Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
köszi, majd megpróbálom a bowl.hu-st, és akkor 02:00-kor?Gege55
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2194 Maga a draft 2-kor kezdődik.Ment 1 PM.Greengo
Köszi, bár meccseket jobb volt "közösen" nézni veletek...
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
köszi, majd megpróbálom a bowl.hu-st, és akkor 02:00-kor?Gege55
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2194 Maga a draft 2-kor kezdődik.Ment 1 PM.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
köszi, majd megpróbálom a bowl.hu-st, és akkor 02:00-kor?
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Szeretnék én is felkelni, 2kor kezdődik ugye?
De akkor nekem már nem lesz alvás meló előtt :S

Valaki tud valami jó netes oldalt ahol lehetne nézni free-ben a draftot?Gege55
Még semmi,de tuti lesz vmi stream.+a Bowl.hu-s. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Szeretnék én is felkelni, 2kor kezdődik ugye?
De akkor nekem már nem lesz alvás meló előtt :S

Valaki tud valami jó netes oldalt ahol lehetne nézni free-ben a draftot?Gege55
A bowl.hu-s lesz meg szerintem tavalyhoz hasonlóan felvételről is meg fogod tudni nézni. http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2194
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Az első körből való kitrade simán elképzelhető....pláne úgy,hogy nem tudtuk tradelni Kolbot.Csak ne jövőévi pickekre cseréljük...Most kell a több pick.Greengo
A letradhez ajánlom figyelmetekbe a Draft fantay cikksorozat 3. részét. Az első 4 pick simán bejöhet.

http://philly.blog.hu/2011/04/20/eagles_fantasy_draft_harmadik_resz
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Szeretnék én is felkelni, 2kor kezdődik ugye?
De akkor nekem már nem lesz alvás meló előtt :S

Valaki tud valami jó netes oldalt ahol lehetne nézni free-ben a draftot?
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Az első körből való kitrade simán elképzelhető....pláne úgy,hogy nem tudtuk tradelni Kolbot.Csak ne jövőévi pickekre cseréljük...Most kell a több pick.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Srácok! Nagyobb aktivitást vártam a Draft játékban! Nem akartok nyerni?Shawn84
Én sajnos nem értek annyira az NCAA-hez hogy beszálljak nem is ismerem pontosan melyik név milyen tudást takar talán csak akiket jobban felkaptak na meg persze Daltont 😛 (bocs ha már unjátok)
Úgyhogy meghagyom eme örömöt nektek.dande
Nem kell hozzá nagy tudás. Olvasd el a Fantasy Cikkeimet meg nézd meg ezt http://www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings?tag=globalNav.nfldraft;fastFacts és ennyi. A poszt is pontot ér ha eltalálod, meg hogy melyik körben. Én tavaly úgy lettem második hogy csak 1 nevet találtam el.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok! Nagyobb aktivitást vártam a Draft játékban! Nem akartok nyerni?Shawn84
Én sajnos nem értek annyira az NCAA-hez hogy beszálljak nem is ismerem pontosan melyik név milyen tudást takar talán csak akiket jobban felkaptak na meg persze Daltont 😛 (bocs ha már unjátok)
Úgyhogy meghagyom eme örömöt nektek.
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Lehet, hogy én is megnézem az első kört de még nem tuti. Egyébként ez a kitradelünk az első körből tipp nem tetszik, nem a kitradelés miatt hanem a pickek miatt. Az rendben van, hogy hiányposztokra húzunk de nem őket kellene. Meg amúgy 1/23ra sztem leesik legalább 1vki a CB-OL-LB needből aki ténylegesen kellhet nekünk ott abbban a draftpozícióban.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Srácok! Nagyobb aktivitást vártam a Draft játékban! Nem akartok nyerni?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Na ha elképzelhető hogy fenn maradok és nekem kitradelnek a második napra lesz irgum burgum 😊 Amúgy ha nem a sec-be vagy az O-falba húzunk az elején akkor végül is csak a szokásos történik, hogy Reid mást gondol mint mi s azért szerencsére eddig úgy tűnik többségében neki van igaza 😛dande
Általában az első két választása be szokott jönni, de az LB húzásai azok nem igazán.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ha elképzelhető hogy fenn maradok és nekem kitradelnek a második napra lesz irgum burgum 😊 Amúgy ha nem a sec-be vagy az O-falba húzunk az elején akkor végül is csak a szokásos történik, hogy Reid mást gondol mint mi s azért szerencsére eddig úgy tűnik többségében neki van igaza 😛
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Na, egy eddig megbízhatóbb Eagles beatwriter szerint simán kitradelünk első körből egy korai 2. körért, meg valami jövő éviért (1 vagy 2). Ok: nincs olyan játékos, aki nekünk ott kellene majd nagyon és elérhető is lenne.
Ő ezt tippeli ezek után:
2 – CB Ras-I Dowling
2 – OG Clint Boling
3 – SS Marcus Gilchrist
4 – RB Alex Green
4 – LB Ross Homan
5 – LB Brian Rolle
5 – WR Cecil Shorts
7 – DT Ollie Ogbu
7 – LB Malcolm Smith
7 – OG Daniel Kilgore

