New York Jets

33 feliratkozó

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Rex: "Szeretnék bocsánatot kérni a szurkolóinktól. Már ha még maradtak."

legalább objektív, de én ülök továbbra is a bandwagonon! 😀
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Sajnos kezdődik a komédia: "Geno Smith kihagyta a vasárnapi Chargers elleni meccset megelőző meetingeket, és a csapattársai, edzői nem örülnek annak, amilyen példát mutat munkamorálból."Stylee
Kiegészítve még jobb:
A Geno Smith kihagyta a csapatértekezletet sztori még viccesebb lett: moziban volt a főhősünk és mivel New York és San Diego nem ugyanabban az időzónában van, így azt hitte, van még ideje bőven. 😀😀dugo1993
Most erre mit lehet mondani? 😀

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Sajnos kezdődik a komédia: "Geno Smith kihagyta a vasárnapi Chargers elleni meccset megelőző meetingeket, és a csapattársai, edzői nem örülnek annak, amilyen példát mutat munkamorálból."Stylee
Kiegészítve még jobb:
A Geno Smith kihagyta a csapatértekezletet sztori még viccesebb lett: moziban volt a főhősünk és mivel New York és San Diego nem ugyanabban az időzónában van, így azt hitte, van még ideje bőven. 😀😀dugo1993
Hát én sírok 😀😀
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Sajnos kezdődik a komédia: "Geno Smith kihagyta a vasárnapi Chargers elleni meccset megelőző meetingeket, és a csapattársai, edzői nem örülnek annak, amilyen példát mutat munkamorálból."Stylee
Kiegészítve még jobb:
A Geno Smith kihagyta a csapatértekezletet sztori még viccesebb lett: moziban volt a főhősünk és mivel New York és San Diego nem ugyanabban az időzónában van, így azt hitte, van még ideje bőven. 😀😀dugo1993
1 hónap pad, hogy megjöjjön az esze.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Sajnos kezdődik a komédia: "Geno Smith kihagyta a vasárnapi Chargers elleni meccset megelőző meetingeket, és a csapattársai, edzői nem örülnek annak, amilyen példát mutat munkamorálból."Stylee
Kiegészítve még jobb:
A Geno Smith kihagyta a csapatértekezletet sztori még viccesebb lett: moziban volt a főhősünk és mivel New York és San Diego nem ugyanabban az időzónában van, így azt hitte, van még ideje bőven. 😀😀

több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Sajnos kezdődik a komédia: "Geno Smith kihagyta a vasárnapi Chargers elleni meccset megelőző meetingeket, és a csapattársai, edzői nem örülnek annak, amilyen példát mutat munkamorálból."
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Geno kezd a Broncos ellen, Harrisre MRI vár ma, hogy kiderítsék a sérülés komolyságát, Walls is súlyos injury-t szedett össze.
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Rex: "Elnézést kérek a szurkolóinktól a történtek miatt, már amennyiben még maradtak szurkolóink"
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
meg akartam nézni ezt a meccset, de betegen döglttem.....ha nem lettem volna beteg, akkor ettől az eredménytől tuti az lettem volna.....nekem úgy tűnik, hogy Geno mentálisan nincs még kész arra, hogy egy csapat kezdő QB-je legyen.....nem kéne eljátszani vele is azt amit Sanchoval....látatlanban azt mondanám, nem ártott volna ha Vick több lehetőséget kap az elmúlt négy meccsen, akkor talán nem ilyen eredmény születikmzperx
Geno siralmas, de alapjába véve az egész offense az.
És itt jön be, hogy ha végig a védelem van a pályán, ők se bírják sokáig.Stez
Semmi köze nem volt ezen a meccsen annak, hogy a védelem végig a pályán volt, hogy az offense szar volt. Össz-vissz 2x tudták az 1. félidőben leparancsolni Rivers-éket: 1. mikor Gates wide-open volt és megütötték a kezét sisakkal, 2. mikor INT-et szereztünk.
Ezen felül az 1. Chargers drive-ból TD született (90 yardos drive) és semmit nem tudtak kezdeni. Lehet mondani, hogy az offense szar, de a védelem sem tett hozzá semennyit gyakorlatilag.Beki
Általánosságban mondtam azt, amit. Mert az az igazság, hogy a védelem sem jó, de még mindig bennük van a nagyobb lehetőség, hogy meccset nyerjenek, míg az offense siralmas, kb. egész évben. A Raiderst is ki kellett volna tömni, a Bears is bőven verhető volt.
A Chargersről fölösleges beszélnünk, más szint, a liga egyik legjobb védelmének bepakoltak 30 pontot, komolyan meglep, hogy a lyukas, foltozott Jets védelem is benyelt ennyit? Engem nem, pontosan ezt vártam. Mindkét csapatrész szar, de azért az hatalmas szó, hogy mérföldekkel gyengébb az offense. Ott akkor már komoly gondok vannak. Vick sem volt jobb Genónál, nem hiszem, hogy a QB cserén fog múlni a csapat sikere. Mélyebb problémák vannak itt, és több is.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
meg akartam nézni ezt a meccset, de betegen döglttem.....ha nem lettem volna beteg, akkor ettől az eredménytől tuti az lettem volna.....nekem úgy tűnik, hogy Geno mentálisan nincs még kész arra, hogy egy csapat kezdő QB-je legyen.....nem kéne eljátszani vele is azt amit Sanchoval....látatlanban azt mondanám, nem ártott volna ha Vick több lehetőséget kap az elmúlt négy meccsen, akkor talán nem ilyen eredmény születikmzperx
Geno siralmas, de alapjába véve az egész offense az.
És itt jön be, hogy ha végig a védelem van a pályán, ők se bírják sokáig.Stez
Semmi köze nem volt ezen a meccsen annak, hogy a védelem végig a pályán volt, hogy az offense szar volt. Össz-vissz 2x tudták az 1. félidőben leparancsolni Rivers-éket: 1. mikor Gates wide-open volt és megütötték a kezét sisakkal, 2. mikor INT-et szereztünk.
Ezen felül az 1. Chargers drive-ból TD született (90 yardos drive) és semmit nem tudtak kezdeni. Lehet mondani, hogy az offense szar, de a védelem sem tett hozzá semennyit gyakorlatilag.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
meg akartam nézni ezt a meccset, de betegen döglttem.....ha nem lettem volna beteg, akkor ettől az eredménytől tuti az lettem volna.....nekem úgy tűnik, hogy Geno mentálisan nincs még kész arra, hogy egy csapat kezdő QB-je legyen.....nem kéne eljátszani vele is azt amit Sanchoval....látatlanban azt mondanám, nem ártott volna ha Vick több lehetőséget kap az elmúlt négy meccsen, akkor talán nem ilyen eredmény születikmzperx
Geno siralmas, de alapjába véve az egész offense az.
És itt jön be, hogy ha végig a védelem van a pályán, ők se bírják sokáig.

