New York Jets

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Wilkersonnal nem lesz meg a szerződéshosszabbítás vasárnapig az ESPN szerint.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Espn azt mondják, hogy Chris Ivory nagyot robbanthat a Browns ellen.Ti hogy látjátok?
Béczkó
Szerintem nem terrorista

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Espn azt mondják, hogy Chris Ivory nagyot robbanthat a Browns ellen.Ti hogy látjátok?
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Tegnapi edzés alapján sok új nem volt, várhatóan Geno, Devin Smith és Sheldon nem játszik a Browns ellen. Petty marad a No. 2 QB
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
4 preseason meccs alapján akkora következtetéseket nem vonnék le, mert jó eséllyel elég alap playbook-kal mentünk offense terén, védelemben ugyan Bowles zúdította a blitz-eket, de ott sincs semmi meglepetés.
Run heavy offense meg felejtős, nem az lesz, ameddig Petty egy maga nem maradna rosteren. Gailey sztem inkább egyforma hangsúlyt fektet majd a témára, de rengeteg sima 3 WR-es felállás lesz.

Cutokban sok meglepetés nincs, folyt. köv. Cleveland ellen.
több mint 8 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Dee Millinerre lőttetek el az egyszeri "IRre rakjuk, de majd visszahozzuk" lehetőséget.
iktriad
Az ő helyére pedig visszajött Owusu, szóval KR már annyira nem hiányposzt.

Viszont szomorú hírrel folytatjuk 😕
Jets Bring In Rookie SS Ronald Martin from Seattle; S Rontez Miles Released to Make Room on Roster
több mint 8 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Lement már 4 pre-season meccs...ez alapján mi a véleményetek a csapatról?
mzperx
Háát, az első meccs kivételével igazából tetszett amit láttam. Wallsban és Marcus Williamsben nagyon kellemeset csalódtam. Ami számomra nagyon zavaró, az Fitzpatrick bizonytalansága néha. Bár még így is labdabiztosabbnak tűnik mint Geno vagy anno Sanchez.

Ami aggaszt, 3-1-es pre-season után az alapszakasz sokszor a fordítottja szokott lenni, nem szeretném ha 4 forduló után 1-3-al állnánk 😀
david52
Hát puding próbája az evés ugyebár, de szerintem voltak biztató momentumok. Támadásban Fritz-re kötve hiszem hogy nagy terhet raknának, igazi run-heavy lesz, ami viszont lehetőséget ad majd egy pár jó dobásra ha jól sejtem főleg Marshall felé. A védelemben kár Richardson hülyeségéért, engem meglep Babin elengedése is - csak tudják mit akarnak egy jó start sokat érne! Én egy nem-negatív csoportmérleggel, több mint 8 győzelemmel a végén elégedett lennék. Go Jets!

Green is green
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dee Millinerre lőttetek el az egyszeri "IRre rakjuk, de majd visszahozzuk" lehetőséget.
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
A lényeg 😀

@RontezMiles has also made the #Jets 53-man roster.

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
david52 New York Jets 115
Lement már 4 pre-season meccs...ez alapján mi a véleményetek a csapatról?
mzperx
Háát, az első meccs kivételével igazából tetszett amit láttam. Wallsban és Marcus Williamsben nagyon kellemeset csalódtam. Ami számomra nagyon zavaró, az Fitzpatrick bizonytalansága néha. Bár még így is labdabiztosabbnak tűnik mint Geno vagy anno Sanchez.

Ami aggaszt, 3-1-es pre-season után az alapszakasz sokszor a fordítottja szokott lenni, nem szeretném ha 4 forduló után 1-3-al állnánk 😀
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Sziasztok!
Srácok valaki jön Londonba a meccsekre? Gondoltam lehetne egy kis bandázás, iszogatás stb... Tavaly elég későn kezdtem el szervezni, de így is sikerült megismerni egy kedves Lions drukker házaspárt... Ha valakit érdekel keresettek nyugodtan! További szép napot!

több mint 8 éve
mzperx New York Jets 245
Lement már 4 pre-season meccs...ez alapján mi a véleményetek a csapatról?
több mint 8 éve
mzperx New York Jets 245
Colon a kezdő RG, Amaro és Vickerson IR-en.
Beki
Amaro egész szezonra kiesett
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Colon a kezdő RG, Amaro és Vickerson IR-en.
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Csak nekem nem tűnt fel, vagy Kerley tényleg nem kapott snapet a Giants elleni meccsen?
Lucifer
Agyrázkódása van, de ettől függetlenül eddig mellőzték, az első csapattal folyton enunwa kapja a snapeket ami számomra érthetetlen mivel ő nem mutatott eddig semmit, míg kerley azért már bizonyított. (Egyetlen tippem az, hogy jobban blokkol enunwa és ezért)
Wester
Köszi.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Csak nekem nem tűnt fel, vagy Kerley tényleg nem kapott snapet a Giants elleni meccsen?
Lucifer
Agyrázkódása van, de ettől függetlenül eddig mellőzték, az első csapattal folyton enunwa kapja a snapeket ami számomra érthetetlen mivel ő nem mutatott eddig semmit, míg kerley azért már bizonyított. (Egyetlen tippem az, hogy jobban blokkol enunwa és ezért)

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Csak nekem nem tűnt fel, vagy Kerley tényleg nem kapott snapet a Giants elleni meccsen?

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
7 hónapos kihagyás után, visszatértem a szezonra. Ma pedig egy produktív Jets offenset szeretnék látni a Giants ellen. 😀
david52
valami ilyesmit? 😊

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Posey and TJ Graham repülnek. James Brewer OT is.
Beki
CB Javier Arenas, OL James Brewer, CB Curtis Brown, C Dalton Freeman, WR T.J. Graham, WR Saalim Hakim, WR Austin Hill, LB Bryan Johnson, TE Matt LaCosse, CB Keith Lewis, WR DeVier Posey, WR Jonathon Rumph

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Posey and TJ Graham repülnek. James Brewer OT is.
több mint 8 éve
david52 New York Jets 115
7 hónapos kihagyás után, visszatértem a szezonra. Ma pedig egy produktív Jets offenset szeretnék látni a Giants ellen. 😀

Szerkesztette: david52
több mint 8 éve
mzperx New York Jets 245
 www.newyorkjets.com/videos/videos/Marshall-Fitzpatrick-Doesn%E2%80%99t-Shut-Up/d62dccea-fc02-43bb-b61a-6b5c3d798eb4?campaign=fb

bíztató
több mint 8 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
 twitter.com/JetsTalkLine/status/635215665515884544
piccolo
Azt írják, szörnyű a tackle-technikája, sok a miss. Ha javít, biztos kerettag lehet.

Go Jets!
több mint 8 éve
mrzsolt Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 77 — .
 twitter.com/JetsTalkLine/status/635215665515884544

Szerkesztette: r.baggio
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
azt meg tudja valaki mondani, h a tegnapi meccs első félidejének végén, 1:56 környékén, mikor Folk kick offja kiment az oldalvonalon kívül, a Falcons miért a 40 yardosról jött utána?
Lucifer
mert ez a szabály
baggio
mert a touchback után a 20-asról jönnek, viszont ha kimegy oldalt, akkor nem onnan ahol kiment oldalra? vagy keverem a punttal a dolgot, valahogy most eléggé kiesett a dolog.
Lucifer
a punttal kevered
baggio
oké, köszi

GO JETS!!!