New York Jets

33 feliratkozó

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
azt meg tudja valaki mondani, h a tegnapi meccs első félidejének végén, 1:56 környékén, mikor Folk kick offja kiment az oldalvonalon kívül, a Falcons miért a 40 yardosról jött utána?
Lucifer
mert ez a szabály
baggio
mert a touchback után a 20-asról jönnek, viszont ha kimegy oldalt, akkor nem onnan ahol kiment oldalra? vagy keverem a punttal a dolgot, valahogy most eléggé kiesett a dolog.
Lucifer
a punttal kevered


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
azt meg tudja valaki mondani, h a tegnapi meccs első félidejének végén, 1:56 környékén, mikor Folk kick offja kiment az oldalvonalon kívül, a Falcons miért a 40 yardosról jött utána?
Lucifer
mert ez a szabály
baggio
mert a touchback után a 20-asról jönnek, viszont ha kimegy oldalt, akkor nem onnan ahol kiment oldalra? vagy keverem a punttal a dolgot, valahogy most eléggé kiesett a dolog.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
azt meg tudja valaki mondani, h a tegnapi meccs első félidejének végén, 1:56 környékén, mikor Folk kick offja kiment az oldalvonalon kívül, a Falcons miért a 40 yardosról jött utána?
Lucifer
mert ez a szabály


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
azt meg tudja valaki mondani, h a tegnapi meccs első félidejének végén, 1:56 környékén, mikor Folk kick offja kiment az oldalvonalon kívül, a Falcons miért a 40 yardosról jött utána?

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
azt meg tudja valaki mondani, h a tegnapi meccs első félidejének végén, 1:56 környékén, mikor Folk kick offja kiment az oldalvonalon kívül, a Falcons miért a 40 yardosról jött utána?

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
csak az összefoglalót nézve (...) Leo Williams nagy kedvenc lehet a közeljövőben 😊

Green is green
több mint 8 éve
mzperx New York Jets 245
Jack Schum P out, Arthur Lynch TE on
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Akik nem edzenek ma.

Wilkerson, Owusu, Devin Smith, Milliner, Geno, Ridley, Henderson, Maneri and Amaro not going today. #Jets
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha jól tudom Flynn-t kitette a Pats, és jelenleg csapat nélküli. Nem egy megváltó, de ha Fitz-el kell összehasonlítani, azért nem derékból jön a válasz, melyik a jobb.balazs799
Free agent QB Matt Flynn visited the Jets today. He took a physical but did not work out. Had been dealing with hamstring issue. #nyj

Alakul mint púpos játék a prés alatt


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Nem tom mi bajotok van, Jaworski óta nem volt Jaws becenevű QB, Pali tett róla h legyen.empty taxi
Aztán gyorsan át is ment az ellenhez... 😀 Alakul már a szezon 😀

GO JETS!!!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem tom mi bajotok van, Jaworski óta nem volt Jaws becenevű QB, Pali tett róla h legyen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
pfff... 2 napig nem vagyok gépnél, és máris így felpörögnek az események 😮
Ki tudja miért, de azért én még mindig bíztam Geno-ban. De úgy látom idén sem kell túlizgulnom a szezont 😀

