New York Jets

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 935
Quincy Enunwa is lapáton. Úgy is nagyon erős volt a WR sor. Ja nem.

iktriad
Mivel idén kizárt, hogy játszhat és jó eséllyel career ending is az injury, így teljesen felesleges rosteren tartani. Amúgy valakire próbálunk tán cappet keríteni, vagy mik ezek a hírtelen kivágások? Az meg, hogy Winters-nek szarul jött ez ki, hát istenem ez van nem mi vagyunk az első csapat aki csinált ilyet és nem is mi leszünk az utolsók...osztom Beki véleményét arról, hogy ha akkora ász(nem az) talál csapatot magának hamar.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 934 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Quincy Enunwa is lapáton. Úgy is nagyon erős volt a WR sor. Ja nem.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Today the Jets begin the strength-and-conditioning phase of their COVID-19-altered training camp, per league protocol. This consists of eight days of workouts in a nine-day span, including walk throughs. On Aug. 12, they can start non-padded practices. Padded practices don't start until Aug. 17.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nincs ebben semmi meglepetés, sokan felhozzák a kivágásának dátumát. Nagyon ebben sincs sztem: TC-k most kezdődtek veteránok éppen átestek az első vírusteszteken és opt out dátuma sem járt le még.
Ha Winters valóban akkora ász, mint sokan hiszik gyorsan talál majd csapatot.

Azonban, Brian max átlag alatti RG, aki többször volt sérült, le kell tornázni keretek létszámát 80 fő alá hamarosan + jövőre csökkenő cap (úgy hiszem Mosley opt outja megmentette Avery-t, mert ő repült volna Winters helyett).

Ami engem inkább bosszant: az OL depth.
OT: Fant, Edoga, Becton, Jared Hilbers
OG: Lewis, GvR, Clark, Josh Andrews, McDermott
C: McGovern, Harrison
A kezdő sem egy veretes névsor, de ha pár hétig kiesnek pár...
Beki
Belegondolva engem sem lep meg, van benne ráció (teljes O line rebuild folytatása) csak én megvártam volna nem lesz e még valaki a falból aki ki akarná ülni a szezont és utána léptem volna
Nem lepne meg ha még igazolnánk valakit
Pityu Gyor
Meglátjuk. Elég nehéz tervezni jelenleg hosszabb távon bármivel is + nem tudom hogyan fog összeszokni az OL első meccsre. Lentiek a full szerkós edzések szabályai:

Aug. 17: Teams may begin holding padded practices, with no more than 14 sessions total before the start of the regular season. Padded practice sessions will last no more than 90 minutes at first, with 15-minute increments added onto each subsequent practice until they reach a total of 120 minutes. Players will be given one day off for seven days of work.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 927
Hoppá: Brian Winters lapáton!

iktriad
Legalja franchise szakmailag. Komolyan. Vannak még elbaszott helyek, de ez mindennek az alja.
Amadeus
Az. Sőt! De mi így szeretjük. Köszi h megosztottad veretes véleményed!

Green is green
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 927
Nincs ebben semmi meglepetés, sokan felhozzák a kivágásának dátumát. Nagyon ebben sincs sztem: TC-k most kezdődtek veteránok éppen átestek az első vírusteszteken és opt out dátuma sem járt le még.
Ha Winters valóban akkora ász, mint sokan hiszik gyorsan talál majd csapatot.

Azonban, Brian max átlag alatti RG, aki többször volt sérült, le kell tornázni keretek létszámát 80 fő alá hamarosan + jövőre csökkenő cap (úgy hiszem Mosley opt outja megmentette Avery-t, mert ő repült volna Winters helyett).

Ami engem inkább bosszant: az OL depth.
OT: Fant, Edoga, Becton, Jared Hilbers
OG: Lewis, GvR, Clark, Josh Andrews, McDermott
C: McGovern, Harrison
A kezdő sem egy veretes névsor, de ha pár hétig kiesnek pár...
Beki
Belegondolva engem sem lep meg, van benne ráció (teljes O line rebuild folytatása) csak én megvártam volna nem lesz e még valaki a falból aki ki akarná ülni a szezont és utána léptem volna
Nem lepne meg ha még igazolnánk valakit

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nincs ebben semmi meglepetés, sokan felhozzák a kivágásának dátumát. Nagyon ebben sincs sztem: TC-k most kezdődtek veteránok éppen átestek az első vírusteszteken és opt out dátuma sem járt le még.
Ha Winters valóban akkora ász, mint sokan hiszik gyorsan talál majd csapatot.

Azonban, Brian max átlag alatti RG, aki többször volt sérült, le kell tornázni keretek létszámát 80 fő alá hamarosan + jövőre csökkenő cap (úgy hiszem Mosley opt outja megmentette Avery-t, mert ő repült volna Winters helyett).

