New York Jets
30 feliratkozó
több mint 15 éve
Én inkább a mentális állapotuktól félnék. Onnan felállni, ahol ők voltak a Ravens ellen...CSak nagyon kevesek tudnak.Az a félelmetes, hogy ekkora sz@rhalmaz (elnézést) támadófallal is behúzták a Ravens elleni meccset. BigBen 3 védővel a nyakában is elhajítja a lasztit és az zicher hogy az 50 yarddal arrébb épp Wallace kezében landol.nDRoPár hsz-al feljebb épp elismertem 😀 Ettől függetlenül még mindig a Jets az egyetlen csapat akit utálok a ligában/erről nem a szurkolók tehetnek hanem Scott, Cromartie és a többi jómadár.../. ÉS továbbra is úgy gondolom hogy a lehető legerősebb és legélvezetesebb párosítás a döntőben a Packers - Steelers felhozatal lenne. 😊nDRoÉn úgy vagyok vele, ha már megszerezték a skalpunkat, akkor csak a döntőben kapjanak ki a Packerstől 😀
Amúgy a Steelers tényleg bivaly erős.undisputedly
Fél szemmel néztem csak, de mintha a Sec is jobban játszott volna mint szokott.
Elvileg Rodgerst nem zavarja ha menekülni kell a zsebből, szerintem a betyárjó cover kevésbé feküdne neki.
több mint 15 éve
Az a félelmetes, hogy ekkora sz@rhalmaz (elnézést) támadófallal is behúzták a Ravens elleni meccset. BigBen 3 védővel a nyakában is elhajítja a lasztit és az zicher hogy az 50 yarddal arrébb épp Wallace kezében landol.Én úgy vagyok vele, ha már megszerezték a skalpunkat, akkor csak a döntőben kapjanak ki a Packerstől 😀Mégis csak megverték Tomékat 😛Pár hsz-al feljebb épp elismertem 😀 Ettől függetlenül még mindig a Jets az egyetlen csapat akit utálok a ligában/erről nem a szurkolók tehetnek hanem Scott, Cromartie és a többi jómadár.../. ÉS továbbra is úgy gondolom hogy a lehető legerősebb és legélvezetesebb párosítás a döntőben a Packers - Steelers felhozatal lenne. 😊nDRo
A teljesítményt el kell ismerni.undisputedly
Amúgy a Steelers tényleg bivaly erős.undisputedly
több mint 15 éve
igen. megérdemeltük. és kössz mindenkinek a biztatást. főként a Pats fanoknak.Nem érzem úgy hogy azért mert nem szimpatizálok a Jets-el attól még tahó paraszt mód kéne viselni azt hogy tegnap felénk kerekedtetek. Ez nem európai foci ahol úgy tekintenek egymásra az emberek mint a véres rongyra.
máshol nem ilyen az ellendrukkerek hangulata egy vesztes meccs utá n😊52120
Azt sem értem h a pats.hu-ra minek jön kárörvendeni egy steelers fan, biztos ez a legnagyobb öröme életében,hát lelke rajta.
Azért azt remélem nem várjátok h szorítsak értetek a Steelers ellen 😛
Beat JeSt! 😂 😀
több mint 15 éve
Én úgy vagyok vele, ha már megszerezték a skalpunkat, akkor csak a döntőben kapjanak ki a Packerstől 😀Pár hsz-al feljebb épp elismertem 😀 Ettől függetlenül még mindig a Jets az egyetlen csapat akit utálok a ligában/erről nem a szurkolók tehetnek hanem Scott, Cromartie és a többi jómadár.../. ÉS továbbra is úgy gondolom hogy a lehető legerősebb és legélvezetesebb párosítás a döntőben a Packers - Steelers felhozatal lenne. 😊nDRoEmber, mi van veled, megsütött a nap?? 😀nDRoMégis csak megverték Tomékat 😛
A teljesítményt el kell ismerni.undisputedly
Amúgy a Steelers tényleg bivaly erős.
több mint 15 éve
Pár hsz-al feljebb épp elismertem 😀 Ettől függetlenül még mindig a Jets az egyetlen csapat akit utálok a ligában/erről nem a szurkolók tehetnek hanem Scott, Cromartie és a többi jómadár.../. ÉS továbbra is úgy gondolom hogy a lehető legerősebb és legélvezetesebb párosítás a döntőben a Packers - Steelers felhozatal lenne. 😊Mégis csak megverték Tomékat 😛Ne már, akkor inkább Jets menjen a bowlra 😛undisputedlyEmber, mi van veled, megsütött a nap?? 😀nDRo
A teljesítményt el kell ismerni.undisputedly
több mint 15 éve
Mégis csak megverték Tomékat 😛Ember, mi van veled, megsütött a nap?? 😀nDRoGratula nektek, főleg a védelemnek. Remek munkát végzett a front-seven, és a zónák között is minimális rés volt 😊 Megérdemeltétek a győzelmet, a Pats pedig tanulhat a hibáiból. Bevált dolgon ne változtass.Ne már, akkor inkább Jets menjen a bowlra 😛undisputedly
Remélem elver titeket a Steelers 😛nDRo
A teljesítményt el kell ismerni.
