NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Jövő vasárnap 7-kor adja a sport2 a Vikings elleni meccset.
határbíró
Akkor tuti kikapunk. Én nem emlékszem olyan sporttv-s meccsre amit megnyertünk volna...
több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Jövő vasárnap 7-kor adja a sport2 a Vikings elleni meccset.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 459 — Így remélem megfelelek nektek.....
Két érdekes írás, főleg a második:

 www.phillymag.com/birds247/2016/10/11/philadelphia-eagles-carson-wentz-doug-pederson-merrill-reese/

 www.nj.com/eagles/index.ssf/2016/10/a_look_at_all_of_the_calls_against_the_eagles_vs_t.html#0

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 459 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahhoz képest, hogy kikaptunk és megdobta első int-t, Mondjuk jól játszott egyébként, a zsebet félelmetesen érzi, nem egyszer megint jól mozgott ki, maradjon is így:

https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/bx8qavyudkmgpxczs9ng.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
több mint 7 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
miért is kapta?

koksz v spangli?
Janek
Illegális teljesítménynövelő szerek
mustaine
koksz

Ha lesz tévés meccsünk Ricsi megszenved Vaitai-val
Janek
ilyenkor jön jól egy vizsgázós / gyerekszületős sms. mondjuk a kereszteneve a gáz, a vaitai még úgy, ahogy.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 459 — Így remélem megfelelek nektek.....
miért is kapta?

koksz v spangli?
Janek
Illegális teljesítménynövelő szerek
mustaine
koksz

Ha lesz tévés meccsünk Ricsi megszenved Vaitai-val
Janek
A lényeg hogy a csapat ne szenvedjen vele, ha jól játszik nem kell emlegetni 😊
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
miért is kapta?

koksz v spangli?
Janek
Illegális teljesítménynövelő szerek
mustaine
koksz

Ha lesz tévés meccsünk Ricsi megszenved Vaitai-val

több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
miért is kapta?

koksz v spangli?
Janek
Illegális teljesítménynövelő szerek

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
miért is kapta?

koksz v spangli?

több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
A nem elhanyagolható pénzügyek:
 twitter.com/AdamSchefter/status/785852742963257344

És Howie közleménye:


Szerkesztette: mustaine

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nagyon úgy tűnik LJ 10 meccs csüccs... Reméljük tudjuk pótolni
dande
így így
 twitter.com/AlbertBreer/status/785850781639598081

 twitter.com/MikeGarafolo/status/785848914264125442

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 459 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon úgy tűnik LJ 10 meccs csüccs... Reméljük tudjuk pótolni
több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Szerintem a fumblival senkinek semmi baja, az sajnos az volt, inkább az előtte lévők piszkálják az embert. főleg az első félidőben volt aránytalan a dolog, különösen a holdingok befújása be nem fújása. Engem legalábbis ez dühített. Nem egy nehéz szituációt így oldottak meg és a drive végén jött a TD. Nem csoda, hogy a falembereink nem tudtak odaérni. De hangsúlyozom, ez semmit nem von le a Lions sikeréből járt nekik, csak nyilván bosszantó. Ha vernénk a Skinst meg véletlenül a Vikest is akkor rendben is vagyunk ez belefér, de még az is ha-e kettőből csak a Skinst vernénk. Aztán meglátjuk hogyan tovább.
dande
Gondoltam megosztom ezt a részletet, hátha valakinek új az infó.
Ha a Skinst verjük akkor nekem a 4-2-vel sem lesz semmi bajom. Mindenesetre a Vikes idei formáját elnézve még el is képzelhető a második körös Bradfordért 😊

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 459 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem a fumblival senkinek semmi baja, az sajnos az volt, inkább az előtte lévők piszkálják az embert. főleg az első félidőben volt aránytalan a dolog, különösen a holdingok befújása be nem fújása. Engem legalábbis ez dühített. Nem egy nehéz szituációt így oldottak meg és a drive végén jött a TD. Nem csoda, hogy a falembereink nem tudtak odaérni. De hangsúlyozom, ez semmit nem von le a Lions sikeréből járt nekik, csak nyilván bosszantó. Ha vernénk a Skinst meg véletlenül a Vikest is akkor rendben is vagyunk ez belefér, de még az is ha-e kettőből csak a Skinst vernénk. Aztán meglátjuk hogyan tovább.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
Elbasztuk

De menni kell tovább
Tanulni
Élvezni a játékot.

több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Nagy a csend így egy kicsit védelmembe veszem a zebrákat. Visszaolvastam az eredménykövetőt, úgy láttam csak egy valaki említette meg a fumble alábbi részletét. Ugye az ominózus esetnél Kelce odavetette magát vadállat módjára ahogy kell. A labda kicsúszott alóla a lábai közé, a felsőteste pedig távozott a pályáról (könyöke lent). Pederson jogosan azt reklamálta, hogy pályán kívüli ember ért bele, így halott a labda. Ez minden bizonnyal így is volt, többször visszanéztem az esetet és 99%-ig biztos vagyok benne, hogy Kelce beleért. Ha az összes kameraállás a birtokomban van és van időm kikockázni lehet meg tudom mondani 100%-osan is. A videóbíró is valószínűleg csak 99%-ban volt ebben biztos és az sajnos nem elég, hogy a pályán hozott döntést megváltoztassák, ami viszont jogos mert ebben következetesnek kell lenni.

