New York Jets

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Mai injury list elég hosszúra nyúlt:

DNP: Colon, Decker, Ivory, Mauldin, Owusu, Reilly, Revis, Walls
Limited: Carpenter
Full: Cro, Geno és Devin Smith

Amit biztosan tudunk:
Carpenter, Colon, Revis semmi súlyos. Mauldin már sisakkal kezében futott ki az edzésre, de kérdéses. Decker nem néz ki jól, Ivory sem, Owusu 1-2 hét out, Walls is out valszeg. Geno-t az orvosok már engedik játszani, így aktív lehet, de Fitz a kezdő.
Mivel Decker és Owusu valszeg out, így Smith és Kerley is elég lehetőséget kap majd.
több mint 8 éve
Inter10101 9
Nah ketto pipa, remek kezdet, igy pozitiv merleggel megyunk Londonba az elso csoportrangodora 😊) Marshall jo fogasnak tunik nagyon, kivancsi vagyok h a fal tud e kesobb is ennyi idot adni Fitznek. Go Jets! Londonban lesz valaki?
Pityu
En ott leszek!
több mint 8 éve
david52 New York Jets 115
Ez a csapat eddig erősen emlékeztet Ryan első két évében lévő csapatra. Én jó esélyt látok rá, hogy a bye weekre 4-0-val menjünk. Bowles nagyon szimpatikus edző, nem is gondoltam volna, hogy Ryan után a következő HC-t így megszeretem majd. 😀
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Jah és ha iktriad még 1x eljinxel bármit kitiltatom az oldalról és mindenhol letiltom a fenébe. 😀
Beki
Ezt most miért? Nektek -asszem- még nem jinxeletem el semmit. LOL
iktriad
Dehogynem éppen az eredménykövetőben. 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jah és ha iktriad még 1x eljinxel bármit kitiltatom az oldalról és mindenhol letiltom a fenébe. 😀
Beki
Ezt most miért? Nektek -asszem- még nem jinxeletem el semmit. LOL
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Decker sprained knee injury, day-to-day az állapota, akár játszhat is vasárnap. Owusu szintén vmi lábsérülést szedett össze, semmit nem tudunk még róla és Ivory sem néz ki túl jól perpill Bowles szerint.
Kerley pedig azért jut kevesebb lehetőséghez a HC-nk nyilatkozata alapján, mert a többi WR jobban teljesít nála.
Beki
Én ezt az indokot el is fogadnám, ha mondjuk enunwa mutatna bármit is meccseken. Könyörgöm próbáljuk már ki egyszer aztán ha tényleg szarabb mint a többiek akkor nem fogok többet pofázni, de legalább a lehetőséget kapná meg. Ez az egyetlen dolog ami felcsesz, amúgy nagyon bizakodó vagyok a csapattal szemben.
Wester
Esélyes, mert Owusu 2 hét out egy friss Bowles rádiós interjú alapján és Devin Smith is kérdéses, Deckerről nem is beszélve.
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Decker sprained knee injury, day-to-day az állapota, akár játszhat is vasárnap. Owusu szintén vmi lábsérülést szedett össze, semmit nem tudunk még róla és Ivory sem néz ki túl jól perpill Bowles szerint.
Kerley pedig azért jut kevesebb lehetőséghez a HC-nk nyilatkozata alapján, mert a többi WR jobban teljesít nála.
Beki
Én ezt az indokot el is fogadnám, ha mondjuk enunwa mutatna bármit is meccseken. Könyörgöm próbáljuk már ki egyszer aztán ha tényleg szarabb mint a többiek akkor nem fogok többet pofázni, de legalább a lehetőséget kapná meg. Ez az egyetlen dolog ami felcsesz, amúgy nagyon bizakodó vagyok a csapattal szemben.

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Decker sprained knee injury, day-to-day az állapota, akár játszhat is vasárnap. Owusu szintén vmi lábsérülést szedett össze, semmit nem tudunk még róla és Ivory sem néz ki túl jól perpill Bowles szerint.
Kerley pedig azért jut kevesebb lehetőséghez a HC-nk nyilatkozata alapján, mert a többi WR jobban teljesít nála.
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Decker kiesésével viszont megnyílt a lehetőség kerley előtt hogy bizonyítson
Wester
Nem hiszem. Papíron sokkal jobb WR, mint Owusu és Enunwa, de mivel sztem nem illik Gailey rendszerébe, így továbbra is mellőzve lesz.
Beki
én azért reménykedek, egyik kedvencem volt az elmúlt években, remélem megmutathatja majd mit tud
Wester
Őt például simán megpróbálnám elboltolni Baltimore-ba elsősorban, amilyen WR-hiány ott van... Kerley meg azért nem teljesen kutyaütő, itt viszont nem fog nagyon szerepet kapni...
somoskovig
pont ezért is kéne játszatni most, hogy ne két zsák szotyiért lehessen csak eladni

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azért ha Sheldon Rich visszajön, eléggé piríthat ez a D#.
több mint 8 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Nah ketto pipa, remek kezdet, igy pozitiv merleggel megyunk Londonba az elso csoportrangodora 😊) Marshall jo fogasnak tunik nagyon, kivancsi vagyok h a fal tud e kesobb is ennyi idot adni Fitznek. Go Jets! Londonban lesz valaki?

