NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
És mi lesz ha tényleg marad Reid?

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Vicknek van még ideje az NFLben, a 2 évet pihent a sitten, 😀
És nem olyan rossz ő, csak hagyni kell érvényesülni, tisztán látszik hogy amiért visszafogunk egy scrambler QB-t ugyanúgy összetörik, csak sokkal szarabbak lesznek a számai.
Más kérdés hogy Reid mennyire fog besokallni és kibassza-e, esetleg az utódnak mik az elképzelései.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Ha most vicket cutolják szezon végén , én kurvára csalódott leszek , hiszen ő próbálkozott , kb ő rajta láttam egyedül tisztán hogy akar , és próbálkozik. Úgyhogy ezért respect.

több mint 11 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Szerintem Boykin nem rossz fizikumú a cb közt! Rutin kell neki
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Boykin ilyen méretekkel szerintem kicsi szélre. (semleges szurkerként)
Amadeus91
Haden, Revis és Casey Hayward 2 centivel magasabb, Asante ugyanúgy 178 centi, Brandon Flowers 3, Tim Jennings 5 centivel alacsonyabb Boykinnál... És súlyban sincs lemaradva szerintem 😊Rataxes
izmot meg tud magára szedni, és legalább a sebessége megvan ehhez a sporthoz, asoval ellentétben, egyébként elég durva rugói vannak boykinnak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Boykin ilyen méretekkel szerintem kicsi szélre. (semleges szurkerként)
Amadeus91
Haden, Revis, Leon Hall és Casey Hayward 2 centivel magasabb, Asante és Lardarius Webb ugyanúgy 178 centi, Brandon Flowers 3, Tim Jennings 5 centivel alacsonyabb Boykinnál... És súlyban sincs lemaradva szerintem 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Hiba az, hogy annak ellenére, hogy nem vált be egyáltalán, mégis ragaszkodik a dagi hozzá. Szerintem erre gondolt somebody is.Eazzy
Oké, abban igazad van, hogy akkor jó döntésnek tűnt, és ezért senkit sem lehet felelőssé tenni. De amikor legalább három hete elment a szezon, Asomugha pedig még ebből a trágyahalomból is lefelé lóg ki, akkor miért nem lehet leültetni? Azért mert 50 milliót keres? Hol nem szarom le? Megnézném inkább Marshtsomebody08
Erre próbáltam a fentebbi sorokkal én is utalni.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Az a szerencse, hogy ha jön egy új HC, bárkit kirúghat mentegetőzés és magyarázat nélkül. Ha Reid maradna, sose ismerné be, mekkora hiba volt pl. Watkins, vagy Asomugha...somebody08
Aso miért volt hiba? Az NFl - talán - legjobb cornere volt mikor megszereztétek, az hogy azóta ilyen ütemben degradálódik a teljesítménye az bőven lehet az edzői stáb hibája és a rendszeré is.Amadeus91
Nem tudom mennyi meccsünket láttad, lehet hogy mindet, ezt majd elmondod, de én láttam mindet. Egy ideig valóban elmondható, hogy biztos a rendszer a hibás, de aztán eljön az idő, amikor megkérdezed, hogy mégis emberfogásnál mi köze a rendszernek ahhoz, hogy 1 méteren kettőt vernek rá a WR-ek, vagy hogy képtelen szerelni egy embert normálisan?
Persze, hogy összetett a dolog, de pont annyira hibás Aso a teljesítményéért, mint az edzők.

Abban egyébként totálisan igazad van, hogy nem csak az elérhető, hanem talán akkor az egyébként is legmagasabbra értékelt CB-t hoztuk el, ami totál nem mondható hibának, valószínűleg innen 100-ból 100-an meglépik, ha lehetőség van rá.
Hiba az, hogy annak ellenére, hogy nem vált be egyáltalán, mégis ragaszkodik a dagi hozzá. Szerintem erre gondolt somebody is.Eazzy
Oké, abban igazad van, hogy akkor jó döntésnek tűnt, és ezért senkit sem lehet felelőssé tenni. De amikor legalább három hete elment a szezon, Asomugha pedig még ebből a trágyahalomból is lefelé lóg ki, akkor miért nem lehet leültetni? Azért mert 50 milliót keres? Hol nem szarom le? Megnézném inkább Marsht, vagy Boykint a szélen. Annyival rosszabb nem lehet. Aso lassú, nem tud szerelni és általában fingja sincsen, hogy hol az embere. Nem volt ez mindig így, de amióta itt van, ezzel tisztel meg minket (kb 3 jó meccs mellett). Erre Babint zavarják el...

