Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
azta k*rva 😕

Philadelphia Eagles Hall of Famer Chuck Bednarik is in serious condition in a hospital near his Pennsylvania home.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81eec8bf/article/eagles-hall-of-famer-bednarik-hospitalized-in-serious-condition?module=HP_headlines

több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Egy kis olvasnivaló.

A GQ Magazine az Eagles és a Phillies szurkolóit találta egész Amerika "legrosszabb" drukkereinek.
(The Worst Sports Fans in America)

http://www.gq.com/sports/lists/201104/worst-sports-fans-in-america#slide=14

Ezt - mások mellett - Ed Rendell ex-kormányzó sem hagyta szó nélkül és nyílt levelet írt Jim Nelsonnak, a folyóirat főszerkesztőjének:

http://articles.philly.com/2011-03-23/sports/29178683_1_meanest-fans-santa-claus-incident-eagles-cowboys

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Colin Kaepernick jönni fog privát edzésre hozzánk, ő a Nevadáról jött és QB. Gondolom a Vick-kel hasonló stílus miatt lessük meg, de nálam piszka láb < Kafka

Sokkal rosszabb hír, Buddy Ryan (remélem senkinek nem kell bemutatni) újra küzd a rákkal 😕
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ESPN On The Clock műsorból 3 perc látható itt, ahol az Eagles-ről van szó, és kit draftolhatnánk. Sok újdonság nincs benne, sőt... http://espn.go.com/video/clip?id=6249732
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Graham-mal tényleg a hype volt a baj, de általában azért D-Line-ban emberek nem első évükben robbantanak (jó, persze mindig vannak ilyen Suh-félék). Szezon elején kimondottan jó volt passz ellen, futás ellen ergya volt, főleg év elején, de akkor egész csapat az volt. Sérülés nagyon vissza fogja vetni. De más forrás szerint akár TC-ben már könnyített, limitált edzést végezhet végig, és ha első héttől nem is, harmadik-negyediktől teljesen 100% lesz. De majd alakul. Egyébként annyira nem meglepő, ACL az egy év, neki meg év végén volt.

Akkor Kolb. Cardinals az aktuális napi felkapott, bár anno onnan mindenki cáfolt, túlságosan is, ezért lehet tényleg igaz a dolog. De ami tény, hogy a Vikes edzője, Frazier kijelentette, ha Kolb elérhető, megfontolja a megszerzését. (Szólni kéne, hogy Kolb nem lesz idén szabadügynök, szóval addig azért ne várjon, csak CBA-ig.) Hozzátette, egy fiatal, jó QB, aki miatt nem véletlen cserélte el Reid D-Macet.
De Carroll is dicsére a médiában Kolb-ot, illetve Reid irányítóképzését. Reid pedig azt mondta, Kolb-ban megvan a potenciál, hogy bajnokságot nyerjen. De hát saját portékáját mikor szidja az ember. 😀

Draft: Dallas állítólag letrade-lne, és akár mi is felmehetünk 1/9-re, ha Andy hoz komoly áldozatot, a Herceg lehet természetesen a célpont.
Tim Barnes, Mizzou centeréért két csapat érdeklődik jelenleg, Pats és mi.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ilyet találtam
http://birdphood.com/2011/01/22/brandon-grahams-rookie-season-compared-to-top-rookie-defensive-lineman/

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Lehet, hogy nem vagyok up-to-date, én még a szezon közbeni értékelőket olvastam a meccsek után, ott nagyon szidták. Mondjuk annyira nem lehetett jó, ha mégis Graham a #1 rated DE.
Jah, végül összeszedte magát akkor:
"Pierre-Paul really came into his own to end the year, getting snaps both in the rotation and in the nickel. After an inconsistent start, JPP really came on with a positive grade in each of his last six games. For a player touted as incredibly raw coming out of college, four sacks, four hits and 16 pressures represents solid productio"
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Meg JPP kétszer annyi snapet játszott kb úgy könnyű. Meg pont róla írták, hogy ugyan lett sackje rendesen, viszont kb 0 hurry. Van pár play ahol megcsinálja a sacket, de gyakorlatilag nincs pressure. És pressure>sack.
Viszont ez a sérülés nagyon nem kellett volna. Az ACL/MCLből felépülők közel 70%a nem tud azon a szinten teljesíteni, mint előtte.tenorx
érdekes,én azt olvastam JPP-ről,hogy megközelítette Osi pressure számát kb fele annyi pass rushból 😐