De amúgy kiemeli azt is, hogy Kerrigan is boardon van, ha leesik hozzánk, akkor behúznánk. Dowling pickre amúgy azt mondja, hogy egy évig tanulna, vagy a mostani CB-depth mögött (rémálom....), vagy Asante és egy veterán CB mögött.Deny
Mondjuk ha a tavalyi 2 LB után megint behúznánk 3-at... Dowlingot meg ne.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Na, egy eddig megbízhatóbb Eagles beatwriter szerint simán kitradelünk első körből egy korai 2. körért, meg valami jövő éviért (1 vagy 2). Ok: nincs olyan játékos, aki nekünk ott kellene majd nagyon és elérhető is lenne.
Ő ezt tippeli ezek után:
2 – CB Ras-I Dowling
2 – OG Clint Boling
3 – SS Marcus Gilchrist
4 – RB Alex Green
4 – LB Ross Homan
5 – LB Brian Rolle
5 – WR Cecil Shorts
7 – DT Ollie Ogbu
7 – LB Malcolm Smith
7 – OG Daniel Kilgore

De amúgy kiemeli azt is, hogy Kerrigan is boardon van, ha leesik hozzánk, akkor behúznánk. Dowling pickre amúgy azt mondja, hogy egy évig tanulna, vagy a mostani CB-depth mögött (rémálom....), vagy Asante és egy veterán CB mögött.Deny
Dowling sohasem lesz olyan egészséges hogy egy szezont is akár végigjátszon az NFL-ben. De ez a tipp ez rohadtul nem tetszik. csak olyanok vannak rajta akit semmiképpen nem akarok. Mondjuk utolsó három játékost annyira nem is ismerem.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, egy eddig megbízhatóbb Eagles beatwriter szerint simán kitradelünk első körből egy korai 2. körért, meg valami jövő éviért (1 vagy 2). Ok: nincs olyan játékos, aki nekünk ott kellene majd nagyon és elérhető is lenne.
Ő ezt tippeli ezek után:
2 – CB Ras-I Dowling
2 – OG Clint Boling
3 – SS Marcus Gilchrist
4 – RB Alex Green
4 – LB Ross Homan
5 – LB Brian Rolle
5 – WR Cecil Shorts
7 – DT Ollie Ogbu
7 – LB Malcolm Smith
7 – OG Daniel Kilgore

De amúgy kiemeli azt is, hogy Kerrigan is boardon van, ha leesik hozzánk, akkor behúznánk. Dowling pickre amúgy azt mondja, hogy egy évig tanulna, vagy a mostani CB-depth mögött (rémálom....), vagy Asante és egy veterán CB mögött.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Na, éjjel 2-ig semmit nem hiszek már el Eagles-ről, de az elmúlt másfél órában, csak úgy özönlenek az új infók (kamuk).

