New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
Pass rusher? Buzis dolog.
Beki
Letrade lett volna a legjobb, de az is csak megfelelő értékkel. Quinnen fasza lesz, de engem az érdekel most már, hogy centert hogy oldjuk meg

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Csak interior pressure! 😀 Viccet félretéve én is jobban örültem volna egy edge-nek, de nem fogom azt írni, hogy elégedetlen vagyok, mikor sok helyen azt olvasom, hogy a legjobb playat húztuk.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Pass rusher? Buzis dolog.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Na most meg az van hogy mindenkeppen letradelunk 😂

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Mondjuk ha letrade akkor Bradbury johetne vagy egy pass rusher aki meg bent lesz

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Tipp hnap hajnalra: maradunk a helyünkön és QWilliams lesz a pick.
Azt nem tudom bekajálni h Raiders annyira megijedne h 1 helyet feltradel vkiért + Giants sem fog mozdulni 1/6-ról. Így marad a WAS, mint lehetséges trade partner, de itt ha nem engedünk jelentősen a trade árából, nem fog összejönni.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Deontay Burnett-től mi várható a jövőben?
Elkezdtem nézni college focit, és ő nagyon tetszett! Darnoldal nagyon jó kémia volt köztük!
steelwolf
Jelenleg valahol 4. helyen lehet a WR depth charton, roster helyért fog küzdeni.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Jetsben is nagyon jó volt, parádés kezei vannak a csókának, ellenünk kifejezetten jó játékot nyújtott, de szerencsére a csapat nem erőltette halálra 😀

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Deontay Burnett-től mi várható a jövőben?
Elkezdtem nézni college focit, és ő nagyon tetszett! Darnoldal nagyon jó kémia volt köztük!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Chris Harris elvileg vagy szerzodeshosszabitast vagy trade-t kert, nem erne meg nekunk valamelyik jovo evi pickert?
Apex
Az a 15 misi / éves szerződés amit kér, az kicsit aggasztó. 😀
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Chris Harris elvileg vagy szerzodeshosszabitast vagy trade-t kert, nem erne meg nekunk valamelyik jovo evi pickert?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Connor Hughes nagyon sokan érdeklődnek 1/3 iránt, Redskinst emelte ki.
több mint 5 éve
nemkismiska New York Jets 222
Seahawks meghallgat Frank Clarkra vonatkozó ajánlatokat (amennyiben azok egy elsö körös cetlit tartalmaznak). Állítólag volt velünk is puhatolózás. Tagged pass rusher, durva szerződés kéne neki, 80-90mn. Részünkről totális idiotizmus lenne szerintem, még akkor is, ha amúgy még csak 25 éves és az előző volt a legjobb szezonja.
nemkismiska
Semmi extra nem történt, Maccagnan érdeklődött az ára felől, 3. picket kérték, kaptak egy nemet és megy KC-ba, ha a felek meg tudnak egyezni egy hosszú távú szerződésben.
Beki
Hát meg tudtak egyezni... minden szempontból drága bót lett ez a KCnek.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Seahawks meghallgat Frank Clarkra vonatkozó ajánlatokat (amennyiben azok egy elsö körös cetlit tartalmaznak). Állítólag volt velünk is puhatolózás. Tagged pass rusher, durva szerződés kéne neki, 80-90mn. Részünkről totális idiotizmus lenne szerintem, még akkor is, ha amúgy még csak 25 éves és az előző volt a legjobb szezonja.
nemkismiska
Semmi extra nem történt, Maccagnan érdeklődött az ára felől, 3. picket kérték, kaptak egy nemet és megy KC-ba, ha a felek meg tudnak egyezni egy hosszú távú szerződésben.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Friss GM power ranking szerint a mi bölcs vezetőnk a 23. Senkit ne tévesszen meg a dolog, csak két arcot előz meg, a többieket még nem rangsorolták, mert viszonylag újak...
Találós kérdés: melyik az a csapat, mely a ligában egyedüliként az elmúlt három szezon egyikében sem bírt legalább 6 győzelmet behúzni?
nemkismiska
Okkal nem kapott hosszabbítást a balfékje (úgy értve h Gase és az ő szerződése ugyanazon évben járjon le). Szar szezon aztán mehet amerre lát.
több mint 5 éve
nemkismiska New York Jets 222
Friss GM power ranking szerint a mi bölcs vezetőnk a 23. Senkit ne tévesszen meg a dolog, csak két arcot előz meg, a többieket még nem rangsorolták, mert viszonylag újak...
Találós kérdés: melyik az a csapat, mely a ligában egyedüliként az elmúlt három szezon egyikében sem bírt legalább 6 győzelmet behúzni?
több mint 5 éve
nemkismiska New York Jets 222
Seahawks meghallgat Frank Clarkra vonatkozó ajánlatokat (amennyiben azok egy elsö körös cetlit tartalmaznak). Állítólag volt velünk is puhatolózás. Tagged pass rusher, durva szerződés kéne neki, 80-90mn. Részünkről totális idiotizmus lenne szerintem, még akkor is, ha amúgy még csak 25 éves és az előző volt a legjobb szezonja.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Nem hinnem, hogy sok ertelme van ezekre a pletykakra adni igy nehany nappal a draft elott

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Újabb fejlemény, már nem komáljuk Josh Allent (pass rusher egyént jelenleg, lehet h a QB-t sem hamarosan), így tuti h nem húzzuk 1/3-on. 😀
Beki
A végén még tényleg az ölünkbe hullik. 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
EZAZZ

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Újabb fejlemény, már nem komáljuk Josh Allent (pass rusher egyént jelenleg, lehet h a QB-t sem hamarosan), így tuti h nem húzzuk 1/3-on. 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Oliver ne jöjjön ide (meg főleg ne Buffalóba, ne szopassunk minket évente kétszer 😀 ), ugyanez igaz persze Allenre is. Vigyétek Garyt!!

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 935 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pár nappal draft előtt elkezdtek unatkozni az emberek és Ed Oliver a menő 1/3-ra most már és Gregg Wiliiams-el indokolják a picket.
Beki
Az nagy fogás lenne itt. Top 3 legjobb játékos a classban Q. Wiliams és Bosa mellett.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Pár nappal draft előtt elkezdtek unatkozni az emberek és Ed Oliver a menő 1/3-ra most már és Gregg Wiliiams-el indokolják a picket.
Beki
Ha nem mentek hátra lesz bent jó edge, könyörgöm egyszer legyen mar egy kis esze ott valakinek és ne cfl szintű OLB-kel probalkozzatok.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Pár nappal draft előtt elkezdtek unatkozni az emberek és Ed Oliver a menő 1/3-ra most már és Gregg Wiliiams-el indokolják a picket.