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Apex New York Jets 2 939
Meg lehet kérdezni Brett Favre-t, nincs-e kedve reaktiválni magát 😊Ricsi80
Hát amennyi rekordját megdöntötték az utóbbi időkben, lehet tényleg visszajön, nem úgy van az.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 8 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
Meg lehet kérdezni Brett Favre-t, nincs-e kedve reaktiválni magát 😊
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha jól tudom Flynn-t kitette a Pats, és jelenleg csapat nélküli. Nem egy megváltó, de ha Fitz-el kell összehasonlítani, azért nem derékból jön a válasz, melyik a jobb.balazs799
Flynn-t sérülés miatt tette ki a Pats. Nincs rendben, nem tudott érdemben edzeni, ezért tette ki a csapat. Amennyiben javul az állapota, akkor elvileg még vissza is jöhet hozzánk. 😉kyobalu
Na látod ez elkerülte a figyelmem. Köszi! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Ha jól tudom Flynn-t kitette a Pats, és jelenleg csapat nélküli. Nem egy megváltó, de ha Fitz-el kell összehasonlítani, azért nem derékból jön a válasz, melyik a jobb.balazs799
Flynn-t sérülés miatt tette ki a Pats. Nincs rendben, nem tudott érdemben edzeni, ezért tette ki a csapat. Amennyiben javul az állapota, akkor elvileg még vissza is jöhet hozzánk. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha jól tudom Flynn-t kitette a Pats, és jelenleg csapat nélküli. Nem egy megváltó, de ha Fitz-el kell összehasonlítani, azért nem derékból jön a válasz, melyik a jobb.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Rex Ryan és a Bills claimete Idenemkellpalit.iktriad
várható voltWester
Vajon mennyit tejelt neki, hogy elcsattanjon az a "pofon"? 😊 😊
több mint 8 éve
mzperx New York Jets 245
elképesztő... végre van egy normális draft, erősödő keret, egy fiatal eddig ugyan nem bizonyító irányító, erre egyik LB kiüti. röhej, ismét eszembe jut miért is annyira vidám Jets drukkernek lenni... Bowles mindenesetre a jelen pillanatban az egyetlen járható utat választotta: kiáll Fritz mellett és önti belé az önbizalmat és hitet hogy Ő maradhat a kezdő hosszú távon. tuti hoznak még egy QB-t (ha más nem a practise miatt) de komolyabb elérhető név szabadon nincs szerintem (Vick ugyebár nem Bowles embere)Pityu Gyor
Ha lett vna komolyabb név, akit nem kell agyonfizetni és esetleg kiszoríthatta vna Genot, sztem rámentünk vna. Még jól is elsülhet a dolog, bár akkor kínunkban fogunk röhögni ha enemkpalli bevállik rexynél.
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Rex Ryan és a Bills claimete Idenemkellpalit.iktriad
várható volt

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rex Ryan és a Bills claimete Idenemkellpalit.
több mint 8 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
elképesztő... végre van egy normális draft, erősödő keret, egy fiatal eddig ugyan nem bizonyító irányító, erre egyik LB kiüti. röhej, ismét eszembe jut miért is annyira vidám Jets drukkernek lenni... Bowles mindenesetre a jelen pillanatban az egyetlen járható utat választotta: kiáll Fritz mellett és önti belé az önbizalmat és hitet hogy Ő maradhat a kezdő hosszú távon. tuti hoznak még egy QB-t (ha más nem a practise miatt) de komolyabb elérhető név szabadon nincs szerintem (Vick ugyebár nem Bowles embere)

Green is green
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Grossman? az az érzésem, hogy évek óta megkeresik a legrosszabb QB-t, csapat minden részét fejlesztik, de a jó irányítókról mindig lecsúszunk, én már ezt a szezont sem adtam volna oda Genonak, de a drafton nem mertünk előre menni egyik újoncért sem, nem értem ezt az egészet.... védelem hiába lesz jó, ha mindig ők lesznek a pályán, mert a támadósor semmire nem lesz képes normális QB nélkül, megint simán odaadjuk az első helyet a Patriotsnak. Bills is erősödött, örülünk ha a 3. hely meg lesz.Josh83
Hát, drafton gondolom rohadt sokba került volna előremenni 1-2, helyre, és az se tuti, hogy ők jó megoldások, geno is elsőkörös tehetségnek volt tartva.. FA-kból meg kb ezt lehet kifőzni, egyszerűen nincs 32 kezdő szintű, jó irányító, vagy ha van is, pár be van betonozva a cserepadra későbbre.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Geno out 6 to 10 weeks becuse of an altercation in the locker room. Broken jaw. Requires surgery. IK Enemkpali hit him. Been released. #Jetstriangle
Ezt a sztorit nehéz lesz bárkinek is az előszezonban überelni. De legalább most mindenki megtanulja IdenemkellPali nevét. Őszinte részvétem azoknak, akiknek ki is kell majd mondani párszor.

Őszinte részvétem a Jets fanoknak. Bár lehet ez egy áldás, csak még nem látszik a dolog.iktriad
Nem tudhatod, mit mondott Geno, amiert be lett verve a kepe. Szerintem nem ok nelkul kapott.Stez
Állítólag megdugta Pali csaját.empty taxi
Vagy lehet Palit 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Aldon Smithel milyen duót alkotnának... 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018