több mint 15 éve
Ember, mi van veled, megsütött a nap?? 😀Gratula nektek, főleg a védelemnek. Remek munkát végzett a front-seven, és a zónák között is minimális rés volt 😊 Megérdemeltétek a győzelmet, a Pats pedig tanulhat a hibáiból. Bevált dolgon ne változtass.Ne már, akkor inkább Jets menjen a bowlra 😛undisputedly
Remélem elver titeket a Steelers 😛nDRo
több mint 15 éve
Gratula nektek, főleg a védelemnek. Remek munkát végzett a front-seven, és a zónák között is minimális rés volt 😊 Megérdemeltétek a győzelmet, a Pats pedig tanulhat a hibáiból. Bevált dolgon ne változtass.Ne már, akkor inkább Jets menjen a bowlra 😛
Remélem elver titeket a Steelers 😛nDRo
több mint 15 éve
Gratula nektek, főleg a védelemnek. Remek munkát végzett a front-seven, és a zónák között is minimális rés volt 😊 Megérdemeltétek a győzelmet, a Pats pedig tanulhat a hibáiból. Bevált dolgon ne változtass.Remélem elver titeket a Steelers 😛
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
igen. megérdemeltük. és kössz mindenkinek a biztatást. főként a Pats fanoknak.máshol nem ilyen az ellendrukkerek hangulata egy vesztes meccs utá n😊
több mint 15 éve
én igen. De most jelenleg nem tudom elképzelni, hogy a Bears megverjen minketLehetséges. 😊 És egyáltalán nem lennék szomorú, ha így alakulna.SoldadosVan egy másodéves (game manager) QB, aki újoncként főcsoportdöntőbe jutott, majd második évében ismét. Nem kell tőle több, minthogy ne adja el a labdát, mert bitang jó a védelem és kiváló a futójáték. Adott egy ligaszerte elsimert és mindenki által tisztelt futó, aki karrierje végét járja és üldözi a gyűrűt. Volt egy alapszakasz, ahol nagy reményekkel indult a gárda a tavalyi főcsoportdöntőn felbuzdulva, sokáig jól is haladt, de valahol a közepén volt egy törés, ennek csúcspontja egy megalázó vereség az alapszakaszgyőztes otthonában. De a Divisional Roundban ezt a vereséget csúnyán megbosszulva teljesen megérdemelt győzelmet aratott a csapat.Akkor Jets-Bears SB lesz, amin bár Sancho pocsékul játszik, de Shonn Greene fut egy rekord TD-t, Brad Smith dob egy TD-passzt Edwards-nak és a zebráknak is akad majd pár vitatható döntése a győztes zöld-fehérek javára? 😊Szabler
Ismerős sztori...?Soldados
több mint 15 éve
Undorító, hogy mindent a Steelershez hasonlítasz 😀Lehetséges. 😊 És egyáltalán nem lennék szomorú, ha így alakulna.SoldadosVan egy másodéves (game manager) QB, aki újoncként főcsoportdöntőbe jutott, majd második évében ismét. Nem kell tőle több, minthogy ne adja el a labdát, mert bitang jó a védelem és kiváló a futójáték. Adott egy ligaszerte elsimert és mindenki által tisztelt futó, aki karrierje végét járja és üldözi a gyűrűt. Volt egy alapszakasz, ahol nagy reményekkel indult a gárda a tavalyi főcsoportdöntőn felbuzdulva, sokáig jól is haladt, de valahol a közepén volt egy törés, ennek csúcspontja egy megalázó vereség az alapszakaszgyőztes otthonában. De a Divisional Roundban ezt a vereséget csúnyán megbosszulva teljesen megérdemelt győzelmet aratott a csapat.Akkor Jets-Bears SB lesz, amin bár Sancho pocsékul játszik, de Shonn Greene fut egy rekord TD-t, Brad Smith dob egy TD-passzt Edwards-nak és a zebráknak is akad majd pár vitatható döntése a győztes zöld-fehérek javára? 😊Szabler
Ismerős sztori...?Soldados
több mint 15 éve
Gratulálok Jetik 😀 Ez szép fegyvertény volt./egy packers fan /
ilaris
u,i: Remélem velünk nem lesztek ilyen kegyetlenek 😛
több mint 15 éve
Lehetséges. 😊 És egyáltalán nem lennék szomorú, ha így alakulna.Van egy másodéves (game manager) QB, aki újoncként főcsoportdöntőbe jutott, majd második évében ismét. Nem kell tőle több, minthogy ne adja el a labdát, mert bitang jó a védelem és kiváló a futójáték. Adott egy ligaszerte elsimert és mindenki által tisztelt futó, aki karrierje végét járja és üldözi a gyűrűt. Volt egy alapszakasz, ahol nagy reményekkel indult a gárda a tavalyi főcsoportdöntőn felbuzdulva, sokáig jól is haladt, de valahol a közepén volt egy törés, ennek csúcspontja egy megalázó vereség az alapszakaszgyőztes otthonában. De a Divisional Roundban ezt a vereséget csúnyán megbosszulva teljesen megérdemelt győzelmet aratott a csapat.Akkor Jets-Bears SB lesz, amin bár Sancho pocsékul játszik, de Shonn Greene fut egy rekord TD-t, Brad Smith dob egy TD-passzt Edwards-nak és a zebráknak is akad majd pár vitatható döntése a győztes zöld-fehérek javára? 😊Szabler
