Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Flower power 😀



több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
D Smith mi a fenét művel, hogy egy ilyen meccsen sikerül 1 darab elkapást összehoznia?
r.baggio
Nagyon vigyáztak rá.
Greengo
Plusz alig passzoltunk és a 4. negyedben már fenn sem volt. A passzok is főleg a tight end-nek mentek, Watkins és Smith vitték el a védőket. Nem baj, mert Goedert-nek is nagyon kellett már, hogy bevonjuk a játékba.

Smith-nek kissé megszaporodtak az elejtett labdái az elmúlt meccseken. Ma is elejtett egy rövid passzt. Aggódni viszont szerintem nem kell, mert jó keze van, minden meccsen bemutat egy komolyabb elkapást. Ma is, amit elkapott az oldalvonalnál az nehezebb volt, mint amit elejtett. Most ő is minden elkapásból nagy játékot akar (amire nagy szükség is lenne), ezért szerintem nem koncentrál rendesen az elkapás pillanatára. Majd megnyugszik ő is.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
D Smith mi a fenét művel, hogy egy ilyen meccsen sikerül 1 darab elkapást összehoznia?
r.baggio
Csinálta Goedertnek a helyet, de persze őt sem tudjuk igazán jól használni.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Nem kell meglepődni a győzelmen, lényegében olyan volt, mintha saját magunk ellen játszottunk volna. Nem hittem volna, hogy lesz csapat, aki hülye büntetésekben felül tud múlni minket, de Lions most megtette.

Azonban ne adjunk minden érdemet az ellenfélnek.
Sirianniéknak azt a nehéz kérdést kellett megfejteniük a héten, hogy adjuk-e Hurts kezébe a labdát 40-szer passzolás céljából. Jelentem, sikerült megtalálni a helyes választ.
Hurts 14 passzkísérlet, 103 yard. Miközben a csapat összesen 235 yardot futott. Jelenleg így tud nyerni a csapat Hurts-szel.

Goedert-et jól sikerült megtalálni végre, viszont a többi elkapó nem kapott túl sok célbavételt ilyen kevés passzkísérlet mellett.
A futás nagyon jól funkcionált Scottal és Howard-dal. Véletlen-e, hogy ez tűnik az offense működő részének? Stoutland felel a futójátékért ugyebár, aki egyike a kompetens edzőinknek.

A védelem valamennyire agresszívabb volt, nem tudtak rövid passzokból és futásokból 10 yardokat szerezni ellenük. Gannon csak a garbage time-ban vehette elő végre a fétisét, amikor végre hagytuk végig masírozni az ellenfelet a pályán.
Reméljük a védelem merít némi önbizalmat a mai meccsből. Sweat-nek kiváló meccse volt. Milton Williams és Tarron Jackson is megszerezte az első sackjét.

A meccs legszebb jelenete Maddox fumble-je volt. Sok rosszat lehet mondani a stából, de az ő játékát szépen felépítették a slotban, szemben a Schwartz-féle védelmi rezsimmel. Peanut Tillman-re emlékeztetett az a játék (egyik kedvenc olyan védőm, aki soha nem játszott nálunk). Ha így folytatja, második szerződést kell adunk Maddoxnak.

A 4. negyed már előszezon meccsé nemesült. Jó lett volna látni, hogy Minshew miként boldogul a passzjátékkal, de megértem, hogy nem akarták forgatni a kést az ellenfélben, így főleg handoff-ok jutottak neki.

Persze nem úsztuk meg sérülések nélkül. Driscoll kéz sérüléssel ment le, pedig már kezdett jól játszani a elmúlt meccseken. Reagor sérülése hasonló volt, mint Sanders-e a múlt héten, így lehet, hogy neki is komolyabb kihagyása lesz. JJAW is kiesett, ha minden igaz.

Önbizalom növelőnek jól volt. Jövő héten jön a Chargers, legye megint normális gameplan és játékhívás, és a súlyos vereséget kerüljük el.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
D Smith mi a fenét művel, hogy egy ilyen meccsen sikerül 1 darab elkapást összehoznia?
r.baggio
Nagyon vigyáztak rá.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
D Smith mi a fenét művel, hogy egy ilyen meccsen sikerül 1 darab elkapást összehoznia?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Az első Eagles meccs amit láttam idén, hogyhogy nem 7-1 ez a csapat? 😀
akdestroyer
Nehéz a sorsolás. 😀 😀 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Az első Eagles meccs amit láttam idén, hogyhogy nem 7-1 ez a csapat? 😀

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyertünk 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Hurts most sem tud igazán jól teljesíteni, akkor jön Bajusz
dande

empty taxi
Mr. 8-8. Igaz előrelépés lenne.
Amadeus
Mr. 7-9, de most már ez nem lehetséges.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Ha Hurts most sem tud igazán jól teljesíteni, akkor jön Bajusz
dande

empty taxi
Mr. 8-8. Igaz előrelépés lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most, mikor a legkevésbé vagyunk esèlyesek, kivètelesen hozhatnánk a papírformát 😛

