén...Asbee
Az a baj h a cseréink is elég gyengék. Nyilván nem pro bowlerek kellenek depthnek, de Brewer kb arra képes h jumbo TE-t játszon, ha már rendesen a falban kell szerepelni, akkor értékelhetetlen. Mosley szintén kapott esélyt tavaly, rá sem mondhatjuk, h Boothe féle megbízható csere. Sneere sztem nem építhetünk nyugodtan. Ha Snee helyére beugrik Jerry, akkor megint ott vunk, h vékony jégen táncolunk: se normális csere G, se normális csere T (a C-ről nem is beszélve). Normális alatt azt értem, aki nem csak a létszám miatt van pályán, hanem vmit hozzá is tud tenni.
Én véletlenül sem ragaszkodom az 1. körös OT pickhez, de vmi depthet kell építenünk, és sztem 2.-3. kör körül kellene vkit hozni (hacsak nem fa-t szerzünk), mert később megint csak ilyen Brewereket meg Mosley-kat találunk.
Marcus Martinnak pl nagyon örülnék, bár 3. körben lehet már nem lesz bent. Amellett h a jövő C-e lehetne, állítólag G-ként is megállja a helyét.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából lehet nézni fogunk egyet, de simán elképzelhető, hogy támadófalba max valaki csere érkezik hátsóbb körökben. Beatty-ben muszáj bízni, Pugh pedig okés. Schwartz lesz a LG, ezt is tudjuk már és Snee van tervben egyelőre. Jött John Jerry, aki a hírek szerint nem fog semmiféle büntetést kapni, valószínűleg őt sem azért hoztuk, hogy a meccseket nézze. Persze Snee egészségi állapotáról nem tudunk mi semmit, így most nem kezdek el hőbörögni, hogy minek megtartani. Belement paycutba, megkapta esélyét ennyi. Ha kihúzza őszt annak örülünk, ha nem akkor sincs gáz. Cserének ott van Mosley és Brewer. Mosley-ról még semmit nem tudunk, Brewer szerződése utolsó évébe lépett, így ha nem szorítja ki valaki, akkor marad. Bár ha így egészséges marad mindenki, akkor jelen állás szerint csere tackle lesz. Waltonról semmit nem tudunk. Régóta nem játszott, de tutira egészséges lehet ha egyszer már leigazoltuk. Mondjuk elég állat centereket lehet találni 2-3. kör környékén...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Ennek így örülnék:

1.Aaron Donald DT
2.Jace Amaro TE/ Troy Niklas TE
3. Will Clarke DE/ Karem Martin DE/ vagy aki elérhető DE
4. C
5. T/G
5. WR
6. RB