New York Jets

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Fitzpatrick at the podium: "Now we know we're not going to go undefeated this year." #Jets #nyjets
😀 😀:😀

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Revis: I'll be fine #nyj

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Revis -> hamstring injury.
Beki
nagyon jó :/

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Revis -> hamstring injury.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Köszi srácok sok sikert tovább! Valóban Deckerrel ez lehet hogy megvan.
dande
Összességében Decker nélkül is meglehetett volna ez, konzisztensebb O#-ra van szükségetek azért, mert egy félidő nem mindig lesz elég. 😛
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Köszi srácok sok sikert tovább! Valóban Deckerrel ez lehet hogy megvan.
dande
ivory hiányzott inkább, gratula nektek

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszi srácok sok sikert tovább! Valóban Deckerrel ez lehet hogy megvan.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Hát, ha nem kezdjük olyan szarul az 1. félidőt bően lett volna esélyünk, no nem mintha így sem lett volna.
Fitz papa 58 passzkísérlet, OMG, de ez van ha füstbe ment terv a futójátékod és 24 ponttal vezet az ellenfél. 3 INT-je közül a Rowe pick kicsit rövidnek tűnt nekem, a másik 2 felpattanó laszti után volt, így nem húznám rá. Marshall ismét 100 yard felett, de a fumble hülyesége sokba került az 1. félidőben.
OL-nek futásblokkolásban hatalmasat kell javulnia és Ivory-t is össze kell drótozni.

Védelem 2. félidőben nem engedélyezett pontot a Philly-nek és 118 yardon tartotta Bradfordot, viszont futásból nyertük a yardokat. Jövőre külső LB-ket lábon gyorsabbakra kellene cserélni.

Sokkal jobb így kikapni, mint ma, de marha sok fordulópontja volt ennek a mérkőzésnek. DL panasz nem lehet.
több mint 8 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Ahhoz képest, hogy elég ótvar meccsünk volt, szépen felhoztuk. Látszik azért, hogy fitzinek megvannak a korlátai. A WR sor nálam pozitívum volt, az általam sokat szidott enunwa is jól játszott és kerley is végre megmutatta magát. Futójáték az teljesen nem létezett, mondjuk ez köszönhető annak is, hogy 24-0 után nem sokat fut az ember. 2-1 és azért biztató a játék is, én bőven elégedett vagyok a csapattal így 3 hét után, jövő héten pedig meg kell csapni a miamit.
Wester
Az biztos, hogy más ez a meccs két győzelem után, hisz így belefért - mondhatjuk. Nagy kár az elejéért. Fitz - abszolút egyetértek - korlátos, Én szeretem a nyugodtságát, küzdött is, de ahhoz nem elég hogy egy leengedő ellenféllel szemben bedaráljon ilyen hátrányt. Kerley bizonyított hogy jó játékos, a futójátékot ennyire azért nem szabadna lenulláznunk. Hátul hihetetlen volt, hogy mennyire lyukasak voltunk a meccs első felében... A Miami meccs fontos lesz így, 3:1 erős kezdés lenne, vereséggel meg rossz szériánk kezdődne.

Green is green
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Ahhoz képest, hogy elég ótvar meccsünk volt, szépen felhoztuk. Látszik azért, hogy fitzinek megvannak a korlátai. A WR sor nálam pozitívum volt, az általam sokat szidott enunwa is jól játszott és kerley is végre megmutatta magát. Futójáték az teljesen nem létezett, mondjuk ez köszönhető annak is, hogy 24-0 után nem sokat fut az ember. 2-1 és azért biztató a játék is, én bőven elégedett vagyok a csapattal így 3 hét után, jövő héten pedig meg kell csapni a miamit.

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Van az az érzésem, hogy 1. Decker hiánya túl sok lesz 2. 0-2-es csapatok rendre felszívják magukat a nagy szarban. Remélem nem lesz igazam, #simannyerunkjetsjetsjets

ja, és jövő hétre Londonba számoljatok még 1 embert!
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 289
Harris out, mi tortent?
Toto21
Nem tudom hol olvastad, de ők az inaktívok nálunk:
Jets inactives: WR Eric Decker, CB Darrin Walls, G Jarvis Harrison, NT Deon Simon, WR Chris Owusu, LB Trevor Reilly, T Ben Ijalana
Beki
ESPN fantasy kuldte az ertesitest, hogy Harris Out... lehet csak a jatek bug-os

