Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát így hogy Carimi s Shmith is benn voltsk nehéz lesz megbarátkoznom ezzel a pickkel hacsak az élez majd nem őkez igazolja. Végül is szeretjük a n amcsi származású játékosokat kik kissé korosak. Ha kb annyira beválik mint Rocca már ok csak hát ez a poszt jobban eszi az embert mint a punteré. Igazából azért bosszant mert az első kört sajnálom rá a kora miatt talàn később is bent lett volna. Mindegy reméljük ma kicsit ügyesebbek leszünkdande
Azért nem RB vagy CB, hogy 30 évesen már kikopna a ligából, 34-35 évesen még simán a csúcson lehet, nem sérülékeny és nincs elhasználva. 5-6 évig simán kezdő guard lehet itt, ennél hosszabb időre meg úgyse szokás számolni senkivel.somoskovig
Szavaimmal szóltál ... 😊

Tényleg nem gondolhattuk komolyan hogy Reid kihagyja az OL picket, főleg, hogy tavaly 1-et sem hoztunk.
Watkins needre jött és szinte az egyetlen negatívum, amit emlegetni szoktak vele kapcsolatban az a kora. Elég agilis, screen gameben jó lehet, ellentétben MJG-vel, N. Cole-lal. Tackle is lehet belőle később.

CB-nem-pickről meg azt, gondolom, ha tetszett volna Reidéknek Amukamara, akkor felmentünk volna érte. Tavaly se fogtuk vissza magunkat amikor tetszett a vezetőségnek Graham. Smith pick meg nyilvánvalóan nem játszott nálunk az 1. körben, mert a lehetőség ott volt, de nem vittük.BleedingGreen
Jól van engem meggyőztetek 😛 Herr az egyik oldalon ő a másikon, Mcgynn meg Celek és Smith vagy Weaver is eltol még egy pár embert és Shady máris fut egy 80 yardos TD-t 😊 CB megoldással lehet hogy valóban inkább a FA megnyílására várunk.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Hát így hogy Carimi s Shmith is benn voltsk nehéz lesz megbarátkoznom ezzel a pickkel hacsak az élez majd nem őkez igazolja. Végül is szeretjük a n amcsi származású játékosokat kik kissé korosak. Ha kb annyira beválik mint Rocca már ok csak hát ez a poszt jobban eszi az embert mint a punteré. Igazából azért bosszant mert az első kört sajnálom rá a kora miatt talàn később is bent lett volna. Mindegy reméljük ma kicsit ügyesebbek leszünkdande
Azért nem RB vagy CB, hogy 30 évesen már kikopna a ligából, 34-35 évesen még simán a csúcson lehet, nem sérülékeny és nincs elhasználva. 5-6 évig simán kezdő guard lehet itt, ennél hosszabb időre meg úgyse szokás számolni senkivel.somoskovig
Szavaimmal szóltál ... 😊

Tényleg nem gondolhattuk komolyan hogy Reid kihagyja az OL picket, főleg, hogy tavaly 1-et sem hoztunk.
Watkins needre jött és szinte az egyetlen negatívum, amit emlegetni szoktak vele kapcsolatban az a kora. Elég agilis, screen gameben jó lehet, ellentétben MJG-vel, N. Cole-lal. Tackle is lehet belőle később.

CB-nem-pickről meg azt, gondolom, ha tetszett volna Reidéknek Amukamara, akkor felmentünk volna érte. Tavaly se fogtuk vissza magunkat amikor tetszett a vezetőségnek Graham. Smith pick meg nyilvánvalóan nem játszott nálunk az 1. körben, mert a lehetőség ott volt, de nem vittük.


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amennyiben jön Aso, akkor teljesen elleszek bármilyen pickkel. Kíváncsi vagyok mi fog kialakulni pl Kolbért, ha esetleg ma elkezdődhetnének a trade-ek.

Watkins nem hoz túlságosan lázba, de reméljük megszilárdítja a falat és lesz egy zúzós fal. Szimpatikus amúgy a srác.
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Legalább needre húztunk. Valamiért olyan érzésem van, hogy Andy bácsi tartogat még meglepetést és nem CB pick lesz a 2. körben, hanem az LB needünkre hozunk valakit.

