New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Remélem nagy gond nem lesz , viszont az sajnos tuti hogy a legendás Eli futásokból
sajnos vissza kell majd venni...😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Josh Freeman valószínűleg jön workoutra jövő héten


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Megpróbálták pihentetni + rehab és gondolták, hogy javulni fog. Még mindig nem érezte Eli tökéletesnek, ezért döntött műtét mellett. 6-8 hét és utána kapunk egy teljesen egészséges játékost. Kezdetekben a konditeremben és a csapatmegbeszéléseken ott tud lenni, szóval pont időben. Egyébként volt még 2007-ben Manningnek egy azt hiszem vállsérülése, ami után legalább 3-4 hetet ki kellett volna hagynia, mégis pályára tudott lépni.

JPP azért más, nála az volt a kérdés, hogy a szezon kezdetére felépül-e egyáltalán és még mindig nem biztos, hogy az a játékos lesz, aki valaha volt. Nála különösen fontos lett volna, hogy elkerülje műtétet, de nem lehetett. Inkább tőle tartok, mert 2011-es játékát kellene mutatnia ha rájátszásba szeretnénk jutni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Pedig nagyon hasonló a két eset. Szerencsénkre Eli műtéte korábban történt, mint JPP-é tavaly (ha jól emlékszem), de amúgy az eddig megjelent hírek szerint a szezonzárón szerzett sérülés utóhatásáról van szó. Gondolom, idáig a golfozásnál nem zavarta...
Hiába, no Eli is öregszik!G-men
Pedig mindig mondogattam, hogy egy Manning nem sérül meg. Aztán erre a bratyónak is volt egy komoly sérülése és Elit is műteni kellett most. Mondjuk az a 6 hét kihagyás pont azt jelenti, hogy a felkészülésre visszatér.

több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Fasza. Bár nem fogjuk megtudni a hátterét, de remélem nem azt játszottuk most el mint JPP-nél tavaly! Konkrétan h nem műtötték meg Eli bokasérülését rögtön szezon után, hanem néhány héttel a felkészülés kezdete előtt. Írnak vmi kosármeccsről is a bratyó ellen, lehet ott sérült rá...fene tudja. Mindenesetre őt azért annyira nem fogja hátráltatni valószínűleg, mint JPP-t tavaly.Szsziszka
Pedig nagyon hasonló a két eset. Szerencsénkre Eli műtéte korábban történt, mint JPP-é tavaly (ha jól emlékszem), de amúgy az eddig megjelent hírek szerint a szezonzárón szerzett sérülés utóhatásáról van szó. Gondolom, idáig a golfozásnál nem zavarta...
Hiába, no Eli is öregszik!
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Fasza. Bár nem fogjuk megtudni a hátterét, de remélem nem azt játszottuk most el mint JPP-nél tavaly! Konkrétan h nem műtötték meg Eli bokasérülését rögtön szezon után, hanem néhány héttel a felkészülés kezdete előtt. Írnak vmi kosármeccsről is a bratyó ellen, lehet ott sérült rá...fene tudja. Mindenesetre őt azért annyira nem fogja hátráltatni valószínűleg, mint JPP-t tavaly.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 502
Fél offense-t műtötték. Mondjuk nem hiszem, hogy Eli műtétje befolyásolni fog bármit is.Asbee
So the Giants' starting QB (Manning), WR (Cruz), LT (Beatty), RG (Snee) and C (JD Walton) are all coming back from surgery...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Fél offense-t műtötték. Mondjuk nem hiszem, hogy Eli műtétje befolyásolni fog bármit is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 502
Eli Manning to have arthroscopic ankle surgery Thursday Eli Manning to go undergo ankle procedure, out for 6 weeks http:/wp.me/p14QSB-9sq9 /
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Akkor mi lett volna a reakció, ha 1. körben behúzom Ebront?Asbee
azzal kiegyeztem volna, sztem ő lehet egy új Shockey is akár, idő megmondja...
Niklas-szal sics semmi bajom, ír meg minden, csak sztem 2. kör közepét nem érdemes odaadni érte, 3. körben jöhet
ne érts félre Asbee nem ellened beszélek, csak elmondom a véleményem, remélem nincs harag!csebi
Miért lenne harag?😀 Igazából már vártam is, hogy jöjjön valami vélemény az egész draftra, ami mond is valamit és nemcsak pozitív.