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Meg JPP kétszer annyi snapet játszott kb úgy könnyű. Meg pont róla írták, hogy ugyan lett sackje rendesen, viszont kb 0 hurry. Van pár play ahol megcsinálja a sacket, de gyakorlatilag nincs pressure. És pressure>sack.
Viszont ez a sérülés nagyon nem kellett volna. Az ACL/MCLből felépülők közel 70%a nem tud azon a szinten teljesíteni, mint előtte.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Olvass PFFt, deny linkelte ide. Pass Rushban jobban teljesített a snapek/rushok tekintetében, mint Clay Matthews vagy mint Mathis 😀 Ez azért annyira nem rossz.tenorx
olvastam,meglepődtem,mert én ebből semmit nem láttam a pályán és ez itt a lényeg 😉Newman
Statisztika>all 😀 Igazából szerintem rush Dben kellene fejlődnie, de hát így..... Ez a szaros ACL/MCL a legszarabb sérülés.tenorx
Gyógyulás szempontjából neki biztos jól jönne ha elmaradna a szezon, vagy rövidített szezon lenne, így egy okt-ben kezdődő szezonra már talán visszatérhetne.

Amúgy én elégedett voltam vele. Újonc DE-től ennél többet nem is vártam. A preseasonban kissé nagyra sikerült a hype-ja a médiában, így mindenki minimum DROY-t várt tőle. Amikor pályán volt (főleg passz szituációknál), legtöbbször sikerült nyomást gyakorolnia a QB-re. Sok qb hurry-je volt, de ezekből keveset tudott sackre váltani. Pl. Colts ellen Peytont legalább 3-4 szer megugrasztotta, méghozzá fontos 3rd downoknál.
Meg azért nem is volt könnyű dolga, míg pl. JPP előtt egy Tuck fárasztotta az OL-t, Graham előtt meg J.Parker.


több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Olvass PFFt, deny linkelte ide. Pass Rushban jobban teljesített a snapek/rushok tekintetében, mint Clay Matthews vagy mint Mathis 😀 Ez azért annyira nem rossz.tenorx
olvastam,meglepődtem,mert én ebből semmit nem láttam a pályán és ez itt a lényeg 😉Newman
Statisztika>all 😀 Igazából szerintem rush Dben kellene fejlődnie, de hát így..... Ez a szaros ACL/MCL a legszarabb sérülés.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Olvass PFFt, deny linkelte ide. Pass Rushban jobban teljesített a snapek/rushok tekintetében, mint Clay Matthews vagy mint Mathis 😀 Ez azért annyira nem rossz.tenorx
olvastam,meglepődtem,mert én ebből semmit nem láttam a pályán és ez itt a lényeg 😉

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Olvass PFFt, deny linkelte ide. Pass Rushban jobban teljesített a snapek/rushok tekintetében, mint Clay Matthews vagy mint Mathis 😀 Ez azért annyira nem rossz.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
szvsz a sérülés nélkül is küzdhetett volna a helyért,mert az első éve nem volt túl meggyőző
ezzel viszont elég kellemetlen helyzetbe került,Reidnek legalább van indoka,hogy miért húzzon DL embert 😛 (bár szerintem nem kell,elég ez a rotáció)

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ehhh 😕 Basszuskulcs, pedig azt hittem jobban gyógyul...
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/Reid-Graham-a-real-stretch.html
Graham valószínűleg nem lenne bevethető szeptemberre, ha lenne szezon. Ebből a szempontból neki jól jöhet a hosszabb szünet. Allen rehabja jobban halad, ő valószínűleg szeptemberre játékra alkalmas lenne.

Reid elégedett Justice-szal és Dunlappal. :/
"I’m comfortable with Winston," Reid said. "You know what was pleasantly – not a surprise – it was a pleasant improvement was King Dunlap. I thought he really improved and showed that he’s a legitimate contender for that spot."
Persze ha Reidet vesszük ez azt jelenti, hogy OT draft lesz az első napon. 😊 BleedingGreen
Akkor Graham-mel nem lehet úgy számolni, mint kezdő/első számú csere jövőre. Egy 2.éves játékos, szalagszakadásból visszatérve, TC nélkül... Van Cole, Parker, Teo, Tapp, Sapp, majd kiderül, hogy Reidék szerint ez mire elég.

Kérdéses, hogy Justice játékára mennyire volt hatással a térdsérülése. Illetve mikortól volt rossz a térde. Szezon elején se játszott annyira jól, szal ha szezon közben sérült meg akkor igazán erre se lehet fogni.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/Reid-Graham-a-real-stretch.html
Graham valószínűleg nem lenne bevethető szeptemberre, ha lenne szezon. Ebből a szempontból neki jól jöhet a hosszabb szünet. Allen rehabja jobban halad, ő valószínűleg szeptemberre játékra alkalmas lenne.