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Na beindult végre a draft, ezt vártam már mióta te jó ég!
Ez az első pick viszont eléggé meglepett. Az nyilvánvaló, hogy O fal vagy CB kell elsősorban, így ha már nem CB legalább nem DE-t húztunk... 😀
Viszont nem világos nekem, hogy Jimmy Smith miért nem volt nekünk jó? Vagy úgy gondolták lesz olyan jó a második körben is valaki? Vagy még mindig egy tradeben bízunk azért a bizonyos shut down cornerért, direkt nem mondva a nevét...?
Nekem kicsit meglepő amúgy, hogy a CB-k nem igazán fogynak, több CB needes csapat rémlett, aztán lehet nekik is prioritás van. Sok picket nem értek most, aztán majd a második kör csak tisztázza.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Hát így hogy Carimi s Shmith is benn voltsk nehéz lesz megbarátkoznom ezzel a pickkel hacsak az élez majd nem őkez igazolja. Végül is szeretjük a n amcsi származású játékosokat kik kissé korosak. Ha kb annyira beválik mint Rocca már ok csak hát ez a poszt jobban eszi az embert mint a punteré. Igazából azért bosszant mert az első kört sajnálom rá a kora miatt talàn később is bent lett volna. Mindegy reméljük ma kicsit ügyesebbek leszünkdande
Azért nem RB vagy CB, hogy 30 évesen már kikopna a ligából, 34-35 évesen még simán a csúcson lehet, nem sérülékeny és nincs elhasználva. 5-6 évig simán kezdő guard lehet itt, ennél hosszabb időre meg úgyse szokás számolni senkivel.

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát így hogy Carimi s Shmith is benn voltsk nehéz lesz megbarátkoznom ezzel a pickkel hacsak az élez majd nem őkez igazolja. Végül is szeretjük a n amcsi származású játékosokat kik kissé korosak. Ha kb annyira beválik mint Rocca már ok csak hát ez a poszt jobban eszi az embert mint a punteré. Igazából azért bosszant mert az első kört sajnálom rá a kora miatt talàn később is bent lett volna. Mindegy reméljük ma kicsit ügyesebbek leszünk
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Nem rossz pick ez...végül is needre jött.Szinte mindenki CB-t várt..így nem is lepődtem meg.Lesz még bőven elérhető/bevethető CB a második körben,de ilyenkor szokott az jönni,hogy már csak azért sem azt húzzuk. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kezdő szint egyből,öreg,de nem rossz ez.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Örültem hogy Amutkiszedte a Giants, eddig sem bírtam, és ez marad továbbra is.
Viszont Watkins WTF? Jimmy nagyon kellett volna, Watkins középszer, és öreg is. Szar pick. Faszom Reidbe, és a dagimániájába...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
"If he was 5 years younger I would have loved the pick"
Én is ugyanígy vagyok ezzel.

Danny Watkins

Poszt: OG
Egyetem: Baylor
Szül.: 1984. november 6., (Kelowna, BC)
Előrejelzés: 2-3. kör
Magasság: 6-4 (193 cm)
Súly: 310 font (141 kg)

Erősségek:
Atlétikus, méretéhez képest kiváló gyorsasággal és fürgeséggel - Mozgékony lábak, jó egyensúly és testkontroll - Kiemelkedő természetes erő - Ha megverik, gyorsan összeszedi magát - A futójátékban nagyon hatékony - Jól helyezkedik, jól méri fel az érkező védők szögeit - Képes bejutni a védelem második vonalába és jól dolgozik nyílt területen - Megállás nélkül hajt, erős versenyszellem dolgozik benne - Kemény és kellemetlen stílusban játszik - Még rengeteg fejlődési lehetőség van benne

Gyengeségek:
Az átlagos prospecteknél kicsit idősebb - Csak átlagos a mérete és rövidek a karjai - Túl sok izmot már nem fog tudni magára pakolni - A blokkok kezdeténél nem mindig elég kemény és határozott - Nincs túl sok tapasztalata - Csiszolatlan a technikája, a lábmunkája és a kézhasználata - Várhatóan pozíciót kell váltania