IRL is hasonló lesz szerintem a helyzet, a Donald, Ebron, Lewan hármas jöhet majd szóba. Nálam kb. ez a rangsor, Lewan ott kiment, Donald meg benn volt, így nem tudtam benn hagyni másnak. Persze a szezon után voltak nyilatkozatok, amelyben elmondták, hogy az offense-t újjá kell építeni és a FA-k közül inkább a védelmet erősítettük meg (mondjuk OL pl. kapott új játékost akik azért nem kutyaütők). Emiatt inkább a támadók közé várom az 1/12-t és akkor már inkább Ebron.Asbee
Jól draftoltál sztem. 1. kör Donald nem szorul magyarázatra, és sztem a 2 ol pick is helyén volt értékben (Richburg különösen frankó lenne 3. körben). Niklas tényleg reach kicsit, ez benne a rossz, ha olyan needünk van draftra érkezve, amit vhogy mindenképp meg kell oldani. 5. körtől lefele meg nehéz kötözködni, az kicsit szerencsejáték a valóságban is sztem. Mondjuk ha már belemegyünk: még egy alacsony wr-re nem nagyon van szükségünk (Herron), de sokkal jobb picket nem tudnék mondani, Chris Smith az 5. kör végén pedig nagyon jó érték. 2 TE 1 drafton nem kevés, de a sokból rosteren már csak kijönne egy normál.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor mi lett volna a reakció, ha 1. körben behúzom Ebront?Asbee
azzal kiegyeztem volna, sztem ő lehet egy új Shockey is akár, idő megmondja...
Niklas-szal sics semmi bajom, ír meg minden, csak sztem 2. kör közepét nem érdemes odaadni érte, 3. körben jöhet
ne érts félre Asbee nem ellened beszélek, csak elmondom a véleményem, remélem nincs harag!csebi
Miért lenne harag?😀 Igazából már vártam is, hogy jöjjön valami vélemény az egész draftra, ami mond is valamit és nemcsak pozitív.

IRL is hasonló lesz szerintem a helyzet, a Donald, Ebron, Lewan hármas jöhet majd szóba. Nálam kb. ez a rangsor, Lewan ott kiment, Donald meg benn volt, így nem tudtam benn hagyni másnak. Persze a szezon után voltak nyilatkozatok, amelyben elmondták, hogy az offense-t újjá kell építeni és a FA-k közül inkább a védelmet erősítettük meg (mondjuk OL pl. kapott új játékost akik azért nem kutyaütők). Emiatt inkább a támadók közé várom az 1/12-t és akkor már inkább Ebron.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 130 — Lucas Scott
Akkor mi lett volna a reakció, ha 1. körben behúzom Ebront?Asbee
azzal kiegyeztem volna, sztem ő lehet egy új Shockey is akár, idő megmondja...
Niklas-szal sics semmi bajom, ír meg minden, csak sztem 2. kör közepét nem érdemes odaadni érte, 3. körben jöhet
ne érts félre Asbee nem ellened beszélek, csak elmondom a véleményem, remélem nincs harag!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából én sem adnék magamnak A+ értékelést Niklas pickre, de ezt muszáj volt meglépni. Fiedorowicz 3/10-nél nem is volt benn (persze ha nem Niklas-t húzom lehet igen, de kitudja) és ha őt sem tudtam volna kiválasztani, akkor gyakorlatilag telibeszartam volna a legnagyobb hiányposztot. Ahogy megvan a 4-5 gyenge pontja Niklas-nak, ugyanúgy van a többi tight endnek is, amiket ki tudunk emelni, ha épp utáljuk az adott játékost. Kicsit túl is lett tárgyalva az egész pick, részemről lezártam.