Reid elégedett Justice-szal és Dunlappal. :/
"I’m comfortable with Winston," Reid said. "You know what was pleasantly – not a surprise – it was a pleasant improvement was King Dunlap. I thought he really improved and showed that he’s a legitimate contender for that spot."
Persze ha Reidet vesszük ez azt jelenti, hogy OT draft lesz az első napon. 😊

http://www.csnphilly.com/03/21/11/Source-Arizona-expressing-most-interest-/landing_eagles_loud3r.html?blockID=445548&feedID=692
Úgy tűnik a Cards érdeklődik leginkább Kolb iránt.


több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Meglepő lenne, ha Kolb jövőre is Philliben játszana: http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/03/22/eagles-talk-up-aggressive-market-for-kolb-open-to-dealing-him-after-draft/
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Draft mizéria ellenére lehet somebody kolléga, de felőlem lehet 2012 is téma, csak dobj át egy listát, kik jönnek ki a nem végzősök közül 😀Deny
Itt van egy előzetesen várható prospect lista 12-re. http://www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/TSX/2012
De én azt mondom ezt az 1 hónapot még bírjuk már ki legyen meg a draft aztán utána ha elmarad a szezon lehet nagyüzemben college focival foglalkozni megint. Jövőre akkor mindenki betéve tudni fogja a prospectekről amit érdemes.Shawn84
Nem jött át akkor az iróniám.
Konkrétan hülyeségnek tartom most már ezt, persze prospect lista ezer van neten már most. De senkinek fogalma sincs, hogy ki mit alkot utsó évében, ki jön ki előbb, ki marad mégis (lásd idén Luck)...Deny
De teljesen átjött csak ennek apropóján gondoltam betenni ezt a listát mert Somebody komolyan gondolta 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, de off helyett:
Állítólag Andy Reid és Howie Roseman is beleszerelmesedett Prince Amukamara-ba. Én nem feltétlen örülök ennek, őt pont nem kedvelem, sőt nálam PP után Jimmy jön CB rangsorban, de okos és nálam jóval hozzáértőbbeknél a Herceg azért a 2., sőt top10 pick szinte mindig. Na, állítólag érte mennénk fel a legújabb pletykák szerint, sőt, ha lesz addigra CBA, akkor Kolb bevonásával. (Így azért több csapat kiesik képből, aki elsőt kínálhatott érte, de mivel ez is pletyka...)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyot lesnék ha a draftig véget érne ez a mizéria, úgyhogy inkább a 2012-es prospecteket vizsgáljátok 😕somebody08
Draft mizéria ellenére lehet somebody kolléga, de felőlem lehet 2012 is téma, csak dobj át egy listát, kik jönnek ki a nem végzősök közül 😀Deny
Itt van egy előzetesen várható prospect lista 12-re. http://www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/TSX/2012
De én azt mondom ezt az 1 hónapot még bírjuk már ki legyen meg a draft aztán utána ha elmarad a szezon lehet nagyüzemben college focival foglalkozni megint. Jövőre akkor mindenki betéve tudni fogja a prospectekről amit érdemes.Shawn84
Nem jött át akkor az iróniám.
Konkrétan hülyeségnek tartom most már ezt, persze prospect lista ezer van neten már most. De senkinek fogalma sincs, hogy ki mit alkot utsó évében, ki jön ki előbb, ki marad mégis (lásd idén Luck)...
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Nagyot lesnék ha a draftig véget érne ez a mizéria, úgyhogy inkább a 2012-es prospecteket vizsgáljátok 😕somebody08
Draft mizéria ellenére lehet somebody kolléga, de felőlem lehet 2012 is téma, csak dobj át egy listát, kik jönnek ki a nem végzősök közül 😀Deny
Itt van egy előzetesen várható prospect lista 12-re. http://www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/TSX/2012
De én azt mondom ezt az 1 hónapot még bírjuk már ki legyen meg a draft aztán utána ha elmarad a szezon lehet nagyüzemben college focival foglalkozni megint. Jövőre akkor mindenki betéve tudni fogja a prospectekről amit érdemes.Shawn84
Michael Floyd utóbb még supplemental draftos lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nagyot lesnék ha a draftig véget érne ez a mizéria, úgyhogy inkább a 2012-es prospecteket vizsgáljátok 😕somebody08
Draft mizéria ellenére lehet somebody kolléga, de felőlem lehet 2012 is téma, csak dobj át egy listát, kik jönnek ki a nem végzősök közül 😀Deny
Itt van egy előzetesen várható prospect lista 12-re. http://www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/TSX/2012
De én azt mondom ezt az 1 hónapot még bírjuk már ki legyen meg a draft aztán utána ha elmarad a szezon lehet nagyüzemben college focival foglalkozni megint. Jövőre akkor mindenki betéve tudni fogja a prospectekről amit érdemes.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyot lesnék ha a draftig véget érne ez a mizéria, úgyhogy inkább a 2012-es prospecteket vizsgáljátok 😕somebody08
Draft mizéria ellenére lehet somebody kolléga, de felőlem lehet 2012 is téma, csak dobj át egy listát, kik jönnek ki a nem végzősök közül 😀
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nagyot lesnék ha a draftig véget érne ez a mizéria, úgyhogy inkább a 2012-es prospecteket vizsgáljátok 😕