Gèmerdèj Fly 😀
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Na igen:
 www.facebook.com/100045014981898/videos/954552325136507/

( | Persze ettől még Hurts is egy fostalicska | )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk a Miami ellen tenyleg nyerni kell a top pick miatt(bar igy mi javulunk)
Janek
Kéne az X
Willie Parker
 youtu.be/qJxk1leG1wY
empty taxi
Akkor mar weapon X

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ha Hurts most sem tud igazán jól teljesíteni, akkor jön Bajusz
dande


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem semmi tankolás nincs nálunk, nincs is kire, egyszerűen pocsèkok vagyunk ès ahogy Rodney utalt rá, lassan kifutunk az időből, hogy változtasson jó irányba az idèny. Ha Hurts most sem tud igazán jól teljesíteni, akkor jön Bajusz (aki lehet jobb, mint Jalen vagy jobb lesz, de nekem kicsit sok a pozőrsèg a rèszèről). A vèdelem meg összeszedi magát Gannon ellenére is önmagáèrt. Persze ehhez kell, hogy lássák az O is hozzátesz. A következő 6 meccsből 4t elvileg hozhatnának ès akkor lehet mèg belőle vmi.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Miles Sanders IR. Legalább 3 hét pihi.

Ha már tankolás. Ilyenkor jut eszembe, hogy ezeknek a tehetségeknek mint Sanders vagy Smith..stb, hogy adagolod be, hogy 1 év elszáll a karrierjükből? 😀 Nehéz dolog ez, de mindig az az érzésem a nagy tankoló éveknél, hogy kárba vész ez a sok tehetség.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mondjuk a Miami ellen tenyleg nyerni kell a top pick miatt(bar igy mi javulunk)
Janek
Kéne az X
Willie Parker


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Mondjuk a Miami ellen tenyleg nyerni kell a top pick miatt(bar igy mi javulunk)
Janek
Kéne az X
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk a Miami ellen tenyleg nyerni kell a top pick miatt(bar igy mi javulunk)

több mint 2 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sajnos ez a szezon akárhogy is nézzük, nem releváns Sirianni megítélése szempontjából. Amúgy tényleg egy nagy gyökérnek tűnik, de mivel ezzel a kerettel nyilvánvalóan esélytelen komolyabbat alkotni számomra a tankolás adja magát és az Ertz trade is ezt igazolja. Tehát azt gonoldom az a dolga, hogy veszítsen. Mert ha mondjuk nyerni akar akkor azt nagyon bénán teszi.

Mondjuk ez a védőfal szisztéma pont a linebackereket kellene, hogy segítse, még a gyengébbeket is. Csak nem működik (még) jól. Ha jól emlékszem Jim Johnson alatt játszottunk utoljára hasonló jellegű védőfallal. Mögöttük Omar Gaither-ek és Stewart Bradleyk szaladgáltak. Sajnos a mostani linebackerek még az ő - átlagos - szintjüket sem érik el.BleedingGreen
Hát csak röviden: Singleton 3. helyezett a ligában tackle-ök számában. Mindeközben 42-es a PFF osztályzata. Nem tudom ez hova elég a rangsorban, de feltételezem nem túlzottan előre, inkább hátra...ez azt jelenti, hogy itt nagyon nagy bajok vannak, ha egy ennyire gyenge játékos a tackle gyáros a csapatban.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Mennyi volt a legrövidebb időtartam amit HC-ként eltölthetett valaki NFL-ben?
Greengo
 www.profootballhof.com/top-five-shortest-nfl-coaching-stints/
Rataxes
Ez a lista nem lehet jó, mert bobby petrino 13 alapszakasz és 4 előszezon, azaz összesen 17 meccsen volt a falcons hc-ja. És ez is sokkal több volt mint kellett volna



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Eagles’ HC Nick Sirianni: “Are you watering and are you fertilizing every day?”

Tolmácsot kérek.
Amadeus
 www.facebook.com/100000858530657/videos/1441044192943387/

Láttam már ezt az arckifejezést. Pont tavaly . 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk itt Lurie is kirúghatja magát, hogy hagyta erre magát rábeszèlni. Èpp ma olvastam egy cikket ami azt pedzegette, hogy ezt a draft tőkèt ami lesz, nem biztos, hogy Howiera kellene bízni. Vagy legalábbis a játèkoskiválasztást elvenni tőle. Persze ez azèrt kockázat mert mindig lehet rosszabb.
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Mennyi volt a legrövidebb időtartam amit HC-ként eltölthetett valaki NFL-ben?
Greengo
 www.profootballhof.com/top-five-shortest-nfl-coaching-stints/
Rataxes
Akkor nem lesz rekordbeállítás . 😀
Ezt meg csak úgy itt hagyom:


E-A-G-L-E-S EAGLES !