NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 1 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ezt aki látta 1 éve ilyenkor, annak grat. Hurtsnek is, megérdemelt.
csipkelli
1 éve ilyenkor a QB prospecteket néztem, de ilyen ez a popszakma. 😀 😂
Remélem eszénél marad és hozza a jó teljesítményt tovább.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az szép, vajon ez mennyire árazta be LJ-t?
Lúdas Solymi
Nagyon.
badsco
Én meg nem vagyok biztos benne hogy nem LJ a jobb kettpjük közül. Abban meg teljesen biztos vagyok hogy ő jobbnak tartja magát.
laoce
Mentalitásban èrettsègben közel sem èr Hurtshöz ebben biztos vagyok 😊 pedig drukkolok neki!

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 032
Az szép, vajon ez mennyire árazta be LJ-t?
Lúdas Solymi
Nagyon.
badsco
Én meg nem vagyok biztos benne hogy nem LJ a jobb kettpjük közül. Abban meg teljesen biztos vagyok hogy ő jobbnak tartja magát.
laoce
Azért azt tegyük hozzá Lamarral ellentétben, Hurtsnek nem voltak hülyeségei és szerintem ügynöke is van.
Sok csapat Lamart a viselkedéséért nem is akarja.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
laoce Cincinnati Bengals 711 — laoce68@freemail.hu
Az szép, vajon ez mennyire árazta be LJ-t?
Lúdas Solymi
Nagyon.
badsco
Én meg nem vagyok biztos benne hogy nem LJ a jobb kettpjük közül. Abban meg teljesen biztos vagyok hogy ő jobbnak tartja magát.

Lou Anarumo for president
több mint 1 éve
badsco Pittsburgh Steelers 317
Az szép, vajon ez mennyire árazta be LJ-t?
Lúdas Solymi
Nagyon.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
Az szép, vajon ez mennyire árazta be LJ-t?

több mint 1 éve
csipkelli 3 272
Ezt aki látta 1 éve ilyenkor, annak grat. Hurtsnek is, megérdemelt.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hurts 5 év 225 millió
Amadeus von Dollárbaloldal
179 garantált. Howie megint szuper munkát vègzett!!!!☺️☺️☺️
több mint 1 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 612 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hurts 5 év 225 millió
Amadeus von Dollárbaloldal
*255
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Hurts 5 év 225 millió

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Tippem az hogy mivel kimegy 4 QB az első 9ben így elég nagy lesz az edge cb ot harc így hatratrade a tippem az 1/10-el.

több mint 1 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 241 — Beware the Slim Reaper!
Majd írok egy-két számunkra érdekesebb játékost a draftig, de először nézzük csak a posztokat.

Mióta Roseman valamilyen formában a csapatnál van (2000-ben kezdett gyakornokként), ezekre a pozíciókra áldoztunk első körös picket:

DL: 9
WR: 5 + 1 csere WR-ért (AJ Brown)
OL: 4 + 1 csere OL-ért (Peters)
QB: 1 (Wentz)
DB: 1 (Lito Sheppard - 2002)

22 év alatt 14 falember. Ebből aztán nem nehéz kitalálni, hogy mi következhet most is. 😀

Ami elsőre kissé meglepő volt, hogy több első körös picket költöttünk elkapóra, mint a támadófalra. Viszont olyan korszakos játékosok mellett, mint Tra Thomas, Runyan, Peters, Johnson és remélhetőleg majd Mailata, nem kell minden második évben OT-t húzni. A két első körös OG viszont elég nagy bust volt (Danny Watkins, Shawn Andrews, bár utóbbinak nem a képességekkel volt problémája).

A védőfal húzásaink többnyire legalább használható játékosokat szültek, két nagy bust volt: Marcus Smith (ez már a draft idején is brainfart húzás volt, senki sem tartotta első körös játékosnak) és Jerome McDougle (2003).

McDougle-re szerintem már azok közül sem sokan emlékeznek, akik már akkor is követték a csapatot. Nála balszerencsésebb játékos kevés volt, rengeteg sérülés és tragédia kísérte a karrierjét. Újoncként az utolsó előszezon meccsen sikerült egyszerre összeszednie boka, térd és csípősérülést, ami miatt a fél szezont kihagyta. A következő, 2004-es offseasonban szívritmus zavart állapítottak meg nála, majd a szezonban térdsérülést szenvedett. A következő holtszezon majdnem szó szerint az lett neki: fegyveres rablás során a saját otthonában meglőtték, helikopterrel szállították kórházba, életmentő műtétre. A komplikációk miatt kihagyta az egész idényt. 2007-ben tricepsz szakadás az első előszezon meccsen, ismét kiesett a szezonra.

Az elkapóknál sokáig Freddie Mitchell tűnt a húsz év legnagyobb melléfogásának, de Reagor ezt a dicsőséget meggyőző fölénnyel orozta el tőle. FredEx-nek legalább ott van a 4. és 26.

Az első körben nem hiányposztra kell feltétlenül draftolni, de azoknak a posztoknak a többsége, ahol leginkább elkelne az azonnali segítség, nem túl magasra értékeltek Roseman-nél.