somebody08
Boykin ilyen méretekkel szerintem kicsi szélre. (semleges szurkerként)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Az a szerencse, hogy ha jön egy új HC, bárkit kirúghat mentegetőzés és magyarázat nélkül. Ha Reid maradna, sose ismerné be, mekkora hiba volt pl. Watkins, vagy Asomugha...somebody08
Aso miért volt hiba? Az NFl - talán - legjobb cornere volt mikor megszereztétek, az hogy azóta ilyen ütemben degradálódik a teljesítménye az bőven lehet az edzői stáb hibája és a rendszeré is.Amadeus91
Nem tudom mennyi meccsünket láttad, lehet hogy mindet, ezt majd elmondod, de én láttam mindet. Egy ideig valóban elmondható, hogy biztos a rendszer a hibás, de aztán eljön az idő, amikor megkérdezed, hogy mégis emberfogásnál mi köze a rendszernek ahhoz, hogy 1 méteren kettőt vernek rá a WR-ek, vagy hogy képtelen szerelni egy embert normálisan?
Persze, hogy összetett a dolog, de pont annyira hibás Aso a teljesítményéért, mint az edzők.

Abban egyébként totálisan igazad van, hogy nem csak az elérhető, hanem talán akkor az egyébként is legmagasabbra értékelt CB-t hoztuk el, ami totál nem mondható hibának, valószínűleg innen 100-ból 100-an meglépik, ha lehetőség van rá.
Hiba az, hogy annak ellenére, hogy nem vált be egyáltalán, mégis ragaszkodik a dagi hozzá. Szerintem erre gondolt somebody is.Eazzy
Oké, abban igazad van, hogy akkor jó döntésnek tűnt, és ezért senkit sem lehet felelőssé tenni. De amikor legalább három hete elment a szezon, Asomugha pedig még ebből a trágyahalomból is lefelé lóg ki, akkor miért nem lehet leültetni? Azért mert 50 milliót keres? Hol nem szarom le? Megnézném inkább Marsht, vagy Boykint a szélen. Annyival rosszabb nem lehet. Aso lassú, nem tud szerelni és általában fingja sincsen, hogy hol az embere. Nem volt ez mindig így, de amióta itt van, ezzel tisztel meg minket (kb 3 jó meccs mellett). Erre Babint zavarják el...

Apropó Babin: Pár hete volt egy kiakadása, hogy a nézők és a kommentelők addig ne temessék a csapatot, amíg matematikai esélyük van. Majd ha kiesetek, akkor el lehet őket hordani mindennek. Szerintem Reid attól akarta megkímélni, hogy a Philly szurkolók felelősségre vonják 😀 Amolyan King Kongos belvárosi csatát tudnék elképzelni, ahol Babin az első 10-15 próbálkozót még kettétépi és kitörli velük a seggét, de aztán győz a túlerő. Jacksonville-ben remélem megtalálja a számítását. Ha háttal áll fel a LOS-ra és az egyik kezét a seggébe dugja, akkor is ő lesz ott a legjobb DE😊
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Szerintem Amadeus arra gondol hogy Aso szerződtetését azért annyira nem lehet felróni Reidnek, vsz. az NFL HC-k nagy része szopott-baszott volna az akkoriban no.1 cb kalibernek tartott Nnamdiért, a jövőbe látás képességét meg nem várhatjuk el senkitől...
Azt hogy Nnamdi nálunk mutatott teljesítménye kinek a hibája azt én nem nagyon tudom megítélni 😊 De én úgy gondolom hogy azért érdemes lenne kipróbálni egy normális DC nem teljesen fogalmatlan play-hívásaival mit tudna kezdeni...
szerk.: most látom hogy Te is ezt írod a második bekezdésben csak nem olvastam végig 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Az a szerencse, hogy ha jön egy új HC, bárkit kirúghat mentegetőzés és magyarázat nélkül. Ha Reid maradna, sose ismerné be, mekkora hiba volt pl. Watkins, vagy Asomugha...somebody08
Aso miért volt hiba? Az NFl - talán - legjobb cornere volt mikor megszereztétek, az hogy azóta ilyen ütemben degradálódik a teljesítménye az bőven lehet az edzői stáb hibája és a rendszeré is.Amadeus91
Nem tudom mennyi meccsünket láttad, lehet hogy mindet, ezt majd elmondod, de én láttam mindet. Egy ideig valóban elmondható, hogy biztos a rendszer a hibás, de aztán eljön az idő, amikor megkérdezed, hogy mégis emberfogásnál mi köze a rendszernek ahhoz, hogy 1 méteren kettőt vernek rá a WR-ek, vagy hogy képtelen szerelni egy embert normálisan?
Persze, hogy összetett a dolog, de pont annyira hibás Aso a teljesítményéért, mint az edzők.