De amúgy kicsit olyan érzésem van, hogy a sok méltatlan döntést amit szegény oroszlánosoknak kell elszenvednie éveken át, mindig rajtunk adják vissza a bírók :/

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Már nagyjából kiveséztétek, de azért annyit hozzáteszek: az, hogy a hátrányt sikerült okosan ledolgozni és a védelem is helyrerázódott a második félidőre számomra azért pozitív jel, sikerült belenyúlni és átvenni az irányítást és megnyerni a meccset, hogy aztán elveszítsük. Sajnos az első félidőben a szopóroller nagyon összejött, szerintem a kezdést kellett volna választanunk. 3 hosszú drive-val lefárasztották a srácokat, ez az amit eddig mi csináltunk az ellenfelünkkel.

További pozitívum Wentz játéka annak ellenére, hogy az INT-ben benne volt, aluldobta méghozzá mellé is. (most néztem vissza amúgy 58 yardot repült a labda, nem rossz...) A playcall nekem abszolút bejött, tökös, ezt vártam, nem jött be, ha bejön Ő az Isten, rookie of the week/year, NFC offensive player of the week/month stb. Ryan Matthewsnak dobott TD passza sem volt ott a szeren, azért viszont Matthewsé az érdem, hogy be tudta húzni.

Ezzel a rengeteg zászlóval nem nagyon tudok mit kezdeni, nem is emelnék ki egyetlen esetet, viszont a pass interference-ek k**vára felb**nak...leginkább az bosszant, hogy egyik pillanatban röpködnek a zászlók a legkisebb kontaktra aztán meg néhány igazán egyértelmű esetnél (pl.: Chicago elleni Jacoby Glenn-Nelson Agholor eset) néma csend. Nyilván ez az egyik rákfenéje lesz mindig az ítélkezésnek, de mivel a játék egyik leglátványosabb elemét befolyásolja és az esetleges tévedés komoly mértékű yardveszteséggel jár a szenvedő félnek legyen az OPI vagy DPI ezért itt lenne az ideje, hogy visszanézhetővé tegyék. Hangsúlyozom szerintem nem ezért kaptunk ki, de bosszantó a következetlenség.

Szar így kikapni, ez van. Jobb lenne, ha nem kellene tanulni belőle, de muszáj. Öröm és bódottá, hogy a csapat még egyben, a sérülések nem tizedelnek minket.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 459 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó volt a Lions def be is akartam előre írni, hogy Slaytól azért tartok kár, hogy nem tettem, hátha akkor másként alakul 😉
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Itt a végén a playhívás, a dobás és az elkapó játéka volt csak rossz úgy összesen. Ez pont háromszor annyi hiba volt, mint Mathews labdakiejtése. De még a passz hagyján is, mert tudjuk "give a chance to the Reciever". Csak hát nem AJ Green volt arrafelé. Egyébként megintcsak szenvedtünk azzal, hogy a fal jól megvédte Wentzet, de semmi szeparésön nem volt az elkapóktól nagyon sok esetben.

Jövőre nem próbáljuk be Gordont? 😊 Úgyis jók vagyunk a rehabilitált emberek foglalkoztatásában.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Enmeg aztmondom amit a kozvetitesben. A Corner jobb elkapó volt mint Agholor 😁

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 459 — Így remélem megfelelek nektek.....
Láttunk már ilyenért DPI-t, s szívesen mondanám, hogy nem ezen múlt....

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Mostmar kicsit kár hogy nincs itt egy bezonyos Shady McCoy. Nincs stabil elitre képes futónk. Sproles jó, de nem mint kezdő. Mathewsnak meg örülni kell ha egyszer kétszer eléri szezonban a 100 yardot egy meccsen. Ketten futottak 90 yardot. Ami szerintem kevés egy Lions ellen. Főleg egy első számú futótól a 43 yard.
Meg amúgy Wentz faszagyerek. De egy elit futóval nem lenne szarrá terhelve újonc éve.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 459 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon nagyon bosszantó egy vereség ez. Reméljük a srácokast is dühíti annyira, hogy a Skinst úgy elintézzük, mint a csuda, és menetből még a Vikest is. Grrrrrrrr Persze mire nekünk a Bengals meg a Ravens jön azok addig összeszedik magukat. | Legalább a Giants kikapott |

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
ÁÁÁ megvan . Ez az a hétvége amikor a legrosszabb forgatókönyv szerint mennek a dolgok...Kikapunk..nyer a Skins...vezet (utcahosszal) a Boyz.... Meg is nézem mennyit fizetnek egy éjszakai vendégsikerre. 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Bosszantó, de vállalható vereség. Mumus Redskins, majd Vikings. Hamar kiderül, hol is állunk.