Egy végső mock szerint pl. Wilkerson DT-t választjuk 1/23-ra. Én speciel pár játékos kívételével nem akarnék ide embert első 4 választásból (az nálam CB, OL, LB meg talán még egy OL), és Wilkerson nem eik ebbe a kategóriába, szóval ne legyen. Főleg, hogy Jimmy Smith itt simán elérhető.
Mel Kiper meg ma azt közölte, hogy Cards tradelne Kolb-ért, de hát nem lehet, szóval ez fogd meg a semmit kb.
Aztán van, ahol Clayborn-t vagy Brooks Reed-et írják elsőre, hát...

Ettől függetlenül: We want Jimmy! We want Jimmy!Deny
Or Brandon... Burton 😀


Egyébként Wikerson második kör végére jó szerintem. Első körben nem éri meg.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Bassza meg kibaszott vihar jön. Nagyon remélem hogy nem bassza el az éjszakát mert akkor rohadtul ideges leszek.Shawn84
Ez miért para? 😊
Amúgy leszek....most lehet játékost tradelni vagy sem?
szerk:megvan...Nem lehet tradelni.B@sszák meg!Greengo
Azért para mert pár éve egy redves villám tőlünk 1km-re csapott be és a környéken csomó elektronikai cucc ment szarrá. Az én számítógépemet is beleértve. Na ezért.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, éjjel 2-ig semmit nem hiszek már el Eagles-ről, de az elmúlt másfél órában, csak úgy özönlenek az új infók (kamuk).

Egy végső mock szerint pl. Wilkerson DT-t választjuk 1/23-ra. Én speciel pár játékos kívételével nem akarnék ide embert első 4 választásból (az nálam CB, OL, LB meg talán még egy OL), és Wilkerson nem eik ebbe a kategóriába, szóval ne legyen. Főleg, hogy Jimmy Smith itt simán elérhető.
Mel Kiper meg ma azt közölte, hogy Cards tradelne Kolb-ért, de hát nem lehet, szóval ez fogd meg a semmit kb.
Aztán van, ahol Clayborn-t vagy Brooks Reed-et írják elsőre, hát...

Ettől függetlenül: We want Jimmy! We want Jimmy!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Bassza meg kibaszott vihar jön. Nagyon remélem hogy nem bassza el az éjszakát mert akkor rohadtul ideges leszek.Shawn84
Ez miért para? 😊
Amúgy leszek....most lehet játékost tradelni vagy sem?
szerk:megvan...Nem lehet tradelni.B@sszák meg!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én leszek, bár szerintem közben nem nagyon írók sehova sem, csak nézem a magyar streamet. Illetve, természetesen minden nap leszek.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
mindenképp
kiváncsi leszek a képemre,ha behúznánk pl egy DT-t vagy DE-et az első körben 😀Newman
Én egy üveg whiskeyt iderakok magam mellé, mert van egy olyan érzésem hogy szükség lesz rá. Shawn84
Majd megoldják a dilemmát azzal, hogy kitrédelnek az 1. körből. 😊BleedingGreen
Akkor holnap iszom meg. A lényeg hogy fogyjon! 😀
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
mindenképp
kiváncsi leszek a képemre,ha behúznánk pl egy DT-t vagy DE-et az első körben 😀Newman
Én egy üveg whiskeyt iderakok magam mellé, mert van egy olyan érzésem hogy szükség lesz rá. Shawn84
Majd megoldják a dilemmát azzal, hogy kitrédelnek az 1. körből. 😊


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Bassza meg kibaszott vihar jön. Nagyon remélem hogy nem bassza el az éjszakát mert akkor rohadtul ideges leszek.