Abban egyébként totálisan igazad van, hogy nem csak az elérhető, hanem talán akkor az egyébként is legmagasabbra értékelt CB-t hoztuk el, ami totál nem mondható hibának, valószínűleg innen 100-ból 100-an meglépik, ha lehetőség van rá.
Hiba az, hogy annak ellenére, hogy nem vált be egyáltalán, mégis ragaszkodik a dagi hozzá. Szerintem erre gondolt somebody is.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Az a szerencse, hogy ha jön egy új HC, bárkit kirúghat mentegetőzés és magyarázat nélkül. Ha Reid maradna, sose ismerné be, mekkora hiba volt pl. Watkins, vagy Asomugha...somebody08
Aso miért volt hiba? Az NFl - talán - legjobb cornere volt mikor megszereztétek, az hogy azóta ilyen ütemben degradálódik a teljesítménye az bőven lehet az edzői stáb hibája és a rendszeré is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
reméljük segít a jaxnek megelőzni minket

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Ezt a 3 percet áldozzuk Babin tiszteletére, szép év volt a tavalyi tőle:

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
érdekes lesz az biztos,a holtszezon nekünk.
Számomra nem kérdés,hogy max még 1x nyerünk ami tuti top5 cetli.. akár top3 is lehet nem ismerem az erősorrendet.
QB-t én sem húznék még 1/1re sem. Igaz ott semmit sem...

OL,WR,OL,S,CB LB ezek az én needjeim.
Persze nem én fogok húzni hiába voltam ott.

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Ez a baj ezzel az új QB dologgal, hogy ha az elején húzol, de már kivitték előled a legjobbat, akkor felesleges kihúzni olyan hamar valakit, mert simán lehet, hogy valahol 2.3. körben is lesz olyan jó QB. Én sem húznék még, semmiképp. Előbb erősítsük meg az Olinet, szerezzünk Maclin helyett valami állat WR-t, aztán kész az O, Vick ennyire azért nem szar, mint amit idén láttunk tőle. Mögé meg még Folesról kiderül jövőre, hogy van-e értelme rá fektetni a hangsúlyt, ha nem, akkor meg jöhet valaki más akkor.

Teszem mellé ha új HC jön, az szinte biztos, hogy nem Folesal akar a későbbiekben dolgozni.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Az a szerencse, hogy ha jön egy új HC, bárkit kirúghat mentegetőzés és magyarázat nélkül. Ha Reid maradna, sose ismerné be, mekkora hiba volt pl. Watkins, vagy Asomugha...
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Volt egy QB 2007 ben. Aki 1/1 lett. Borzasztó fizikai képességekkel, nagy hatalmas karokkal, nagy testtel.
Csakmert bivaly méretei vannak még nem lesz jó 😀ano92
nem is mondtam hogy csak a méretei miatt lesz jó 😊
a 97-es 1/2 nem volt olyan szar elég szép karriert tolt nálunk.
Shawn: az a helyzet, hogy én speciel el nem tudnám képzelni más stílusú irányítóval a csapatot. Nekem feka kell! 😀

2: Peters back, Todd vissza RG-be, Mathis LG Center+ RT kell!!
zsojti
Mathis szerintem túlértékelt, Todd viszont NFL-ben sosem volt RG, LG-t nyomott ő világ életében (más kérdés hogy ő mind az 5 posztra jó), az a baloldal Peterssel a liga legjobbja volt, de az RT posztot is megoldaná, csak ne iylen fogalmatlanok legyenek mellette mint eddig. De sztem is jobb lenne hozni egy tehetséges RT-t az első körben. Watkins kuka nálam is. nagy baki volt ő a rozmártól.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
na akkor 1: jövőre is vick a kezdő QB (egy az adottságait kihasználó, és nem korlátozni próbáló HC-OC párossal)+ jöhetne egy acélosabb csere QB
2: Peters back, Todd vissza RG-be, Mathis LG Center+ RT kell!!


