New York Jets

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ha osszejon a Kaepernick to Broncos trade az vegleg beteszi a kaput Fitznek es mi maradunk az egyetlen opcioja.
Beki
Én még mindig nem látom, hogy ez miért vinné le az árát. Megfordítom: a Jetsnek is Fitz marad az egyetlen opciója. Vagy Brian Hoyer. Ő körülbelül 7-8 milliós játékos. A roster adott, innen irány a PO.
tüsi91
Egy QB aki csak egy OC rendszereben tudott maradandit alkotni meg egy karrier szezon utan sem er 15 misit 1 evre, plane 33 evesen.
Hogy milyen magasra tette az ugynoke a kepzelt arat mi sem jelzi jobban h papiron a Broncos beszelt vele csak rajtunk kivul. Varhaton 9-10 misinel talalkoznak az allaspontok, vagy Hoyerre lecsapunk es Fitzy mehet backup meloert mashova.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha osszejon a Kaepernick to Broncos trade az vegleg beteszi a kaput Fitznek es mi maradunk az egyetlen opcioja.
Beki
Én még mindig nem látom, hogy ez miért vinné le az árát. Megfordítom: a Jetsnek is Fitz marad az egyetlen opciója. Vagy Brian Hoyer. Ő körülbelül 7-8 milliós játékos. A roster adott, innen irány a PO.
több mint 8 éve
Pityu Gyor New York Jets 921
Ha osszejon a Kaepernick to Broncos trade az vegleg beteszi a kaput Fitznek es mi maradunk az egyetlen opcioja.
Beki
Pontosan. Kb ket heten belul le fog zarulni szerintem

Green is green
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ha osszejon a Kaepernick to Broncos trade az vegleg beteszi a kaput Fitznek es mi maradunk az egyetlen opcioja.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Bruce Carter LB erkezik 1 evre, immaron ez mar roster movet kovetel.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Jason Cole szerint perpill nem igazán van bármilyen tárgyalás Fitz és az FO között, mert nem változott Fitz által kért összeg, így Brian Hoyer került célpontba.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
NFLPA szerint immáron hivatalosan is miénk a legalacsonyabb cap space a ligában: ~720k.
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 1h1 hour ago

New York Jets are releasing Geno Smith, per source. Surprising move.

Na jó nekem itt lett elegem. Nem igaz, hogy nem tudunk lehetőséget ennek a szegény srácnak. Megyek inkább a Lionsnak szurkolni, úgyis ott van Kerley is már.
Wester
gondolom nem tűnt fel, hogy 04.01.van. Amúgy sehol nincs erről konkrét megerősítés,vagy hír.
kapitnono
Persze, hogy nincs mert én kreáltam 😀

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 1h1 hour ago

New York Jets are releasing Geno Smith, per source. Surprising move.

Na jó nekem itt lett elegem. Nem igaz, hogy nem tudunk lehetőséget ennek a szegény srácnak. Megyek inkább a Lionsnak szurkolni, úgyis ott van Kerley is már.
Wester
gondolom nem tűnt fel, hogy 04.01.van. Amúgy sehol nincs erről konkrét megerősítés,vagy hír.


több mint 8 éve
Törölt felhasználó
De jó h ennyit unatkozok ezen a szép napon. 04.01. 😀
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
xDDD dagobert bácsi nem hápogott ekkorát 😀

több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 1h1 hour ago

New York Jets are releasing Geno Smith, per source. Surprising move.

Na jó nekem itt lett elegem. Nem igaz, hogy nem tudunk lehetőséget ennek a szegény srácnak. Megyek inkább a Lionsnak szurkolni, úgyis ott van Kerley is már.

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
DE Jack Crawford UFA vizitre jön, míg QB Paxton Lynch pre-draft vizitre ápr. 14-e körül.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Gyűlnek a nevek közben pre-draft vizitek terén:
Yannick Ngakoue said he has visits scheduled with Jacksonville, Philadelphia, Tennessee & the New York Jets.
Former #LSU CB Rashard Robinson is generating a ton of interest. Visited the #Broncos recently. I'm told the #Jets and #Seahawks are next.
I'm told #Florida DL Jonathan Bullard has visits and/or workouts on the books with the #Lions, #Jets and #Patriots.
Penn State QB Christian Hackenberg scheduled to visit Jets on April 10, per source. GM Mike Maccagnan attended recent pro day. #nyj
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
JetsInsider.com @JetsInsider
Fitz attending #MikeAndMadDogReunion called out by Dog.."Sign that deal!!!" #jets #nyj #nfl

Reakció:
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Despite general manager Mike Maccagnan saying they are not “actively pursuing” a trade for Wilkerson, a source said Wednesday that the Jets are indeed shopping him around.

Brian Costello
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Jarvis Jenkins leigazolása hivatalos és Bruce Carter LB érkezik vizitre.
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Jó fejek vagyunk, az egész ligának mi draftoljuk a QB-kat, így nekik megmaradnak a pickjeik 😀

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
The New York Jets have drafted the most quarterbacks in the entire NFL since 1999 with 10. 😀
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini
The Jets have $2.44 million in cap room, according to NFLPA records. That doesn't include DE Jarvis Jenkins, whose contract hasn't been processed. They can squeeze him under the cap without having to make any moves, but they will have to clear space if they re-sign QB Ryan Fitzpatrick.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
abbú hogyan lesz frencsájz qúbé meg még draft is? : D
ano92
Wilk vagy D'Brick áldozat lesz.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
abbú hogyan lesz frencsájz qúbé meg még draft is? : D

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
NFLPA szerint 67 játékosnak van szerződése és 2.4M a jelenlegi cap space-ünk.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Tenyleg Bishop is, meglatjuk mennyi eselye lesz rosteren ragadnia.

Kozben meghallgattam Macc conference calljat a mediaval es Fergusonnal ugy beszelt majdnem h ocsem paycut vagy repulj a vege, de semmi elkotelezettseg nincs a hangjaban h heee o a csapat LTje lesz biztosan.
Wilk tradelesenel korbetancolt mindent, de eros felhivas volt keringore ajanlatok teren.
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Kis update a korábbi rosterhez:

QB: Geno, Petty
FB: Bohanon
RB: Forte, Powell, Robinson
TE: Davis, Amaro, Sudfeld
WR: Marshall, Decker, D. Smith, Enunwa, Thompkins
OT: Ferguson, Giacomini, Qvale
OG: Carpenter, Winters, Dozier, Harrison
C: Mangold, W. Johnson

NT: McLendon, Deon Simon
DE: Wilkerson, Richardson, LWilliams, Jarvis Jenkins
ILB: Harris, Henderson, Taiwan J.
OLB: Mauldin, Reilly
CB: Revis, MWilliams, Skrine, McDougle, Milliner
S: Gilchrist, Pryor, Bailey, Miles

P: ?
K: Folk
LS: Purdum

Ha felteszem, hogy Fitz visszajön, akkor hiába Macc BPA draftja erősen OT / edge rusher felé mutat a dolog 1. körben, bár nyilván Ferguson sorsa befolyásolhat még ezt-azt.

Nyitott posztok perpill az RG és az OLB+P, többi az nagyjából adott, esetleg TE, ha akarunk passzolni is feléjük, de nem 4&1-re...
Beki
Van még egy freddie bishop is nem?

Lesz ez még így se!