IRL pedig úgyis az lesz második körben, hogy valaki csúszni fog és akkor berántjuk őt. Az utóbbi években ez volt a szokás (felemás sikerrel), idén egy elég mély class-nál még nagyobb esélyt látok erre.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Akkor mi lett volna a reakció, ha 1. körben behúzom Ebront?Asbee
Nekem nem lenne gondom vele, mert nincs elég célpontja Elinak jelenleg főleg minőségben. Nálam a két esetleg csúszó top wr húzása is nagy örömöt okozna.
Egy biztos nagy lutri a daft, fogalmunk sincs, hogy ki lesz jó pick, kit kellene húzni. Lehet, hogy utánunk fognak korszakos játékost húzni, lehet, hogy mázlink lesz valakivel, de az is lehet, hogy belekényszerülünk a BPA-ba és nem megyünk vele sokra.
Lehet, hogy Ebronnal nagy lehetőséget szalasztunk el, de lehet, hogy jól járunk azzal ha passzoljuk és behúzunk mást.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor mi lett volna a reakció, ha 1. körben behúzom Ebront?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 130 — Lucas Scott
megoldás alatt sztem az számít, hogy az adott szezonban, milyenek voltak a játékosok ott, és ez alapján meg csak a tavalyi év volt a kuka, nem lehet mkivel hosszú távú szerződést kötni, ld Myers ha vele hosszú távú lett volna akkor most szívnánk eléggé. Benettel meg mi is jól jártunk abban az évben egyértelműen, nélküle már sztem előbb el kezdődött volna a vesszőfutás

blokkoló TE-t nem draftolnék a 2. körben, arra már itt van Davis is, szóval teljesen felesleges. nem vagyok arról meggyőzödve, hogy Niklas egy elkapó TE lesz az NFL-ben azonnal, érdekes prospect lehet, de sztem időt kell belefektetni a kinevelésre, tehát ő nem oldaná meg azon a poszton lévő űrt azonnal...csebi
Erről az "elkapó" és "blokkoló" tight endről annyit, hogy anno Ballard is blokkoló tight end volt😊 Amit ő hozott elkapásokban, az benne lenne Niklas-ban is.Asbee
igen, de Ballardot nem a 2. körben draftoltuk, hanem UDFAként kukáztuk...
volt 1 jó éve, aztán sérülés miatt kuka,majd 8 meccs alatt 75 yard, én szurkolok neki meg minden, nem erről van szó, csak nem ugyanaz a két ember, és Niklas nem fogja megváltani itt a világot, mert pont azokat írják hátránynak, amikre szükség lenne
1. nem tipikusan elkapó (több helyen is írják, hogy nem Ebron v Amaro osztályba tartozik)
2. fizikális problémák
3. trafficban nem blokkol jól
4. sok ember között nem megbízható célpont (megint a fel- és elpattanó labdák korszaka jöjjön?)
5. nem fal közeli játékosként tekintenek rá

ne felejtsük el, hogy lb-t játszott 2012-ben
remélem Jerry nem fogja meghúzni 2. körben

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
megoldás alatt sztem az számít, hogy az adott szezonban, milyenek voltak a játékosok ott, és ez alapján meg csak a tavalyi év volt a kuka, nem lehet mkivel hosszú távú szerződést kötni, ld Myers ha vele hosszú távú lett volna akkor most szívnánk eléggé. Benettel meg mi is jól jártunk abban az évben egyértelműen, nélküle már sztem előbb el kezdődött volna a vesszőfutás

blokkoló TE-t nem draftolnék a 2. körben, arra már itt van Davis is, szóval teljesen felesleges. nem vagyok arról meggyőzödve, hogy Niklas egy elkapó TE lesz az NFL-ben azonnal, érdekes prospect lehet, de sztem időt kell belefektetni a kinevelésre, tehát ő nem oldaná meg azon a poszton lévő űrt azonnal...csebi
Erről az "elkapó" és "blokkoló" tight endről annyit, hogy anno Ballard is blokkoló tight end volt😊 Amit ő hozott elkapásokban, az benne lenne Niklas-ban is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 130 — Lucas Scott
megoldás alatt sztem az számít, hogy az adott szezonban, milyenek voltak a játékosok ott, és ez alapján meg csak a tavalyi év volt a kuka, nem lehet mkivel hosszú távú szerződést kötni, ld Myers ha vele hosszú távú lett volna akkor most szívnánk eléggé. Benettel meg mi is jól jártunk abban az évben egyértelműen, nélküle már sztem előbb el kezdődött volna a vesszőfutás

blokkoló TE-t nem draftolnék a 2. körben, arra már itt van Davis is, szóval teljesen felesleges. nem vagyok arról meggyőzödve, hogy Niklas egy elkapó TE lesz az NFL-ben azonnal, érdekes prospect lehet, de sztem időt kell belefektetni a kinevelésre, tehát ő nem oldaná meg azon a poszton lévő űrt azonnal...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
mármint 1 éve...csebi
1 éves szerződések nekem nem jelentenek megoldást. Azzal, hogy Bennett itt volt csak kb ő járt jól. Néhány évig működött, hogy összekukáztunk innen-onnan valakit, legutóbb nem (pedig Myers nem is tűnt olyan rossznak, de totálisan rendszeridegen volt). Szerintem azzal mindenki egyetért, hogy kell végre egy stabil tight end, aki több évre is megoldást jelent.