LB, S, RB, IDL posztra kellene szerintem leginkább segítség, de ezekből csak a védőfal látszik olyannak, ahova Howie szívesen húz az első körben. Viszont két első körösünk is van, így van némi esély arra is, hogy látunk egy nem megszokott pozíciót is az első körben, feltéve, ha persze mindkét picket fel is használjuk.


több mint 1 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Nálam az első kör elején DB-t hozni hiba így marad a jól bevált DL húzás. Amúgy is need. Aztán jöhet az OT vagy RB. RB class mélysége nem tudom milyen, de egy Sanders pótlék jöhetne második körben. Bevallom a meglévő állomány nem nyugtat meg.
Sorrendet és neveket nem is írok, de ha az első 3 pickünk DL-RB-OL már elégedett leszek.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lassan draft ki mit tippel mondjuk az első 3 körre ?

a keret már nem nagyon alakul addig
Janek
A "vágy" nálam egyértelműen 1/10-re az elborult Bijan Robinson pick. Sok logika nincs benne, de 1/30-on nem hiszem hogy bent lesz pl, ahhoz túl nagy tehetség, előre menni érte meg valóban luxus lenne.

1/30-ra meg CB vagy OT Edge hármasból vki.

A realitás, hogy 1/10-re DL vagy CB ember aztán még lesz egy OL.
Akkor viszont futóként nagyon jöhetne később mondjuk Charbonnet.

Hirtelen ezt sikerült összehozni, bár nem hiszem, hogy PJ pl 1/30-on bent lenne már.

10: R1 P10 CB Joey Porter Jr. -
30: R1 P30 OT Parrish Johnson
62 R2 P31 Edge Andre CArter
94 R3 P31 RB Zach Charbonnet
több mint 1 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Lassan draft ki mit tippel mondjuk az első 3 körre ?

a keret már nem nagyon alakul addig

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha esetleg vkit èrdekel, ilyenkor sajnálom hogy kevèssè èrtek ángolul...

 mobile.twitter.com/Jeff_McLane/status/1644369472021569538
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet már látta vki közületek, èn most találtam rá, nagyon jó így a "nihil" ben 😊

 youtu.be/B_w_vphvwoo
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Brühühü 😕



Nem mintha lett volna esélyem elmenni, de azért jó lett volna...

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ezt így azért adnám:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ez így nem túl kellemes látvány és ha belegondolunk, hogy lehetett volna még több is...



Egyébként most épp a DT Jeffery Simmonsért való üzlet merült fel egy írásban ismét a Titanssel, szép baleset lenne ha azt is összehozná Rózsi bár erősen kételkedek a realitásában...
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Report: Eagles signing Terrell Edmunds to 1-year pact
 www.thescore.com/nfl/news/2610034
steelwolf
Jó ez nekünk? Mesélj róla milyen játékos.
Azt látom, hogy nem egy ballhawk, de azért elkaristol?

Szerintem ezzel a szerződéssel is egyre jobban kirajzolódni látszik egy újabb első körös DL húzás.
Greengo
igazi szerelemgyereke volt Tomlinnak, amikor idekerült, bár hatalmas meglepetés és igazából csalódás volt a szurkolóknak...tavaly volt talán az első olyan éve, amikor a várakozás felett teljesített, de ez nemcsak fejlődésének köszönhető, hanem a várakozások jelentős csökkenésének is...a 2 millió tökéletesen kifejezi, hogy egy esélyt lehet adni neki, hátha jobban fekszik valami, de nagy bizodalom nincs benne.
Passz ellen nagyon homály, illetve futójátékban is könnyen átverhető...de egyébként ennyit simán megér, sok sikert neki. (az mondjuk még mond valamit, hogy Fitzpatrick mellett nem tudott maradandót alkotni)
több mint 1 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 241 — Beware the Slim Reaper!
Edmunds 2 milliót fog keresni, 600e garantálttal.
Becsületes munkásember, nem CJGJ-t jött pótolni, hanem Epps-t, és még akár jobb is lehet nála. Inkább a LOS közelében hatékony, blitz-re is használható. A számai alapján jobban szerel, mint a két tavalyi kezdő. Neki is rémálmai lehetnek AJ Brown-ról a tavalyi meccsünk óta.

Safety poszton megvan a létszám. Kezdők: Blankenship, Edmunds, cserék: Wallace, Evans, Chachere. Jöhet még egy fiatal a drafton, főleg, hogy Blankenship-en kívül mindenkinek lejár a szerződése jövőre.

A héten jött még LB posztra Nicholas Morrow, 1 évre 1,08 millióért.
Tavaly a Bears-ben volt, szóval linebacker-t cseréltünk, de ez nem válik nagy előnyünkre. Az 53-ba bekerülhet, sőt jelenleg talán ő lenne a másik kezdő Dean mellett, ami mutatja, hogy még lehet doglozni ezen a poszton Roseman-nek. Ideális esetben ő rotációs LB és special team játékos lenne.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 1 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Report: Eagles signing Terrell Edmunds to 1-year pact
 www.thescore.com/nfl/news/2610034
steelwolf
Jó ez nekünk? Mesélj róla milyen játékos.
Azt látom, hogy nem egy ballhawk, de azért elkaristol?

Szerintem ezzel a szerződéssel is egyre jobban kirajzolódni látszik egy újabb első körös DL húzás.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Report: Eagles signing Terrell Edmunds to 1-year pact
 www.thescore.com/nfl/news/2610034