Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csakhogy tisztában legyünk a siker titkával 😀

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért kicsit jobban örüljünk már 😛 back to back W a Saints ellen mégha mindkettő kezdő QB elleni is 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja és a Jefferson helyett Reagor projekt újabb hét az okos döntésre ez ügyben 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehetett volna simább W 😛 😉 Sanders szernitem csak izgult Howard, mint rivális miatt, amint sérülés okán lekerült a képről, mindjárt jobban ment neki 😊

A Jets kivételével jönnek a csoportmeccsek, sajna WC szempontból sem alakult jól a többi eredmény. De haladjunk meccsről meccsre 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá Gainwell not make gain well 😉 inaktív

Mèg ugye Parton tapasztalata lehet előny Sirrianival szemben, de hátha ez most nem jön elő 🙂
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nézem, azért ha ez ellen a D ellen tudunk futni az kemény lesz. Csak ne adjuk fel túl hamar ha az elején nem megy vagy hàtrányba kerülünk.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
maddox is kapott egy kiterjesztést.
Janek
Szuper, így legyek jós 😛 Akkor a 2018-s class gyakorlatilag pipa. Soha rosszabbat 😀

Ráadásul nagyon baráti a 3 év 22 millió, 13 millió garantálttal.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
maddox is kapott egy kiterjesztést.

több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kittle szvsz jobb, mint Kelce...
empty taxi
Mi van mi van? 😀
Egyebkent egyertelmuen Kittle blokkolasban is ugyanolyan jo, Kelce pedig inkabb csak hasznalhato arra is, ha muszaj. Elkapasban pedig, van a Falconsban egy srac ...

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Kittle szvsz jobb, mint Kelce...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....


Ebben az összefüggésben èrdenes pl vizsgálni ezt. Simán jó szerződès ez, különösen ha tovább fejlődik.

Kelce az Kelce nincs mit tenni, tesójával együtt FHOF játèkosok a posztjukon, lehet sárkànytejet ittak csecsemő korukban 😛

Viszont Kittle szintjèt/hypeját elèrheti, el is èrte volna már szvsz ha nincs Ertz "árnyèka" meg az akadozó QB játèk. De nincs ezzel gond, legalább itt sikerül megtalálni a continuitást ha már mondjuk DB vagy LB sorban kevèsbè 😏😀
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Úgy jártunk el vele, mit Ertz-el is anno: még azelőtt hosszabbítottunk vele, mielőtt igazán nagy áttörést érne el.
Igazán azt lehet csak sajnálni, hogy az olcsó éveit nem használtuk ki annyira elkapásokban, mint lehetett volna.
Amíg Ertz itt volt, addig ő dominálta a snapeket (még tavaly is, amikor már nem lett volna indokolt). Goedert sokat volt fent vele együtt, mi használtunk az egyik legtöbb 12 personnel felállást a ligában, amíg Pederson volt a HC. Azonban sokszor csak blokkolásra használtunk őt vagy eleve Ertz kapta a targeteket. Pl. 2019-ban 71%-os snap arány mellett kapott 87 targetet, Ertz 86% mellett 135-öt.

Szépen javultak a számai évről évre, idén szerintem simán ott van az említett top játékosokkal azonos szinten. Ne csak az elkapott yardokat nézzük, mert akkor azt is meg kell nézni ki dobálja a labdát. Hurts a pálya közepét nem annyira szereti megjátszani, pedig ott tud Goedert igazán garázdálkodni. Viszont a hatékonysági mutatói (yards per reception, YAC, catch %, stb.) azt mutatják, hogy igencsak jó játékosról van szó.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Nem néztem szét de a 15m/év elég combos elsőre.
Janek
3. legtöbb, Kelce ès Kittle után. Szerintem teljesen helyèn van. A mai NFLben kell az elit vagy nagyon potens TE játèk ès ő kèpes lehet rá. Persze mivel Eagles player a kellő hypeot majd úgysem kapja meg, de nem is kell. 😊 A pályán majd válaszol. 😊
dande
Szerintem azért ő messze nem az a szint. Sajna.
DE ha marad egy biztos célpont aki kiteszi a szívét a pályára akkor ér ennyit. Más TE is kap ennyit lassan....

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem néztem szét de a 15m/év elég combos elsőre.
Janek
3. legtöbb, Kelce ès Kittle után. Szerintem teljesen helyèn van. A mai NFLben kell az elit vagy nagyon potens TE játèk ès ő kèpes lehet rá. Persze mivel Eagles player a kellő hypeot majd úgysem kapja meg, de nem is kell. 😊 A pályán majd válaszol. 😊
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Nem néztem szét de a 15m/év elég combos elsőre.

több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Goedert jó TE . Ez jó üzlet számunkra is. Remélem a számai tovább javulnak és látunk tőle hasonlóan szépeket és fontosakat mint Ertztől. 😊
LJ Smith óta követem a csapat TE játékosait és eddig még nem lőttünk mellé.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Chad Lewis, LJ Smith, Brent Celek, Zach Ertz, Dallas Goedert. Ebből első kettő a ligát/statokat tekintve kevésbé meghatározó, de számunkra fontos játékosok voltak.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem sajnálom. Amúgy az a 18-s draft is betalált. Hárman már hosszabítottak Sweat, Mailata, Goedert, Maddox ha így fejlődik szintén erre az útra léphet, Darby se volt rossz választás azért, és szerintem 6. körbe Pryor sem olyan gáz. Még a Michael Benettért adott 5. kör is a heléyn volt végül 😛
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Compensation update: Eagles gave Dallas Goedert a four-year, $59 million extension that includes $35.7 million guaranteed, per source.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....


A FR TE sorozatunk folytatódik 😀 abból sose árt 😛
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....


De szurkolok neki, hogy esetleg a vèdelem vezère váljon belőle, már amikor udfakènt elhoztuk tetszett nagyon.



A másik, pedig ha vmit nem lehet elvenni Hurtstől, hogy nagyon akar ès küzd, hogy fr QB váljon belőle. Már csak ezért is megèrdemli az esèlyt. Hajrá!!!!
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Sanders aktivalva

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Inkabb az idei stat a mervado
Janek
Akkor majd megnèzzük 3 forduló múlva 😏😉

Illetve legyen 4 mert 14. hèten bye week 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Inkabb az idei stat a mervado

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként pedig 🤭☺️