New York Jets

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Jets had trade-up discussions with Titans (No. 2) on draft day. Buzz in league circles was #NYJ wanted Dante Fowler.

Érdekes, ez alapján ha fel is mentünk volna, akkor se MariotaértWester
Azért a Fowler-ért, aki a Jags minicampjében térdszalagszakadást szenvedett és kidőlt a szezonra.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Devis Smith is aláfirkantott, LW is még ma megteszi.
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Jets had trade-up discussions with Titans (No. 2) on draft day. Buzz in league circles was #NYJ wanted Dante Fowler.

Érdekes, ez alapján ha fel is mentünk volna, akkor se Mariotaért

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Mauldin és Petty is aláírt, Smith és LW van már csak hátra.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Deon Simon aláírt.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini @RichCimini · máj. 5.
The Jets have $10.9M in cap space, according to @ESPNStatsInfo. #nyjBeki
Ebből 4-4,5 milla lesznek az újoncokWester
És akk ez most hogy is van? amit idén nem költünk el, az az összeg hozzáadódik a jövő évihez?Lucifer
Azt az összeget átvihetjük jövő évre.
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Rich Cimini @RichCimini · máj. 5.
The Jets have $10.9M in cap space, according to @ESPNStatsInfo. #nyjBeki
Ebből 4-4,5 milla lesznek az újoncokWester
És akk ez most hogy is van? amit idén nem költünk el, az az összeg hozzáadódik a jövő évihez?

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Rich Cimini @RichCimini · máj. 5.
The Jets have $10.9M in cap space, according to @ESPNStatsInfo. #nyjBeki
Ebből 4-4,5 milla lesznek az újoncok

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini @RichCimini · máj. 5.
The Jets have $10.9M in cap space, according to @ESPNStatsInfo. #nyj
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Maccagnan tegnap az egyik rádiós műsor vendége volt, ahol elmondta, hogy Wilkerson neve többnyire felmerül, mikor másik csapatokkal beszél, de nem árulja aktívan őt.
Szeretnénk őt megtartani, de ehhez meg kell találni a közös pontot.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Jarvis Harrison aláírt.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alex Marvez @alexmarvez
Source tells @NFLonFOX there's a good chance fired @ChicagoBears college scouting director Marty Barrett lands with @nyjets front officeBeki
és ez jó nekünk?mzperx
Jobb, mintha Gene Smith jönne. Kíváncsi leszek hogy az egyik megüresedett helyre nem-.e őt nézték-e mondjuk ki. Mondjuk azt nem kívánom nektek.
több mint 8 éve
mzperx New York Jets 245
Alex Marvez @alexmarvez
Source tells @NFLonFOX there's a good chance fired @ChicagoBears college scouting director Marty Barrett lands with @nyjets front officeBeki
és ez jó nekünk?
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Alex Marvez @alexmarvez
Source tells @NFLonFOX there's a good chance fired @ChicagoBears college scouting director Marty Barrett lands with @nyjets front office
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Jó pár scoutot elküldtünk ma, így a draft után,Beki
nem ti draftoltátok Mannion-t.... én is elzavartam volna az osszeset.

több mint 8 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Satcy-vel nagyon jol jartatok...7.koros pickert ajandek.
Nagyon sajnalom, hogy elment....

'I BELIEVE'
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Jó pár scoutot elküldtünk ma, így a draft után,Beki
Elvégezték a feladatukat 😀

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Jó pár scoutot elküldtünk ma, így a draft után,
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Wilkerson miatt rápillantottam a jövő évi capünkre és hát mit ne mondjak nem túl rózsás. 139.8M foglalt már most overthecap.com szerint és ebben nincsenek benne az idei draftoltak elvileg (tehát a jövő évre esedékes szerződés részük).
Nyilván emelkedik még a cap is addig és pár játékost kivágunk, de...
több mint 8 éve
Pityu Gyor New York Jets 921
Csatlakozom Én is:
Leonard Williams: A
Legjobb játékos, ha ki tudjuk aknázni a lehetőségeket amik így most a rosteren van akkor még jobb

Devin Smith: B-
Nem értem a WR súlyt. A második kör elejét nem tudom mivel érdemelte ki tőlünk, főleg hogy később még egy WR-t szereztünk.