Megjegyzések:
Két évig kezdett LT poszton a Bears csapatában - Big 12 2. csapatában kapott helyett végzősként - 27 évesen lesz újonc - Kanadai születésű, középiskolában jégkorongozott és rögbizett - A Butte Community College-be járt, tűzoltónak tanult, itt kezdett el focizni 2007-ben - JUCO All-American lett, ezután került a Baylor kötelékébe 2009-ben, ahol Jason Smith (1/2. választott) helyét vette át - Mindössze 4 szezont játszott focit - A BC Lions 4. helyen draftolta a CFL 2010-es draftján, de inkább visszatért az egyetemre - A profik között várhatóan inkább guard lesz belőle - Project játékos, akivel szemben türelemre van szükség, de nagyon gyorsan fejlődik és még sokkal jobb lehet - Nagyon érdekes prospect, akiben megvan a tehetség, hogy kezdő legyen az NFL-ben

Tommy Lawlor véleménye:
http://igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/eagles-take-g-danny-watkins-at-23/
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na jó őt nem ismerem a lényeg hohgy needre ismerik biztos tudják ha már Amu kiment... na jó éjt muszáj hunynom egy két órát
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Meg már mutatták azt is, hogy telefonál.

Offolok egyet: skizofita te ki vagy?tenorx
Holnap írok pm-et, ma már nem bírok... 😀

ON

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Az az egyetlen bajom vele, hogy öreg. Letrade után vagy 2. körben örültem volna neki, így nem igazán.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Meg már mutatták azt is, hogy telefonál.

Offolok egyet: skizofita te ki vagy?
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
99%, hogy érkezik WatkinsBébé
Schefter is betvittelte...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
99%, hogy érkezik Watkins
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt nagyon nem kellett volna :o :o :o :o Amu ellenünk
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Még 7 pick előttünk, Amu és Jimmy is bent van még.
Reménykedhetünk.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Beírom ide is ha nem gond link:

http://www.seeon.tv/view/11765/dande
Van ennél jobb is: http://www.firstrowsports.eu/sport/american-football.htmlGreengo
Nehogy azt érezhessem én!! adtam hozzá valamit a kis közösség életéhez 😛 😛
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Beírom ide is ha nem gond link:

http://www.seeon.tv/view/11765/dande
Van ennél jobb is: http://www.firstrowsports.eu/sport/american-football.html


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Beírom ide is ha nem gond link:

http://www.seeon.tv/view/11765/
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Utolsó esélyek a Tippjátékra. Aki még nem tippelt az most még időben van!!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na, egy eddig megbízhatóbb Eagles beatwriter szerint simán kitradelünk első körből egy korai 2. körért, meg valami jövő éviért (1 vagy 2). Ok: nincs olyan játékos, aki nekünk ott kellene majd nagyon és elérhető is lenne.
Ő ezt tippeli ezek után:
2 – CB Ras-I Dowling
2 – OG Clint Boling
3 – SS Marcus Gilchrist
4 – RB Alex Green
4 – LB Ross Homan
5 – LB Brian Rolle
5 – WR Cecil Shorts
7 – DT Ollie Ogbu
7 – LB Malcolm Smith
7 – OG Daniel Kilgore

De amúgy kiemeli azt is, hogy Kerrigan is boardon van, ha leesik hozzánk, akkor behúznánk. Dowling pickre amúgy azt mondja, hogy egy évig tanulna, vagy a mostani CB-depth mögött (rémálom....), vagy Asante és egy veterán CB mögött.Deny
ez kb top3 szar draft lenne,omg....

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok! Nagyobb aktivitást vártam a Draft játékban! Nem akartok nyerni?Shawn84
Én sajnos nem értek annyira az NCAA-hez hogy beszálljak nem is ismerem pontosan melyik név milyen tudást takar talán csak akiket jobban felkaptak na meg persze Daltont 😛 (bocs ha már unjátok)
Úgyhogy meghagyom eme örömöt nektek.dande
Nem kell hozzá nagy tudás. Olvasd el a Fantasy Cikkeimet meg nézd meg ezt http://www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings?tag=globalNav.nfldraft;fastFacts és ennyi. A poszt is pontot ér ha eltalálod, meg hogy melyik körben. Én tavaly úgy lettem második hogy csak 1 nevet találtam el.Shawn84
Köszönöm kedves vagy de nagyon nincs most türelmem hozzá. Talán a posztok: OT, CB, LB, DE (muszáj mert Reidről van szó 😊 ) talán S a többiről fogalmam sincs (Harrisonnak maradnia kell ez parancs 😛 ezért RB nem WR benne lehet de azért most elég erős sorunk van és talán TE is megvan meglátjuk)