DL: Cole mellé sajna kéne valaki, de azt a rosteren most nem látom..
Sec. Aso kuka a helyére ( bérére) két kisebb nevű CB is elférne+ DRC+ Boykin
Coleman cut vagy max csere de SS szintén kell
MLB kérdéses mit mutatna DR egy új DC alatt + kendricks ok + Jordan helyére kell új ember

ez olyan 8 ember 4-4 ben FA + draft meg is oldható, vagy az új edző is hozhatna pár embert 😊zsojti
Hasonlóan látom.
Vick helyett nem kell más egyelőre. Inkább a falat kell rendbe rakni előtte és egy normál OC kell. Ahogy írod Peters visszatér és mellé a legjobb megoldás Herremans lehet. RT nagyon kell és erre ott lesz az első kör akár. Kérdés ki lesz az RG mert én Watkinst kivágnám mert ez a Scott gyerek is többet tud (😊) , de Kellyből is lehet hős.

DL: Colenál szerintem motiválatlanság van, amin lehet változtatni és mögötte lesz Curry. A másik oldalon engem nem győzött még meg Graham , de nem is volt fent sokat. Lehet most robbant, de oda kell majd ember .
Coleman sztem nem lenne rossz ha jobb edző foglalkozna vele. Kicsit ösztönlény (nem túl agyas), de az erő és az agresszivitás megvan benne. Jó csere. 😊 Én Allennel sem vagyok kibékülve. Teljesen visszaesett.
Aso is szar, de tényleg lehet, hogy a rendszer is fos és ezért is van ennyi hiba a secondaryben.

+ még 1 kérdés amivel nem nagyon foglalkozik még senki. (túl sok a baj értem én 😊) WR helyzet.?. Szval el kéne már egy monster is a csapatba. Nálam DeSean és Sunshine kivételével mindenki cserélhető. Persze nem kell mindenkit , de az Avant, Maclin ,Johnson hármasból vki simán cserélhető.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hazaértem igaz másfél napja alig aludtam...

A mi meccsünkről röviden(illetve a nézőtérről)-többet majd egy nagy alvás után.
Szóval kőkeményen ment a FIRE ANDY! nem tudom ebből mennyi hallatszik a közvetítésben. Szerintem nagyon is hozzáértő közönség van épp akkor mentek haza mikor eldőlt a meccs... és kórusban kiabáltak nézd Andy milyen a hangulat miattad megyünk haza...

3.negyedig parádés volt a hangulat azért bár dagit már a parkolóban szídták mint a bokrot Juan és a szezon miatt...

A sör fasza,a pálya örök szerelem,a város szép.
Janek
Isten hozott! Egyébként így megvan a magyarázat mindenre: természetesen Reid a Fire Andy helyett Fire Babin-t értett és számára közönség kérése parancs 😛 Neked jó pihenést!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Hazaértem igaz másfél napja alig aludtam...

A mi meccsünkről röviden(illetve a nézőtérről)-többet majd egy nagy alvás után.
Szóval kőkeményen ment a FIRE ANDY! nem tudom ebből mennyi hallatszik a közvetítésben. Szerintem nagyon is hozzáértő közönség van épp akkor mentek haza mikor eldőlt a meccs... és kórusban kiabáltak nézd Andy milyen a hangulat miattad megyünk haza...

3.negyedig parádés volt a hangulat azért bár dagit már a parkolóban szídták mint a bokrot Juan és a szezon miatt...

A sör fasza,a pálya örök szerelem,a város szép.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Titkon remélem hogy a bucs szedte össze.Petikievak01
Jaguars claimed Jason Babin. 😉Beki
XD Na ez most odabaszott 😀Petikievak01
A DEinknek(4nek egész pontosan) együtt összesen 0.5 sackkel van többje, mint neki ebben a csalódást keltő idényében egyedül.... Plusz holtversenyben utolsók vagyunk a Raiderssel 13 sackkel. És van cap spacünk.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A whopping eight teams put in waiver claims for former Eagles DE Jason Babin who was awarded to the Jaguars, per league source.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Titkon remélem hogy a bucs szedte össze.Petikievak01
Jaguars claimed Jason Babin. 😉Beki
XD Na ez most odabaszott 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Titkon remélem hogy a bucs szedte össze.Petikievak01
Jaguars claimed Jason Babin. 😉