Lorenzo Mauldin: A
Van egy offseason előtti draft újságom, amiben nagyon jó prospect-nek írják, csak erőben kell fejlődnie. Hiányposztra, második körre várt OLB a harmadik körben - én megvettem.

Brice Petty: A-
Én nehezen tudok különbséget tenni a nem elit egyetemi irányítók között. Ezt a srácot tehetséges, nagy potenciállal bíró irányítónak tartják akinek most van ideje felkészülni Geno és Fritz mögött. Ami miatt nálam ez A értékelés az az, hogy a management-nek volt türelme a negyedik körig várni, itt már jó érték lesz ha kezdő lesz belőle pár év múlva.

Jarvis Harrison: B+
Én előbbre vártam OL picket, ezért nem A, plusz ha jól értem a srácnál van hozzáállásbeli kockázat. Bízom benne, hogy felmérték a srác személyiségét is a draft előtt.

Deon Simon: B
A poszt ok, Ellis távozásával van egyáltalán classic NT más? Ha marad rosteren akkor még jobb pick.

Trade-k (Stacy, Posey): A
Nekem tetszettek a cserék, sikerült hárommal több játékost szerezni mint ahány pick-kel indultunk neki a draftnak. Stacy 7. körért remek.

Green is green
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
No, az én értékeléseim az idei draftról:

Leonard Williams: A-
Őszintén szólva, mikor meghallottam olyan érzések keringtek bennem, mint mikor Sheldon-t kihúztuk: ugyan minek ő? Utólag meghallgatva Macc interjúját, hogy top3 boardunkont ott volt és egyedül maradt, valamint a Wilkerson körüli kérdőjelekkel együtt gyorsan megszerettem ezt a picket. Nem beszélve róla, hogy a draft legértékesebb játékosáról beszélünk. Az A- csak annak szól, hogy DL abszolút nem volt need.

Devin Smith: B
Hosszú évek óta először mentünk úgy neki a draftnak, hogy a WR nem volt need, viszont nem volt mélységi célpontunk. Így Smith esetében nem kell arról beszélnünk, hogy azonnali impactnek kell lennie, hanem lesz ideje fejlődni, persze emellett bőven kap majd snapet, hiszen Gailey jó sok 4-5 elkapós felállást használ majd.

Lorenzo Mauldin: B+
Fiatalítani kellett az OLB poszton, amely megtörtént, talán Eli Haroldnak jobban örültem volna, de Mauldin is jelentős játéklehetőséghez jut majd.

Brice Petty: B
Bowles hangsúlyozta, hogy egy QB-t húzunk majd és ezt a lehető legjobb helyen tettük, lesz ideje fejlődni, de előtte Simms-et le kell nyomnia.

Jarvis Harrison: A-
Tehetség adott, de a munkamorálját sokat megkérdőjelezik és állítólag a kosárlabdát jobban kedveli. Ha megfelelő irányba tereljük a játékos figyelmét, akkor akár kezdő is lehet.

Deon Simon: B
DL depthből sosem elég, de lássuk be nagyon nehéz lesz magát beverekednie magát a rosterre, így PS tagként kezelem.

Emellett a draft pickjeink cserélgetéséből jött még Marshall, Fitzpatrick, Stacy és Posey is.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Jó az UDFA listátok, nagyon


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
elsőre azt mondanám, hogy messze jobban húztunk mint tavalymzperx
Ahhoz képest nem nehéz 😀

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Így elsőre végigfutva a rostert az eddigi UDFA-k közül Eskridge-nek lehet a legnagyobb esélye rostert fogni, hiszen Allen, Rontez, Jarrett, Pryor és Gilchrist van csak S-ben.
több mint 8 éve
mzperx New York Jets 245
elsőre azt mondanám, hogy messze jobban húztunk mint tavaly