Ami engem inkább bosszant: az OL depth.
OT: Fant, Edoga, Becton, Jared Hilbers
OG: Lewis, GvR, Clark, Josh Andrews, McDermott
C: McGovern, Harrison
A kezdő sem egy veretes névsor, de ha pár hétig kiesnek pár...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 934 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes megjegyzés Tony Paulinetől Winters ügyben.



Ez viszont YIKES!
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Hoppá: Brian Winters lapáton!

iktriad
Legalja franchise szakmailag. Komolyan. Vannak még elbaszott helyek, de ez mindennek az alja.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 934 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppá: Brian Winters lapáton!
több mint 3 éve
nemkismiska New York Jets 222
C.J. Mosley is csücsül!
steelwolf
Csessze meg
Pityu Gyor
Végüis idén úgysem lett volna meg a PO, így meg legalább 1 évvel tovább marad egy remélhetőleg jobb kerettel és edzőbrigáddal. Ettől pozitívabban nem tudok hozzáállni...
nemkismiska
Annak az 1 plusz évnek lehet nem kellene annyira örülnünk.
Beki
Na igen, ha az eddigiekből indulunk ki, akkor tényleg nem. Próbáltam a legoptimistább lenni 😊
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
C.J. Mosley is csücsül!
steelwolf
Csessze meg
Pityu Gyor
Végüis idén úgysem lett volna meg a PO, így meg legalább 1 évvel tovább marad egy remélhetőleg jobb kerettel és edzőbrigáddal. Ettől pozitívabban nem tudok hozzáállni...
nemkismiska
Annak az 1 plusz évnek lehet nem kellene annyira örülnünk.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 840 — StuG Life
C.J. Mosley is csücsül!
steelwolf
Csessze meg
Pityu Gyor
Végüis idén úgysem lett volna meg a PO, így meg legalább 1 évvel tovább marad egy remélhetőleg jobb kerettel és edzőbrigáddal. Ettől pozitívabban nem tudok hozzáállni...
nemkismiska
kiváncsi leszek jövőre az új HC-vel mit hoztok ki belőle

több mint 3 éve
nemkismiska New York Jets 222
C.J. Mosley is csücsül!
steelwolf
Csessze meg
Pityu Gyor
Végüis idén úgysem lett volna meg a PO, így meg legalább 1 évvel tovább marad egy remélhetőleg jobb kerettel és edzőbrigáddal. Ettől pozitívabban nem tudok hozzáállni...
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
C.J. Mosley is csücsül!
steelwolf
Mennyit játszott eddig ?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 190
C.J. Mosley is csücsül!
steelwolf
ILB-k elegge problemasak New York-ban
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Hogyan befolyásolja a capet CJ Mosley csücsülése (forrás: OTC)
Mosley was set to count for $17.5 million on the salary cap in 2020. That number consisted of a $6 million base salary, $10 million offseason roster bonus, and $1.5 million in bonus prorations. His new cap charge for this year should be $10 million, which is the cost of his roster bonus. He would be eligible for either a $350K stipend if he is a high risk opt out or a $150K salary advance if he is a voluntary opt out.

Mosley’s contract with the Jets will toll meaning the term will now run until 2024 rather than 2023. His cap charge, which was scheduled to be $17.5M next year, will either be $7.5 million or $7.35 million depending on the type of opt out classification. His salary will be fully guaranteed. His cap number in 2022 will now be $17.5 million of which $8 million is guaranteed. His cap in 2023 and 2024 will be $18.5 million.
Ha jól értelmezem, ez valszeg "önkéntes" opt out lesz, ami 150k dollárt jelent még neki a szabályok szerint, ergo 5.85M cap szabadul fel idén. Jövőre is majdnem 10 misi felszabadul, azonban a szerződésének hossza tolódik 1 évet még...
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 927
C.J. Mosley is csücsül!
steelwolf
Csessze meg

Green is green
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
C.J. Mosley is csücsül!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Flakon, Ryan Griffin és Avery mentek PUP listára, míg Dan Brown NFI listára, Domenique Davis pedig repült.
Beki
Megsérült az új könyve írása során? Akkor ezért várok hiába...

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Flakon, Ryan Griffin és Avery mentek PUP listára, míg Dan Brown NFI listára, Domenique Davis pedig repült.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Becton nincs rossz formában:
 twitter.com/nyjets/status/1288578544231223297
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 508 — Így remélem megfelelek nektek.....
Adams is bejelentené hogy most akkor inkább kiüli 😛
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
The Jets have placed rookie DBs Bryce Hall and Shyheim Carter on the COVID-19 reserve list. C Leo Koloamatangi opted out. #Jets