Szerk. Harris játszik, az app-el volt a baj, bocs a tévhíreket

Szerkesztette: Toto21
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Harris out, mi tortent?
Toto21
Nem tudom hol olvastad, de ők az inaktívok nálunk:
Jets inactives: WR Eric Decker, CB Darrin Walls, G Jarvis Harrison, NT Deon Simon, WR Chris Owusu, LB Trevor Reilly, T Ben Ijalana
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 289
Harris out, mi tortent?
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ivory aktív a mai meccsre.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Revis biztosan játszik ma, Ivory-ról a bemelegítés során döntenek, Decker OUT.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Párszor lehetett már ez téma, de ma olvastam egy cikket a Wilkerson szerződésről.
Ott azt írták, valószínűleg elengedjük Mo-t, megtartjuk Sheldont és Big Catet.
Nyilván két meccs alapján nehéz megítélni, de azért Williamsel még bukhatunk, Sheldon pedig nem egy jó fiú mint az idén nyáron kiderült. Nagy butaság lenne Wilkerson elengedése szerintem, elemzők és PFF szerint a második legjobb DE idén..
david52
Hááát, annak a cikknek sztem sok értelme nem lehetett. Egyrészről Wilkerson szerződése éppen csak is, de bele kell h férjen jövőre, tag is játszik (~15-16M). Másik, hogy LWill-t nem láttuk még a teljes szezonban h hogyan játszik, harmadszor Sheldon-t egy újabb hiba választja el attól, hogy egy teljes szezont kihagyjon.
több mint 8 éve
david52 New York Jets 115
Párszor lehetett már ez téma, de ma olvastam egy cikket a Wilkerson szerződésről.
Ott azt írták, valószínűleg elengedjük Mo-t, megtartjuk Sheldont és Big Catet.
Nyilván két meccs alapján nehéz megítélni, de azért Williamsel még bukhatunk, Sheldon pedig nem egy jó fiú mint az idén nyáron kiderült. Nagy butaság lenne Wilkerson elengedése szerintem, elemzők és PFF szerint a második legjobb DE idén..
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ivory, Decker és Decker mind game-time decision lesz, Reilly, Walls és Owusu out, Mauldin játszik.
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Hát Decker és Ivory hiánya megérződhet. Ivoryt még tudja pótolni Powell (Stacyvel mi a helyzet?), de Devin Smithről még semmit nem tudunk, Kerleynek még nem dobáltak idén.
Lucifer
Decker és Owusu nélkül Marshall-Enunwa-Kerley-Smith négyes lesz csak, így minden WR aktív lesz, ha addig nem robban le senki.
Beki
Világos. Remélem Decker hiánya nem okoz nagyobb gondot.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Hát Decker és Ivory hiánya megérződhet. Ivoryt még tudja pótolni Powell (Stacyvel mi a helyzet?), de Devin Smithről még semmit nem tudunk, Kerleynek még nem dobáltak idén.
Lucifer
Decker és Owusu nélkül Marshall-Enunwa-Kerley-Smith négyes lesz csak, így minden WR aktív lesz, ha addig nem robban le senki.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Owusu, Decker, Ivory és Walls nem edzett ma. Előbbi 2-3 hét out, míg Decker és Ivory game-time decision lesz, de nem az igazi egyik sem és Revis is sérüléssel bajlódik.
Beki
Hát sztem így is behúzhatjuk a meccset, és ha csak nem égető a helyzet egyik sérüléssel bajlódó játékosunkat sem játszatnám.....
mzperx
Vízválasztó lehet ez a meccs, így rögtön a szezon elején, de Bowles-ék tudják majd a dolgukat.
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Owusu, Decker, Ivory és Walls nem edzett ma. Előbbi 2-3 hét out, míg Decker és Ivory game-time decision lesz, de nem az igazi egyik sem és Revis is sérüléssel bajlódik.
Beki
Hát sztem így is behúzhatjuk a meccset, és ha csak nem égető a helyzet egyik sérüléssel bajlódó játékosunkat sem játszatnám.....
mzperx
Hát Decker és Ivory hiánya megérződhet. Ivoryt még tudja pótolni Powell (Stacyvel mi a helyzet?), de Devin Smithről még semmit nem tudunk, Kerleynek még nem dobáltak idén.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
mzperx New York Jets 245
Owusu, Decker, Ivory és Walls nem edzett ma. Előbbi 2-3 hét out, míg Decker és Ivory game-time decision lesz, de nem az igazi egyik sem és Revis is sérüléssel bajlódik.
Beki
Hát sztem így is behúzhatjuk a meccset, és ha csak nem égető a helyzet egyik sérüléssel bajlódó játékosunkat sem játszatnám.....
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Owusu, Decker, Ivory és Walls nem edzett ma. Előbbi 2-3 hét out, míg Decker és Ivory game-time decision lesz, de nem az igazi egyik sem és Revis is sérüléssel bajlódik.