Green is green
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Decker kiesésével viszont megnyílt a lehetőség kerley előtt hogy bizonyítson
Wester
Nem hiszem. Papíron sokkal jobb WR, mint Owusu és Enunwa, de mivel sztem nem illik Gailey rendszerébe, így továbbra is mellőzve lesz.
Beki
én azért reménykedek, egyik kedvencem volt az elmúlt években, remélem megmutathatja majd mit tud
Wester
Őt például simán megpróbálnám elboltolni Baltimore-ba elsősorban, amilyen WR-hiány ott van... Kerley meg azért nem teljesen kutyaütő, itt viszont nem fog nagyon szerepet kapni...

több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Decker kiesésével viszont megnyílt a lehetőség kerley előtt hogy bizonyítson
Wester
Nem hiszem. Papíron sokkal jobb WR, mint Owusu és Enunwa, de mivel sztem nem illik Gailey rendszerébe, így továbbra is mellőzve lesz.
Beki
én azért reménykedek, egyik kedvencem volt az elmúlt években, remélem megmutathatja majd mit tud

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Nah találtam offense snap countot tegnapról.
A TE-k csak a playek 60%-ánál voltak a pályán, míg Kerley 1 snapet kapott.

 www.ganggreennation.com/2015/9/22/9370021/jets-week-2-offensive-snap-counts-vs-colts
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Decker kiesésével viszont megnyílt a lehetőség kerley előtt hogy bizonyítson
Wester
Nem hiszem. Papíron sokkal jobb WR, mint Owusu és Enunwa, de mivel sztem nem illik Gailey rendszerébe, így továbbra is mellőzve lesz.
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Decker kiesésével viszont megnyílt a lehetőség kerley előtt hogy bizonyítson

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Jah és ha iktriad még 1x eljinxel bármit kitiltatom az oldalról és mindenhol letiltom a fenébe. 😀
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Nagyon nincs értelme részletezni a dolgokat, csak így tovább.
Fitzpatricknek adtunk elég időt, sokkal kevesebb nyomás volt rajta, mint Luck-on, de a futáson bőven van még mit csiszolni és javulni, mert talán 2 nagyobb futásra emlékszem és mindezt a liga tavaly 2. legjobban futó csapatától. Amit figyeltem még, hogy a TE-ket csak blokkolni használjuk, persze Cumberland elkapó képessége mellett ezen nem is csodálkozom, ezért kár h Amaro kidőlt, mert ő legalább elkapni tud és Gailey úgyis kedveli a big body emberkéket.
D# részéről ugyanekkora nyomást kell helyezni Bradfordra vasárnap, persze nem összetörni, mert más sem hiányzik h Száncsó intézzen el minket hazai pályán. Eagles WR-ek rohadt gyorsak, jó lesz lábon odafigyelni rájuk, bár ha csak ennyit engedünk, mint ma elmegy.

Ha Decker kiesne, akkor sztem Owusu lesz a WR2 és Enunwa mellett elővesszük Devin Smith-et is (aki amúgy teljesen egészséges) és WR3-nak is előléphet.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Siman nyertek

több mint 8 éve
mzperx New York Jets 245
2-0
Az Offense végre nem turnover-gyár, ellenben a D-vel, ami két meccsen 10 TO-t szerzett.
Mind Fitz, mind Marshall nagyon jól illenek az O-ba, a vicc az hogy mindössze egy 5. és egy 7. körért jöttek.
Jó kis szezon lesz, jöhet az Eagles.
Wester
Luck finoman szólva nem volt formában, de azért a védelem nagyot játszott ma. szép volt, remélem Decker hamarosan visszatérhet.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Decker szerint PCL serules (terd, probaltam kepet bemasolni de a telom szorakozik igy reggel), ami nem igenyel majd mutetet, de par het off igy is, de az MRI a mervado ma.
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
grat, ez szép volt. várom az október 25.-öt!
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Deckernek megsérült a térde, holnap megy MRI-re :/

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
2-0
Az Offense végre nem turnover-gyár, ellenben a D-vel, ami két meccsen 10 TO-t szerzett.
Mind Fitz, mind Marshall nagyon jól illenek az O-ba, a vicc az hogy mindössze egy 5. és egy 7. körért jöttek.
Jó kis szezon lesz, jöhet az Eagles.

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Óriási gratula a mostani Whez. Nagyon impresszív volt a mai teljesítmény.