New York Jets

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Meccs után egy szurkoló beszólt Genonak, aki elküldte őt melegebb éghajlatra (nagyon helyesen tette).

Locker roomból Allen és Pryor is sántikálva, fájdalmak közepette távozott, ugye Nelson is out volt korábban.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Egy jó streamet tudtok dobni?Stylee
 firstrows.biz/football/detroit-lions-at-new-york-jets-frsff5de

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Egy jó streamet tudtok dobni?
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Inaktívok:

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 17 p
Disenchantment with some in Jets orgn about how conservative GM John Idzik was not more aggressive in off-season. Jets still 21.2M under cap

 profootballtalk.nbcsports.com/2014/09/28/report-suh-wants-to-play-in-new-york/
Ugyan Schefter hozzáteszi, hogy valszeg nem akarjuk majd őt leigazolni, de egy Richardson-Harrison-Suh-Wilkerson fal, mellette még Coples, áhh. 😀
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ulpi léci Marcus Smithre mondj hasonlókat hátha nem lesz bust😛dande
Nem tőlem függ. 😀 Majd mondok róla valamit akkor, ha el is hiszem. 😛
Inkább csak örülök, hogy igazam lett. Illetve a tanulság az, amit akkor feszegettem. Nincs olyan, hogy túl nagy valaki DLbe. A 3-4 ROLB lehet blitzer, ami nem igazán tér el a 4-3 RDE feladatától és így felépítésétől. Lehet mindenes ROLB valaki, de nem muszáj. Például nem Rex high pressure sémájába, és sok más helyre, ahol gondoltam, hogy simán lehet OLB is Coples.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ulpi léci Marcus Smithre mondj hasonlókat hátha nem lesz bust😛
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
úgy látszik végre beért a coples project:
Coples ranked third among 3-4 outside linebackers in Pass Rush Productivity, a Pro Football Focus formula that combines sacks, quarterback hits and hurries relative to the number of times a player rushes the passer.Wester
Emlékszem mikor (nem mondok neveket) páran leoltottak a draftja előtt, hogy mekkorát tévedek, mégis miről beszélek, 6'6 magas és túl nagydarab. Mert az mertem mondani Coples 3-4 OLB lehet az NFLben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
úgy látszik végre beért a coples project:
Coples ranked third among 3-4 outside linebackers in Pass Rush Productivity, a Pro Football Focus formula that combines sacks, quarterback hits and hurries relative to the number of times a player rushes the passer.

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Az már biztos, hogy az első negyedet nem látom ma, ami valahogy rossz hír, mert ameddig nem láttam a meccseinket ott bizony csak az ellenfél offense termelt pontokat. 😀Beki
Ne kapkodj, majd megnézed az ismétlést. 😉Bazzani
Nincs akkora szerencséd, hogy ismétlésről nézzem. 😛

Hogy a próféta szóljon belőletek és remélem nem csak azért lesz, mert Megatron nem tudja majd végig játszani a meccset. 😛Beki
Szerintem is 100yard alatt lesz.
Mondjuk Allen karattyolt valamit róla egy interjúban, az nem szokott jót jelenteni.
Lásd Thurmond az első fordulóban.
Szerk: itt a cikk.
 espn.go.com/blog/new-york-jets/post/_/id/43632/allen-pretty-sure-megatron-has-a-weaknessBazzani
Na jah, ez olyan, mint Rex mikor mindig PO esélyes csapatról beszél szezon elején és végére marad a bizonyítvány magyarázása. 😀
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az már biztos, hogy az első negyedet nem látom ma, ami valahogy rossz hír, mert ameddig nem láttam a meccseinket ott bizony csak az ellenfél offense termelt pontokat. 😀Beki
Ne kapkodj, majd megnézed az ismétlést. 😉

Hogy a próféta szóljon belőletek és remélem nem csak azért lesz, mert Megatron nem tudja majd végig játszani a meccset. 😛Beki
Szerintem is 100yard alatt lesz.
Mondjuk Allen karattyolt valamit róla egy interjúban, az nem szokott jót jelenteni.
Lásd Thurmond az első fordulóban.
Szerk: itt a cikk.
 espn.go.com/blog/new-york-jets/post/_/id/43632/allen-pretty-sure-megatron-has-a-weakness

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Hogy a próféta szóljon belőletek és remélem nem csak azért lesz, mert Megatron nem tudja majd végig játszani a meccset. 😛
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 8 min
Lions WR Calvin Johnson, listed as questionable for today's game vs. the Jets with an ankle injury, will be active.

200 yard alatt sikerül tartani vajon? 😕Beki
50 yard

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 8 min
Lions WR Calvin Johnson, listed as questionable for today's game vs. the Jets with an ankle injury, will be active.

200 yard alatt sikerül tartani vajon? 😕Beki
Allen island, 47 elkapott yardot engedélyez összesen Megatronnak.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 8 min
Lions WR Calvin Johnson, listed as questionable for today's game vs. the Jets with an ankle injury, will be active.

200 yard alatt sikerül tartani vajon? 😕
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Az már biztos, hogy az első negyedet nem látom ma, ami valahogy rossz hír, mert ameddig nem láttam a meccseinket ott bizony csak az ellenfél offense termelt pontokat. 😀
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Igyekeztem kis statisztikát begyűjteni a jelenlegi kezdő CB párosunkról (Allen és Walls):
Allen vs Packers: 9x dobtak felé, 5 elkapást engedett 75 yardért
Allen vs. Bears: 16x dobtak felé, 10 elkapást engedett 104 yardért

Walls vs. Bears: 5x dobtak felé, 2 elkapást engedett 15 yardért
Előtte 2 meccsen 2 TD-t engedett és 117.3-as passer ratingje volt a QB-knak.Beki
Köszönjük. Szívesen fogadunk még ilyen statisztikákat 😊
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Igyekeztem kis statisztikát begyűjteni a jelenlegi kezdő CB párosunkról (Allen és Walls):
Allen vs Packers: 9x dobtak felé, 5 elkapást engedett 75 yardért
Allen vs. Bears: 16x dobtak felé, 10 elkapást engedett 104 yardért

Walls vs. Bears: 5x dobtak felé, 2 elkapást engedett 15 yardért
Előtte 2 meccsen 2 TD-t engedett és 117.3-as passer ratingje volt a QB-knak.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Kimberly Jones ‏@KimJonesSports 3 p
Rex Ryan: Mo Wilkerson (knee) practiced & probable. Eric Decker (hamstring) limited & questionable, but "I feel good about him."
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Geno Smith: 3 TDs, 4INTs, 713 passing yds, 63.1 comp % #jets
Matthew Stafford: 3TDs, 3INTs, 883 passing yds, 62.3 comp % #lions

Még egy adat, hogy miért lehet/lesz ez szoros meccs.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
 www.nydailynews.com/sports/football/jets/jets-offensive-coordinator-marty-mornhinweg-accepts-blame-geno-smith-miscues-article-1.1953465
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ryan már 2. napja mondja az edzés utáni sajtótájékoztatóján, hogy a srácok nagyon harapósak voltak edzésen, minden frankó volt etc. 😀
Persze közben Decker, Milliner és Nelson sem edzett (utóbbi betegség miatt), azért nice lenne WR1, WR2 és CB1 nélkül kiállni.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Ismerve a saját csapatotok formáját, ti mit vártok a hétvégi meccstől?topmodell
Adunk nektek 2-3 TD előnyt, utána pedig simán nyerünk 😀😀
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Decker saját bevallása szerint játszani fog vasárnap.