több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
meg akartam nézni ezt a meccset, de betegen döglttem.....ha nem lettem volna beteg, akkor ettől az eredménytől tuti az lettem volna.....nekem úgy tűnik, hogy Geno mentálisan nincs még kész arra, hogy egy csapat kezdő QB-je legyen.....nem kéne eljátszani vele is azt amit Sanchoval....látatlanban azt mondanám, nem ártott volna ha Vick több lehetőséget kap az elmúlt négy meccsen, akkor talán nem ilyen eredmény születik
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Fel kell dolgoznom a ma történteket...Stylee
akkor kezdem: mindenki, akinek az idei évben köze volt ehhez az offensehez, szagoljon pingvinpukit a Denver elleni meccsig..
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Fel kell dolgoznom a ma történteket...
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini @RichCimini · 14 p 14 perccel ezelőtt
Jets inactives: WR Owusu, LB Edds, G Dozier, T Ijalana, WR Decker, NT Ellis and DT Barnes. #nyj

Rich Cimini @RichCimini · 10 p 10 perccel ezelőtt
Jets dressing only 4 DLM. IK Enemkpali active for first time. The usual 6 WRs are dressed. #nyj
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 3 p3 perccel ezelőtt
Decker walks away now. Heads to locker room. Conversation over. Sure looks like he won't be playing today. #nyj

Rich Cimini ‏@RichCimini 1 min1 minute ago
Just a hunch here, but I don't think Decker will play. David Nelson (ankle) also questionable. Don't see him on the field yet. #nyj

Brian Costello ‏@BrianCoz 2 p2 perccel ezelőtt
If Decker and Nelson can't go, Jets WRs: Kerley, Salas, Hakim, Powell, Graham and Owusu. #nyj
Beki
New York Midseason Pickups

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 3 p3 perccel ezelőtt
Decker walks away now. Heads to locker room. Conversation over. Sure looks like he won't be playing today. #nyj

Rich Cimini ‏@RichCimini 1 min1 minute ago
Just a hunch here, but I don't think Decker will play. David Nelson (ankle) also questionable. Don't see him on the field yet. #nyj

Brian Costello ‏@BrianCoz 2 p2 perccel ezelőtt
If Decker and Nelson can't go, Jets WRs: Kerley, Salas, Hakim, Powell, Graham and Owusu. #nyj
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Interceptiont szerzett a Saints, tehát csak egy védelem maradt a ligában interception nélkül idén: a New York Jetsé.Beki
Legalább valamit megnyertünk idén! 😀
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Interceptiont szerzett a Saints, tehát csak egy védelem maradt a ligában interception nélkül idén: a New York Jetsé.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini 6 p6 perccel ezelőtt
How big is today's game for Jets? A 2-3 team has a 22.1% chance of making playoffs (based on results since '90); a 1-4 team has 5.1% shot.Beki
5% az rengeteg 😀 de a 22 azért mégis csak jobb lenne. GO JETS!!!Lucifer
Főleg ha kikapunk mi is, mellette a Pats és a Bill is. 😀
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Rich Cimini ‏@RichCimini 6 p6 perccel ezelőtt
How big is today's game for Jets? A 2-3 team has a 22.1% chance of making playoffs (based on results since '90); a 1-4 team has 5.1% shot.Beki

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Rich Cimini ‏@RichCimini 6 p6 perccel ezelőtt
How big is today's game for Jets? A 2-3 team has a 22.1% chance of making playoffs (based on results since '90); a 1-4 team has 5.1% shot.Beki
5% az rengeteg 😀 de a 22 azért mégis csak jobb lenne. GO JETS!!!

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini 6 p6 perccel ezelőtt
How big is today's game for Jets? A 2-3 team has a 22.1% chance of making playoffs (based on results since '90); a 1-4 team has 5.1% shot.
több mint 9 éve
david52 New York Jets 115
A mait be kell húzni. Nincs mese. Azt gondolom ha végre feltud lépni az offense, főleg Geno, megnyerhetjük a meccset. Nincs itt még minden veszve. Ha Geno teljesítménye ebben a szezonban kb. 20%-al jobb lenne mint most, akkor simán állhatnánk 4-0-al vagy 3-1-el.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Na úgy vagyok most az egésszel, hogy ha ma kikapunk, akkor érvénybe lép nálam a baszok én rá, csak a patset oda-vissza féle szurkolási mód.Wester
üdv a klubban 😊Amadeus91
Nah most látom, hogy lehagytam h én is hasonló véleményen vagyok. 1-4-gyes mérleggel állni és utána a Broncos jön, áhh..Beki
az az 1 is ellenünk 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?