Ismerős sztori...?Soldados

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
Van egy másodéves (game manager) QB, aki újoncként főcsoportdöntőbe jutott, majd második évében ismét. Nem kell tőle több, minthogy ne adja el a labdát, mert bitang jó a védelem és kiváló a futójáték. Adott egy ligaszerte elsimert és mindenki által tisztelt futó, aki karrierje végét járja és üldözi a gyűrűt. Volt egy alapszakasz, ahol nagy reményekkel indult a gárda a tavalyi főcsoportdöntőn felbuzdulva, sokáig jól is haladt, de valahol a közepén volt egy törés, ennek csúcspontja egy megalázó vereség az alapszakaszgyőztes otthonában. De a Divisional Roundban ezt a vereséget csúnyán megbosszulva teljesen megérdemelt győzelmet aratott a csapat.Akkor Jets-Bears SB lesz, amin bár Sancho pocsékul játszik, de Shonn Greene fut egy rekord TD-t, Brad Smith dob egy TD-passzt Edwards-nak és a zebráknak is akad majd pár vitatható döntése a győztes zöld-fehérek javára? 😊
Ismerős sztori...?Soldados
Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 15 éve
Van egy másodéves (game manager) QB, aki újoncként főcsoportdöntőbe jutott, majd második évében ismét. Nem kell tőle több, minthogy ne adja el a labdát, mert bitang jó a védelem és kiváló a futójáték. Adott egy ligaszerte elsimert és mindenki által tisztelt futó, aki karrierje végét járja és üldözi a gyűrűt. Volt egy alapszakasz, ahol nagy reményekkel indult a gárda a tavalyi főcsoportdöntőn felbuzdulva, sokáig jól is haladt, de valahol a közepén volt egy törés, ennek csúcspontja egy megalázó vereség az alapszakaszgyőztes otthonában. De a Divisional Roundban ezt a vereséget csúnyán megbosszulva teljesen megérdemelt győzelmet aratott a csapat.Ismerős sztori...?

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok!Nagyot alakított a D és az edzői karotok!
több mint 15 éve
Gratula a csapatnak! Most mi szívtunk, de legközelebb a tiétek a f.rok rossz vége 😀 😀 😀! Mostmár aztán kapjátok el a Steelers-t is!
több mint 15 éve
playoff QB 😀
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Gratula a csapatotoknak!Így kell PO meccsen játszani/nyerni! :cool:
Megérdemeltétek!
Természetesen a körítéstől eltekintve... 😊
több mint 15 éve
Első meccen se szóltak be. Mondom, inkább kölcsönös tiztelet volt és szvsz az is lesz ezen a héten. Ugyanaz a footballfilozófia, nincs miért feszültséget generálni.Szvsz most nem lesz trash talk, hanem inkább kölcsönös tiztelet, mert jelenleg mindkét csapat ugyanazt a klasszikus footballt képviseli.SoldadosSzexy Rexy-nél erre ne vegyél mérget. 😀
Gratula a csapatnak, nagyon jól játszottatok. Hajrá, csapjátok meg a Steelers-t is. 😉peterk2005

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
Szvsz most nem lesz trash talk, hanem inkább kölcsönös tiztelet, mert jelenleg mindkét csapat ugyanazt a klasszikus footballt képviseli.SoldadosSzexy Rexy-nél erre ne vegyél mérget. 😀
Gratula a csapatnak, nagyon jól játszottatok. Hajrá, csapjátok meg a Steelers-t is. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 15 éve
Tavaly is ez volt: Sanchez az alapszakaszban a kevesebbnél is kevesebb volt, és a PO-ban lényegében az Ő vezérletével (is) jutottunk oda ahova. Úgy gondolom, hogy ezeken a meccseken érzi azt a nyomást, ami rá pozitívan hat, és ami a legdöbbenetesebb számomra, mindezt végig idegenben tette/teszi. Szerintem megvan az 1. számú QB-énk évekre, csak az alapszakaszt kell valahogy átvergődni Vele 😂.
J-E-T-S Jets Jets Jets
több mint 15 éve
Gratulálok!Durva milyet fordul a világ,alapszakaszban nem 1x olvastam itt h Sanco ilyen sz*r olyan sz*r stb most meg pillanatok alatt a mennybe ment 😊
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Fantasztikus győzelem!! Jó játék(mindig lehetne jobb), a D szerzett egy labdát és nagyon össze volt szedve a csapat. Komolyan mondom alig térek magamhoz. Nagy bravur lenne győzni a Steelers ellen, de ilyen idegenbeli W után semmi sem elképzelhetetlen. Sanyi mondta hogy most már számolni kell a Jets-el? Miért eddig ott sem voltak?? Egyszer már sikerült nyerni a Steelers ellen, meg kell csinálni mégegyszer! Ilyen egyszerű! Hajrá JETS!!!