Draft game-en Niklas-t már be kellett húznom. A 4 TE-ből valakit ki kellett választanom, az első körben Ebronnál meg volt jobb opció. Bíztam benne, hogy utána lecsúszik ASJ, de sajnos kivitték. Szezon közben mondogatták, hogy Beatty teljesítménye azért is romlott, mert nem volt mellette egy normálisan blokkolni bíró tight end, így lenne. A posztot mindenképp meg akartam oldani és a körülményekhez képest szerintem meg is sikerült.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 130 — Lucas Scott
Letudtam draft játékot:
Asbee
Szerintem nincs olyan, aki ne írná alá ezt most, de ki tudja mi a FO elképzelése.balu10
mondjuk cornerbackből kevés van úgyhogy az biztos érkezikAsbee
tavaly meg az volt a baj, hogy nem volt, két éve is (akkor ezen buktuk a PO-t...)
Niklas nem kellene 2. körben, hiába ND-s. elkapásokban nem lenne jó sztem, aztán cáfoljon rám, ha esetleg mégis hozzánk jutna...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 130 — Lucas Scott
Remélem csak az irónia megy itt. Egyáltalán nem vagyunk beljebb, egy KEZDŐ ugyanúgy kell a tight endek közé.Asbee
Több helyen is blokkoló TE-ként említik. Eli védelmére jöhetett, bár arra Pascoe is megfelelt volna, még elkapni is tud....Sanyichef
Hát az elkapásokról nagyjából annyit, hogy legjobb évében 229 yardig jutott, 1 évvel előtte meg 5 TD-t szerzett és kb ennyi. 2. számú tight endként kezdhet valamit és ennyi. De ne benne lássuk a kezdő TE-t, mert itthagyom a fórumot😀 Évek óta nem tudjuk megoldani a posztot és már itt lenne az ideje.Asbee
mármint 1 éve...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valami kamu szerződés, 165e... Na ne!
Sanyichef
Szerintem valamit elnéztél😀

Most nézem, a garantált összeg 165 ezer, nem a teljes szerződésAsbee
Én is arra gondoltam, szerintem elég nevetséges.
Főleg Walton 3 millájához (igaz az 2 év)Sanyichef
Miért nevetséges? 1 évre írt alá, ha kb. 1-15 millió dollár a teljes fizetése, akkor teljesen reális ez a garantált összeg. Waltonnál vicc az a 3 millió...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Valami kamu szerződés, 165e... Na ne!
Sanyichef
Szerintem valamit elnéztél😀

Most nézem, a garantált összeg 165 ezer, nem a teljes szerződésAsbee
Én is arra gondoltam, szerintem elég nevetséges.
Főleg Walton 3 millájához (igaz az 2 év)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valami kamu szerződés, 165e... Na ne!
Sanyichef
Szerintem valamit elnéztél😀

Most nézem, a garantált összeg 165 ezer, nem a teljes szerződés


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 502
De La Puente közben aláírt a Bearshez két zacskó szotyiért. Amennyire tetszik összességében a FA alatti munkálkodásunk, akkora WTF Walton szerződése.Henderson
Valami kamu szerződés, 165e... Na ne!
Remélem Walton kellemes meglepetés lesz mindenkinek.Sanyichef
nem emlékszem pontosan,de neki mintha kézi (könyök talán) sérülése volt,az pedig nem térd ,gerinc stb sérülés,ami azért más kategória. + bizakodásra adhat okot hogy Shanaham anno még állítólag személyesen nézte ki a fickót ,csak lesérült,vagy rásérült...ez már mind1...gondolom az orvosok csak átvizsgálták mielőtt 1 vagon pénzért leigazolták ...meccshiány +stb.stb.. sok a de, de hátha...😊 amúgy is sanszos 1 használható draft pick oda is...